30078
  • sz4bolcs
    #14667
    Gazdasági válság. xD
  • MEdievil
    #14666
    de legalább ne adnának meg állandóan a flush esélyükre akármit.... 25% esély és mindig lemákolják riveren
  • Lory87
    #14665
    Fiuk ez minden évben mindig igyvan vagy csak a reklámok miatt játszanak egyre többen pókert?
    Szeptember óta nem 2x-3x annyi ember játszik freerollokon hanem 6x-7x több ember :)
    PL: Fulltilten Szeptemberben a minden napos 100$ freerollon 150-250 emberke jázszott annak fele sit-out , könnyüvolt a Final tablerejutni , többször meg is nyertem!
    Oktoberben 300-400 ember játszott
    Novemberben 500-700 ember játszott
    Decemberben 900-1200 ember
    Januárban már 1800 ember játszik a szaros 100$ freerollon
    És nemcsak a fulltilten hanem mindenütt
  • MEdievil
    #14664

    Freeroll szóval csak vártam és reménykedtem lesz valaki annyira bátor* (*idióta) hogy egy ilyet meglépjen. Bárcsak amikor tényleg kellene akkor kapnám az ilyen lapokat.
  • chalezlopez
    #14663
    Grat!
  • QPR
    #14662
    Köszi...
    vasárnap megint lesz 250k GTD csak most turbo
  • ba32107
    #14661
  • MaRee
    #14660
    Sajnos sehol nem találok játékpénzest 5lapost, valaki nem tud? :(

    QPR: nagy grat ;)
  • QPR
    #14659
    vasárnap este meglett életem eddigi legnagyobb nyereménye:
    Fulltilten a Big Little Tournamenten 31. lettem 46105 közül (5$ buyin) és 500$-t kaptam 7 és fél óra játékért...
  • ba32107
    #14658
    Én csak belekóstoltam az Omahába, de egyelőre nem tetszik, a másik amit próbáltam a 7 Stud és a Razz, azok nem rosszak, de amíg Hold'em-ben nem vagyok megfelelően jó, addig nem akarom elcseszni a pénzem a többi játékra :)
  • sz4bolcs
    #14657
    Az a másik kedvencem, csak most nincs elég zsetonom azt is játszani.
  • MaRee
    #14656
    Itt mindenki csak Hold'Em ezik? Senki nem nyom 5 card draw-ot?:)
  • sz4bolcs
    #14655
    Idióta orosz.
    "Go back to russia on your bike. You are gone, your career is finished.
    Feel my power, feel my power baby! hihiiiii" -tonyG :D
  • sz4bolcs
    #14654
    Értelmes lappal úgysem hősködött volna flopon, miután anélkül adott meg 9! bb-s emelést, hogy nem tolt vissza egy allint.
  • sz4bolcs
    #14653
    A mocskos **cinyelő ***va anyjukat az ilyen parasztoknak:

  • Renegade
    #14652
    olyan jó érzés K8-al dobatni reraise-el AJ7-es boardon
  • sz4bolcs
    #14651
    Csákk a royalt üti ászmagas lappal. :D
  • Lory87
    #14650
    Chuck Norris ökle az egyetlen, ami a royal flush-t is üti.
  • Renegade
    #14649
    szerintem jó, házigazdánk utálja :-)

    mondjuk elég furcsán számolnak pontokat, tök nem értem a logikáját, ami akkor gáz (mint most), ha cash machine akció van.
    Ja és akadémián át regisztrálj, kattintasz párat játék gyanánt és kapod is hó végén a 25 kihalt madarat :-)
  • ba32107
    #14648
    Vizsga előtt 1-2 nappal mindig kizárom magam Full Tiltről, és nehezen bírom :D
  • TaRka0107
    #14647
    Kössz, de én befizetés nélküli bonuszra gondoltam. De lehet regisztrálok majd ezért a freerollért....
  • #14646
    De amúgy játékos ajánlásért, már 100 dollár bónuszt megkaptam és a rangokat is gyorsabban ossza mint a PS.
    3.-a van, és már a 2. rangot kapom majd következő hónapban, ami dupla hűség pontot jelent.

    Most épp 3szoros SP pontokat kapok minden egyes játék után.
  • #14645
    Hirtelen az ugott be amit a GreatFlopon olvastam ()kicsit hosszú, bocsi):

    Ingyenes verseny + Bónusz a The Great Flop tagjainak - 2010.01.02 - 11:03
    Ingyenes verseny az Everest Poker-en, csak a The Great Flop tagjainak!
    Te már gyakorlott játékos vagy? Vagy most ismerkedsz a pókerrel?
    Próbáld ki magad, játssz, nyerj egy kis pénzt, és szórakozz!
    Indulj el a The Great Flop $100 freeroll versenyén az Everest Poker-en!
    A verseny kezdésének időpontja: 2010. január 6., este 8 óra
    Nevezési díj: NINCS
    A versenyt megtalálod az Everest Poker az Ingyenjátékok között, a VERSENYNAPTÁR >>> PRIVÁT versenyeinél.
    A verseny kódszáma: 37697819
    A versenyt kizárólag a The Great Flop tagjainak rendezzük, a verseny elindulásához szükséges jelszót, pár órával a verseny kezdése előtt kiküldjük email-ben, és megjelentetjük a The Great Flop közösségi oldal hírei között!

