30078
  • TaRka0107
    #13147
    Gondolom treff-re emlékezett!
  • KAMIONOS KOGYO
    #13146
    Előfordul az ilyen!
  • Galy
    #13145
  • Chrisx
    #13144
    Ez beszarás :)
  • ba32107
    #13143
    Baszki én nem is tudom minek játszok, napok óta egy SNG-n se szereztem pénzt.... ma este szerencsét próbálok valami cash game-en is, remélem nem vesztek megint, mert még jobban el fogja venni a kedvemet.
  • ba32107
    #13142
    :D
  • Dick Riddick
    #13141
    Ha az egyszeri játékos színhúzóval 3/4 potnyi emelést megad, elméletileg rossz döntést hoz. Az esélye egy turn flösre nagyjából 4:1, 2,3:1 pot odds mellett.
    Viszont tegyük fel a játék elején mindkét játékos előtt 25 dollár van. Flopon 2$ a pot, az ellenfél emel egy egész potnyit. A megadáshoz 4:1 odds kellene, így hősünk a visszaemelés mellett dönt, egészen 10$-ig. Erre az ellenfél all-in megy. Így egy 36$-os potért 14 $-t kell hősünknek befektetni, ezzel 2,6:1 oddst kap, ami mellett az esélye a flösre 2,2:1 lesz.
  • sz4bolcs
    #13140
    "Sokszor épp egy all-in helyzet biztosítja neki a megfelelő esélyeket."

    -ezt hogy érted?
  • Dick Riddick
    #13139
    Rossz esélyeket adsz neki a húzójára, és ez elég. Sokszor épp egy all-in helyzet biztosítja neki a megfelelő esélyeket.
  • sz4bolcs
    #13138
    pokerstars
  • Galy
    #13137
    Melyik teremben van ilyen cheaproll?
  • sz4bolcs
    #13136
    Majdnem. 0,25 dolláros verseny. :)
  • Renegade
    #13135
    "magyarul semi-bluff"

    izé, és angolul?
  • Renegade
    #13134
    egyébként meg: 11 lap, ha a szint nem számolod, ha naív, akkor 14, az meg több mint 25% :-)
  • Renegade
    #13133
    freerol?
  • sz4bolcs
    #13132
    Ezen beszarok, kézben A9, flop 896, allinre teszem az összeset, egy viszont bentmarad K7essel. Akkrát ráemeltem hogy ne legyen értelme látnia az utolsó két lapot, tehát allinra tettem, sok volt a zsetonom.
    Erre mit csinál a retardált? Megadja. És jön a 10es.....
    Mi a fenét csináljak, ha tudom, hogy valaki sorra vár, de nekem van a legerősebb párom flopon?
    Neki alig volt lap a pakliban, ami segíthetett volna....
  • ba32107
    #13131
    Szerintem elsődlegesen dobatni akart, aztán ha megadod, még mindig van egy kis esélye. Magyarul semi-bluff volt.
  • Renegade
    #13130
    bizony, nagyot emelj, 2-3 BB-ig én mennék veled, mert ha lejön a 9 vagy az A, már kapnád is az all in-t, ha félénk vagy, akkor csak cbetet :-)
    tegnap 10-15 bb-t úgy nyertem, hogy Ax lappal lejött az x, volt len a srácnak top pár, és csak 2bb-ket emelt, védeni kell a kezeket, pláne ha LAG ellen játszol
  • Dick Riddick
    #13129
    A #13114 nem volt teljesen egyértelmű. Egyébként ha all-in megy, és így be tudod lőni, általában elől vagy. Őt minden kilences és ász segíti, két lap van még hátra, úgyhogy ez javítja az esélyeit. De a megadásod jó.
  • sz4bolcs
    #13128
    De vágjátok, hogy allinre tette magát ászra várva?? Mert csak az ász segíthetett rajta.

    Nem tudom duplán allinre hívni. :D:D:D
  • ba32107
    #13127
    Ömm.... ezt benéztem :D Valahogy a második mondatot is automatikusan tagadómódba rakta az agyam :D
  • sandor8206
    #13126
    "...Neked semekkorát nem szabad megadnod. Neked vissza kell emelned..."
    Nem egyértelmű, hogy mit mond??? Sztem igen :-)
  • ba32107
    #13125
    Hogy érted hogy semekkorát nem szabad megadnia? Dobjon el két párt?
  • Carloska
    #13124
    nem kis megadás voltt baszus

  • sz4bolcs
    #13123
    Huu, de brutál fárasztóak ezek a 90 meg 45 playeres sng-k...

    Ti is ilyenen játszotok, vagy érdemesebb egyasztaloson?
  • sz4bolcs
    #13122
    Nem értetted. Az összes zsetonját betette, de én tudtam, hogy hiányzik neki vagy az ász, vagy a 10, én csak callolhattam, és meg is tettem. Aztán jött neki az ász...
  • Dick Riddick
    #13121
    All-in helyzetnél ha úgy ki tudja hozni hogy 2,2:1-nél jobb esélyeket kapjon, akkor elméletileg helyes döntést hozott. Versenyeknél ezt még befolyásolja az aktuális zsetonállás és a vakszint is.
  • sandor8206
    #13120
    természetesen te vagy jobb helyzetben
    az meg hogy most elvitte be jött a sor ennyi, hívni mindig kell és nem hurkát hagy legyen a banki esélye s*ar
  • Dick Riddick
    #13119
    Neked semekkorát nem szabad megadnod. Neked vissza kell emelned.
    Ha te emelsz elsőként úgy 2/3-3/4 potnyit érdemes.
    Természetesen itt is a kész kéz van elől, és az esélyek is mellette vannak, 80:20 arányban.
  • zeli
    #13118
    nálam best az volt, mikor középre letolt egy színsort. :D
  • sz4bolcs
    #13117
    Csak azért, mert versenyen volt ilyen, srác rámnyomta az allint és elvitte fele zsetonom úgy, hogy jött neki az A...
  • PrisonMan
    #13116


    Lool lent van flush, de kézben senkinek nincs szívje
  • PrisonMan
    #13115
    Alapból te vagy jobb helyzetbe, első emelésnél nem riasztanám el nagy emeléssel. Kis-közepes tétet meg fog adni, mert neki csak egy A hiányzik a sorhoz. Mittomén ha 3-6$ vakokkal játszotok egy 6/8/10-et én rádobnék.
  • sz4bolcs
    #13114
    hali, itt egy szitu:

    flopon JQK, én kezemben KQ
    ellenfél kezében 10x

    Ki van jobb helyzetben, és mekkorát szabadna megadnom ebben a helyzetben, ha tisztában vagyok az ellenfél handjével?
  • KAMIONOS KOGYO
    #13113
    Jönni fog az!
  • #13112
    Remélem...
  • ba32107
    #13111
    Szerintem csak várni kell. Bár nem biztos, én még nem utaltam ki semennyit sehonnan.
  • #13110
    Kiutaltam Everesten 50 dollárt, de eddig semmi nyoma :(
  • ba32107
    #13109
    Aham
  • #13108
    Mostanában az Everesten játszok, nyertem is, de szomorúanlátom hogy csak csekken lehet kifizetést kérni:(

    Regisztráltam a MoneyBookers-re.

    De nem vágom mi a lényeg. Oda elküldi a pénzt a Everest, éa Bookersről meg megy a bankszámlára?