30078
  • ba32107
    #14547
    Hát a legbiztosabb módszer ha ráguglizol a nevére, akkor úgyis megtalálod az oldalt is, amin esetleg fent van.
  • TaRka0107
    #14546
    Huhh...

  • Hajnalcat
    #14545
    Sziasztok!

    Hol lehet egy nagyon jó magyar pókerjátékosról(nevet nem írok) több információt megtudni? Melyik oldalon írnak a játékosok személyes életéről? (pl. hány éves pontosan, melyik városban lakik stb...)
    Mert kerestem, de sehol sem találtam.
    Köszönöm előre is a választ.
  • MEdievil
    #14544
    Riveren mákolunk? Az a turn check nagyon jól jött
  • TaRka0107
    #14543
    Alig hittem a szememnek:D

  • ba32107
    #14542
    jah:D
  • MEdievil
    #14541
    Tudom hogy van SSS de az kicsit azért összetettebb ebbe semmi stratégia nem volt (és így jobban belegondolva akár lehet bot is ami magyarázat miért van annyi de mindig különböző account)
  • ba32107
    #14540
    ÚGy hívják hogy Short Stack Strategy, állítólag könnyen lehet profitot termelve játszani, de nekem sem jön be.
  • MEdievil
    #14539
    Tudom de a SB állandóan csak Allin/Foldra játszott és már erre is dobja ha meg nekem kell ne bukjak annyit úgy is utolsó köröm volt az asztalnál.



    Amúgy ezek a kínaiak micsodák? beülnek a legkisebb összeggel és ha bármi erős lapjuk van allin amúgy meg fold. Semmit nem játszik csak ezt az idiótaságot és még nagy nyereményt nem láttam kaszálni őket csak egy kis vak aztán előbb utóbb meg belefutnak valami AA-KK-Ak-ba ami meg is adja nekik.
  • sandor8206
    #14538
    nh, de preflop nem lenne jobb többet nyitni 2BB-nél Dealerből? :-)
  • MEdievil
    #14537



    ennyire szép floppot
  • TaRka0107
    #14536
    Persze, én is megadtam volna, csak egy kicsit idegesítő hogy a másik kiüli annyi zsetonnal és már nem csinált semmit egy félórája. De nem érdekel, be kellett tolnom. Nem adódik mindig ilyen alkalom hogy AKsuited-et kapjak:D
  • ba32107
    #14535
    Hát igen, az már any 2 call. Bármilyen két lappal helyes megadás, bár a shortstacket nem jó felduplázni, de ezt mindig meg kell adni.
  • zkas
    #14534
    hát igen, ebben a szituációban muszáJ volt betolni mindent
    de a nagyvakot se lehet hibáztatni, én is betoltam volna azt a maradék kis összeget
  • TaRka0107
    #14533
    De amúgy nem is tudom mit gondoltam..... mindig a chip leadernek osztja a lapokat.... ennyi....
  • TaRka0107
    #14532
    Na hát.... erre mit mondjak? Ha az 575 chipsel rendelkező emberke kiesik akkor már pénzes helyen vagyok, de ezzel muszály volt az allin.

  • sz4bolcs
    #14531
    Undorítóan monoton egy idő után. Borzasztóan idegesít, hogy az álmaim egy részében mindig benne van, mehetek agyturkászhoz kitöröltetni. ://
  • KAMIONOS KOGYO
    #14530
    pontosabban?
  • zeli
    #14529
    én mikor először voltam osztani, éjjel utána nem tudtam elaludni és az ágyban keresgéltem a paklit. :D
  • Mc Master
    #14528
    tud valaki cash game szabályzatot valahol?
    Me van egy két dolog amivel ne mvagyok tisztába.
    Írjon ide vagy privibe aki tud segíteni...!!

    Kösz
  • KAMIONOS KOGYO
    #14527
    De azt írták,ha jól kitöltöd a kvízt akkor megkapod a kupont,azt véletlenül sem írták,hogy még 5$ kell hozzá!
  • zkas
    #14526
    voltak rá szatellitek, nem is kevés
  • Carloska
    #14525
    engem nevezni se engednek ugyse :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #14524
    De köcsögök a Pokerstars-nál,erre a kvízes versenyre nem elég a kvíz helyes kitöltése,még az 5$ nevezési díjat is elkérik!
  • zkas
    #14523
    gratu:)
  • ba32107
    #14522
    Amikor nálam volt a csiplíd, végig be volt nyomva a discuss deal, nem fogadta el......... erre egy ilyen:

    De az a vicc, hogy innen nyertem :D


    Vannak még hülyék :D
  • TaRka0107
    #14521
    Ez már hihetetlen, mindig van egy hülye aki miatt nem tudok nyerni. És megadja egy lyukas sorra.....

  • 9csöves9
    #14520
    szerintem mindenféleképp érdemes,mert ha többen néztek flopot akkor a bankrészesedésed nagyobb lesz az ellenfeleidnél.egy ellenfél ellen meg félblöffként tökéletes
  • TaRka0107
    #14519
    Aha, mert sokszor van az hogy emelek, emelek, de nem jön le....
  • ba32107
    #14518
    Szerintem ellenfél/helyzetfüggő, én szeretem agresszíven megjátszani a húzókat, de ha sokan vannak a potban, inkább checkelek.
  • TaRka0107
    #14517
    Na végre, ezt már sikerült megnyernem. Pár hete első 5ben alig tudtam benne lenni. Jó volt ez a pihenő.....
  • TaRka0107
    #14516
    Bocsi.....:D



    Pedig visszaemelésnél mondtam magamban hogy kézbepárja van:D
  • TaRka0107
    #14515
    Olyan kérdésem lenne hogy ha flösh húzóm van flopon érdemes hívni? Vagy inkább alacsonyan kell tartani a potot?
  • TaRka0107
    #14514
    Huhh... De tudtam:D

  • TaRka0107
    #14513
    Na elindultam még egy versenyen, máris dupláztam:D 1010 kézbe. Flop:10KK.
  • TaRka0107
    #14512
    ÁÁ buborékban estem ki....:D Igaz nagyon elfeszültem a végét. Jobban is játszhattam volna. Na még1et próbálok:D
  • MEdievil
    #14511
    Üvöltött hogy top párja van és fél a flushtől Én amúgy ezért is mindig raiselek inkább dobják el és legyen a kevés az enyém mint valami 27o-t fizessek ki.
  • sandor8206
    #14510
    nem volt az rossz játék elől volt csapdázott AA-val, pechjére nem emelt senki preflop, DE látszik, hogy pancser végül is mert flopon ilyen szar emelést rég láttam, turnon flush húzója top párja volt, de ott már baszhatta.
  • KAMIONOS KOGYO
    #14509
    Kézbepárokban,eltalált flopokban és nutsokban gazdag Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • sz4bolcs
    #14508
    Money for nothing and chicks for free! :D