    Ha még nem játszol az Everest Poker-en, akkor töltsd le a szoftvert a The Great Flop póker közösségi oldalról és indulj el a versenyen. Ahhoz, hogy ezen a versenyen elindulj, nem kell valódi pénzt feltöltened az Everest Poker-re.

    De ha van egy kis pénzed, akkor…
    Ne hagyd ki ezt a lehetőséget:
    Minden új játékos, aki a The Great Flop pókerközösségi oldalról tölti le az Everest Poker szoftverét, az első befizetése után 300 dollárt kap vissza 200 dollár helyett! 100 dollárral megnöveltük a bónuszt! Csak a The Great Flop közösségi oldal tagjainak!
    Az Everest Pokerhez belépő összes új játékosnak jár az egyedülálló, 300 dolláros belépési bónusz, aki a The Great Flop pókerközösségi oldalról lép be az Everest Poker oldalára az oldalon elhelyezett Everest Poker bannerein keresztül, és tölti le az Everest Poker szoftverét.

    A bónusz megszerzése:
    1.Töltse le az Everest Poker szoftverét a The Great Flop közösségi oldalról, és regisztráljon. Mielőtt az Everest Poker bannerére lépsz, TÖRÖLD a cookie-kat/sütiket, mert ebben az esetben biztos csak, hogy a rendszer elfogadja, hogy a The Great Flop-ról léptél át. ( Internet Explorerben ez a következőként zajlik: Eszközök >>> Internetbeállítások >>> Böngészési előzmények >>> Törlés >>> Cookie-k törlése )
    2.Írja be a TGF300 bónuszkódot a regisztrációtól számított 7 napon belül az Everest Poker számla Bónusz területén, és tegye meg az első befizetését.
    3.Tegye meg az első befizetést. Miközben Ön pókerezik, a 300 dollár bónuszt fokozatosan pénzre váltjuk, a valódi pénzes készpénzes játékokban és versenyeken szerzett summit pontok alapján.
    Summit pontokat szerezni nem nehéz, és minden egyes megszerzett summit pont után 0,06 dollárt pénzre váltunk a bónuszból, ami azonnal hozzáadódik a számlaegyenleghez – a jóváírt bónuszrész akár nyomban felhasználható!

    Egy kis infó, ha a szoftvert a vírusirtó rendszer nem engedné letölteni:
    Többször előfordulhat, hogy az Everest Poker szoftvert nem engedik bizonyos anti-vírus programok letölteni. Érdemesnek tartjuk tehát megosztani ezt az átmeneti megoldást, amíg az anti-vírus szoftver fejlesztőivel sikerül megoldani a problémát véglegesen. Ne aggódjon az Everest Poker garantáltan a világ egyik legismertebb professzionális online pókerterme, nem okozhat vírust a gépén!
    A problémát az okozza, hogy az anti-vírus programot kibocsátó cég (ESET) az Everest Poker szoftvert beletette a vírus definíciót tartalmazó fájlba. ( biztos egy konkurens teremnek nem tetszett a dinamikusan fejlődő Everest Poker )
    A probléma megoldása érdekében, kérjük, ellenőrizze, hogy az alábbi programok elérése engedélyezve van-e, (ha nincs, tegye lehetővé):
    Víruskereső modulok> AMON> Beállítások> Kivételek>
    1. Everest Poker.exe
    2. cstart.exe
    3. cstart-tmp.exe
    4. gvmain .exe
    Ha ezután sem működik, kérjük, a letöltés ideéig kapcsolja ki a vírusirtó nod32 rendszert, majd utána nyugodtan kapcsolja vissza. A szoftver elindítása előtt, amikor az Everest Poker termeibe szeretne belépni, kapcsolja ki újra a nod32 programot, és ha belépett a pókerterembe, nyugodtan visszakapcsolhatja.

    üdvözlettel:
    The Great Flop csapat
  • TaRka0107
    #14644
    Értem. Még nem vagyok fent everesten, tudsz valami bónuszt?
  • #14643
    Szerintem elég korrekt a játék. Pokerstars-ra jobban jellemző ez a játék, hogy minden szarral all-in mennek.

    Hülyeségnek hangzik, de ezért is pártoltam át az Everest-re.
    Sokkal kevesebb játékos van, versenyeken főleg. Lehet nem akkora a nyereményalap, de így az esély is nagyobb fizetős helyre kerülni.

