30078
  • ba32107
    #13267


    Ki is vettem a maradék pénzemet pokerstars-ról, nagy szar egy terem az
  • Carloska
    #13266
    kicsi kiemelés... lol

  • Lory87
    #13265
    Ja és kérlek netitkoljátok el a joo Freerollokat mert kellene egy kis pénz hogy vegyek egy rendes képernyöt mert egy rossz 20 éves 15inches képernyövel Pokerozok , 1-2 óra játék után már rendesen elszédülök tőle
    Kösz szépen előre is :)
  • Lory87
    #13264
    Fiuk tudtok valami joo Freerollokar? Amin pl 100-300 emberke indul(nembaj ha kevesebben) és legalább 50++ Dolcsi legyen a Prizepool?
  • ba32107
    #13263
    Na íme egy példa miért kell feszesen játszani a buborékon :D 100/200 vakok, nagyon shortstack vagyok (~1000), semmi lap nem jött, nem tudtam mit csinálni. Aztán amikor már csak 500 zsetonom volt, egy arc kiejtett egy másikat egy színsorral :D Utána a pénzben pedig feltripláztam magam, és másodikként fejeztem be. Soha ne mondd, hogy soha :D
  • TaRka0107
    #13262
    Még egyszer bemásoltam jegyzettömbe azt a handet, de így se jó:D Pedig eddig minden oké volt.
  • sandor8206
    #13261
    nézd meg, hogy tutira feltöltötted az egész hand historyt
  • TaRka0107
    #13260
    Nekem ezt írja ki amikor feltölteném:
    Oops... the following errors were encountered:
    Please make sure you are uploading the complete unedited hand history text - options to display partial hands are provided at the bottom of the import form. Please see our FAQ for further questions or send us feedback.
  • sandor8206
    #13259
    semmi extra csak kipróbáltam egy partyval a flasht, hogy jól csinálom-e
    amúgy annyi extra, hogy a kiemelésem jól sikerült :-D kegyetlenek
    ja és a flopon a 2. srácnak a megadása tökéletes, ritkán látni ilyen szép callt :-)
  • sandor8206
    #13258
  • sandor8206
    #13257
    kösz
  • TaRka0107
    #13256
  • sz4bolcs
    #13255
    Én meg kifogtam egy mákos sngt.
    A döntő asztalra minimum zsetonnak érkeztem (2000), már az is csoda volt, hogy olyan lapokkal eddig eljutottam, dobált az asztalok között úgy, hogy nekem nem is osztottak lapot, és minden asztalon azt láttam érkezéskor, hogy éppen allin mennek ketten, hárman. Egyszer csak azt veszem észre, hogy kiírja a program, hogy "gratulálunk, bejutottál a döntő asztalra." :D
    Szóval volt kb. 2000 zsetonom, az asztal nagyjából kiegyenlített volt, mindenki előtt kb. 7-10ezer zseton. De az allin itt is folytatódott, és azt vettem észre, hogy fogynak az emberek, 5-4-3, néha loptam vakot, így én is feljöttem 7k zsetonig. És egyszer csak ott voltam heads upba egy sráccal, neki kb. 2,5x zsetonja volt.
    3x tettem allinre jó lapokkal, az összeset lecallolta szarokkal, és veszített. A végén 60k-m volt, neki meg 4500. Ekkor a srác sztem kidobta a gépét az ablakon, és megszakadt a kapcsolata. Ezres nagyvakok elvitték a srácot, csak 10 percet kellett rá várnom. :D:D:D
  • ba32107
    #13254
    Pocket párért imádkoztam, de nem jött :D Amikor már ennyire short lettem, akkor Ax sem, pedig azzal már mentem volna. Mondjuk húzólapokkal azért necces (pl 89s), mert ilyenkor inkább az érték számít. Végülis egy J9-el mentem, és kaptam egy flösst.
  • TaRka0107
    #13253
    De azért mondom hogy ilyenkor nincs más választásod, menj allin húzó lapokkal, mindeféle Ax-el és bármilyen pocket párral:)
  • ba32107
    #13252
    De itt épp az volt a baj, hogy dobatni lehetetlenség, és mivel minden szarral lecallolnak, ezért csak jó lappal mehetek all-in, ami meg nem jött........ így két választásom van, vagy megkockáztatok egy all-int, de az tényleg 50-50 (ha már muszáj all-in menni, azért szeretek a favorit lenni), vagy próbálom kihúzni amíg lehet, és bízok abban hogy kiesik valaki más. Most szerencsére mindkettő bejött egyszerre, de ez hatalmas mázli volt.
  • TaRka0107
    #13251
    Short Stack-ként szinte minden lappal allin kell menni, mert ha eldobják akkor viszed a vakot, ha megadják még mindig van esélyed a nyerésre! Mindenféle Ax-el, pocket párral, Q8al is akár stb.
  • ba32107
    #13250
    Jaj de szar SNG-t játszottam. Buborékon voltunk, vakok kb 50/100, nekem 1000-1200 (shortstack), többiek mind 3000+ voltak. Az volt a baj, hogy olyan lagymatagon játszottak, hogy az hihetetlen....... semmiféle preflop emelés, viszont mindent megadtak (nem tudtam vakot lopni), flopon is check, call, min-bet, min-raise esetleg......... egyetlen lehetőségem a push/fold volt, és pusholni ugye csak prémium lapokkal lehet ilyen ellenfelek ellen, az meg nem volt. Legjobb lapjaim ilyen Q8 volt, és társai. Mi a helyes taktika ilyenkor? Egyszerűen nem tudtam rájönni, hogy mit tudnék csinálni. Egymás között nem emelnek, bőven van stackjük, viszont a preflop raise-eket adják...... engem meg megesznek a vakok.

