30078
  • doxadmin
    #16147
    Másfél órája pszihó cikkeket keresek arról hogy kezeljük a tiltet. 1x csak elérem azt a szintet, hogy az ilyen simán átsiklok.
  • TaRka0107
    #16146
    Aztakurva.... ez mi?? PFfejj a mocskos .... na jó abbahagyom, csak annyira szemétség így kikapni.
  • doxadmin
    #16145
    Tudom miért lett a pokerstars jokerstars. Hát ezért:

  • doxadmin
    #16144
    Nem akarom elhinni, hogy ilyen lapütközésekben nincs benne a stars keze valamilyen módon. Komolyan ilyen csak a mesében van. De végre a legjobb kéz nyer. Már kezdtem tilte menni, ez visszahozott a szakadék szélére.

  • bardocz
    #16143
    13 cent 1.5 óra alatt, ezzel már odaverek pár kínai munkásnak!:D
  • TaRka0107
    #16142
    Kisérő lap dönt.
  • aki124
    #16141
    hello
    azt szeretném kérdezni ha 2 embernek ugyan olyan 2 párja van akkor 50-50% vagy akinek nagyobb a kísérő lapja (nem kézben van 1-1 pár)
  • ba32107
    #16140
    Nem tudom mert Rush Poker volt, ezért dobtam.
  • Nightt
    #16139
    Hat itt nagyon sok kezet rosszul jatszott meg!
  • jappy
    #16138
    ezen is
  • jappy
    #16137
    szét röhögtem magam
  • TaRka0107
    #16136
    Ellenfél függő szerintem. Ha feszesek voltak akkor sima dobás mert ott biztos valami jó lap van. (nagy pár)Ha pedig agresszív mindig emelő emberkék voltak akkor át kell gondolni.
  • Nightt
    #16135
    Ez vegulis nem volt rossz jatek, siman belefuthatsz egy nagy parba vagy egy kissebbe, ami flopon settet alakit ki en kb 75%ban raemelek, 25%ban eldobom.
  • ba32107
    #16134
    Azért mentem a végén all-in, mert a nagyobb tét sokszor gyengébb kezet takar.... egy visszaemeléssel jobban elijesztettem volna szerintem. Amúgy erről mi a véleményetek? Úgy voltam vele, hogy ez vagy reraise, vagy fold, és igen jó esély volt rá, hogy a másiknál JJ+ van.
  • ba32107
    #16133
    Eddigi legnagyobb potom :) Mai session: +20$ :D
  • Nightt
    #16132
    De preflop erosebb volt es jol jatszott, uh nincs miert sirni, te is jol jatszottad meg es vesztettel, van ilyen! Bar Nallad egy AQ AK is jobb lett volna, amivel ugye siman vissza lehet emelni preflop, uh nem volt annyira bika az a AJ.
  • doxadmin
    #16131
    Ebben az esetben Preflop 70-30% esély KK vs AJo, turn 95%-4% Maradék 4%át húzta be, amit 100ból 4x fog neki bejönni, és 96x fog elbukni.
  • doxadmin
    #16130
    Hát ebben az esetben ez nem igaz, mivel flopon ott volt az A. Preflop erősebb, de flopon már agyon van verve.
  • ba32107
    #16129
    Ti tudtok most csatlakozni fulltilthez?
  • Nightt
    #16128
    Figyu, most is az erosebb kez nyert... egy KK sokkal erosebb az AJ-nel!
  • Renegade
    #16127
    Montesino
  • sz4bolcs
    #16126
    Hajrá Vasút! xD
  • ba32107
    #16125
    Pécsen :D
  • doxadmin
    #16124
    Nagyon élvezem, mikor 3-4 napig jön a papírforma, legalábbis az erősebb hand nyer szitu. Majd 1 nap alatt az egész addigi leúszik ilyeneken.
  • sz4bolcs
    #16123
  • doxadmin
    #16122
    gaystars ma is alkot keményen. Nehogy már legyen 1 normális nap.

  • Rainbow15
    #16121
  • bardocz
    #16120
    Én 1óra 40percet nyomtam 2 centért. Majdnem eléri egy kínai gyapotszedő órabérét Rohatt mákos csávó leverte a két páromat sorral. A másik srác is szerintem már ki volt készülve, ehhez hasonló mákolásokat ritkán látni ilyen sorozatban. Szerintem a végén már pár száz zsetonja is volt néha, aztán chipleader lett. Már csak nevettünk kínunkban:D
  • Rainbow15
    #16119
    Dupla vagy semmiztem. Ez volt az első próbálkozás, a neten található stratégia szerint. Egyszer dupláztam az elején. Aztán a vége felé, akinek kevés zsetonja volt, mindig lemákolta az aktuális chipleadert. Kaptam egy AK-t, muszáj volt all-int játszani, már csak 6-an voltunk, és a vakok is gyilkoltak. 1010-el megadta, flop 10 :D
    Az a vicces, hogy nem turbósra mentem, úgyhogy 1 óráig rabolta az időmet a nagy semmi. Legközelebb turbóra megyek az biztos.
  • bardocz
    #16118
    Asszem ma nem lesz akkora sikerem mint tegnap, most riveren vernek le 69s-el, lejött neki a flush, nekem KJ volt a kezemben, és floppnál már volt egy K párom. Nem is értem mire emelt végig, ne volt semmije.
  • bardocz
    #16117
    Úgytűnik elsőnek megnyitott asztalon mindig 4. helyen esek ki valami makker forma ellen:D Végig megjátszik minden szart, nem tudom hány kezen keresztül makkol, de amikor ellenem van all-in, akkor persze AA van nála
  • pLau
    #16116
    vki nemtud Győr körül, nem messze cash-t vagy versenyt akár vmi kis privát haveri társaság, de ellehet menni játszani?
  • Nightt
    #16115
    Messze laksz?
  • Nightt
    #16114
    Igen BP, gyertek minel tobben, nagyon fasza hely! Es ingyen jatszhatsz egy jot es akar nyerhetsz is!
  • ba32107
    #16113
    Csak Bp :(
  • Nightt
    #16112
    Ha eloben akartok pokerezni, akkor erdemes ellatogatni a Miami Poker Clubba, ez magyarorszag legnagyobb es legjobb pokerterme, raadasul hetente vannak freeroll versenyek, pl holnap is, amire valoszinuleg megyek es utana beulok egy 5+1-be ahol jo penzt lehet keresni!
  • Nightt
    #16111
    Sztem emiatt ne aggodj!
  • Rainbow15
    #16110
    18 év alatt regisztráltam oda, már átirattam az adatokat PS-el, nem volt semmi gondjuk, de nem akarok kockáztatni.
  • Nightt
    #16109
    Mi nem megy?
  • Rainbow15
    #16108
    Az sajnos nem megy, van még valami más?