30078
  • bardocz
    #16107
    Max ha majd lesz kártyám, sajna még nem tudok.
  • Nightt
    #16106
    jaja, en is 10 dollarral kezdtem :)
  • ba32107
    #16105
    Fizess be pár ezer forintot, még akkor is megéri ha elveszted, fogd fel úgy hogy fizettél egy szórakozásért :D
  • bardocz
    #16104
    Amíg nem szedek össze elég centet, addig nem fogok rendes beülős SnG-n indulni:)
  • MaRee
    #16103
    Jah :)

    Amúgy könnyen jött pénz könnyen megy, ma elbuktam mindenem :DDDDDD
  • Galy
    #16102
    pokerstars
  • bardocz
    #16101
    Végülis ez is SnG, csak ingyenes:)
  • MaRee
    #16100
    :D :D Én általában csak Sit&Go-kat nyomok, nem szeretem a cash gameket.
  • bardocz
    #16099
    Én röpke másfél óra alatt kerestem 12 centet:D 4 asztalon játszottam, 2 első hely, 1 harmadik, és a negyedik asztalon negyedik helyen estem ki. Komoly helyzetekből hoztam vissza.
  • MaRee
    #16098
    Asszem ma jó napom volt, fél óra alatt sikerült megdupláznom a bankrollom :D
  • Rainbow15
    #16097
    Ha versenyezni is szeretnék, melyik termeket ajánljátok?
  • sandor8206
    #16096
    akkora hányadék ez a Full tilt
    itt kéremszépen kemény $ múlnak helyezéseken, amiket ilyenekkel húznak ki a zsebemből innen már kigolyóztam volna mindkettőt



    pedig annyira tudtam, hogy ezt így kell megjátszani:-) komolyan mondom már néha félek magamtól :-P

    De ez is mire callozott. Mondjuk short stack all-inál direkt belimpeltünk mi 3-an ez meg flopon el kezdett hívni a lyukas sorára (ergó hülye idióta) még szerencse, hogy leesett. Sikeresen fel 3* volna a short stacket, bár kétlem, hogy tudná mi a szitu :-)
  • MaRee
    #16095
    Neeeeeeeeeeeee ezt neeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D
  • sz4bolcs
    #16094
    riverstar :D
  • Nightt
    #16093
    OMG
  • sz4bolcs
    #16092
    Ígye??

  • MEdievil
    #16091
    "Jéáá eccinű lapoook!"
  • bardocz
    #16090
    Na én ugyan ilyeneket szívok be most folyton, minden szarra hívnak, meg emelnek, kár, hogy nem nolimit, akkor legalább kiesne hamar az ostoba, de így én vérzek el:D
  • Csacsi
    #16089
    Az, ohgy vajon mi az a lap, amivel ennyire nem akarsz floppot nézni.
  • Nightt
    #16088
    Semmi ez a legrosszabb
  • Rainbow15
    #16087
    Pay from my balance, vagy valami ilyesmi nincs? (ha MB-den van pénz, akkor kell, hogy legyen).
  • doxadmin
    #16086
    Azért nagyon kíváncsi lennék, hogy mikor lecallozta, akkor mi járt abba hülye fejébe.

  • MaRee
    #16085
    ha bwinen moneybookersszel akarok fizetni akkor miután kiválasztottam mti kell itt csinálni?Ha az utolsó lehetőségre megyek akkor vissza dob az accountom főoldalára és kezdhetem előröl.
  • sandor8206
    #16084
    1$ SnG kezdtem, most léptem 1 hete 2$ SnG-re, most szedtem össze annyit, hogy a bankrollom engedje DE néha beültem 3$-5$ ra is de csak akkor ha kellett a zsé, mert a bankroll nagyon fontos főleg a SnG-ben, hisz lehet 4-5-10 beülú bukó főleg (persze mindenhol) ha nagyobb indulóson játszasz (én pl: 27 fős az állandó)
    DE láttam haveromat játszani 50 euróson játszani, ő már azon nyomja nem sokban különbözik egy 1-2$ SnG-től, ott is vannak jobb és s*ar játékosok
  • ba32107
    #16083
    Én speciel 1 dolláros SNG-kat nyomok, de ha jobban megnézed, akkor nem én írtam be az eredeti kezet.
  • Nightt
    #16082
    Azt kerdeztem, h te milyen tettel jatszol.
  • ba32107
    #16081
    Nem tudom, sokféle van, 1 dollártól 10 dolláron át a nagytétes asztalokig.
  • Nightt
    #16080
    Es mennyi a beulo?
  • ba32107
    #16079
    SNG
  • Nightt
    #16078
    Ez CG? Ha igen, akkor eleg komoly tettel jatszol, nekem is az a cel, h olyen bankot epitsek, h ilyen teteken tudjak jatszani.
  • Rainbow15
    #16077
    értem. Akkor majd próbálgatom, egyelőre mindegyik szimpatikus, pénzes versenyeken még alig voltam, freerollon sokszor, az sem volt unalmas a vége felé.
  • sandor8206
    #16076
    mindegyik nyereséges, ha jól játszod
    találd meg neked melyik stílus fekszik a legjobban, hisz mindegyik más játékkal kell nyomni
    CG-azért jó mert napi szinten szinte percről percre nyerhetsz nagy zsét
    tournamnent lehet lenyomsz vagy 100 versenyt és semmi extra, de ha meg összejön egyszerre nagyon nagy zsét szakítasz

