30078
  • tmp
    #15227
    köszi, FullTilt nekem annyira nem bejövős :D
  • zeli
    #15226
    FullTilten van befizetés nélküli freeroll, de nem túl sok. Van egy Hungary freeroll, ami csak magyaroknak van, bár elég gyér.
    Meg azt hiszem van vmi szatelit freeroll is, de rohadt sokan vannak.
    Pokerstarst és a PartyPokert nem ismerem, sry.
  • tmp
    #15225
    Pokerstarson a freerollokban csak játékpénzes versenyek vannak ? Mert nem láttam még rendes freerollos versenyt, ellenben partypokeren (ott meg bekell fizetni valamennyit hogy indulhassak).

    köszi
  • fenrob
    #15224
    Titan pokeron gyengébb a mezőny mint pl pokerstaron ?
  • zeli
    #15223
    na, most nézem, félre is írtam....
  • zeli
    #15222
    Próbáltátok már az új Rush hour asztalokat FullTilten?
    kipróbáltam, nagyon kemény, 14 perc alatt 100 leosztáson voltam túl...
  • Lory87
    #15221
    Hello

    (angol billentyu)
    Kapott mar valaki kifizetest a BluffroomPokerrol?
    1 honapja befizettem 50 Dolcsit ,felduplaztam vagy 20 nap alatt,
    kifizetest kertem ,jott is egy email hogy 48h es megkapom a penzt moneybookersre, 10 napja mar hogy pending withdrawal :(
    Lassan azt kezdem hinni hogy elnyelte'k :)
    (Ipoker osszes terme 1-2 napon belul kifizetett, Pokerstarsnak 8 ora se kellett hogy kifizessen, PacificPoker 3-4 nap)
  • Riddick21
    #15220
    Szokott, egymással el lehet bohóckodni vele, ha találsz pár normális embert, aki nem tolja be minden sz@rra az all-int. Amúgy igényes program, szépen meg van csinálva, de ha nincs meg az említett társaság, túl sok mindent nem érdemes leszűrni a tapasztalatokból (még annyit sem, mintha rendes pókerkliensben játszanál játékpénzben).
  • asafderg
    #15219
    Nincsmit. 2x is:)
  • Carloska
    #15218
    szokott valaki ezzel játszani ?

    Texas Hold'em Poker 3D
  • Renegade
    #15217
    ne is törödj vele, a mai eddigi tuti parti (-7$) KK vs j4 :-)
    illetve egy 99-es bemenetel, az asztalon meg KKTT :-)
  • Renegade
    #15216
    a PP-vel csak óvatosan, nagy ára van a rackbacknek, goldon már van ilyen promó befizetés:

    50% plusz (max. $750,00 USD). Igényelje most A bónuszfeltételek teljesítéséig hátralévő idő: 21 nap
    Érvényességét veszti: 28-Jan-2010 | Bónuszkód: GOLD750
    Érvényes lesz: PartyPoker.com

    kurva jól hangzik, nem?
    Beraksz 1500 dodot, kiveszed, és közben pörög a 750 dodo.
    DE! 21 nap, azaz 7500 pontot kell összeszedni ennyi idő alat, nos good luck :-)

    Én kb 3 hónap múlva tudok felmenni NL50-re, az kb arra jó, hogy munka mellett napi 75pp, munka nélkül ennek a duplája.

    Ha nullában zársz minden hónapban és csak a rackbacket számolod, akkor az akció függően (NL50, 4asztal) havonta kb: 600-900 $
    Nos ennyiért én még nem játszanék napi 6 órát a hét 5 napján, úgy, hogy egy idő pillanatban 200$-át teszel kockára.

