30078
  • MEdievil
    #15907


    Tudtam hogy színsorom lesz, viszont a passzív callstation miatt nem igazán sikerült jól kifizettetni.
  • sandor8206
    #15906
    hallod volt egy nagyon kemény, abban nem voltam benne De az tényleg már mindennek a teteje volt, meglátom meg lesz-e mert eléggé kutakodni kéne :-)
  • sz4bolcs
    #15905
    xDDDDDDD Ilyet ...mééég!
  • sandor8206
    #15904
    sima megadás a hülyének



    de azt bírom még neki jön, nehogy nyerjek is valamit a dolgon + hogy kiverjen mindkettőnket
    hát igen a nagyobb zseton nyer
  • sandor8206
    #15903
    esküszöm már tiszta kabaré ez a Full tilt
    döntő asztalon vagyok BB AQ, mindenki dob SB kiegészít, all-in vágom
    lecallolja A8, jött egy 8 és ennyi
    rá egy 1 másodpercre pihenő vagy nyomd meg a KÉSZ VAGYOK gombot
    olyat röhögtem, olyan jól kijött
  • Daffit
    #15902
    Nálam vagy 2-3 hónapja ez megy, még élőben is. Szar lapokkal bejönnek és lemákolnak. KK-val az utóbbi időben nem tudtam nyerni. Tegnap nyertem 20 centet, talán most tört meg a jég . Mióta élőben nyertem 70e-t, azóta semmit és már nagyon idegesítő, mert jól játszok, csak a szerencse mindig elkerül, pedig az is kell a pókerhez.
  • sandor8206
    #15901
    következő kiesésem KJ vs QJ, nekem 2 párom neki sora lett
  • sandor8206
    #15900
    persze elfogadom, de pl. most négy asztalon játszok egyszerre
    AA vs 66, preflop all-in természetesen jött a 6
    AQ vs 67, jött a sor neki nekem az A
    AK vs K7, mákkal kihoztam felezésre, mert turnon sora lett riverre meg nekem is
    full nevetséges az egész és csak viszi a beülőket
  • TaRka0107
    #15899
    Igen, igen. Csak nekem ez suli közbe nem való. Majd esetleg nyáron többet foglalkozok vele, mert még tavaly nyáron jól is ment a szekér, hoztam fel magam, de amikor suli közbe játszottam, annyira nem ment, nem tudtam odafigyelni.... meg persze majd ha betöltöm a 18at akkor már nyugodtan tölthetek fel magamnak meg mehetek élőben is pokerezeni:D
  • zkas
    #15898
    Szerintem meg aki ezeket nem tudja elfogadni, annak nem kell pókereznie. Nem kötelező játszani, ez benne van a pakliban. Vagy megszokod vagy megszöksz.
    Lesz még elég játékos rajtatok kívül is.
  • Rundstedt17
    #15897
    "Aki szokott élőben is játszani,az tudhatja h nem minden percben jönnek ilyen laptalálkozások. Online meg mintha direkt úgy osztogatná a lapokat, hogy mindig legyen valakinek valamije."

    Az élőben sokkalta valószinűbb a trükközés,én nem szeretem.....
  • sandor8206
    #15896
    persze, csak az előző berakott hand is, hogy volt egy tökéletesen megjátszott kéz SB-ben 33, kb. 20 BB körüli zsetonom tehát simán játszható zseton, csak egy dupla emelés kb. 360 kellett megadni egy 3000 potba (annyi várható volt, hogy a limpőelők is adják) még ilyenre is figyel az ember
    Flopon ott az A kicsit sorhúzos, (AA ki lehet zárni, sort is, estleg 44-el nagyobb set) így első helyről csapdázva meghívom a setem, A-os betolja úgy is vagy call, de annyira kötödni fog a pothoz ha csak call, akkor is all-in megyünk majd, sorhúzora ilyen stackméreteknél nem fognak callozni egy ekkora hívást
    Ha nem adják akkor is szép potot viszek
    Tökéletes!

    Erre egy bu*i gyerek 7BB-vel calloz egy 2BB-s emelést, úgyhogy "20-an" lesznek a partyban egy 99-el + all-in megy second párral egy SB elsős beemlésre
    Kurva s*ar játék!
    Ki nyert?
  • Rash87
    #15895
    Én is hetekben hagytam abba neten,mert kész vicc,amit csinálnak :)
    2 teremből kivettem a pénzt,egyben bent hagytam,gondoltam eljátszom azt a pár $-t.
    15 perc alatt sikerült eljátszani.Beültem 3 asztalhoz 4-4 $-al.
    Egyiknél AK, bemeltem 1$-t. Flop AA8, hívok, ő all in,megadja.Nála 88...
    Másiknál AA-om van,már instant all in mentem, 1010 fogad,flop 89J,turn Q...
    Harmadik szintén AA,all in. KK fogadja,flopon persze ott a K :)

