30078
  • zkas
    #15987
    de én legalább nem mást hibáztatok :) hanem elismerem hogy van még mit fejlődnöm, de te meg csak itt sírsz meg ontod magadból a hülyeségeket :)

    régebben láttam hogy valaki írta, hogy akinek van esze az elkerüli ezt a topikot :) kezdem érteni hogy miért
    A legtöbbötöket nem értem hogy miért játszik, csak panaszkodást látok, meg így lemákolt, ilyen hülye játék...áh meg is fogadom a tanácsot :)
    akinek nem inge ne vegye magára és nekik sok sikert is a továbbiakban :)

    carloska...te pedig remélem ki leszel tiltva az összes teremből, ahogy látom multiaccban nem vagy gyenge :)
  • Carloska
    #15986
    de mivel letetted az asztalra wc gurigát én már respectelek téged
  • Carloska
    #15985
    BELEÉRTVE MAGAMAT IS
  • Carloska
    #15984
    jaj ezt ugy mondod mintha te lennél a hü de király közbe egy senki nem vagy mint mindenki
  • zkas
    #15983
    attól hogy te nem tudsz pókerezni nem a terem a hibás :)
  • Carloska
    #15982
    B+ az már legfrisebb patchel tolta volna akkor :D
  • Carloska
    #15981
    én meg az ilyen mindenhez kommentet füzünk lámákat cupp XD
  • zkas
    #15980
    szeretem az ilyen h*lye kijelentéseket :)
  • sz4bolcs
    #15979
    Egyszerű fold. Nem az ász miatt, hanem a hetes miatt, hátha az egyiknél ott a 67s. xDDDD
  • sandor8206
    #15978
    tévedtem 4 beülő minusz
    AA vs 99, jött a 9
  • Carloska
    #15977
    pokerstarson az igazi tét 500$+

  • sandor8206
    #15976
    én is nyomtam ma rush pokert, annyira fasza volt :-) 3*10$ minusz
    AA vs 1010, jött egy 10
    AA vs JJ, jött egy J
    AQ vs 67s, flopon all-in (nekem ott egy Q) , természetesen simán callozta egy flush húzóval ami persze le is jött riverre szépen
  • Daffit
    #15975
    Én csak pénzben játszom és már vettem is ki a poerstars-ból. Játékpénzel szerintem nem is érdemes csak ha igazi tétje van a dolognak.
  • zeli
    #15974
    Az sem unalmas, ha 6+ asztalon tolod. :) néha meg van 1-2 szusszanásra idő.
    (akkor viszont vicces, mikor 4 asztalon kapsz jó lapot)

    Amúgy grat, nekem első próbálkozásra -1BI volt. :D
  • ba32107
    #15973
    Uhh, az durva, az a bankrollom harmada. Én kb 10 dollár után tuti leálltam volna :D
  • Carloska
    #15972
    nagyon lazán elengedtem a kk mat :D

  • ba32107
    #15971
    Volt pár jó laptalálkozásom, de egy nagyon fasza megadásom is, szóval szerencsém is volt. De nekem egyelőre tetszik ez a rush poker, a sima CG-ben is mindig megunom, ezért bemegyek a szar lapokkal is....... itt legalább van action. És könnyű elvinni a vakokat.
  • Rainbow15
    #15970
    Én pénteken játszottam 4 órát bónusz miatt. Az első két órából 1-2 beülő plusszal jöttem ki, aztán jött a következő 2 óra. Szürnyű volt... Egymás után jöttek a lapok, legtöbbször AK. -50$ NL10-en 4$ beülőval. Nekem volt jobb lapom, de sosem jött az ami kellett volna.
  • Carloska
    #15969
    grat az elég jó
  • ba32107
    #15968
    Első rush pókeres session: +10$ :D
  • Carloska
    #15967
    pokerstarson télleg a lap játszik és nem az ember ember ellen bármivel nyerhetsz ott
  • Carloska
    #15966
    Pokerstarsra pénzt befizetni tese gondolod komolyan ugye?

