30078
  • Lory87
    #16187
    Én ittszoktam megtudni a jelszavas tornákat: http://pokerfaith.chforum.net/forum.htm
  • Lory87
    #16186
    Tournament name: PokerStars.tv Freeroll
    Poker Room: PokerStars.com
    ID: 249104993
    Date: 21:15мск
    Prize: $2000
    Password: snowfest
  • WorldTorrent
    #16185
    hm van Pokerstarson egy verseny Pokerstars.tv Freeroll es ha be akarok nevezni ker valami jelszot, honnan lehet megtudni a jelszot?D:
  • ba32107
    #16184
    omg...
  • Rash87
    #16183
    IsoHunt-on fent vannak.
  • kraawz
    #16182
    Valaki tudja, honnan lehetne leszedni a High Stakes Poker eddigi adásait/évadokat ?:)
  • bardocz
    #16181
    Ja és gondolhatjátok mekkora pörgés volt, amikor egy asztalon már csak ketten maradtunk, a többin meg hárman :D Egy kis spurival bizos jobban tudtam volna figyelni
  • bardocz
    #16180
    Lehet valami szerencsesorozatom van, de mind az öt asztalon ahol játszottam fizetős helyen végeztem:-)
  • ba32107
    #16179
    Hát igen, ott már csak a fulltól kellett volna félnem, de azt tuti nem így játszotta volna. Na mindegy, mindig tanul az ember :D

    Ez a call elég meredek volt, de büszke vagyok rá, mert pontosan ilyen lapra tettem, nagyon jó read volt. És most kivételesen nem is mákoltak le :D
  • sz4bolcs
    #16178
    Tutibiztos voltál a kezedben, gondolom azért calloltál végig, lejön a színsorod, akkor nincs az az Isten, hogy veri..., de a river call...
  • ba32107
    #16177
    Jah tényleg emelni kellett volna, de szerintem csak azért, hogy nehogy lejöjjön még egy treff, és beszopjam egy magasabb flöss ellen. Szerintem ha ráemelek, nem biztos hogy dob, és nem tudtam volna kihúzni még a riveri tétet belőle. Riveren viszont emelni kellett volna, tény.
  • Daffit
    #16176
    Turnön emelni kellett volna!
  • kraawz
    #16175
    turnön minraise vagy 3x raise legalább.
  • ba32107
    #16174
    Hopsz a hand lemaradt :D
  • ba32107
    #16173
    Vélemény? Ti emeltetek volna, és ha igen, hol és mennyit? Én inkább biztonságosan játszottam, bár eléggé meg voltam győződve róla, hogy jó vagyok.
  • kraawz
    #16172
    Ez igen..

    Full Tilten zsinórban most 3x kaptam ki 2 párral 2 nagyobb pár ellen, és 2x bukott drillem / full houseom nagyobb drill/full house ellen. Fantasztikus :D
  • sz4bolcs
    #16171
    Az úgyis megkapja a jussát, akár te nyersz, akár bad beated van....
  • Rash87
    #16170
    Én meg megértem.
    Én is minden féle módszert kipróbáltam már. S nem jutottam egyről a kettőre se hogy sem, egyik nap jól ment, következő nap állandóan lemákoltak,néha olyanokkal, hogy sírni lett volna kedvem:D
    Aminek a vége az lett másfél év után, h mindenhonnan kivettem a maradék pénzemet,rájöttem nem nekem találták ezt ki,mert szerencsém = a nullával,s így legalább nem idegeskedek ilyeneken... :))
  • kraawz
    #16169
    egyszerű az indok

    egy előre megírt stratégia nem lehet a legjobb. Hosszú távon valószínűleg nyerő, de ha nem fejlesztesz és alakítasz rajta, akkor sehova nem haladsz sajnos.
  • Renegade
    #16168
    :-(

    hát ez így tényleg szívás
  • kraawz
    #16167
    Úgy látszik, ez ma a nyerő taktika:

  • kraawz
    #16166
    teljesen hülye maniac. Tudom, a KK nagyon hülyén volt megjátszva,de ezen az asztalon muszáj voltam így. Ha meghívom, valszeg eldobja. Ha bárki bármennyit emelt, ő mindig minraisel-t. Hát, lett eredménye:

  • doxadmin
    #16165
    Strategyn az összes videót láttam már minimum 3x. Kkt szerint játszottam eddig is. Ptr ftp&stars on 300k kezet toltam le, és sikerült 9 hónap alatt az 50$omat meg 4xrezni. Magyarul 8 hónap alatt kerestem 30k Ft-t. Aki meg jóval utánam kezdte a pókert 1-2 tag, már Nl50-NL100on nyírja a népet. Sajnos még nem sikerült rájönnöm, hogy miben különbözök tőle. Valakinek 150k kéz elég volt NL50re, és meg is tudott ott ragadni.

