30078
  • ba32107
    #16267
    De hogy ha ezt se tudod, akkor minek omaházol? :D
  • ddt500
    #16266
    Hajrá. Omahában milyen lapokkal kéne játszani?
  • Dick Riddick
    #16265
    Már nem azért, de azzal semmit nem mondok, hogy nagyon határeset lapokkal játszol. A döntéseid is furcsák.
  • Nightt
    #16264
    En ezert jatszok ugy, h ha duplaztam, akkor kiszalok es beulok masik asztalra... nekem bejon!
  • sz4bolcs
    #16263
    TRAP!:

  • ddt500
    #16262
    Bocs, hogy televágtam a fórumot de gondoltam alátámasztom az elméletemet. 2-300 ilyet berakhatnék. Akármilyen jó lapjaim vannak, akármilyen jól játszom a 3X-os vagy több pénz olyan ritka mint a fehér holló.
  • ddt500
    #16261
    És innen volt visszaút.





    Megint 20 felett.



    Aztán elfogytak az ellenfelek és ennyivel zártam.



    Másik asztal 2-ik osztása.



    3-ik és utolsó.

  • ddt500
    #16260
    Megint dupla pénz.



    És most három osztás majdnem egymás után. A harmadik kifejezetten szar játék volt a részemről de vazze! Mind a 3-on játékban pont 1-el nagyobb lap vert meg!!





  • ddt500
    #16259
    Itt talán túl agresszív voltam. Az első beülővel ez votl a plafon.



    Tudom nem kellett volna preflop ólin menni de vazze! AAA6-ra bemondani omahan és ahogy vesztettem az is egy kabaré.



    Második beülőm.



  • ddt500
    #16258
    A sok összeesküvés elmélet mellé gyártottam egy sajátot. 4 évnyi sok site-on átívelő pókeres pályafutásomnak egy állandóan visszatérő pontja van. A dupla pénz. Eddig 3 pókerteremben játszottam sok cashgame-t és mindháromnál ugyan azt figyeltem meg. Ha van pénzem (2-3 beülőt be tudok tolni egy asztalra) szinte mindig eljutok a dupla pénzig. Lehet, hogy elsőre elbukok egy beülőt de a következőt megduplázom. Viszont nincs az az Isten, hogy tovább tudjak menni. Na már most ha elbukom a felét vagy még többet akkor is visszajuttat a gép a dupláig. Eleinte azt gondoltam, hogy a több zseton miatt lazább leszek de nem! Régen lehet, hogy így volt de ma már nem. Csak a mai termés. Omaha 10 dolláros asztal. Első beülőt felviszem 25-re majd nullázok. Következő beülő megint felmegy 20-ig, onnan le 3 dollárra majd fel 23-ig és megint elbuk. 3-ik beülő fel 18 dollárig majd bukta. Persze olyan lapok ellen, hogy sírva röhögtem. Ja és persze én is olyanokkal nyertem néha, hogy egy vicc volt az egész.
    Szóval mint ha a terem direkt úgy csinálná, hogy ne mehessen el nagyon az ember a többiektől. Persze valszeg hülyeség.
  • ddt500
    #16257
    Attól függ honnan limpelt.
  • sz4bolcs
    #16256
    Nagy volt az esélye annak, hogy ha más is belimpel, akkor nem fogja tudni megítélni, hogy mi van a másik kezében. :)
  • WorldTorrent
    #16255
    grat;) de annak kicsi volt az eselye hogy ket parod legyen , neki meg a legnagyob parja volt:D
  • Nightt
    #16254
    Egy idiota limpelt KKval, en meg egyszinu Q7-tel. Flop: Q75. Emelek, o allin, megadom. Nem jott le K, igy nyertem 10$-t egy szar lappal KK ellen es azert mert csapdazni akart... hat jol beleesett! En ezert nem csapdazok, preflop soha!
  • WorldTorrent
    #16253
    Pokerstars-on milyen surjen szoktak lenni Freeroll versenyek ?
  • bardocz
    #16252
    Köszi! Magyar oldalon ezt nem találtam.
  • Galy
    #16251
    Real money tournament players receive 8 Summit Points per $1 paid in entry fee with no limit on the number of Summit Points earned per tournament.
  • bardocz
    #16250
    Everesten mennyi summit point jár az SnG-kért? Ezt nem találom az oldalukon, csak egy számológépet, amivel CG-t lehet számolni.
  • Rainbow15
    #16249
    Grat! Én is a semmiből lettem "gazdag" :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #16248
    A nyert 7$-ból milyen nevezésű SNG,MTT-ken indultál?
  • pLau
    #16247
    Nagyon nagy grat ez tisztelendő sokunk számára sztem!
  • ba32107
    #16246
  • bardocz
    #16245
    Ugyan ilyen monitorom van, csak 22"-os:)