    És a PS-on eddig kb. 60-80 versenyből egyszer nyertem értelmes összeget, az Everesten 16 versenyből 7-szer.
  • chalezlopez
    #14642
    Basszus...neki flopon drillje volt, turnon meg duplázódott a kis lap...
    Ez cooler...
  • TaRka0107
    #14641
    Kezdem már nagyon nem érteni ezt az omahát. Másodjára kapok ki így.... Eddig olyan jól ment, volt olyan nap amikor 3 versenyt is megnyertem, most meg szinte elsőként esek ki:D:D

  • TaRka0107
    #14640
    Bocs a kis offért! Valaki ismeri a reflexshop-ot? Onnan akarok bicycle kártyát rendelni (mint már említettem). Ha valaki ismeri írja már le mennyi a szállítási díj és a tapasztalatát hogy mennyi nap alatt jött meg a megrendelés. Kössz előre is!
  • chalezlopez
    #14639
    Ez ám a játék!!

    ***** Hand History for Game 8767475667 *****
    $2 USD NL Texas Hold'em - Sunday, January 03, 20:39:16 CET 2010
    Table Speed #1464785 (Real Money)
    Seat 5 is the button
    Total number of players : 9
    Seat 3: Corsar281180 ( $0.50 USD )
    Seat 9: DisforStupid ( $2 USD )
    Seat 8: Domarkas ( $6.65 USD )
    Seat 1: Kukacsi ( $2.04 USD )
    Seat 4: Omen1987 ( $1.11 USD )
    Seat 5: PROCONSUL ( $2.14 USD )
    Seat 6: Vtulku ( $2.22 USD )
    Seat 2: ekellol ( $2.02 USD )
    Seat 7: zumaloki ( $1.98 USD )
    Vtulku posts small blind [$0.01 USD].
    zumaloki posts big blind [$0.02 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Kukacsi [ Ac Qc ]
    Domarkas calls [$0.02 USD]
    DisforStupid folds
    Kukacsi raises [$0.08 USD]
    ekellol calls [$0.08 USD]
    Corsar281180 folds
    Omen1987 folds
    PROCONSUL folds
    Vtulku folds
    zumaloki folds
    Domarkas calls [$0.06 USD]
    ** Dealing Flop ** [ 4h, 2c, Ah ]
    Domarkas checks
    Kukacsi bets [$0.19 USD]
    ekellol folds
    Domarkas calls [$0.19 USD]
    ** Dealing Turn ** [ 4s ]
    Domarkas bets [$1.12 USD]
    Your time bank will be activated in 6 secs. If you do not want it to be used, please act now.
    Kukacsi is all-In [$1.77 USD]
    Domarkas calls [$0.65 USD]
    ** Dealing River ** [ 8h ]
    Domarkas shows [ Td, Jc ]a pair of Fours.
    Kukacsi shows [ Ac, Qc ]two pairs, Aces and Fours.
    Kukacsi wins $3.99 USD from the main pot with two pairs, Aces and Fours.
  • sz4bolcs
    #14638
    Na hát ilyet sem b..tam még. :D:D::D
    Valamiért nem mertem emelni:

  • sz4bolcs
    #14637
    Coinflipnél hogy lehet ilyet kérdezni? :D Amúgy szép volt.
  • ba32107
    #14636
    Ez jól csináltam nem?
  • TaRka0107
    #14635
    Olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban hogy ott is mindenki allinezik minden sz*rral? Mert party pokeren ez megy addig amíg rebuy van. Igaz nem 33 induló van PP-n hanem 800.
    Egyébként ez everest poker?
  • ssx22
    #14634
    Huh ez elég durva:D
  • ssx22
    #14633
    Hát én donokat nagyon megutáltam. aszittem könnyű 10-ből 5-be vagy 6-ból 3-ba bekerülni, aztán egy nagy lóf*szt! Inkább megyek cashgamezni
  • #14632
    Szeret ez az Everest. Mindenféle komplikáció nélkül behúztam egy 35 és egy 15 dolláros dupla vagy semmit.

    200 dolcsit ki is utaltam, tegnap toltam fel 30-at.

    1.-én meg fellőttem 20 dolcsit a Pokerstars-ra megnyertem egy 16 dolláros sit@go-t, ami 108 dolcsit adott a számlámhoz.

    Jól indul az év, de most kell egy kis szünet, ilyenkor szoktam nagyokat bukni :)
  • Carloska
    #14631
    gratula szép!!!
  • #14630
    5.50 rebuy, 33 indulóval.

    Se rebuy-ra, se addonra nem volt pénzem. Az FT-n chipleaderként bakiztam egy rohadt nagyot, utolsó helyre csaptam magam, aztán csak sikerült talpra állni, pedig nagyon tilten voltam.
  • TaRka0107
    #14629
    Mennyi volt a nevezés? Hanyan voltatok?
  • #14628
    3 óra játék után: