30078
  • precision
    #28555
    micsodát? :)
    hogy 10-8 -ra meg kell adni preflop egy 4BB -s emelést? :) hogy egy 8 -as párra meg kell adni egy 3/4 -es ill. egy egész potos betet úgy hogy van kint A is meg K is? :)

    akkor ezek is a rulettműsort nézhetik vagy a lottó-sorsolást...
  • precision
    #28554
    a játékosok 95% -a azt hiszi a lottózóban van vagy a casinóban a rulettasztalnál
    így nehéz őket kiejteni, pláne ha mákolnak is... és ilyenkor azt hiszik, hogy ők jó játékosok :D
  • Christian88
    #28553
    Most is van egy srác és nem tud kiesni 4.-nek. Volt 4000-re lebukja 2000-re all in mutat KJ AK ellen. Lejön neki a 4 szín. újra 4000 megint elbukja, mert próbál játszani. 2000 all in, mutat JJ nekem AK flop után flush húzó, de nem jön semmi és most ott tartunk, hogy 6000-el uralja az asztalt...
  • sz4bolcs
    #28552
    Rájöttem, hogy 3 dollároson nagyon magas extra profitom abból volt, hogy értelmetlen blöfföket herocallolásztam. 7 dollároson meg teljesen hiányoznak ezek az üres blöffök, ha blöffölnek, akkor figyelnek rá, hogy elő is adjanak valami hihetőt vele.
  • sz4bolcs
    #28551
    Jó, itt most ezeknek volt... Konkrétan flip volt az egyik másikat meg (most ne nézzetek ide) calloltam. :ÐÐÐ
  • sz4bolcs
    #28550
    Azért stílusos befejezése egy versenynek, hogy belimpel suited AQ-val, aztán 1 párral betolja az összes zsetonját 'vakon' :Ð
  • sz4bolcs
    #28549
    Seat 3: Sz4bolcs1985 (40582 in chips)
    Seat 7: frenki75 (26918 in chips)
    Sz4bolcs1985: posts the ante 75
    frenki75: posts the ante 75
    frenki75: posts small blind 600
    Sz4bolcs1985: posts big blind 1200
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Sz4bolcs1985 [6d Ah]
    frenki75: calls 600
    Sz4bolcs1985: checks
    *** FLOP *** [6c Tc As]
    Sz4bolcs1985: checks
    frenki75: checks
    *** TURN *** [6c Tc As] [Jd]
    Sz4bolcs1985: bets 1200
    frenki75: raises 24443 to 25643 and is all-in
    Sz4bolcs1985: calls 24443
    *** RIVER *** [6c Tc As Jd] [4d]
    *** SHOW DOWN ***
    Sz4bolcs1985: shows [6d Ah] (two pair, Aces and Sixes)
    frenki75: shows [Qc Ad] (a pair of Aces)
    Sz4bolcs1985 collected 53836 from pot
    frenki75 finished the tournament in 2nd place and received $52.82.
    Sz4bolcs1985 wins the tournament and receives $76.19 - congratulations!
    *** SUMMARY ***
    Total pot 53836 | Rake 0
    Board [6c Tc As Jd 4d]
    Seat 3: Sz4bolcs1985 (big blind) showed [6d Ah] and won (53836) with two pair, Aces and Sixes
    Seat 7: frenki75 (button) (small blind) showed [Qc Ad] and lost with a pair of Aces

    Sz4bolcs1985 says: szopjá' sok limpergecit
  • xxxpaulxxx
    #28548
    Ezt látják a tvből:D
  • precision
    #28547
    a sok gyökér miért nem hiszi el hogy van valamid amikor betelek/raiselek? nem vagyok az a laza agresszív típus... de ezek a "kisgyerek" fish -ek SEMMIT nem hisznek el... avagy mindenre megadnak, akármennyit hívok akármikor

    legutóbbi hand, AK kézben, emelek preflop 4 BB -t, 1 ember call, flop A,8,3 ő chekkel, hívok kb 3/4 potot, megadja, turn K, megint chekkel, hívok egy egész potot, megadja, river 8, checkel, szerencsére én is chekkeltem és mutat egy 8-10 -et...

    f.szkivanmár komolyan mondom...
  • sandor8206
    #28546
    mondom, hogy szarok a játékosok még itt is
  • sandor8206
    #28545
    játszd felesbe a 3,5 és 7
    + mindenképp vegyél holdem managert ilyen bankrollnál már nem összeg
    és ezen a szinten már kell, mert kevesebb az a fish aki felduplázz minden szarral
  • sz4bolcs
    #28544
    Máskor ne floppolj A-t xD
  • Christian88
    #28543
    A 10 vs J 10 floppotam egy A-t turn K river Q, Ennyi.
  • sz4bolcs
    #28542
    ezalol xDD

