30078
  • Carloska
    #15947
    ha unjátok a banánt go flipperezni :D

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1266974989
  • Daffit
    #15946
    Amit képet beraktál az a helyes. 6 fős asztalok 3.25$ beülősek. Inkább a 10 főseket próbálj.

    Személy szerint inkább a nagyobb, több asztalosokat ajánlom.
  • tmp
    #15945
    Ott a képen :D

    De írtam hogy csak Holdem itt más is van.
  • sz4bolcs
    #15944
    jaj.. most olvastam vissza: 6max micro...
    Úgy megeshet. Én még nem is játszottam 6max-os sng-t. Van olyan? :D
  • sz4bolcs
    #15943
  • zkas
    #15942
    rakj már be képet lécci :)
  • sz4bolcs
    #15941
    Valami nagy gáz van nálad. Nekem itt egy csomó játékot mutat...
  • tmp
    #15940
    A legfrissebb verzió van fenn, de újratettem és így is ennyit hoz ki. Azért is kérdeztem meg, mert én is úgy tudom, hogy a PS a legjobb az SNG-k tekintetében.
  • sz4bolcs
    #15939
    Juj, ez nagyon gáz. Valami nagyon szar verziót szedtél le, amibe egyszer én is belefutottam. Nem mutatta a játékokat...
    Sejtettem is, hogy ez a helyzet, mert amúgy a pokerstars felhozatala a legjobb sng-kben.
    Töltsd le az oldalukról a klienst.
  • zkas
    #15938
    upsz, a "csak regisztrálható" filtert nem kapcsoltam be, most már így nálam hármat ad ki :D
  • zkas
    #15937
    nálam ~150et ad ki ilyenből, 3,25$-os mind
  • tmp
    #15936
    Normális hogy max 6 játékosnál és csak holdemes játékoknál összvissz ennyit dob ki micro téten? bwinen,partypokeren még 1$-okat is láttam ittmeg ez van csak. köszi.

  • zkas
    #15935
    A bwinnél nem tudom, hogy pontosan hogy van. ezárt általánosságban magyarázom el, szóval...

    Minden terem kínál first deposit bonuszt, ez általában megvan szabva egy maximális összegben pl.: 600% maximum 500$-ig
    tehát ha befizetsz 500$-t, akkor kapsz 3000$ bónuszt, amit ki tudsz játszani: x pontonként kapsz y $-t

    Ultimatebeten 100 pont után kapsz 5$-t, tehát ahhoz hogy a 3000$-t kipörgesd, szerezned kell 60 000 pontot :)

  • MaRee
    #15934
    Valaki mondja már el hogy működnek ezek a bónuszok, tehát ha én most bwinen(itt szoktam játszani csak) befizetek 10$-t, akkor ahoz kapok bónuszba pénzt?
  • zkas
    #15933
    nyomjál inkább <=1$-osakat :)
  • sz4bolcs
    #15932
    Ilyenkor szoktam elszállni, és nyomni a 2$-os versenyeket, ami nem lenne baj, csak eredménye nem szokott lenni...
  • sz4bolcs
    #15931
    Na! Ma végre sikerült véget vetnem a mélyrepülésemnek. Utolsó dollárjaimból neveztem egy 2$-os 180 plyeres versenyre, ahol a 3. lettem, így növeltem is a bankrollom 43 dollárral. :))
  • zeli
    #15930
    ezzel sztem nem volt gáz...
    amúgy tényleg nagyon irritáló, hogy beülsz cash gamezni, és a második leosztásban AAval elvesztesz egy beülőt.
  • TaRka0107
    #15929
    Te kis callingstation... Szerintem máskor azért emelj egy AJsuiteddel Dealer gombon.
  • ba32107
    #15928
    Hát jah, csak rohadt idegesítő amikor egy ilyennel elvesztem a nehezen összeszedett 5 dollár profitomat. Ritkán tudok csak játszani, lassan gyűlik a pénz, erre ez.... de hát ez a póker :D
  • zkas
    #15927
    ezt nem lehetett kivédeni, ez a pech kategória
    jól játszottad a partit
  • ba32107
    #15926
    Egyszer ülök be cash game-re és mi történik??

