30078
  • Csacsi
    #28515
    Ha ettől jobban érzed magad....nem csak Te.



  • sandor8206
    #28514
    preflop AJo kiegészítés és a QQ mini-re-raise gyönyörű volt.
  • Christian88
    #28513
    hát az utolsóban volt 2 % esély a döntetlenre. De befejeztem ez az utolsó

  • Csacsi
    #28512
    Elbuksz pár 60/40-es szituáicót...és idegesít, meg ide teszed. Ne haragduj, de ennek semmi értelme.

    Nyomni kell...és majd fordul.Én most buktam egy 80/20-at, és egy 90/10-et.

    Benne van.
  • Christian88
    #28511
  • Christian88
    #28510
    Gondolom unjátok, de ezek ellen mit lehet tenni???

  • Christian88
    #28509

  • Csacsi
    #28508
    Gratulálok. Ebből is látszik, hogy Te ismered a limitet...és ezért voltak néha azok a fura line-ok, és callok.

    De az eredmény téged igazol. Én inkább maradok a cashnél.

    Amúgy mennyi ROI-d van ezeken...és átlag mennyi idő 1 játék?
  • Christian88
    #28507
    Kaptam egy csodás call-t megint.

  • xxxpaulxxx
    #28506
    Gratu!:)
  • ntex
    #28505
    én még a 0.12 centes limitet se tudom legyőzni
  • Lammer
    #28504
    Szabi: Gratulalok!!!4 csak igy tovabb :)

    Szombaton pontversenyes final hugieknak, tegnap gyakoroltunk... "hagytam nyerni" xD
    HU fel ora csikicsuki utan J9 limpel... ratolom A5o-val, hogy dobja (bejott parszor)... ledobtam neki a sort riverig :) erkolcsi win az enyem, szvsz rossz megado volt :)

    ma este live cash :)
  • sz4bolcs
    #28503
    kecieee, mit nyomtam :Ð
    3an ültünk bent 5cd cash gamen, srác belimpel gombról, kisvakon látom a kezemben 2 hetes meg 3 trash lap, najó, belimpelek akkor én is, hátha lesz egy drillem. Le is cserélem a 3 lapot, és nem hiszek a szememnek: lejön a hetesek mellé még1 hetes, meg két négyes xDD
    De ezután következett, amire senki nem számított. Az idióta srác a gombról stand pit-el, azaz nem cserél. Mondom wtf??? 3handed játékban istencsászár kézzel nem emelt ránk merthogy majd tuti lesz valamelyikünknél olyan kéz, amivel ráemelünk, noha eddig még nem is látott minket 5 perc játék alatt ráemelni a limpjére, pedig már harmadszor limpelt. Na itt vége, itt vérengzés lesz. Elcheckelem. Srác a gombon gondolkodik, gondolkodik, mennyit emeljen, emel egy háromnegyed potot, úgysem adjuk meg... Na erre kapott egy pot visszaemelést, kíváncsi lettem volna az arcára, hogy megdöbbent. :DDD
    Gondolkodás után allint tol, én callolom. Mutat: kézbe kapott Q magas flös.... :D:D:D:D:D
  • sz4bolcs
    #28502
    Na, 1 hónap alatt legyőztem a $3,5-ös limitet, és begyűjtöttem 1000 dollárt, most lépek 7 dollárosra a nagyobb profit érdekében. E-havi terv összegyűjteni még minimum 1500-at. ;Ð

  • sz4bolcs
    #28501
    Most kivételesen aludt, ezért frissen, és üdén osztja az eszet. :Ð
  • Pillecukor
    #28500
    sz4bolcs nem alszik.
  • sz4bolcs
    #28499
    Milyen arcot vág TonyG, mikor Ivey kimondja, hogy "I call". Azonnal tudja, hogy verve van. :D
  • ntex
    #28498
    másodiknál akár meg is köszönhetted volna neki hogy berakta a stackjét :D
  • sz4bolcs
    #28497
    reggeli hent:



  • sz4bolcs
    #28496
    egy újabb clickback hiró áldozat:

  • sz4bolcs
    #28495
    Úgy sejtem, hogy fpardo24 nem egészen így képzelte el ezt a partyt, amikor betolta középre a 30 vakját. :D
  • sz4bolcs
    #28494
    azért 7 dollároson is ottvannak az észlények :Ð