  • Christian88
    #28541
    De felcsesz, hogy így vagyok negyedik mindig. Nem tudom linkelni, mert nem megy nekem a hand replay. AQ vs A7 floppon ott a AQ vs 9J river J és egyik sem short stack-ként.
  • Lammer
    #28540
    szanj ra egy kis idot, nezz bele (spectelj tobb asztalon egyszerre) a 7-es folottibe es ha ott mar "normalisabb" a jatek, akkor grindelj addig, amig a brm-ed megengedi, hogy beulj 7 fole...

    szerintem :)
  • sz4bolcs
    #28539
    am most vattafakk legyen? lépjek vissza $3,5-sre, amit fixen verek, és azt grindeljem? De egyszer úgyis limitet kell lépni.
  • Lammer
    #28538
    "gombról limpelek" "AA-val"

    jo, hogy szobahoztad a temat!

    en AA(+KK)-val ha lehet addig emelgetek vissza amig lehet, akar allinig... de neha, mondjuk ha egy tobb lepcsos réz-rirézben van benne az ember, akkor is rirez kifulladasig(olleig), vagy szlópléj es csak call mondjuk egy elso lepcsos rirez utan? ez nalam orok dilemma... mert ha csak rezcall, akkor (szvsz) gyengeseget mutatunk (vagy betesszuk magunkat fake rangebe?), nem? ehhhh

    valaki irhatna egy normalis sosszenetet is errol (pszihologia, jatekmechanika)... szivesen fogadom(juk gondolom)...

    :)
  • sz4bolcs
    #28537
    nyertem megint pár versenyt, és 1k fölé mentem, de erősen gondolkodom rajta, hogy visszalépek 3,5 dollárosra, azon kétszer ennyi a fish.

    Vagy meg kéne tanulni pokerezni xD
  • sz4bolcs
    #28536
    Én ettől sírógörcsöt kapok bakker. headsup is... 10x végig kell néznem egymás után hogy AK-val gombról limpel és végigcheckolja/callolja. Mert emelni nem szabad vele, de eldobni azér nemlehet. Ezt tanítják valahol? Van valami limper stratégia, ami ezen a szinten eredményes, vagy mi?

    Pszichikailag összezúz, hogy nincs preflop játék, és úgy kell kiszopnom a kisujjamból, hogy mi lehet náluk.
  • sandor8206
    #28535
    ne foglalkozz velük, tuti veszteséges játék
    az hogy limpelnek magasabb vakoknál buttonról, csak veszteséges lehet
    mert amilyen lappal akciót kapnak SB-tól és BB-től azoktól a lapoktól ugyanúgy kapnák a restealt vagy a callt
    így meg játszaniuk kell egy több fős partyt random kezek ellen

    + sztem azért csinálják, mert az én tapasztalatom szerint tényleg elég feszes a mezőny már 7$-on és szinte mindenre dobnak

    ha all-in mentem szinte csak a lapok 10%-val adtak meg
    bár sajnos ez elég sokszor volt náluk januárban és buktam keményen :-)
  • sz4bolcs
    #28534
    Na komolyan... valaki, aki nyom magasabb szintű 6maxos sng-ket, magyarázza már el hogy mi ez a "gombról limpelek AQ-val, AA-val" és társai.. Teljesen kifordítják a játékukat, és mondjuk K10-zel emelnek gombról, mert hogy jobb lapok dobjanak, K10 fölött meg limp, vagy hogy van ez?
  • Lammer
    #28533
    nem akartam irni, mert nyavalygasnak tunne... de tegnap + ma is voltam cashezni... elo cash...

    tegnap 6 orat toltam... sikerult -5000 Ft-rol "visszajonnom" -2000-re... hajnali fel 1-re :D

    tegnapi nap: AK, AQ, AJ ketszer verez el... TT elverez... K9-et eldobom flopon 789 boardon, mert emelnek egy egeszsegeset (78 suited, sorgyanu stb)... egetes(nem en kertem, 3ik tag) Turn: 9 River: K... nem birtam megszolalni fel oraig... uveges tekintet rulez...
    minden amit megjatszok szar sem jon... amit meg dobok fantaziadus lapok (magas suited connectorok, kozepes kezbepar stb JOTT volna eleg durvan).
    Joekey baratom 30K-val kiul (10K beszallo, nekem is)... orulunk...

    Ma: folytatodik a fostenger... 5 playeres shorthanden 10 korig hetes magas!!!! stb...

    es vegul elerkezunk a forduloponthoz... nagyon elfaradtam... mert ott ultem mar 4 oraja... 8K jatekpenzem benn es abbol megvan kb 6,X K... (vakok megettek, plusz 1-2 kis pot vitel mellett)
    igenyesek forduljanak el, mert most bizony szar jatekkal vittem durvan:
    77 kezben... belimpelek (50 Ft. :D)...
    kapok egy raiset 300 Ftig...
    megadom... utanam meg 2, 4 player
    flop: 7h6h4d
    mondom akkor kerem alassal: 550-es hivas
    megad
    megad
    preflop raiselo: kettoezersok
    mondom akkor olle...
    utanam a srac 2 percig gondolkodott (mondom szinhuzo? aha a valasz)... (felalltam, torkomban a szivem) dob...
    utana megint szenvedes... dob (kesobb mondta, hogy 55 fold volt)
    ramraiselo megadja egybol...
    turn:K
    river: 4

    mutatas, villain: AA
    ehhhhhhh... es az a szar, hogy avval a sraccal joban vagyok, nagyon jol jatszik amugy, tobbszor jatszottam vele (tok sokat elmelkedtem vele, meg matekoztunk... kiderult matematikus :D)

    sorry es kezet fogtam vele... fel orat ucsorogtem es kiultem 8K-> 14K...

    ennyi :)
  • precision
    #28532
    oda a bankrollom...

    f.szkivan...

