30078
  • sz4bolcs
    #15387
    Én is jönnék fulltiltes házi bajnokságra, de csak ha nem túl nagy a nevezési díj, mert én szegény vagyok, mint a templom egere. :D
  • asafderg
    #15386
    Egy kis segítség a közösségnek!

    A múltkor felvetődött, milyen struktúrában érdemes az otthoni/házi bajnokságokat lefolytatni. Akkor belinkeltem egy pár honlapcímet mely ezekkel foglalkozik, de most megtaláltam a régi számítógépemen néhány nagyon hasznos segédanyagot, programot.

    Van 3 excel file ami kifejezetten zsetonok elosztását számolja ki a bevitt adatok alapján. Viszonylag egyszerű kezelni őket, és természetesen angol nyelvűek. Az idő tényezőt sajnos ezek egyszerűségük miatt nem kezelik. Ezt tapasztalat alapján kell belekalkulálni.

    ChipStackCalculator

    Setuptournament

    tourney_setup_v3

    A másik amit feltöltök a TournamentDirector nevű program. Honlapja itt tekinthető meg. Ez ugye fizetős...

    A honlapon minden részletesen megtalálható, de elöljáróban annyit. ez egy nagyon komoly tudású szoftver. Mindent be lehet rajta állítani, még többet is mint kellene:)

    Tournament Director

    Mindenki használja egészséggel és GL!

  • zeli
    #15385
    Én próbáltam, ahogy írtam is...
    elég kemény, tényleg. :D
    KK-mat mákolta JJ, azóta nem próbálkoztam (ez is elsőre volt)
  • sz4bolcs
    #15384
    Királyság! :D

    Én amúgy csak jokerstarson játszom.
  • kraawz
    #15383
    este paradise-on volt promó, hogy a 2MRD. leosztás nyertese nyer 25,000 eurot, az aztalnál ülők pedig 2,500-at mindenki. Aki meg 1MRD 950M , 960M stb.. voltak, ők fejenként 1000 eurot nyertek.

    Sajnos egybe sem sikerült bekerülnöm, pedig egész hajnalban voltam, viszont a 13 eurombol csináltam 85öt :)
  • sandor8206
    #15382
    na buborékban chipleaderből végül bublefiú lettem :-) 10-er több volt mint a többinek és az összes jó lapomnál vagy jobb volt az ellenfélnél vagy lemákoltak, hihetetlen volt
    ja igen és az aktuális shortstack sose tudott kiesni, persze csak én :-)
    KQs vs AJ, jött a Q riverre meg a A
  • sz4bolcs
    #15381
    Aha, mondd! xD
  • kraawz
    #15380
    esetlen van még valaki ?:)
  • sz4bolcs
    #15379
    10k zsetonját amúgy melyik versenyen szerezte?
  • sz4bolcs
    #15378
    Lehet félrenyomott, vagy valami. Ilyet nem csinál normális ember. :D
  • Lory87
    #15377
    Fiuk kiprobálta valaki a Fulltiltpokeren a NEW Rush Pokert? nagyon brutál:D Az nem Poker ami ott folyik ,az valami máás lol
  • sandor8206
    #15376
    de őszintén nem kibaszottul kemény, 2 üres lappal megadtam volna azt a 144-et :-D kegyetlen emberek vannak
  • sz4bolcs
    #15375
    lol, én nem is erről beszéltem, sorry. Félreértettelek, és nem vettem észre, hogy mennyit kellett volna megadnia a BB-nek. Valóban idióta. :D
  • zeli
    #15374
    Ilyenem nekem is volt....

