30078
  • KAMIONOS KOGYO
    #14587
    Hol játszottál?
  • ssx22
    #14586
    bocs 710s
  • ssx22
    #14585
    Hát beszarok
    AA vs 710o

    persze hogy lejön a szín a g*cinek!

    QQ vs AA

    23KK8

    bbbbb+++++++++
  • sz4bolcs
    #14584
    Bár arra legalább tudsz akkorát emelni flop előtt, hogy A2 ne adja meg. :)
  • sz4bolcs
    #14583
    Na jó, de a példád alapján a király párodat is dobnod kell. :)
  • ssx22
    #14582
    Én az 55-t mindig dobom. Nálam az 5-ös pár maga az átok. Bár néha a 10 es is
    Egyik leosztásba kaptam 1010
    Flopon AAA
    Gondoltam tök jó fullom van már flopon, allin
    erre a másiknak A2-je volt
    b+
  • kraawz
    #14581
    Kipróbáltam ma magam élőben Debrecenben is :)

    50/100-as cash game, 5000el ültem be, 6100 körül szálltam ki.

    Nagyon jöttek volna a lapok, de hát néha muszáj volt dobni..

    1. emelés, 4 megadó. első beszélőként 5-5öt dobok. Flop 5 5 x .... :D

    2. Q2 színben.. emelnek, adják, első beszélőként dobok.. Flop Q x x, 2 , 2

    3. J 8 .. Flop 7 J J .. :)

    Egyszer osztott AA , KK-al nyertem, egyszer A vezetésű flush-el, egyszer pedig buktam nagyot. KJ cs QJ flop KQQ ...
  • TaRka0107
    #14580
    Két nyertes handem, igaz vezettem végig, de itt headsupba nagyon emelgetett rám. Hát most megtanulta a leckét:D



  • TaRka0107
    #14579
    Úgy volt hogy emelni akartam vele, de az előttem lévő pont emelt. Egyébként meg jó volt a flop. Sorhúzó+over pár.
  • zkas
    #14578
    QQK5 sok megadó mellett nem életbiztosítás
  • TaRka0107
    #14577
    Úgyérzem megint pihentetem a pokert.... Omahába emel a csávó 300-ig 40es nagyvaknál, igaz sokan adták meg. Megadom QQK5-re. Persze szinte mindenki megadta. A pot 1600 lett. Volt 1500-m. Flop:J10x Behívja a potot a gyerek, megadom. AJxx-e volt. Nyertem volna A-al, 9essel is mert akkor ugye sorom van. Hát nem lejön neki runner runner a flosh. Annyira fel tudják b*szni az agyam ilyenekkel. Egy ilyen miatt esek ki...
  • TaRka0107
    #14576
    Kössz szépen a választ.
  • ba32107
    #14575
    Én írtam. A Bicycle 808 Rider Back-et ajánlom, vagy a Bee kártyákat, ezek nagyon jók. Igazából szerintem az összes bicycle ugyanolyan itt, csak különböző színben, stb..... a 808 Rider Back az alap, és nagyon megéri.
  • Rash87
    #14574
    Utóbbi két napban nálam ez megy sorba... jól játszom meg a lapokat. Semmire megadják,s kijön neki a sor,full,bármi...
    Utóbbi 3 AA pár-t kézbe vesztettem,akár all in megyek egyből,tök mindegy a FullTiltnél...s kezd idegesítő lenni. Egyszer-kétszer még el lehet nézni,de folyamatosan nem...
    Legutolsó party kézbe 66,flop 962,Check Check,én emelek ,féltem a színtől,egyik megadja,mondom csodás, Turn 9-es,mondom még jobb,már full!
    River 3as. S buktam,nem kell mondani hogy neki pokerja volt. Itt töröltem le a FT-et.Egy Kamu!
  • sz4bolcs
    #14573
    Nyilván a bátyja, vagy apja a nagyfenyő. :D
  • TaRka0107
    #14572
    Fúúú ne is mond.
  • MEdievil
    #14571
    mintha engem de gondolom téged sem mákoltak volna le 3.425.241 alkalommal ugyan így
  • TaRka0107
    #14570
    Azért durva 2.5% esélye volt a nyerésre....
  • Hajnalcat
    #14569
    Nem tudjátok véletlenül, hogy miért kisfenyő a beceneve?
  • Hajnalcat
    #14568
    Hát igen. :) Végén a szerencse fiának nevezte a kommentátor.
  • Rash87
    #14567
    Remélem ismétlik,már kíváncsi lennék.(lehet rosszul rémlik...)
    de még a végén mondtam is havernak,akivel néztük,hogy nesze neked a "10%-od" :)
  • TaRka0107
    #14566
    Nem teljesen így volt, sőt teljesen nem így volt. Aki mondta hogy 10% szerencse az az volt akinek drillje lett. Úgy volt hogy aki megnyerte ez a csávó, emelt flop előtt a 75-ös megadta. Lejött két 5ös. C-betelt az A10 és visszaemelt a 75-ös, gondolom blöffnek hitte az A10 és allin ment, aztán pedig örömmel megadta a 75ös.
  • TaRka0107
    #14565
    Ezek közül melyiket ajánljátok. Valaki írta nekem hogy volt neki bicycle-s kártyája amikor bűvészkedett és ez megbízható.
  • Rash87
    #14564
    Ő-ő,én is láttam.
    S az a vicc,h még előtte nyilatkozta,hogy 90% tudás és 10% szerencse a poker... aztán utolsó partyban úgy emlékszem úgy volt,hogy másik csávónak flopra drill-je lett,all inre ment,ez megadta,s jött turn-re Q riverre meg K,s igy lett sora...így nyerte meg! nesze neked 10% szerencse :)
  • TaRka0107
    #14563
    Ő nyerte meg a budapest poker opent ugye? Nagy szerencséje volt ahogy láttam....
  • Hajnalcat
    #14562
    Azért köszönöm mindenkinek, aki próbált segíteni!
    Róla lenne szó. Mégis megmutatom:
  • Hajnalcat
    #14561
    Most azt is megnéztem, de nem találok sehol se infót róla.
  • Chrisx
    #14560
    Jó is lett volna ha nem esik le a 3outból egy neki.
  • zkas
    #14559
    preflop: szerintem berakott téged egy KQ szintű lapra
    flop: alulhívtad a potot, ezzel erősítetted benne hogy magas lapjaid vannak, és ez a flop téged nem talált el (ilyen preflop hívásnál szinte evidens hogy nem x6-ra adod meg:D), ezért visszarántott rád hogy dobd el a francba :D, de mivel all int menté és ekkor már ő is kötve volt a pothoz, nem dobhatta el
  • Japep
    #14558