  • zeli
    #28531
    Értem, köszi.
  • sz4bolcs
    #28530
    megyek ki hógolyózni xD
  • sz4bolcs
    #28529
    Hát ez engem kikészít. Ritkán megyek tiltre mostanában, de most besokalltam ezektől a köcsög nyomorék buzi aljas geci limperektől. Headsupban is... limp limp limp, mikor ráemelek KQs-sel, callol, és végigcallol pozícióból AQx flop. coolertől, bad beattől nem tiltelek, de ez a játékstílus így kiakaszt..
  • precision
    #28528
    én is szeretek/szerettem csapdázni de hosszútávon nálam bukó volt
    inkább meghívom flop előtt aztán annyi... nagyon ritka esetben limpelek csak monsterrel... ha pl tudom hogy egy ultralaza fish utánam vagy flop után úgyis emelni fog :)
  • sz4bolcs
    #28527
    Visszaestem 980 dollárra, és úgy döntöttem, hogy 1500 dollárig vegyesen fogom játszani a 3,5-öst és 7 dollárost. Nincs teljes komfort $7-esen.
    Ami a legtöbb gondot okozza, hogy baromi sok a monsterrel, vagy monster-közeli lappal limpelő, és főleg magasabb vakszinteken. Gombról már nem is emelnek JQ-tól fölfelé, egyszerűen csak belimpelnek. Nem nagyon vágom, mi ez a tendencia, de valszeg nyereséges, ha ennyien csinálják. Én azért szeretnék a játékomnál maradni, nem preflop nyomorkodással győzni..
  • Csacsi
    #28526
    Rakeback nem nagyon van. Max pontokból.

    Ahhoz, hogy 600 dollár befizetési bónuszt megkaphasd, akkor befizetésnél a "STARS600" kódot kell megadni.

    Értelemszerűen annyi bónuszt kapsz, amennyit befizetsz. De 600-nál nem kapsz többet.

  • Christian88
    #28525
    fify50-eztem, de aztán rájöttem, hogy ez jobb :D
  • sz4bolcs
    #28524
    omg, most mindenki elkezdett 2asztalos 6max sng-ket tolni? :D:D
  • zeli
    #28523
    Épp regisztrálok PokerStars-ra, tudna valaki mondani valami jó lehetőséget rakeback-re? A kódot regisztrálásnál kell megadni, vagy lehet később is?
  • Christian88
    #28522
    Azért nekem is akad néha egy említésre méltó :)
  • sz4bolcs
    #28521
    Ha riveren tolt volna egy allint akkor meg vagyok lőve :Ð
  • sz4bolcs
    #28520
    Inkább mutatok szép handet:

  • sz4bolcs
    #28519
    am én is belefutottam ma coolerekbe, bad beatekbe, a legszebb egy KK-s volt. Preflop emelek, visszaemelnek, újra raiselek, csak callol. flop alacsony, nem kapcsolódó lapok. Már preflop is éreztem a bajt, de próbáltam tisztességesen végigjátszani. riverig nem jött semmi csak alacsony lapok, riveren bekerült minden, és AA-t mutatott.

    Másik mikor emelek AQ pikkel, srác meg callol nagyvakból, flop A-alacsony-alacsony, az egyik lap pikk, turn pikk, na itt minden bekerül, srác allinjét callolom színhúzó és a második legmagasabb kickerrel, srác mutat: A9. River 9. (nem pikk)
    Hasonló, mikor én mákoltam egy slowplayelt AK-t A10-zel, turn 10-essel, ott én toltam rá az allint, mert addigra már sejtettem, hogy erősebb a kickere. River K. Sztem volt vagy 5-10%-uk mindkét esetben.

    De az az ideális ha az ilyenekre ügyet sem vet az ember, egyből elfelejti, mert ezek nem mérvadóak.
  • sz4bolcs
    #28518
    Köszi.. ROI-m nem ismerem, mert nem használok segédprogramot, top sharkot meg nem tudom rávenni, hogy kijelezze. Ezek az sng-k olyan 1-1,5 órások, mostanában 4-et nyomok egyszerre.
  • Csacsi
    #28517
    Ezek kicsit keményebbek mint a tieid....de ez van.

    jah ezek egymás utáni leosztások.
  • Christian88
    #28516
    Lehet, hogy rosszul játszok meg sok kezet elismerem, de ezeket nehéz lett volna elengedni.