    Aztán nagy mákkal dupláztam, és egy szerencsére rögtön utána két arc sort flopolt, egyiknek magasabb, all-in mentek, úgyhogy beértem a pénzbe, de nem az én érdemem volt.
  • ba32107
    #13249
    Azt másold ki ami [flash] tagek között van (forum code vagy valami ilyesmi). Csak a nyitótagból vedd ki a méreteket és úgy jó lesz
  • sz4bolcs
    #13248
    vagyis tizes.. :D
  • sz4bolcs
    #13247
    Sztem ilyenkor érdemes allin menni, lehet, hogy a másik, akinél A-van, ijedtében eldobja, mert azt hiszi, hogy nálad van az ötödik 5ös. :D:D:D:
  • KAMIONOS KOGYO
    #13246
    Ja persze,csak akkor nyersz 100%,ha másnál nincs Ász,ha van akkor felezés!
  • KAMIONOS KOGYO
    #13245
    Ha lent van a póker,tehát 4 lap,utána már a legerősebb lap számít,tehát ha 9-es van nálad,akkor mind1 hogy az asztalon is van 9,a legmagasabb lap számít,ha ászod van akkor 100% hogy tied a kassza!
  • PrisonMan
    #13244
    AAAzta 10 drillnél megremegett a kezem, de kijött még egy T. Ilyet én még nem láttam. (nyertem egy K-J ellen)


    (tényleg akkor mi van, ha lent van a 10 poker, és valakinek még kézben 9 is van? van ilyen hogy poker + pár vagy tök mindegy, amúgy is én nyertem volna a poker + A-val?)
  • Lory87
    #13243
    Én Freerollon a sokat blöffölők ellen szoktam alkalmazni Call-t és nagyon is beválló mert ha rájuk emelek akkor meg eldobják ime egy szitu:
    A4s nálam jópáran elöttem limpeltek igy én is belimpeltem direkt Flösh-re ha nemjönne be eldobom gondoltam magamban, de már Floppon flöshöm lett hálistennek mindenki Check igy én is, egy gyerek beemelte a pot 2xeresét igy mindenki dobott kivéve én mert én Calloltam , mivel a gyerek látta hogy Floppon checkeltem Turnon meg Calloltam nemlehet valami nagylapom igy Blöffölt All-in al (mindig Allinelt Riveren hogy dobjuk el a lapokat) Riveren alli-int nyomott ,én rátoltam a Call-t és a gyerek mutatott egy nagy semmit igy ki is esett :D
  • sandor8206
    #13242
    tudom volt már párszor DE hogy kell a flashes oldalról berakni ide a playt, handhistory bemásolva a flash már ott él
  • ddt500
    #13241
  • sandor8206
    #13240
    én azon szoktam röhögni a haverral, hogy ha játszunk egy versenyt kb. indultunk 600-700, amikor olyan 40-50 vagyunk megnézzük staton az első 10 chipsest, átlag chips olyan 15-20 ezer, ezeknek meg ilyen 50-60 ezer. Szóval megnézzük őket a 10-ből általában egy áll pluszban tényleg jól, a többi ilyen 1500-2000$ minuszban, döntő asztalon meg ritkán találkozunk velük ha odakerülünk, olyan chipsel kiesnek mint a s*ar, NEVETSÉGESEK, de nem baj, hagy játszanak
    Tegnap is elkaptam egy callozó királyt
    88 emeltem, bejöttek 3-an
    Flopp 458 (mondom ha valakinek flop sora van így jártam de ezt végig tolom), mindenki chekolt emelek potot
    egy gyerek call
    turn Q, megint pot hívás, gyerek call
    river Q (na mondom most már szarok a sorodra ha az van :-D ) gyereket nem emeltem all-inra csak kb. a megmaradt fele zsetonját, gyerek call
    nála 66
    és még írja chatbe, hogy Nice hand én meg erre csak azt tudtam írni, hogy Nice call
  • ddt500
    #13239
    Köszönöm Istenem!! Találkoztam ma egy emberrel aki a minden emelést megadok formulát követte. Elsőre nem tűnt fel de aztán egy 9BB emelést megadott J7-re amin rengeteget buktam. Annyira felhúzott teljesen tiltre kerültem. Könyörögtem az úrhoz, hogy had szivassam meg! Nem lehetett kiemelni. Bármilyen visszaemelést megadott egy 2-es párra. És mázlija volt a végtelenségig. Na jó azért addig nem. Ez a módszer ugye addig működik amíg az ellenfélnek nincs lapja. Kaptam két flöst, két fullt, két AAA-t és máris 3 beülőjét bukta el az ürge. És közben folyamatosan szidtam, meg megköszöntem a megadásait. A végén már ATM-nek hívtam.
    De most képzeljétek el a következőt. Nálad AKs első helyről emelsz 9BB-t 1megadó. Flopon Q52, checkelsz az ellenfél betsz 1BB-t!!! Te ráemelsz 6-ot. Call. Turn J beteszel 20BB-t call, river 7. Check-cejc és az ellenfél felmutatja a J7-et. És most nem viccelek, nem túlzok 10-ből 8 osztás ilyen volt!!! Bármit emeltünk megadta és flop után betett 10 centet. Ha nem toltál all-int bármilyen visszaemelést megadott. Ja és ezzel a stílussal kb. 1 órát át húzta 2 rebuy-al.
    Tudom nem kéne felhúznom magam sőt örülnöm kéne az ilyen fisheknek de amikor már a 10-ik osztást nyeri 2 párral ami a floppon még sehol sem volt....
  • ba32107
    #13238
    Szerda hajnalban lesz a main event final table broadcast. Nem tudjátok hogy megy az? Streamen lehet nézni? Az ESPN honlapján? Én valószínűleg fel fogok kelni rá éjjel, mert pont aznap megyek pestre a HUPT döntőre, és nem akarom hogy valaki lelője hogy ki nyert :D
  • ba32107
    #13237
    A keveréssel, kártyakezeléssel nekem nincs gond, elég sokat foglalkoztam kártyákkal, szóval az megy. Inkább a házszabályok, misdeal-ek kezelése, zsetonok kezelése, stb érdekelt volna. Persze meló nélkül mit sem ér az egész, úgyhogy én hagyom a fenébe, legalábbis itt Mo-n. Pedig ilyen alkalmi meló tetszett volna, például hétvégén este / éjszaka.