    A kifizetések díja maximalizálva van, ha már ennyit megkeresel, akkor nem vág földhöz 3$ :-)
  • Japep
    #15215

    Nagyon szépen köszönöm, már azt hittem, nem kapok megoldást a bajomra... :D
    Köszi.
  • fenrob
    #15214
    Titan poker oldalrol vmi vélemény ??
  • asafderg
    #15213
    Néhány írás, bemutatás otthoni játékokhoz:

    Vakok megállapítása
    Egyszerűbb leírás
    És harmadszor is:)
  • ddt500
    #15212
    Teccik tudni az úgy volt, hogy lyukas sorom volt floppon...
  • chalezlopez
    #15211
    Pénzt akartam még behúzni tőle, azért ekkora pechet hogy A fullomra 9-es pókert tart nem gondoltam volna. Esély sem sok volt rá. A pókert meg egyátalán nem tudtam leolvasni, met több táblán is nyomtam egyszerre....
    Qva nagy pechem volt, ennél nagyobb potom 2x volt csak, igaz azokat én vittem.
  • Rash87
    #15210
    Fish
  • Renegade
    #15209
    amíg nem jó a read-ed, addig AAval mindig allin (lehetőleg turnre már a BI legalább fele), többet nyer mint veszít, persze a baj az, h a másik csak akkor megy veled, ha szintén set, vagy szin vagy sor húzó(ők a buták), illetve, ha szín és sor húzó (ők már okosabbak).
    80/20%, ezt el kell fogadni.

    Azt azért jó ha tudod, hogy mondjuk az AA vs AQs esetében ha a flop xsxsQ, akkor az már coin flip.
  • Japep
    #15208

    Köszi.
  • VinylToy #15207
    Hoppá
  • asafderg
    #15206
    Zsetonok darabra.
    Zseton darabra II.

  • MEdievil
    #15205

    SZerintem át kellene gondolni a lapok erősségét.. a flush lehetne valahol a high card és a kettes pár között Egyszer egyszer oké de hogy folyamatosan ez van.. mennyi az ilyenre az esély 0.X%?

    Mindenesetre legalább nullán zárom a napot ami ekkora bukás után egész feldobott.
  • tmp
    #15204
    üdv

    2 pókerterem között vacilálok a pokerstars és a partypoker között, hová lenne érdemesebb befizetnem ? (nagyon alacsony téten játszom) Személy szerint a partypoker jobban bejött, (nem tudom miért), úgy olvastam hogy többi teremhez képest nagyobb a rake + pénzbe kerül a kiutalás, ez igaz? Szerintetek hová lenne érdemes?
  • MEdievil
    #15203
    De zsinórban mindig a végén amikor már csak egy-két kieső kell és ott a monster nálam.. Persze sose állok annyira jól hogy dobhassak mindent így nincs lehetőségem csak az előre az ilyen helyzetekben. 12 SNG-ből ötször úgy esek ki hogy AQ vagy AK flushol le. Azt hiszem az a baj hogy minimálisra csökkentettem annak az esélyét hogy valaki olyannal száljak ringbe aki flush húzóra játszik így a sors megtalálta a kiskaput
  • zeli
    #15202
    rohadt idegesítő tud lenni, mikor köze nincs a lapokhoz, és ledob 4 színt...főleg, hogy ötödjére..
  • MEdievil
    #15201
    5.na itt volt elég és megint AQ river flussel és megint nem suited
  • zeli
    #15200
    Bakker, nekem most olyan szépen kezdődött, megnyertem pár leosztást, erre egy AA-m elvérzett egy Ak ellen...bár én rontottam el, sajnos. Mondjuk chalezlopez leosztása dúrvább volt.
    90 cent flopnál, flopon QJ, és csak fél potot hívtam, meg kellett volna hívnom, de csalogatni akartam a pénzt, megadta és a turn egy 10-es volt..
  • MEdievil
    #15199
    negyedik alkalommal esek ki ma Sng-ről mert riveren lemákol úgy az AK-AQ hogy flösse lesz pedig nem is suited. Király drillel marha vicces végignézni ahogy turnre és riverre is lepakolja azt a k.. treffet
  • chalezlopez
    #15198
    Még jó, hogy az !előző! handben nyertem KK-val 3 dodót, miután riveren feladta az ellenfelem. Így legalább most 16$-al vagyok kevesebb...
  • Csacsi
    #15197
    nem értem mit csodálkozol. Limpelsz 0,20-ig, majd megadod pozíción kívül a több mint 4-szeres emelést. Mákolsz, aztán visszamákolnak. Ilyen a póker. Teljesen jól játszott. Ezt flop előtt rontottad el.
  • zeli
    #15196
    azigen, bazd. Turnnél gondoltam, hogy 99 van nála...de csak a kommented miatt :D
  • fenrob
    #15195
    Hali olvastam vhol hogy Titan pokeren gyengébbek az ellenfelek ez mennyire igaz vagy hülyeség ?
    Ki mit ajánl kezdésnek melyik oldalt , nem akarom nagy tétel kezdeni.. gondolok itt 2-3 ezere.. próba szerencse alapon.. gondoltam bwinre.. nem versenyekre neveznék hanem csak beülök nyerek kicsit ki lépek..
  • kraawz
    #15194
    Pokerhandreplay nem veszi be, de ez... :@