    S még valaki mondja azt,hogy véletlen.
    Aki szokott élőben is játszani,az tudhatja h nem minden percben jönnek ilyen laptalálkozások. Online meg mintha direkt úgy osztogatná a lapokat, hogy mindig legyen valakinek valamije.
  • TaRka0107
    #15894
    Csak tudod mi a baj, az hogy sok ilyen van, és pont akkor jön le nekik a lap amikor ellenem vagy ellenetek játszik. Igaz én már rég nem játszok online ilyen dolgok miatt...
  • Dick Riddick
    #15893
    Akkor lenne nagy baj, ha nem lennének ilyen játékosok.
  • sz4bolcs
    #15892
    Ha akkor sem esik jó lap, akkor megyek James Randihoz az 1millio dollárért antifenoménként.
  • sz4bolcs
    #15891
    Megnyitok három sng-t.
  • sandor8206
    #15890
    ti mi a fas*t csináltok, hogyha döntő asztalon, tehát már a vakok is elég nagyok a legjobb lapod vagy 60 leosztás alatt egy 67s
    gyakorlatilag ez megy napok óta, kicsit unalmas már
    ok nem lapfo*ást akarok, de úgy örülnék már egy K10s is pozícióban
    átnéztek másik terembe?
  • sz4bolcs
    #15889
    Valahogy sejtettem flopon, hogy nem a 10-es fog jönni. xDD
  • sandor8206
    #15888
    az embernek sírni támadna kedve, hogy mekkora hurka játékosok vannak :-)

  • sandor8206
    #15887
    jaja preflop all-in vagy sima dobás, preflopemelés megadása sima s*ar játék ennyi zsetonnal
  • ba32107
    #15886
    A preflop callal volt itt gond, ez inkább preflop all-in kellett volna hogy legyen.
  • zkas
    #15885
    Szval te eldobtad volna, és a maradék 5BB-vel próbálkoztál volna csodát tenni, ez egy most vagy soha szitu volt.
  • zeli
    #15884
    99 szvsz itt nem megadó.
  • zkas
    #15883
    "kurvá*a jó, hogy ott van a flopon az A. Érdekel valakit is? Instant call"


    ebből nagyon nem az jön le h a gépet szidod, hanem az ellenfelet :)
    én a játékost védtem, nem a játékodat fikáztam ;)
  • sandor8206
    #15882
    "...Amit te csináltál az nem set-et mutat, és nem is A-t,..." jéé és pont ez a lényeg (etetés) és szépen ki is fogsz fizetni mindig egy 99-el vagy egy A-al
    10% nem mindig fog jönni
    nem az a bajom, hogy adta örölük neki, hogy vannak ilyen hülyék, hanem, hogy az bu*i gép ilyenekkel húz le mindig
  • zkas
    #15881
    Amit te csináltál az nem set-et mutat, és nem is A-t, ez által sima a megadás 99-cel.
  • sandor8206
    #15880
    de mire adod? arra, hogy majd esik egy 9-es vagy hogy csak blöfföltem és nincs nálam A?
    Amúgy örülök, hogy adta/adnád csak az a bu*i program ne dobja már neki, ennyi
    Amúgy teljesen rossz a logikád 1010 kell megadni 3170 potba, 1/3 odsz és most számolj utána mennyi az esélye egy turn, river lapra, hogy jöjjön a seted
  • zkas
    #15879
    én is adtam volna
    1010et megadni, hogy nyerjen 3170et..
    simán adtam volna
  • sandor8206
    #15878
    kurvá*a jó, hogy ott van a flopon az A. Érdekel valakit is? Instant call

  • Carloska
    #15877
    bellagioban van privát szoba ott szoktak játszani átlag 1 millió dollár van elöttük
  • sz4bolcs
    #15876
    $0,25
  • doxadmin
    #15875
    Ismer valaki olyan oldalt, ahol le van írva hogy a mostani poker prok hogy kezdték a játékot? Mármint hogy mennyit töltöttek fel, mit kezdtek játszani, milyen téten, tiltetlek e. Bár ez elég részletes leírás lenne. Blogokat keresek, de eddig csak 1-2-t taáltam.

    Valahogy nehezen tudom elképzelni, ahogy Phil Ivey 5-10 centes alapon nyomja :D
  • Galy
    #15874
    freeroll?
  • ddt500
    #15873
    vnh.
  • sz4bolcs
    #15872
    Szép! :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #15871
    Pár perce!


  • sz4bolcs
    #15870
    Jokerstar
  • TaRka0107
    #15869
    Hát ez melyik terem? Csak nem fulltilt?:D
  • sz4bolcs
    #15868
    xDDDDDDDDD