    nekise állj ott játszani csak akkor ha benne van a komoly veszteség lehetősége is
  • tmp
    #15965
    Nincsen sajna és még nem is lesz májusig :D De akkor kerítek valakit aki miskolci és pár dollárt átutal nekem játszani (persze miután kifizettem neki).
  • ba32107
    #15964
    Nemtom, ezek általában ilyen fórum freerollok, pókerközösségek, bizonyos oldalak tagjainak, stb...
  • MaRee
    #15963
    És a bent levő 20 ember honna szívta elő a jelszavát? :D
  • ba32107
    #15962
    Hát az pont azért zárt hogy ne játsszhasson akárki ;)
  • MaRee
    #15961
    A zárt freerollokra honnan lehet tudni a jelszót? pro100poker F1-re szeretnék jelentkezni de nem igazán találom neten a jelszót :\
  • ba32107
    #15960
    Bankszámlád sincs? Onnan te is tudnál utalni a saját moneybookers-edre. Ehhez nem kell internet, sima átutalás akármelyik bankfiókban. Ha nincs bankszámlád, akkor is érdemes csináltatnod egyet, hiszen előbb-utóbb úgyis szükséged lesz rá.
  • tmp
    #15959
    Az a probléma hogy a barátom csak utalni tud, ő nem fog regisztrálni ilyeneken sajna.
  • Lory87
    #15958
    A termekbe Moneybookers-el érdemes be/ki fizetni szerintem!
    A moneybookers számládat viszont csak a saját neveden lévő bankszámlával illetve kártyával tudod feltőlteni.
    Vagy pl csinálhatsz egy olyant is hogy pokerstárszon küldesz pénz valakinek ,és az a valaki pedig küld neked moneybookerszon keresztül a moneybookers számládra, és igy már van amivel befizess a Pokerstárszra hogy kifizetést kérhess :)
  • Rainbow15
    #15957
    Szia
    Moneybookerssel meg lehet az oldani, hogy a barátod csinál magának egy saját Moneybookers-t, utána te is csinálsz magadnak. A barátod a saját MB-jére feltölt pénzt, és a saját MB-jéről átküldi a te MB-dre, onnan pedig befizethetsz egy terembe.
    Esetleg banki átutalással fizetsz be, de ehhez nem értek.
  • tmp
    #15956
    Tanácsotokat kérném : fel szeretném tölteni pokerstars számlámat pénzel, viszont nincs se bankkártyám se hitelkártyám, apám meg nem bízik meg az ilyen netes utalós dolgokban. Viszont van egy jó barátom aki szívesen utal nekem bárhova. A kérdésem az lenne, hogy lehet-e ebből probléma a későbbiekben? Ilyen esetben milyen befizetést ajánlotok? (olvasgattam a moneybookersről és a click2buy-ról) Azt meg lehet oldani hogy ő feltölti a netes számlámat banki utalással és ugyan oda utaljam ki? Szeretek játszani viszont ez a része nekem homályos. Köszönöm előre is a felvilágosítást!
  • MaRee
    #15955
    Köszi regisztráltam, végülis bankkártyával is jó mert nagyon keveset kell fizetni érte(5000ért kellett kb 90ft-ot).
  • ba32107
    #15954
    Regisztrálj moneybookersre, sokkal jobb, a bankkártyákat teljes egészében ki is hagyhatod az egészből, elég a sima banki átutalás. Utalsz a moneybookerses számládra, onnan visszautalod a sajátodra.... minimális díjért (asszem csak withdrawalnál van díj). A MB és a pókertermek közötti pénzmozgatás pedig még ennél is egyszerűbb.
  • MaRee
    #15953
    És ha nekem csak ilyenem van akkor nem tudom kivenni a pénzt amit nyertem?
  • ba32107
    #15952
    MasterCard általában csak befizetésre jó.
  • MaRee
    #15951
    Egyébként nem vágom, hogy bwinen a befizetésnél lehet MasterCarddal fizetni, a kifizetésnél biszont csak Visa/Banki átutalás meg Moneybookers van feltüntetve.
  • MaRee
    #15950
    Grat :D

    Én épp most nyertem 1000$-t egy sit n' go-n, kicsit fel tud baszni hogy ilyenkor persze ez játékpénz
  • sz4bolcs
    #15949
    Amúgy pinball:
  • sz4bolcs
    #15948
    1 este alatt nyertem 70 dollárt. Most jött meg a kedvem, nehogy már unjam.. :D