30078
  • sz4bolcs
    #28475
    Najó, de mennyit játszol naponta? Mert én itt ülök sztem napi 6-7 órát pokerezve.
  • Lammer
    #28474
    komolyan elhiszem... ennek statisztikai alapjai vannak... amiket itt megmutat Szabi azoknak ha a NEGYEDET kapnam en (nem feltetlen csak lapra gondolok, hanem akar vegigvitt szitu is lehet) akkor NAGYON szerencsesnek ereznem magamat... nem beszelve, hogy meg soha sem volt royalom neki amiota idejarok kapasbol van 4... nem beszelve a temerdek pokerrol es szinsorrol... 2x volt eddig eletemben szinsorom es abbol csak egy nyert (!!!!!!!)... szerinted?
  • sz4bolcs
    #28473
    ezért dobjátok a szarjaitokat minraise-re is:

  • sz4bolcs
    #28472
    Am mielőtt bárkinek bármi kétsége lenne, ez teljesen standard allin. Most Csacsi biztos jönne, és fölállítana valami 88-AA hand ranget a srácnak, ami alapján itt veszteséges a callom, de a valóságban annyi infót ejtenek magukról a játékosok 6-max sng-ken, ami alapján majdnem biztosra megmondható, hogy ilyen move-ok után mi van a kezükben.
    Pár dolog, ami segít ilyenkor a mérlegelésben:
    -ez az ellenfél 99+ párokkal preflop allin megy a gyenge postflop játéka, és az agresszióm miatt.
    -alacsony párokkal, Acerag-ekkel nincs az a clickback rereraise (nemtom a szakszót) preflop
    -monsterekkel láttam előtte limpelni, slowplayelni, berángatni más játékosokat a partyba, hogy aztán már flopon értékér emeljen, aztán showdownig elmenni, vagy mutogatni, miután az ellenfél foldolt.
    -magas a félelemszintje, a bizonytalan játéka miatt irtózik a checkraise-től, és ha nehéz döntés elé állítják. Itt pl. ha csak emel, és nálam pár van, amit megcheckraiselek, akkor baromi dühös lett volna, hogy azt az AJ-t be kell dobnia.
    -volt ellene egy nagyon csúnya KK dobásom miután végigcallolt A riverig, és kis-közepes emelés, és az én dobásom után 26offsuited-ot mutatott amiből egy kettes párja volt.
    -alacsony szinten gondolkodó játékos, képes átgondolni, hogy mi lehet a kezemben, és mik a veszélyes lapok, de pl. eszébe nem jutna egy ilyen flopon allin mennie olyan lappal ami engem ver csak azért, hogy tegyem be a zsetonom. Tehát nincs tisztában azzal, hogy az eddigi információim szerint nekem milyen képem van róla, és hogy egy allint itt abszolut gyengeségként értelmezek tőle.

    Így hirtelen ennyi dolog jutott eszembe, amik miatt calloltam.
  • sz4bolcs
    #28471
    Otthon azért ne csináljátok utánam, ha nincs megfelelő pszichológiai képzettségetek a fishek lelkivilágáról. :Ð
  • sz4bolcs
    #28470
    imádom checkcall allin Ász-magassal nyerni a tornákat. :D:D
  • sz4bolcs
    #28469
    Csak nekem is egyből az a baromság ugrott be, hogy slowplay, hátha pikkel csinálja ezt, pedig inkább félt tőle, hogy túl nagy lesz a pot, vagy hogy pikkem van, azért emelt bele ilyen picit.
  • sz4bolcs
    #28468
    Most épp volt, flopon pont az jött, amire tettem a srácot, vissza kellett volna emelni, amég föl nem jön vmi ijesztő lap, és számára egy JQ-val baromi sok ilyen van.
  • sz4bolcs
    #28467
    xDDDD

  • ntex
    #28466
    Ezek a pókerek jól mutatnak, az egyetlen gond velük az hogy ha az ellenfélnél nincs erősebb lap nem igen lehet értéket nyerni vele...
  • sz4bolcs
    #28465
    mondjuk jó szarul meg következetlenül játszottam meg, flopon sokkal több volt benne.
  • sz4bolcs
    #28464
    Sz4bolcs, aki flopon nem setesedik párokkal.

  • sz4bolcs
    #28463
    ne kötöszködjé'! Mutass 1 órán belül két royalt xD
  • sz4bolcs
    #28462
    Nem neked ment a post... :Ð
  • sz4bolcs
    #28461
    Jaja, kurva anyádat! (amúgy jó az oldal)
  • xxxpaulxxx
    #28460
    De te most komolyan elhiszed, hogy Szabolcsnak több szerencséje lenne a pókerben, mint neked, nekem, vagy józsibának?:)
  • Christian88
    #28459
    A tökéletes River

  • precision
    #28458
    én egy omaha sng headsupján találkoztam egy ilyennel :)

