30078
  • #13107
    Kösz!
  • Renegade
    #13106
    én ezért játszok szemtelenül lag-ot, A5-től, AA ig megyek be, + 45 konnektortól és mindegyikkel csak 2bb-t emelek. :-)
    gondolom itt a rutinosabbak a szívükhöz kapnak, esetleg megkérdezik, hogy hol is játszom, milyen nick-kel ;-)

    ami szerintem vitathatatlan előny:
    nálad az előny (olyan nagy a range-ed, hogy nem tudnak belőni)
    400 PP havonta

    miért jó mindez?

    mert akadémián át regisztráltam, és így még ha veszítek is 20$-át /hó,
    a cash race-en keresek 125-150$-át

    persze van egy arany szabály: csak azután váltok lagra, miután behúztam legalább 10bb-t egy csatába, tényleg hihetetlen, mennyire megijednek utána az embertől.

    viszont gond nélkül elhiszem, hogy ez NL25 fölött már nem működik.
  • Renegade
    #13105
    :-)

    én tegnap nevettem nagyokat, 1 asztal, 2 calling station, 2 regular, a többi (mint én), feltörekvő fish, NL25

    Na a két CS úgy lefosztotta a regularokat (mák, mák, mák), hog tényleg csak nevettem, ha meg AA-val emeltek a profik, akkor lejött egy semleges sor, igazán vicces volt. :-)
  • ba32107
    #13104
    Azok a lapok, amik ha lejönnek, neked lesz a legjobb kezed.
  • sz4bolcs
    #13103
    Mit jelentenek az outok? Azok a lapvariációk, amivel egy játékos nyerő lehet?
  • sz4bolcs
    #13102
    Meg annak is örüljön, hogy nem QK-val fogadta valaki az allint...
  • sandor8206
    #13101
    na Full tilten 2 kör alatt kiestem 2$ tournamentről, pedig 3000 chipsem volt 60-80 BB-nél
    buttonról 910s emelek SB vagy BB megadja, lényegtelen 1500 zsetonja van
    Flopp 9 6 3, 6 3 színbe passzol, tehát flush húzom is van
    gyerek emel, all-in rátolom megadja nála 9 3o, nem jött semmi
    fél zseton oda, nem baj szép megadás preflopp tőle :-)
    másik party AQ preflopp emelek egy gyerek adja meg, nem emlékszek pontosan hol ültem valahol elől, ő meg SB vagy BB neki is 1500 körüli zseton
    Flopp Q K 9, gyerek emel egy nyomorékat érzem nincs semmije all-in, gondolkozik megadja, nála 10 5o
    Turn J
  • doxadmin
    #13100
    Csak véletlen, hogy az 1iknél KK volt. Amúgy ilyen 53o, vagy 68o szokott fogadni, esetleg 53o és akkor a flop 246 -.-

    #13095 első kezem ebben a formátumban, szóval nem tudom :D
  • chalezlopez
    #13099
    Még jó hogy jött az A neked, mert különben egy elbukod a partit...
  • KAMIONOS KOGYO
    #13098
    Vagyis ide reggelj be és ha ide bemásolod a hand szövegét,akkor jó lesz,csak a számokkal valami baj van. XD
  • KAMIONOS KOGYO
    #13097
    Persze Full Tilt-es formátummá alakítod!
  • #13096
    Tudnátok segíteni. Most az Everesten játszom, mentem a handeket, de nem tudom konvertálni a PokerHandReplays-el.

    Meg lehet ezt valahogy oldani?
  • TaRka0107
    #13095
    Hogy konvertáltad a handet? Nekem valamiért mostanában nem engedi:D
  • KAMIONOS KOGYO
    #13094
    Szép! Ahhoz képest,hogy ilyen kis tét,még úgyan jó lapokkal mentek all-in a fiúk :D
  • #13093
    Az egy nagy roulette-játék :) Gratula!
  • doxadmin
    #13092
    Mindenki szidja csak azt a szegény AA párt.

    (remélem nem rontom el a linkelést :S)

  • pLau
    #13091
    AA mat KQ fogadja és szinnel ver de ez természetes:D
  • Lory87
    #13090
    Hehe elkezdtem fishül játszani (fishek ellen csak igy lehet) vagyis minden szarral belimpeltem ésha találtam valami jóót végigtoltam és igy ezzel a taktikával visszanyertem a 10$-t amit ma elbuktam
  • chalezlopez
    #13089
    A nagy számok (és a póker) törvénye szerint, kb 10000 éves korodban már többségben lesz a nyert partik száma ha AA-val mész KQo ellen...
  • Lory87
    #13088
    Lolz megit AA nálam egy kicsit gondolkoztam hogy all-in merjeke menni, mondom megprobálom, egy KQo callozta Flop QKx
    Most megyek s fejbelövöm magam mert ma már 10$-t veszitettem hülyék ellen
  • sz4bolcs
    #13087
    És egyszerűen nem tudok változtatni azon, hogy iszonyat hangulatfüggő a játékom. Lettem már 5. 6000es freerollon, meg többször első helyeken 90es versenyen. Egyasztalosnál is. De mikor elszáll az agyam, vagy nincs elég motivációm, csak nyomom be a pénzt versenyekre, és mindent elbukok...
  • Lory87
    #13086
    Ez hihetetlen egymásután 10 sng KK és AA val estem ki peddig preflop all-in mentem legtöbb esetben
    Ha AA van nálam az ellenfélnek FullHouseja lesz
    Ha KK van nálam All-in az ellenfél A6o call és ott virit az A a flopon