    Hülyeség volt? AQ-szerű handre tettem. Most ezt hogy kellett volna megjátszani?
  • Nightt
    #15925
    En is meg akarom venni, csak most nincs ra penzem, majd ha lesz megveszem. De addig jo lenne valamit hasznalni.
  • tmp
    #15924
    Sziasztok!

    Pokerstarson eléggé szerényes az SNG felhozatal, Bwinnel összehasonlítva rosszabb, pedig ha kiveszem a szűrőt akkor sem hoz ki több asztalt. Hol lenne érdemes SNG-ni ? A másik kérdésem , úgy látom pokerstarson elkezdtek előretörni az EUR-ós asztalok, most hogy jön az a valami törvény , lehet hogy végleg kitiltják majd az amerikai játékosokat? Milyen számlát érdemes akkor csinálni?

    köszi
  • zkas
    #15923
    aki komolyan akar foglalkozni a pókerrel, annak igazán megér 50$-t a PT/Holdem Manager, megtérül a befektetés :)
  • sz4bolcs
    #15922
    Én is azon gondolkodtam, mi értelme volt ennak a limpelős visszaemelésnek.
  • Nightt
    #15921
    Sziasztok, mar egy ideje jatszom a PS-en foleg NL Texas Holdem chash game-et. Tudnatok ajanlani valami ingyenes segedprogramot? Vagy tores letezik a PT-hez?
  • zkas
    #15920
    nem tudom hogy ezekkel mit szerettél volna elérni, egyikben sem volt semmi xtra, nincs róluk mit beszélni, de ha már beraktad őket...

    #15916 - végig alulhívta a potot, már korábban vissza kellett volna rántanod és nem riveren; a csak megadásból, nem lehet kézerősséget bemérni

    #15917 - megérdemelted volna hogy valaki túlhúzzon, 5en flopot nézni AJs-sel nem a legjobb :), most bejött, később sanszosan nem fog :)
    de az még hagyján hogy 5en néztek flopot, de hogy turnt is 4en...
    mit csináltál volna ha jön a 3. treff? sztem nem dobad volna el és akkor meg itt panaszkodtál volna, hogy már megint a flushhúzósok...

    #15918 - 80-20...behúztad...grat

    #15919 - az alacsony párokat meg így kell megjátszani, minél olcsóbban flopot nézni, ha jön a set akkor lehet menetelni
    talán 1 hibát elkövettél,
    1. visszahívtál preflop, ha nem jön a 3mas, akkor sanszosan dobnod kell, és fölöslegesen dobtál ki 300at, mert ha van kártyája, akkor így is úgy is bekerül minden az asztal közepére, ha nincs akkor nem
    de azt nem szabad elfeledni hogy a meglévő chipek fontosabbak mint a megszerezhetők :)
  • Carloska
    #15919
    3 a magyar igazság ugyebár...


  • Carloska
    #15918
  • Carloska
    #15917
    nah most én szopatok XD

  • Carloska
    #15916
  • Renegade
    #15915
    én decemberben voltam így, még az életkedvem is elment, aztán most február elején is, (1 hétig nem játszottam, utána meg olyan bénán még pár napig, hogy rossz volt nézni, még szintet is buktam), próbálj valami sikerbe belekapaszkodni (nekem egy step6 5. hely segített, aki pp-s az tudja, hogy az nem olyan rossz pénz)

    hát a flush húzó egy ritka állat, pláne ha még két marok szórja a pénzt, próbáld mondogatni, hogy 4böl csak egyszer picsáz ki, különben ledermedsz és jó pár nap amíg visszarázodsz, szerintem.