    13000 vs 2000 zseton az én javamra, flop előtt mindenre pot-raiseeltem, mindig dobta, és mikor már csak 300 zsetonja volt akkor jutott eszébe allinre menni egy teljesen szar lappal :) mondjuk nekem se jött le semmi és ász magassal kiejtettem :D
  • sz4bolcs
    #28457
    Ilyen nincs bakker xDD Ma volt egy tornán egy player, előttem ült, 1,5 óra alatt mindennel rámlimpelt 300/600-as vaknál is, és akármivel ráminraiseltem, mindig dobott. 85%-ban dobnia kellett, és a torna végéig (amikor is szépen elfogyott) sem találta meg a prbléma ellenszerét. Még 1800 zsetonból is rám tudott limpelni, és 1 vakos minraisre dobni. :D:D
  • sz4bolcs
    #28456
    Mai nap büszkesége:

    01/31/2012 $6.00 NL Hold'em [45 Players] $5.46+$0.54 1/45 $76.19
  • sz4bolcs
    #28455
    "pusztulj, rühes"
  • ntex
    #28454
    Hál istennek megkaptad ami jár
  • werdaa
    #28453
    ez is jó

    itt: http://goo.gl/fGwgV

    ..fgh54h5454h4
  • sz4bolcs
    #28452
    Amúgy ez a második eset, hogy 1 nap alatt két royalom volt. Az előző ilyennél másfél órán belül volt a kettő, ha jól emlékszem. De dolgozom a rekordkísérleten, hogy két asztalon legyen egyszerre... :D
  • sz4bolcs
    #28451
    Szerintem ugyanaz az elején feszülős, később agrulós "abc-poker" nyereséges itt is. Sokkal több az akció, sokkal több a headsup szituáció. A szélesebb laptartomány nem abból ered, hogy kötelezően lazábban kell játszani, mint fullringen, és eszetlenül emelgetni, főleg callolni, hanem pozícióból többször jut az ember olyan helyzethez, hogy ugyanazokat a lapokat megemelje, amiket amúgy fullringen is meg kéne emelnie, ha nem lenne előtte 10 limpelő meg 5 emelés.
    Most hirtelen nem tudnék kiemelni egy tényezőt sem, ami sh-ban fontosabb tényező lenne, mint fullringben, de majd figyelem a játékom, aztán jegyzetelek, hogy mit hogy csinálok.. amúgyis grafomán vagyok, kiélem az perverzióm. :D
  • Lammer
    #28450
    ohhh beneztem, kozben Chris is linkelt, azt hittem Szabie :D... whatever akkor is megamakos... (ket RF egy nap mennnnyema :D)
  • Lammer
    #28449
    nah... most neztem meg a videokat, mert sajnos mobil javas operan nem tudom...

    Itthon kozosen neztuk meg Anyuval (mar meseltem rolad :D)... csak ingattuk a fejunket ("ez hihetetlen..." + "naneee..." felmordulasok kozepette)... :D

    ennyi jo lapom meg az eletben nem volt, nem hogy par session alatt :D

    Gyujtsunk Szabinak WSOP ME-re!!! a reszesedest megbeszeljuk kesobb (ugy is ITM lenne) :DDDDDDDDDD
  • ntex
    #28448
    És mennyivel igényel másabb stratégiát? Szélesebb laptartomány és agresszívabb játék?
  • Christian88
    #28447
    Na végre valami itt is!

  • sz4bolcs
    #28446
    aham, sh 12 playereseket
  • ntex
    #28445
    Te amúgy SH SnG-ket nyomsz?
  • xxxpaulxxx
    #28444
    Igen. Van. Oda-vissza így működik. Ha nem bírod játssz inkább CG-t:D
  • sz4bolcs
    #28443
    Ami a reggeli kivégzés postomból kimaradt:



  • Christian88
    #28442
    De most komolyan, ilyen van? Tegnap is és ma is:


  • Lammer
    #28441
    preci:
    en mar javasoltam, hogy Szabinak ossze kene dobni valami nagyobb tornara.. en ha tehetos lenek szponzoralnek neki egy wsop main eventet :)

    mas: hetvegen 2 csaladi session.. ilyen sem volt meg... minketto utolso... elfogyos flop 2par olle set call... masik elfogyos 2 par turn olle. hugom lecallol sorral.. gg hugi hedzapban ugy makolt olleban, hogy meg Szabi is csettintene xD

    (bocs java mobilos hsz. nem mux valasz gomb)
  • precision
    #28440
    ha adok pénzt veszel nekem egy lottót? :DDDDDD
  • sz4bolcs
    #28439
    Meg szegénykém riveren is sejthette, hogy valami nagyon el van baszódva, ha csak ilyen finnyásan tette be a maradék zsetonját, nem bátorodott föl egy instaallinre. Elég szar érzés lehet, mikor az embernek megjön az egyetlen lapja, ami segíthet, de valahol mélyen ...már érzi, hogy az sem elég. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #28438
    Az ilyen clickback raiselgetők meg is érdemlik, hogy lejöjjön az ellenfél pokere. (Am meg milyen jó arc voltam, hogy megvártam a fullját) xDDDD
  • sz4bolcs
    #28437
    Kora reggeli kivégzések Sz4bolcs módra :FFF



  • sz4bolcs
    #28436
    na, ma végre sikerült stabilizálnom a grafikonom irányát :D