    Hello!
    MasterCarddal befizetni a PokerStarsra lehet.
    De azt írja, hogy a megváltozott szabályok miatt leutalni már nem lehet MC-ra.

    Akkor ezt hogyan oldjam meg? :)
  • Chrisx
    #14557
    Az ilyen idióták vajon mire gondolnak?
  • sandor8206
    #14556
    na ez a nemsemmi egy emelő + megadó után all-in megy buibbel-nél



    és még jön is neki, természetesen ez végett én lettem a bubble, természetesen BB-ban A10, SB-nél meg AQ
  • TaRka0107
    #14555
    Ha valaki tudna poker boltot egerben vagy ahol lehet venni plasztik kártyát az jelezze már! Kössz előre is:)
  • TaRka0107
    #14554
    Szerintetek jól játszottam meg?

  • sandor8206
    #14553
    kibaszott kemény emberek vannak, azért bes*artam volna röhögéstől ha jön neki valami, legalább A magasa lett volna :-)
    ritka szép call

  • Daffit
    #14552
    Próbáltad a pokerarcok.com-on? Ott Márkó, Bélabácsi, Iteo, Luigi, Ricsi és Mili írogat és ha jól tudom ők szerkesztik az egészet.
  • Dick Riddick
    #14551
    Sok játékos nem igazán szereti a nyilvánosságot.
    Ami érthető is, minél kevésbé ismert marad, annál kevésbé számolnak vele.
  • sz4bolcs
    #14550
    Szeretnék titokban maradni. xD
  • ba32107
    #14549
    A google-n nem találsz róla semmit, akkor valószínűleg nincs is :)
  • Hajnalcat
    #14548
    pont ezaz, hogy tv-ben is szerepelt, versenyt is nyert és mégsem találok róla semmi személyeset....csak hogy hogy szerepelt a versenyeken. :|