    Nekem van több ismerősöm is, aki pókerből él vagy jól megszedi magát és van csak CG, csak SnG és Tournamentes
    Mindegyik szerint az a legjobb amit ő nyom, hisz abban jó és nyereséges :-)
  • sz4bolcs
    #16075
    JÁÁÁÁJ
  • Rainbow15
    #16074
    Engem is érdelene. Én bónuszokért játszottam eddig, SSS-el, jól jött a pénz, de szeretnék normálisan CG-zni (nl10 full beülő), vagy versenyezni, vagy sit'n'go-zni. Ezek közül melyikek a legjövedelmezőbbek?
  • bardocz
    #16073
    Everesten hogy lehet olyan kicsi asztalokat beállítani, mint pl partypokernél, meg mansionon? Sehol sem találom :S Így 2 asztal alig fér el egymás alatt.
  • sandor8206
    #16072
    na mai nap 4 beülöm elment ilyen hülyeségekkel, sajna ez nem az én napom
    szóval a sessionnak vége mára :-)

  • Riddick21
    #16071
    Sziasztok!
    Bwinen nyomom versenyeken napi szinten, és az utóbbi időben egy egész tűrhető szériát fogok ki, az elmúlt másfél hétben nyertem összesen kb. 140-150$, és úgy 60-70 ment el beülőkre, szóval egész rendben van az arányom, csak azt nem tudom, hogy lehetne ezt fokozni... Ugyanis a sima cash game-ekhez képest jóval nagyobb a szerencse esélye, legalábbis nekem így tűnik, hiszen nem lehet olyan nagytétes versenybe futni, ahol ne az all-in parádé uralná az első kb. egy órát, ami persze ahhoz vezet, hogy a kül. színű 2,7 majd veri a KK-mat, mert valaki UK-ből leszarja azt az 5$-os beülőt, én meg nem...

    Igazából csak kb. 3 hónapja pókerezek, szóval túl nagy tapasztalatom nincs, ez az időszak is főleg cash gamekkel, meg könyvek olvasgatásával (SS2, online sulik) telt, de úgy érzem, hogy normális és nyugodt stílussal a versenyekből lehet sokat kihozni...

    Nem tudom, ezt miért írtam le, csak gondoltam lesz, aki megáld pár tippel, hogy egyáltalán jól látom-e a helyzetet...
  • bardocz
    #16070
    Én előbb AA-t buktam 49 ellen turn-nél :D
  • sandor8206
    #16069
    hát nagy az is isten állatkertje



    A7-el mi a francot akart ilyen preflop move-ok után?
  • ba32107
    #16068
    Gyerekek nemtom mi van, de nagyon megy nekem ez a Rush Poker. Ma olyan laphullás volt, hogy hihetetlen. 5 AA, 4 KK, 2 QQ, 3-4 JJ.... és akkor AK, AQ, AJ ezekről nem is beszélek. Lehet, hogy mivel gyors a játék, és sokkal sokkal több kezet kapok, ezért jobban feltűnik? Tehát ugyanez lenne az arány ha rendes játékot játszanék? Na mindegy, itt van három leosztás:

    Itt nagyon fostam a 10-estől, szerintetek mennyire lett volna idióta dobás?


    Itt egy gyengébb ászra tettem az illetőt. Hogy lehetett volna még több pénzt kihúzni belőle?


    Ez meg egyszerűen WTF és szánalmas.