    Ha látják, hogy keményen (nem hülyén) véded a kezedet, elég egyszer behúzni egy ilyet, utána a maradék meggondolja, hogy ugráljon e hasonló kézzel az adott partyban.
  • sandor8206
    #15914
    2$ SnG és sajna azt kell mondjam, hogy ahogy egyre feljebb mentem eddig egyre több a hülye :-) (persze gondolom van egy határ) sztem ku*va sok a játékszenvedélyes aki tök hülye és egyre több és több pénzt nyom bele, dögivel találkozok 2$ meg 3$ SnG aki lejátszott 600-700 party után -1500 $ körüli összegben van, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy amin indult szinte egyiken se végzett fizetős helyen.
    Annyi hülye van, hogy be*zarás csak s*ar érzés ma is kiesni 7 SnG-ről egy hülye ellen, akire pl. TUDOM hogy second párral jobb vagyok (kezem K10)
    Flop Ah 10h x, hívok ő még RÁM HÍV, rábas*om az all-int sima call részéről mert van egy 2h 6h és riverre természetesen jön a flush-e
    vagy QQ van és flop Ad xd x és hárman vagyunk partyban, bemelek egyik gyerek rámemel
    Mondom is magamban, ha a 3. dobja akkor a 2.ra all-int vágok mert nincs nála A. 3. dobja all-in nyomok. 2. sima call Kd Jd csak flush húzó, erre esik egy K riverre
    Unok már ilyenekkel kiesni
  • Renegade
    #15913
    izé, ugye ezek nem freeroll-ok? :-)
  • Renegade
    #15912
    írjál nekik mailt és jóváírják a nyereményed.
  • zkas
    #15911
    Starting game 5581085263.
    tulcsi is at seat 0 with 1,400.
    hamuka is at seat 1 with 175.
    Tiko1207 is at seat 2 with 2,565.
    zsike333 is at seat 3 with 1,380.
    zkas is at seat 4 with 1,675.
    Seszti is at seat 5 with 2,705.
    kolozs455 is at seat 6 with 5,325.
    tttzzzuuu is at seat 8 with 1,455.
    FoodyJoe is at seat 9 with 1,485.

    The dealer is seat 7.

    tttzzzuuu posts a blind of 10.
    FoodyJoe posts a blind of 20.

    Pre-flop:
    tulcsi calls for 20.
    hamuka goes all-in for 175.
    Tiko1207 folds.
    zsike333 folds.
    zkas folds. (Qs 3d)
    Seszti folds.
    kolozs455 raises 400.
    tttzzzuuu goes all-in for 1,445.
    FoodyJoe folds.
    tulcsi folds.
    kolozs455 üzenete: előre is bocsi
    kolozs455 calls for 880.

    Showdown:

    tttzzzuuu shows: 9s 7h
    hamuka shows: Ks 10c
    kolozs455 shows: 4s 5h

    The flop comes: 7d Jc 7c
    The turn comes: 3c
    The river comes: 6d

    tttzzzuuu shows: 9s 7h
    7d 7c 7h Jc 9s
    Three Sevens

    hamuka shows: Ks 10c
    7d 7c Ks Jc 10c
    A pair of Sevens

    kolozs455 shows: 4s 5h
    7d 6d 5h 4s 3c
    Straight, Seven high

    kolozs455 wins pot 100 (565).
    kolozs455 wins pot 200 (2,560).


    Ő egy jós o.O


  • sz4bolcs
    #15910
    Ja, és hogy tudom jóváiratni a kaparós sorsjegy nyereményét?
  • sz4bolcs
    #15909
    Srácok: partypoker küldött postán 'dupla vagy semmi' promóciót, és vele együtt egy kaparós sorsjegyet. A kérdésem az lenne, hogy a sorsjegyet fel lehet-e használni fűtésen kívül másra, avagy parasztvakítás?
  • sz4bolcs
    #15908
    Mekkora médium vagy. xDDD