    Más: na most én is használtam a fulltiltes "make a deal" opciót. SNG végén heads-up voltunk, és mindketten jobbnak láttuk így. Első ránézésre elég bonyolult, én voltam chipleader, úgyhogy én tehettem meg az első ajánlatot, vagy átadhattam a lehetőséget. Eredetileg fele-fele arányban akartam, de azt valamiért nem engedte, úgyhogy a zsetonok arányában osztoztunk, az is kb fele-fele volt. Jó kis opció ez, kb egyforma jól játszottunk, szóval így volt igazságos.
  • Dick Riddick
    #13236
    Nem akartam elvenni a kedveteket, úgyhogy inkább nem húztam le a belinkelt hirdetést. Átolvastam, és én személy szerint nem láttam benne semmi fantáziát. Többet ér ha ezt az időt a kézügyességetek fejlesztésére szánjátok. És ahhoz nem is kell több tízezer forint.
  • ba32107
    #13235
    Kicsit kutakodtam dealer témában, mert engem is elkezdett érdekelni a dolog. Nem sok jót találtam.... itt egy blog, olvasd el ezt.

    Lényegében:
    "Röviden összefoglalva ezt a témakört: bár számos helyen hirdetnek ilyen képzést, gyakorlatilag mindegyik kizárólag a "lehúzásra" megy, higgyétek el. A jelentős gyakorlattal rendelkező rutinos osztók sem találnak maguknak munkát, pláne nem annyit, amiből meg is lehet élni.
    ....
    Bármilyen vonzó lehetőségnek is tűnhet, főleg a pókerjátékosoknak, szerintem hagyjátok a francba."

    Viszont külföldön egész jó meló lehet, főleg Amerikában.
  • Carloska
    #13234
    inkább legyen ronda de nyerő :DDDDDD
  • sz4bolcs
    #13233
    Szép játék! :D

    Amúgy semmivel nem szörnyűbb, mint ha 2es drillel mákolja be.
  • doxadmin
    #13232
    tipikus mákolás, szörnyű :(
  • KAMIONOS KOGYO
    #13231
    Jaja! Nincs mit!
  • kraawz
    #13230
    ezeket én is megtaláltam, de azért köszönöm :)

    Csak sajnos régiek és pestiek is..
  • KAMIONOS KOGYO
    #13229
    Ez volt az!
  • KAMIONOS KOGYO
    #13228
    Nah tessék!