  • Lammer
    #28493
    penteken megyek live cashezni... elotte bevagok 2 uveg jofele sort... azt teszt
  • Lammer
    #28492
    Na ez meleg volt... csaladi fugges... elszo szunetig short stack... olyan szinten nem jott semmi, hogy az mar gaz... hiaba blofiztem hugom megfogott... szunet... beb*sztam 4dl tokajit aszut jofelet...
    elso harom leo:
    sor, sor, floss (termeszetesen nem fizetik ki nagyon) hugomra terror allin (mert lefogy), amit mutter megfog AK-val.... super shortstack
    csucsulok... kiesoket megvarom... hugommal heads up 8X zsetonhatranybol... es megnyerem... lol sor, szin, szin, szet kb 10 leobol :D
  • Lammer
    #28491
    nah vegre latok toled is rossz jatekot :))
    (ami akkor ugye bok, mert elismertem, hogy eddig jol jatszottal :D)
  • sz4bolcs
    #28490
    hát ja, tulajdonképpen szar játék, mert csak az az egyetlen lap adja meg, amire tettem.
  • sandor8206
    #28489
    most az hogy egy lap kombinációra tedd az ellenfeledet lehet, én is szoktam és sokszor el is találom DE mikrón sztem dobhatatlan az ilyen kéz,
    nekem itt inkább azzal van a bajom, hogy minek mentél all-in floppon
    nem húzónehéz és eldobatsz sok gyengébb Ax aki ilyen nyomorékul játssza meg azokat
    visszakérdezz, hogy tényleg van A-od?
  • Christian88
    #28488
    Az még nem is baj, hogy a coinflippet bukom, de a másik csávó az mit csinált?
  • Christian88
    #28487
    Ma a kilencesek végeznek ki



  • sz4bolcs
    #28486
    pedig elsőnél még be is írtam chatbe, hogy "22????", mert ilyen clickbackeket tipikusan floppolt nagyonmonsterekkel csinálnak, aztán gondolkodtam 10 másodpercet, és hoztam egy rossz döntést. :D
    Azért mentem allin, mert ha itt most 2-es setje van, én azt riverig nem fogom megfejteni, ha itt floppon nem tudok ellene dobni, viszont lejön egy K vagy A, és ő talán még képes bedobni a setjét..
  • sz4bolcs
    #28485
    Már nem voltam a toppon :// (de azért behúztam xDDD)



  • Lammer
    #28484
    (java lassu mobil. omlesztve reply sry)

    okes ertem es koszonom a hszeket ebbol is epitkezek amugy :)

    meg1 ropke story. csak, hogy ertheto legyek: otthoni torna: kisnagy sogorral 6x utkoztem 8 leo alatt. 2x kifizettem a top parral a top ket parjat.. utana 3x dob ugy, hogy top parom volt! 3x 2 par ott(!) 6-ikra meguntam es 2 parral kaptam egy reraiset amit ollera vittem ugy, hogy : mutasd a szetted b***d meg... kicsit sem voltam tilten.... es TTT mutatas ... utolag persze tulzasnak tunt a szobaajto tulzott lendulettel torteno becsukasa... na, majd ezen is fogok faragni xDD
  • xxxpaulxxx
    #28483
    Én hasonló képpen építettem be a játékomba, hogy minden pozícióból csak 3*osat openraiselek, vagy emelek (persze ha OOP vagyok, akkor emelésnél ezt is kalkuláljuk:) )
  • sz4bolcs
    #28482
    Helyes Én is ezt magyarázom. Csak pozitív hozzáállással van eredmény, és szerintem nincs olyan játékos, aki frusztráltan, vagy rossz mentális állapotban tudja hozni a legjobb játékát. Ha valaki folyamatosan bad beat-eket linkel, és azt mondja, hogy közben a legjobb játékát játssza, az nekem gyanús. A képesség, hogy a bad beateket egy pokeres kezelni tudja -magától is fejlődik, én 2 év alatt jutottam arra a szintre, hogy győzedelmesen kijelentsem, hogy már nem tiltelek, vagy ha tiltelek, akkor kezelni tudom. De ez kamu. :) Teljesen kiiktatni valszeg soha nem lehet, csak sokat lehet benne fejlődni.
    Én a játékstílusomat is próbálom a kisebb variancia fele fejleszteni.
    Pl. most építettem be, hogy 75/150-es vakszinten már csak abszolut minraiselek (kisvakról nagyvakra is). És hiszitek, vagy nem, amit 2,5x-ös bb emelésre bedobnak, azt 2x-esre is. Egészen Tesco-gazdaságos. :Ð
  • xxxpaulxxx
    #28481
    Értelek én, csak ahogy ő is írta napi 6 órákat játszik... szerinted neki minden monszterét kifizetik?:)
    Nekem se... és érdekes módon tegnap volt egy ilyen kellemes 8 percem NL10en (session első 8 perce:DD), amikor kifizették két flopolt fullomat, egy AAmat és KKmat... 50 dollár plussz:D
    Az ilyenekben kell mindig reménykedni:)
  • Lammer
    #28480
    a szerencse szo nalam nem csak egy dolgot jelent (ezt irtam korabban is)