    Ugylátszik csak az a taktika müxik már hogy minden szarral belimpelek és ha találok valami joot akkor All-in(sór,Flosh,full++)
  • sz4bolcs
    #13085
    Én is így vagyok, és nem tudom, mivel fejlesszem a játékom...
  • TaRka0107
    #13084
    Nekem is így volt míg meg nem találtam a magamnak legjobb játékot.(gondolok itt az SnG-re cash game-re.)
  • ba32107
    #13083
    Basszus nem is tudom minek pókerezek, egyszerűen nem tudok kilépni egy 10 dolláros intervallumból. Amit az egyiken megnyerek, azt a kövekező két-hármon el is vesztem, és így tovább.
  • TaRka0107
    #13082
    Aha! Csak azért kérdeztem mert a sima turbon is 3 percenként emelkedik!:D
  • sz4bolcs
    #13081
    3 percenként emeldedik a vak. A vége környékén ilyen 20000-es volt a nagyvak, nekem meg volt 50k.

    Fél $ jár az 5. helyér. :)
  • TaRka0107
    #13080
    Hyper-turbón hány percenként emelkedik a vak? Mennyit nyertél? Egyébként GRAT!
  • sz4bolcs
    #13079
    xDDDDDDDDDDD sorry
  • sz4bolcs
    #13078
    lol, 5. lettem egy 990es hyper-turbón. Na ehhez kell mák... :D
  • chalezlopez
    #13077
    AZ ÉV JÁTÉKA!!

    ***** Hand History for Game 8565638863 *****
    $2 USD NL Texas Hold'em - Saturday, October 31, 22:50:26 CET 2009
    Table Speed #1465471 (Real Money)
    Seat 3 is the button
    Total number of players : 4
    Seat 3: Kukacsi ( $2.07 USD )
    Seat 2: alex29mama ( $0.98 USD )
    Seat 5: andrass90 ( $0.47 USD )
    Seat 7: ashami ( $2.59 USD )
    andrass90 posts small blind [$0.01 USD].
    ashami posts big blind [$0.02 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Kukacsi [ Ac As ]
    Kukacsi raises [$0.04 USD]
    andrass90 raises [$0.05 USD]
    ashami folds
    Kukacsi raises [$0.12 USD]
    andrass90 raises [$0.20 USD]
    Your time bank will be activated in 6 secs. If you do not want it to be used, please act now.
    Kukacsi raises [$0.28 USD]
    andervoodtim has joined the table.
    andrass90 is all-In [$0.21 USD]
    Kukacsi calls [$0.03 USD]
    ** Dealing Flop ** [ Ah, 6h, Th ]
    ** Dealing Turn ** [ Qs ]
    ** Dealing River ** [ 2s ]
    Kukacsi shows [ Ac, As ]three of a kind, Aces.
    andrass90 shows [ 9h, Qh ]a flush, Ace high.
    andrass90 wins $0.92 USD from the main pot with a flush, Ace high.
  • Dick Riddick
    #13076
    Lesz még jobb is. :)
  • Dick Riddick
    #13075
    Baráti társaságban ha megkérnek és te visszautasítod, az bunkóság.
    Egyébként nem.
  • Lory87
    #13074
    Mi a fene a tegnap vertem le a joonépet 60$ nyereséggel zártam a napot, ma meg nembirok 1$-t összenyerni
  • zeli
    #13073
    Miért lenne ?
    Ha vki nem akarja, akkor játsszátok végig. Felezés akkor jó, ha mindketten akarjátok.
  • sz4bolcs
    #13072
    :) Szerintetek illetlenség, ha félig ismerős társaságban pokerezünk, a srác mondja, hogy utálja a heads upot, a party végén ketten maradtunk vele, de én nem akartam felajánlani a felezést?
  • zeli
    #13071
    egyszer-kétszer. pl.: múltkor volt, hogy egy SNGn headsupba kerültünk, aztán a gyerek írta, hogy mennie kell. Mondom jó, akkor hogy ne legyen allinezgetés, pénzfeldobás, felezzük el a nyereményalapot. Így jó volt, mindketten jól jártunk. :)
  • sz4bolcs
    #13070
    És te már használtad? :D
  • zeli
    #13069
    az azt jelenti, hogy meg lehet egyezni a többi játékossal a nyereményalap szétosztásáról. MTT-n csak a final table-nél elérhető, SNG-n végig.
    Bejön egy ablak, és ott lehet ajánlatot küldeni a többieknek, vagy a másiknak. lehet asszem a zsetonok arányában szétosztani a zst, vagy beírni konkrétan, hogy neked ennyi nekem ennyi. ha mindenki elfogadja, vége a versenynek.
  • Rash87
    #13068
    FullTilt-en,mikor játszok,a Fold To Any Bet fölött van egy olyan,hogy:
    Discuss Deal 1/6 néha 0/7 stb
    S nem jövök rá,h ez mit takar,valaki esetleg segíthetne :)