    Nem sírni akarok, csak egyszerűen rossz érzés. Stratégia szerint játszom már hónapok óta, és nem jutok 1ről a 2re, ha mégis, akkor visszaesem. Aki meg össze vissza pusolgat, blöfföl az meg halad előre. Inkább nézek valami más hobbi után, amiben kevesebb szerepe van a szerencsének.
  • Renegade
    #16164
    miért poker oldal üzemeltetőt láttál már zokogni, hasonló helyzetben?
    :-)
  • ba32107
    #16163
    Én is hasonlóan vagyok mint te, aztán kipróbáltam a Rush Pokert FullTilten, és egész jól megy (lekopogom, eddig). Szerintem próbáld ki.
  • sz4bolcs
    #16162
    Szerinted miért éri meg félkarú rablókat üzemeltetni?? (vagy mi a biznisz a lottoban?) Én még nem láttam őket sírni, amikor valaki elvitte a jackpotot...
  • Renegade
    #16161
    szvsz csak viccelt :-)
  • Renegade
    #16160
    nézzél videókat, sokat segít, játsz kezdő táblázat szerinti ABC pokert (ok az lassan már csak arra elég, hogy 0-ra hozd ki magad). Nézd a statjaidat és igazítsd a normához. ja és elemez, elemez, elemez :-)
  • sz4bolcs
    #16159
    Fasza gyerek vagy, hogy ruletten akarod visszanyerni, amit pokeresn elveszítettél. xDD
  • Renegade
    #16158
    erre még mindig csak a decemberi alakításomat tudom felhozni, ha jól rémlik 9* veszítettem full-al nagyobb full ellen, 3q ws 5q ilyesmi. :-)
    ne aggódj látsz még sok furcsaságot, pl nl25-ös flush hunterek, simán adja a turnun az allint és nem egy olyan nap lesz, hogy pár beülőt át tolsz nekik. és hát az érzés a szar: te tudod, hogy jobb vagy és mégis veszítesz, ő meg csak hiszi, hogy jobb és lám a napi zárás is őt igazolja. Nehéz így elvergődni az 1 millió handig, hogy %-ban beigazolódjon a matek
  • doxadmin
    #16157
    Persze, szerencsejáték. Még a csapból is az folyik hogy a póker nem szerencsejáték. Nem a a nagy ló**** nem.

    Már gondoltam hogy abbahagyom, mert csak én vagyok az ki 1 éve nem tud elszakadni NL2 meg NL5től 5k kéz erejéig láttam eddig NL10et. Hát sajnos születésemkor nem villogott sehol sem lucky felirat.


    másik: sngben szerintem sokkal nagyobb a variancia 10ből 3 ba odaérni, számomra lehetetlen..
    Dont is próbáltam, elején jól ment, majd jött 1-2 nap mikor 20/0át sikerült nyerni. Aztán attól is elment a kedvem.
    Sh hoz nem tudok eléggé fellazulni, meg blöffölgetnek össze vissza.
    Omaha, 7card stb annyira nem érdekel.
    MTT: 8-9 órát üljek előtte, és még az se biztos hogy nyerek valamit?! áh
  • MaRee
    #16156
    Hát na, ez is egy SZERENCSEjáték, ez van :) Én is elvesztettem pár nappal ezelőtt az egész bankrollomat, szarok bele, ez van.Majd ma vissza nyerem ruletten :D
  • doxadmin
    #16155
    Nincs olyan oldal, hogy 1centet ad a bad beatekért? Lassan már milliomos lennék. Na jó abbahagyom a bad beat postolást.

  • ba32107
    #16154
    Néha nekünk is lejöhet :D
  • doxadmin
    #16153
    Felesleges, engem mindenhol lemákolnak az ilyen állatok. Amúgy játszom FTP-n is, az se különbözik starstól. Nem azt mondom hogy csal az oldal. De az hogy januárban +150$-t kiszedtem NL5ön, február óta meg elbuktam 140$t messze +Ev-s játékkal már kikezdi az idegeimet.

    Pár napja nézem csak vissza az aznapi lejátszott kezeimet. Elég egyenes játék folyik ezen a limiten. Pl preflop emelek QQ val kapok egy 3betet, 90%hogy AA vagy KK.

    Hozzám ragadnak a lapok, és nehezen tudom elhinni hogy a másiknál jobb lap van ezért allin megyek QQ val, másik mutat AA-t és nem húzom be a 20%om. Lehetek akármilyen hülyék, csak 1-2 díszpéldány fog tönkre menni 3.-4. párral.
  • sandor8206
    #16152
    sztem próbálkozz be más játékkal, cash gamen én is hamar tiltre mentem, most SnG nyomok, 3-4 beülő minusz fogom az adást, hogy nem megy, nem adja és kész, tök nyugiba nyomom
    nagyon de nagyon ritka, hogy SnG-nél tiltre megyek
  • ba32107
    #16151
    Az egyik legnehezebb tényleg az, hogy abba kell hagyni, amikor nem megy. Nekem is vesztenem kell legalább 3-4 fontosabb potot mire felfogom hogy innentől nem kéne játszani, és még 1-2 pot kell mire tényleg abba tudom hagyni. Hiába, az ember már csak ilyen azonnal vissza akarja nyerni amit elvesztett.
  • Renegade
    #16150
    óóóó, ebben semmi fura nincs, ha sokat játszol annyi ilyet átélsz, kontra, néha meg pro.

    Tilt ellen nálam:

    post it a monitoron (napi 5 BI -, LÉPJ KI!)

    kb 3 sorozatot nézek most, és amelyik a legkevésbé érdekel azt nem nézem meg, csak vasárnap, illetve azonnal egy ilyen tilt gyanus szitu után, az a 45 perc pont elég, hogy lehiggadjak, ha meg már megnéztem, akkor HOI AOD, azzal is direkt alig játszok, hogy ilyen esetben motivált legyek játszani. :-)
  • sz4bolcs
    #16149
    Fél, hogy kiderül, hogy mégsincs gond az oldallal...
  • MaRee
    #16148
    Ha ennyire szar a stars akkor miért nem mész át másik oldalra?