    Nem feltetlenul azert vagy szerencses pl.:

    Szabi azert "szerencses", mert neki ki is fizetik a monsztereit, meleg szituknal nem esik be a villainnak a runner-runner beat estébé :)
    Es igen ott vannak a forced allinek amik mostansag megint total borzalmasak nalam (LIVE!!! AK vs KK, TT vs 98 stb...)

    ezek a tenyezok alkotjak nalam a "szerencset"... ezt mar szerintem irtam, hogy eloben MTT-n is azert tudok hizni, mert g*ci jokat dobok, jol readelek es a feszes stilusom vegett talan a bloff resze jobban sul el erthetoen (cbet, reraise neha-neha semmire) :) amint bekerulok egy flipbe... mar fogom is a fejem (ha hiszed, ha nem, rossz jatekkal eloben mar nagyon reg estem ki, szinte csak flip miatt) :)

    huhh remelem ertheto vagyok/voltam :)

    btw sajnalom, hogy igy elfogytal :S

    (onlinet meg azert is hagytam abba, mert hebehurgya modon, szarul jatszottam... eloben sokkal eretebb (feszesebb) a jatekom... maradok is ott szvsz)
  • xxxpaulxxx
    #28479
    De bazdki! Mi lenne ha tanulnál is?:D mert játszani mindenki tud... csak a minőség a nem mindegy:)
    Szerencse? Az szerencse volt, hogy én 60 dollárról felmentem 900ig másfél hónap alatt?
    Az szerencsétlenség volt szerinted, hogy múlt héten szülinapom másnapjától 1 hét alatt buktam úgy 500at?:)
    Nem... első alkalommal mindent jól csináltam, második esetben egy hülye gyökér voltam és olyan ordas nagy hibákat elkövettem, hogy rossz is volt nézni... nah meg persze azért volt benne egy kis bad beat/cooler dolog is... mondjuk úgy 20%ban:D
  • Lammer
    #28478
    persze volt egy eleg jo idoszakom live is... felkuzdottem magamat tornakkal 20K nyereseg fole... (szupertájtfullmatek style)

    aztan meg elbohockodtam live cashen (na jo, mondjuk AA vs AK halalom es tsa-nal kezdodott a rossz szeria megint) :SSSSS
  • Lammer
    #28477
    6-7 ora? csak??? amikor ide bevetodtem es szortam zsinorban a lemakolasos rinyakat... akkor en tobbet toltam ennel online...

    mondjuk onlinet amiota hanyagolom persze nagyon lecsokkent az idoszak... igy csak heti live game atlagom olyan 20-25 ora... de ugye live lassabb :)
  • Lammer
    #28476
    no de sebaj! miutan itthon is vegigvertek "MTT"-ben meg headsupokban ZSINORBan (teszt gyanant 3-4 napja kapok ki zsinorban, ilyen 5-10% jonnek itthon is mindenkinek, es ugye ez nem online :D)... kicsit atertekeltem a dolgokat... sokkal, de sokkal pozitivabban kell hozzaallnom a dolgokhoz... most ragyurok a mentalis reszere a dolgoknak :D (selftréning)

    oszt majd meglatjuk :)