30078
  • ddt500
    #13347
    Győztem. Nem akarok menőzni de az utolsó embert szanaszéd szedtem. Miután kettesben maradtunk 5 perc sem kellett és végeztünk. Ja és teljes egálról indultunk. Semmilyen emelést nem adott meg. Ami 1000-es nagyvaknál elég komoly hiba. (Összesen volt kb. 30 000 zseton).
  • Dick Riddick
    #13346
    Nem biztos. :)
  • ddt500
    #13345
    Hihetetlen. 30 perce játszunk 3-an. Reggel 5-kor megyek melózni.
  • ddt500
    #13344
    Egy A-7-es tornén buborékban vagyok.
  • Dick Riddick
    #13343
    Az elsőnek csak kevés zsetonja volt.
  • ba32107
    #13342
    Mondjuk a saját szemszögükből nézve jól játszottak, de fel nem tudom fogni, mi a jó ebben az SSS-ben. Órákig várnak arra az egy jó lapra, aztán ha esetleg lecallozzák őket akkor nyernek kemény 2 dollárt.
  • ba32107
    #13341
    Rohadt SSS gecik, hát ez hihetetlen

  • ba32107
    #13340
    :D
  • Dick Riddick
    #13339
    Gyanítom nem is vagy a döntőben, ugye? :)
  • ba32107
    #13338
    Na válaszoltak, nem kell fizetnem semmit szerencsére.
  • Dick Riddick
    #13337
    Akkor gond egy szál se. :)
  • Rainbow15
    #13336
    Igen, tudom. Már kiderítettem, hol lehet családon belül több személynek regisztrációja, a legtöbbnél szerencsére engedik.
  • Dick Riddick
    #13335
    Így már világos. Vigyázz a regekkel, talán az lenne a legjobb ha szólnál a supportnak (nehogy zárolás legyen a vége).
  • Rainbow15
    #13334
    pokersavvy.com
    A lényege annyi, hogy van egy lista, rajta a termekkel, és a követelményekkel. Például a legegyszerűbben kijátszható teremben 300 raked handet kell összeszedni, korlátlan idő alatt. Én ezt 4-5 nap alatt megcsináltam NL2-n, és kaptam érte 80$, +extrát. (extra, ha valakit érdekel írjan rám, nem akarok reklámozni, mert bünti lenne)
    Most játszom a 3. termet, a partypoker-t, NL10-en, ez már kocsit hosszabb idő kijátszani, szerintem lesz min. 2 hét, 100 pontot kell összeszedni, és kapok érte 70$-t + extrát.
    45$ os csomagokban lehet kiutalni MB-re.
    Én anyám nevén játszom, mivel az én nevemen már sok terembe regisztráltam, és friss reg. kell.
    Röviden ennyi :)
  • Dick Riddick
    #13333
    Na ez fura. Vagy kavarodás van, vagy nem teljes a döntő létszáma, és lehet rá jelentkezni. Se így se úgy nem frankó a dolog...
  • Dick Riddick
    #13332
    Bankroll szempontjából nem volt igazi választás, mivel ez volt az utolsó olyan online terem ahol még nem volt számlám.
    Nem vagyok az a fajta ember aki rossz hírét kelti a termeknek, ezért nem írom le a véleményemet. Maradjunk annyiban hogy nem jött be, és a tournamentek sem lettek a kedvenceim.
  • ba32107
    #13331
    Jelentkezéseid

    Eddig a következő fordulókra jelentkeztél:
    Budapest (döntő)
    Pécs

    Összes fizetendő összeg (várólista nélkül): 6000Ft, amiből eddig már befizettél 3000Ft-ot.


    Ez miatt gyanítom, hogy valami nem kerek, bár nekem az égvilágon senki nem szólt, hogy ott is fizetni kéne. E-mailt írtam nekik, nem válaszoltak.
  • Dick Riddick
    #13330
    Melyik oldalon szerepel-e?
  • Dick Riddick
    #13329
    Gyanítom a döntőre nem tudod befizetni magad. Vagy tévedek?
  • zeli
    #13328
    nah grt, legalább neked sikerült. ;)
    amúgy lényegében ennél a leosztásnál a stratégiám az volt, hogy ne higgye , hogy van királyom, vagy hetesem, és becsapdázom. Igen, ha flopon emelek, eldobta volna, de ezzel a trükkel maximalizálhattam volna a nyereséget, sztem. Csak hát rám javult, két lap volt jó neki, lejött...
  • PrisonMan
    #13327
    Terms and conditionsban ezt találtam a bónusszal kapcsolatban:

