30078
  • sandor8206
    #12987
    Full Tilt ma nagyon nem szeret
    2 verseny, a két kieső kéz DE előtte is csak szívatás volt
    A8 Flop AJ7 turn 8, flop csata után turnél all-in megyünk, gyereknél 77
    másik QQ
    Flop 5710, all-in megyünk gyereknél KK, turn-re dob egy K biztos ami biztos
    hát így én is tudnék 2000$-al pluszba lenni, hogy a kezeimet ki is fizetik :-)
  • sz4bolcs
    #12986
    Heads upot hogy lehet könnyen nyerni? Az megy nekem a legszarabbul. Van vmi stratégia amit érdemes követni?
  • ba32107
    #12985
    Hát ja, beszoptam. Ki is zártam magam pár napra az oldalról, mert van egy rakás dolgom, és úgyse bírom ki, hogy ne játsszak......... aztán egymást üti a kettő, nyomás alatt nem lehet jól játszani (suli miatt), aztán meg ha le is mákolnak, akkor meg mérges leszek, a pénz is fogy, az időm is, szóval a legjobb ha most a héten már nem játszok :D
  • sandor8206
    #12984
    beszoptad de ez volt a jó játék, végig te voltál nyerőben, jobb handed is volt stb. mákja volt
    AA is be lehet szopni
  • ba32107
    #12983
    Jaja, világos. Mindig megjátszom az AK-t, itt volt az egyetlen hogy dobtam valamilyen okból. Na itt például megjátszottam, de csak azért is beszoptam :)

  • KAMIONOS KOGYO
    #12982
    Bwin,akkor még várj pár napot,de küldeni fogják!
  • ddt500
    #12981
    Ezt értem is. A limpnek az a lényege (szerintem), hogy te bevállalsz egy bizonyos kockázatot a nagyobb pot reményében. Én ha limpelek és nem jön le 4 egyszínű akkor végig is tolom mindegy, hogy milyen lap jött le. Ebben benne van, hogy néha beszopja az ember. De itt éppen az volt a jó, hogy a 2db 8-as miatt már floppon 2 párja volt. Tehát csak az volt a kérdés, hogy van-e 8-as az ellenfélnél? Amire olyan 4,5% esély volt ha jól számolok.
    Jóelőre el kell döntened, hogy mit is csinálsz és ha beszopod akkor ez van.
  • sandor8206
    #12980
    az a baj ezzel a limpeléssel, hogy nem tudod hova tenni az ellenfelet pl: az én példám nem az a lényeg, hogy 3 db 9 lent volt és nálam volt a 4.
    hanem már flopon verve volt a limp KK, kis esélye volt nyerni ha csak nem pározodott volna be valami más a 98 helyett vagy jön a 3. K
  • ddt500
    #12979
    Szerintem 2 valószínű ellenféllel szemben jó volt a limp. Persze van benne kockázat de a 3 db 8-as után már minimális esélye volt a vereségnek.
  • ddt500
    #12978
    Visszaemeltem volna 400-ig vagy kockázatkerülésként sima megadás. Flop után all-in. Éppen azért kell ezeket megjátszani mert még alacsony a vakszint és megteheted. Ha meg ezután 50 osztáson keresztül nem jön jó lap akkor meg elbuktad az egyetlen esélyedet. A jó lapot csak akkor nem játszom meg ha nincs rá szükségem. Ha a felesleges kockázatot akarom kerülni pl. magasan csiplíder vagyok.
    De azt is kérdezhetném, hogy az AA-KK kívül nincs is lap amit megjátszol?
  • kraawz
    #12977
    Ez a bankról való moneybookers átutalás csak nem akar olyan könnyen menni. Múlthét pénteken felküldtem a pénzt ebankon (okt 23, nem dolgoznak), aztán gondolom hétvégén sem. Tegnap, azaz hétfőn írt K&H, hogy teljesítették a megbízást, de a moneybookers-re még most sem érkezett meg a pénz
  • Dick Riddick
    #12976
    Nincs mit.
  • TaRka0107
    #12975
    Ohh, shit:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #12974
    igen
  • TaRka0107
    #12973
    Egyébként bankszámlája csak 18 éven felülinek lehet, ugye?:)
  • #12972
    Köszi!
  • ba32107
    #12971
    Mindenki emelgetett állandóan, igazából itt egy visszaemelést vártam, de nem jött
  • sandor8206
    #12970
    KK-val csak ne limpelgess, csak akkor ha már láttad sokszor, hogy short stackek nyomatják az all-ineket dögivel és első helyről, egyszerűen azért mert megszívhatod.
    Egy KK limpelőt pont ugyanígy vertem ki csak akkor 3 9 jött az 5 lapba, nálam meg BB-ből volt egy 98 kezem, úgyhogy már floppopn vertem mert ott is x98 volt lent
    AK meg minimum meg kellett volna adni a raiset button-ról, SB, BB-ből meg jobb elintézni preflop a dolgot sztem
  • ba32107
    #12969
    Ha ez cash game, akkor megyek mint a gép. De SNG-ban a bentmaradás a fontos, nem akartam kockáztatni a fél stackemet a második vakszinten.