    0.10/0.20 Texas Hold'em (No Limit) - 2010. január 18. 19:37:22
    Table TH 5183 (Valódi/Pénzes játék)
    Szék 1: mrakoska (8.95)
    Szék 3: ZenGerbil (21.65)
    Szék 5: MDramar (21.20)
    Szék 2: CGOP (16.35)
    Szék 4: joh333 (38.68)
    joh333 tesz KV 0.10
    MDramar tesz NV 0.20
    ** Osztás **
    mrakoska [8k, Jk]
    ZenGerbil [N/A, N/A]
    MDramar [N/A, N/A]
    CGOP [N/A, N/A]
    joh333 [N/A, N/A]
    *** Licitkör 1 ***
    mrakoska Call 0.20
    CGOP Raise 0.90
    ZenGerbil Fold
    joh333 Fold
    MDramar Fold
    mrakoska Call 0.90
    *** Flop(asztal): *** : [6p, Jk, 8p]
    *** Licitkör 2 ***
    mrakoska Check
    CGOP Bet 1.80
    mrakoska Raise 3.60
    CGOP All-in 15.45
    mrakoska All-in 8.05
    *** Turn(asztal): *** : [6p, Jk, 8p, 6t]
    *** River(asztal): *** : [6p, Jk, 8p, 6t, 4k]
    *** Leterítés *** : Rake: 0.90 Teljes pot: 17.30
    mrakoska Fold Nyer: 0.00
    ZenGerbil Fold Nyer: 0.00
    MDramar Fold Nyer: 0.00
    CGOP [Kp, Kk] Két pár király és hatos Nyer: 17.30
    joh333 Fold Nyer: 0.00
  • sz4bolcs
    #15193
    Lol, azt hittem, KOGYO csak viccel. :D
  • chalezlopez
    #15192
    Most volt PP-n, kb 10 perce. Szerintetek? Egy kicsit elég volt...

  • TaRka0107
    #15191
    Hát lehet, de a haverom darab számra vette még vagy 2 éve:D Azért gondoltam arra.
  • zeli
    #15190
    A flösshúzó az nem egy kész pókerkéz. Sokan úgy gondolják, de nem az. Legroszabb esetben csak egy magaslapod van, ha nem jön le, akkor így jártál.
    Továbbá, ha belegondolnának az ilyne játékosok, egyátalán nem éri meg egy flösshúzóra megadni a lentebb leírt szituációban. Pl.: 0.05/0.10-es vakszinten emelek 0.40-ig, két megadó. Vegyük úgy. hogy a vakok dobják, így a bank $1.35. Ha flopon kapásból allin megyek $1.60-nal (ha $2-al ültem bent), és az egyik dobja, akkor egyátalán nem éri meg megadni egy flösshúzóval. Azért ezt a szituációt írtam, mert tegnap volt egy ilyesmi leosztásom, a csákó meg is adta húzóra, el is vesztette..
  • Japep
    #15189

    Hát ahogy a versenyeken is látom, sokszor 3 színből játszanak - meg nekem pl tetszik is így, de még nem végleges így sem. :)
  • zkas
    #15188
    akk mé nem 2000/4000?:D
    még bele is illene a dologba

    am meg szerintem 4 fajta chippel a legjobb játszani (vagy 5)
    minél szélesebben tudod skálázni a hívásokat annál jobb