    **** A pókerbónusz beváltásához az első befizetéstől számítva 60 napon belül bónuszdolláronként 8 pókerpontot kell gyűjteni. A bónuszt csak a „Póker“ pont alatt felkínált termékekre lehet beváltani. Amint sikerült a szükséges pontszámot összegyűjteni a bónuszt automatikusan jóváírjuk a felhasználó bwin számláján. Amint a felhasználó a bónuszt beváltotta, illetve amint a bónusz érvényessége lejárt a következő bónuszt aktiváljuk. A pókerbónuszt csak egy alkalommal lehet beváltani.
  • KAMIONOS KOGYO
    #13326
    Miért is?
  • ba32107
    #13325
    Most néztem a HUPT honlapját, ezek még képesek és lehúznak megint 3000 forinttal a döntőre is...
  • sandor8206
    #13324
    Esküszöm ez már pofátlanság, 27 fős SnG a döntő 9 fős asztalról én vertem ki a 4 kiesőt, 5. helytől volt fizetős erre ki az 5. kieső., hát én
    És még meg sem köszönték :-) de jó 1,5 órás játékkal megdupláztam a beülőmet, óóóóóóóóóóóóó jó órabér na
  • Rainbow15
    #13323
    Aki új terembe megy, elötte érdemes megnézni, hogy ezen az oldalon szerepel e az adott terem, mert nagyon megéri.
  • QPR
    #13322
    Nem kapsz több kezdőtőkét. Mást mit tudnának? Más kérdés, hogy miért ne utalnád oda, hisz elég jó hely...
  • PrisonMan
    #13321
    A bwinnél a bónuszokról nem tudtok valamit? Mert most regisztráltam oda, max 250$-ig 100% bónuszt ad. De ophu.com-on olvastam vannak olyan helyek, ahol a megkapott bónusz X idő alatt le kell játszani. Ez bwinnél hogy van?
    Pl én most 50$-t akarok befizetni, abból elvileg 100$-t csinálnak. De ha nem akarok összevissza kapkodni, és csak lassan növekszik a pénz az itt működik?
  • Lory87
    #13320
    Fiuk van olyan Program ami rögziti a játékom ugy mint egy hand history és késöbb visszatudom nézni benne hogy mit hogy játszodtam meg? :D
  • Renegade
    #13319
    nahát, nem kedveled a PP-t?
    Azt hittem, te ott építed a bankroll-odat
    mi nem tetszik benne?
  • ddt500
    #13318
    Attól függ hol ülök. Elölről szinte mindig emelek (hiszen egy 77-es %-an ugyan azt tudja mint az AK) de hátulról csak megadok vele. És ha lejön a set akkor lehet aratni pláne ha mellédob egy Q vagy egy K-t.
  • Lory87
    #13317
    Én belimpelek Drillre vadászva , ha nemjön ossze a Drill akkor dobom, de ha összejön akkor kaszálok vele :)aszem 8:1-az eséje hogy osszejön
  • ba32107
    #13316
    CG-sek: kis-közepes párokat hogyan játszátok meg preflop?
  • ba32107
    #13315
    És ha onnan elutalom máshova, akkor mi van? Azt nem engedik?
  • QPR
    #13314
    Persze, kaptam is a Pacific Pokerre 30 dollárt, simán. Érdekes hogy a moneybookers számládra dobják rá, ahonnan neked kell továbbutalnod...
  • Lory87
    #13313
    Fiuk porbálta már valaki a PokerInside -os ingyen kezdötökét? PokerStation szerint küldenek 50$ MoneyBookerszre hogy befizess vele egy terembe, valaki már használta ,müxik vajon még? :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #13312
    Persze neki most nem jött be!
  • KAMIONOS KOGYO
    #13311
    Vannak ilyen emberkék,csak az a baj,hogy bejön nekik.

    pl.: ma élő játéknál ász párt kaptam kézbe,na mondom szépen megjátszuk!
    Flopon jött egy ász,egy király,meg egy alacsony lap hívok neki vagy 4-5 ezret,gyerek adja.
    turnon jött még egy alacsony lap (5) hívok megint nagyokat,gyerek adja.
    riveren leesett még egy ász :),így pókerem lett,behívom az all-int ,gyerek gondolkodás nélkül adta!


    Én mutattam először,megmutattam a két ászt,a gyerek nézett nagyokat,meg se mutatta,miután behúztam a kasszát,mondtam neki legalább mutassa már meg,hogy mire adott ennyit, és mutatott 10 10-et áhh mondom ilyen van?

    Ez volt az asztalon: A x K 5 A és 10-es párral a kezében végig adta,majd all-in!

    Tehát vannak ilyenek!
  • ba32107
    #13310
    Erről eszembe jut egy mai leosztás, hetes-király fullt flopoltam, persze egy centet sem tudtam kihúzni a többiekből, csak a vakokat vittem -.-
  • zeli
    #13309
    4.5 % grt, póker.
  • zeli
    #13308
    na ere is csak egy hatalmas b***meget tudok mondani. -.-
    hihetetlen, SZARUL játssza meg, és nyer, tököm tele van már ezzel a sok hulladékkal.....az nem zavarja, hogy ott van két hetes, és egy király, meg sem fordul a pici agyában.. -.-