    alacsony téten (0.02/0.04) ~ $1,5 pot (ami ott azért nem számít rossznak), riveren allin mentem $0.16-tal és eldobta. :D
  • sandor8206
    #15373
    persze de amit ő mond az is hülyeség, már 10 BB-nél eléggé sok minden all-ines lap pozicíóban meg még több lap, 1 BB-nél meg főleg (bár én nem nagyon szoktam ennyire lemenni :-D akkor inkább szevasz előbb kiesek)
  • ba32107
    #15372
    Elbeszéltek egymás mellett, szabolcs (és én is) azt hitte, hogy azzal van bajod, hogy az ürge all-in ment. De most nézem, hogy a BB nem adott meg még 100-at :D Tényleg idióta :D
  • sandor8206
    #15371
    Amúgy én arról beszélek, hogy a BB nem adta meg az emelést és foldolt, de ha te egy nagyvakkal nem küldöd be KK-val az all-int mert ülnek mögötted 20-an , akkor azt hiszem nagyobb a probléma mint gondoltam. Tényleg ne haragudj de nem hiszem el, hogy ezeket komolyan írod, mert akkora baromságok.
  • sz4bolcs
    #15370
    KK van a kezedben és van 1 nagyvakod, ülnek utánad 43534-en. Naná, hogy bedobod, és megvárod, amég ketten maradsz a kisvakkal. (?)
  • sandor8206
    #15369
    ezt most komolyan írtad, ha igen hagyd abba a pókert.
  • sz4bolcs
    #15368
    "ász dámára raktam :D:D:D:D:D" xDDDDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #15367
    Bakker, ez milyen tré????????? Még mutatáskor is csak kerestem, hogy mije van neki. Ő meg szerintem várt rá. xDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #15366
    Jaj, Istenem, hogy pakolták be a zsetonjukat. Könnyezek!!! xDDD
  • sz4bolcs
    #15365
    Ezzel mi bajod van? Tudod, mi volt a kezében? Te bedobnál egy akármilyen magas lapot?
  • ba32107
    #15364
    Itt most nagyon jó volt a turnön a min-raise, ne ijesztetted el őket, de hízlaltad a kasszát
  • Carloska
    #15363
    ász dámára raktam :D:D:D:D:D

  • Carloska
    #15362
    ezis jó



    derekgsxr130 said, "nh"
    derekgsxr130 said, "Gabor"

    joe33850 said, "suck out u suck"


  • Carloska
    #15361
    Ez valami kegyetlen voltt tőlem :D:D



  • sandor8206
    #15360
    nem idegből raktam be, csak az ilyeneken mindig jót röhögök

    ez is kemény, hogy lehet ilyen nyomorék valaki, komolyan mondom ezt megtanulni se lehetne ahogy némelyik ember játszik :-D

  • Renegade
    #15359
    persze, hogy bírkák, de nehéz kenyér a póker, csak a csillogást mutatják, a rivotril elvonót meg a gyomor fekély kezelést nem annyira. :-)
  • Renegade
    #15358
    egyszerűen ki kell írnom magamból: a party poker nyugodtan lecserélhetné a szlogenjét (feel it) a garantált -1 BI ász párral preflop allinnél! idézetre.
    Na mindegy, minden szép meg jó csak fáj hogy +2BI-ből lett -3 ma :-(
  • sandor8206
    #15357
    66 nagyon nincs bajom, bár shortstack all-innál már lehetett érezni, hogy itt nyírás lesz oda meg általában kevés egy 66, 200 emelés megadó még ok lett volna, hisz sokan megadták és így már az esélyei is rendben vannak.
    eléggé hurkák voltak sztem mind.
  • Renegade
    #15356
    nyugodj meg, még 8+1 $-os versenyeken is lehet látni hülyéket, szerencsére csak elvétve, én szerintem már olyan freerollon sem indulok ami pontba kerül, hiába 1K GTD, mondjuk amíg még NL25-ön is jó ötletnek tartják az A2s allint, (azt mondják van ilyen feljebb is), nos addig jó, elvégre a halat fogd ki, ne a cápát :-)

    mondjuk a 66-ot én sem dobtam volna el.
  • sandor8206
    #15355
    prelfop emelés tök felesleges :-) ezek kegyetlenek



    baszki egy all-innal nem lehet kiverni a kezükből a Q2s, Q10 sima dobás nem hogy limp előlről, 66 ellen amikor callozott 550 tudtam megadja a all-int de tudtam, hogy 50-50% hisz limp volt végig rosszabb nem lehetek, partyban voltam beküldtem...........áááááááá Q2s
    DE hogy preflop emelek és nincs EGY dobás SE. Beszarás!
  • Rash87
    #15354
    Előbb egy versenyen 506-ból első lettem :D
    Igaz,csak belépőt nyertem egy nagyobb versenyre,de mostanában annyira megy a játék,h hihetetlen.
  • sz4bolcs
    #15353
    ááá

    Amúgy mikor milyen kedvem van. Most sietek el, úgyhogy muszáj barbárkodni, minél előbb minél többet kiejteni, vagy kiesni. :D
  • sandor8206
    #15352
    elég lazán nyomod nem?
  • Rash87
    #15351
    Már megoldódott,s kösz
  • sz4bolcs
    #15350
    Nézzétek ezt a g*cidurva kivégzést! :D Jó, hát szar volt, na, de az eredmény kárpótol. :D

  • zkas
    #15349
    Elküldheted pm-ben, vagy beírhatod itt is, lefordítom neked :)
  • sz4bolcs
    #15348
    Megadod a jelszavad, még el is küldöm helyetted. :PP