    Na de most egy olyan gyönyörűt csapdáztam, hogy öröm volt nézni :D


    Szerencsétlent sajnáltam, mert ő játszott a legnormálisabban hármuk közül.
  • zeli
    #12968
    *Ak helyett AQ, sry.
  • zeli
    #12967
    Nem törvény, hogy AK-val játszani kell. két ellenfél ellen én mentem volna, aztán ha nincs semmi flopon, dobás. Amúgy az AK-t nagyon felülértékelik, ahhoz képest, hogy két magas lap, mindössze. :)
    + ahogy a FT-et ismerem, a gyerek jöhetett akár QT-el is. Bár valószínűbb az AK AJ, esetleg KQ.
  • kraawz
    #12966
    előző leosztást látva tényleg nem ajánlom a magasabb téteket. Tényleg nem kötekedni akarok, csak a pénzed megóvni.
  • kraawz
    #12965
    visszaemeltem volna min 800ig, mint annak a rendje.
  • ba32107
    #12964
    Erről kérnék véleményt:


    Jó, tudom, hülye voltam, hogy dobtam. De a következőt gondoltam végig: call felejtős, AK-val két ellenfél ellen c-betelni nem lehet, és necces hogy nem jön flop, ami segít. Raise: legalább 600-at kellett volna emelni, és akkor amúgy is pot-commited leszek. Tehát úgy gondoltam, hogy vagy preflop all-in, vagy fold. All-int azért nem mertem megkockáztatni, mert simán volt rá esély, hogy egy kézbepár van az egyiknél. Korai szakasz volt még, volt bőven zsetonom, inkább nem kockáztattam. Szerintem nem feltétlenül hülye döntés.

    #12963: igen, onnan még ki kell utalni, azt hiszem akkor levonnak kb 500 forintnyi összeget.
  • TaRka0107
    #12963
    De a moneybrookers az végülis mi? Online számla? Ha én kp-ban akarom látni a pénzem akkor még a moneybrookersről ki kell utalni még egy számlára! Vagy nem?
  • ba32107
    #12962
    Nekem is ki kéne próbálni, hátha bejön. De nekem annyi pénzem van, hogy ha elbuknék egy ilyen beülőt (márpedig valószínűleg elbuknám), akkor az elég jelentősen lehúzná a bankrollt. Befizetni meg már nem akarok többet, ami van azt szeretném felhízlalni :)
  • kraawz
    #12961
    egyáltalán nem :)

    Ami pénzem van, azt mind pókerezésből nyertem össze. Ha akarnám, most befizethetnék kb 150-200$-t, de nekem jó így is, hogy ilyen téten játszok. Itt már ÁLTALÁBAN normális póker megy, nem mint mikro limiten.
  • ba32107
    #12960
    Nem vágom, hogy tudsz így játszani. Úgy értem nem zavar, hogy a beülőd az egész bankrollod? Ha elbukod akkor mit csinálsz?
  • Dick Riddick
    #12959
    ESET
  • kraawz
    #12958
    Én moneybookerst használok. A befizetés fél perc, a kifizetés 2-6 óra között van maximum. Bankkártyára általában napok a kifizetés..
  • TaRka0107
    #12957
    Lassan kellene kivenni pénzt Party Poker-ről.
    Az a baj hogy én ilyenbe nem vagyok jártas!
    Valaki tudna segíteni majd? Először csak annyit el tudnátok mondani hogy hány nap míg megkérkezik, von e le belőle valamennyit?
    Csak annyi hogy megadunk egy bankszámla számot és szevasz?
    Kössz a válaszokat előre is:D
  • #12956
    Nem tudjátok hogyan tudok Everest klienst letölteni?

    Kilövöm a Nod32-őt de akkor sem tudom letölteni. Munkahelyen meg azt a hibát kapom, hogy nem win32 alkalmazás...
  • kraawz
    #12955
    Azta, ez de kemény volt .. :D

    Befizettem 25$-t , NL50en felnyertem magam 50$-ig.. 25$-t kiutaltam, 25-el beültem ide játszani... :D

  • TaRka0107
    #12954
  • kraawz
    #12953
    Nem voltam szereplő.. De akkor is .. Kész :D

  • ba32107
    #12952
    Jaj de utálom az ilyet istenem. Állandóan fosok a flösstől.



    Bár én játszottam meg rosszul, mert ha már flopon nyitok, akkor turnön is kellett volna, bár még talán adta is volna a 10-es párra. De ez így mindenképpen rossz volt, mert ha flopon nincs flösse, akkor turn-re sem jön meg...
  • MEdievil
    #12951
    Na oké értem :)


    Ez meg ilyen kárpótlás... inkább megérzés mintsem észszerű de kelett
  • Carloska
    #12950
    akkor ezt nézd meg mindig kifogok valami balfaszt :D






  • Lory87
    #12949
    Hehe ez tetszik :D KO a javából :)
  • Carloska
    #12948
    Ismét Dáma pár