    Grat! Nehogy abba hagyd! 5 hónap alatt 250$ a semmiből nem rossz ám:) Most nekem is ilyen céljaim vannak. Csak én még nem tudom mit vegyek. Mondjuk egy házat majd kocsikkal?:-)))
  • Lory87
    #16244
    Sziasztok! Egy kis sikertörténet

    Ugy 5 hónapja azért kezdtem el pókerozni hogy megpróbáljak nyerni annyit hogy lecseréljem a 15-inches CRT monitoromat , először csak freerollokon játszodtam ,az egyiken sikerült behuzzak 7$-t és abból játszogattam SnG meg Tournamenteket ,volt mikór egy nap többet is de volt hogy 1 hét alatt csak 1 versenyen játszodtam,igy lassacskán épitgettem a Bankrollom :)
    Most kivettem a Moneybookers Mastercardal 250$-t és megvettem egy Samsung 24-inches LCD monitórt :D
    Tudom nemsok ,de az enyém ,és a pókerozásból van :D

    http://ahapc.hu:8000/public/upload/kepek/monitor/samsung/2433lw.jpg

    Most hogy már elértem célomat nemtudom eldönteni hogy pókerozzake tovább, hisz a tournamentek nagyon sok időbe telnek van mikór egy rebuyos versenyen 4-5 óra játék után kiesek bubbleban és az nagyon bosszantó tud lenni :)
    Lehet hogy ujjabb célt kellene kitűznöm magamnak hisz csak most jöttem bele igazán :)

    Sok sikert mindenkinek!
  • Daffit
    #16243
    Utolsó három kiesésem élőben, kézbe KK-val történt. Ellenfelek: 55/AQ/JJ.

    Asszem' legközelebb inkább dobom.
  • bardocz
    #16242
    Ezért igazán szívás, ha végén döntetlen van :D Senki se jár jól vele, csak a terem.
  • ba32107
    #16241
    Baaazmeg.... most számoltam utána, nincs itt semmi bug. Igaz hogy mindketten vesztettünk 32 centet, de azzal bizony nem mást fizettünk ki, mint a rake-et. Hát bazmeg :D Ez mekkora geciség :D
  • ba32107
    #16240
    Uhh segítsetek egy picit... van ez a hand:

    Ez jól is mutat mindent, de a valóságban az történt, hogy én is, és ő is 20 centtel kevesebb pénzzel ültünk a hand után! Ezt ilyenkor hogy tudom bebizonyítani? Vagy most ilyenkor mi van? A last hand historyban rosszul mutatja:

    És tényleg elvesztettem azt a 20 centet, szóval annyival kevesebb a pénzem. Keressem a supportot, vagy én vagyok hülye?
  • ba32107
    #16239
    LOOOOOOOL... ez mégis mit hitt? :D:D

  • ba32107
    #16238
    Jól elvagy itt magadban :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #16237
    (nem érti!)
  • Carloska
    #16236
    nah jó poénkodás vége ennyi kelett :D
  • Carloska
    #16235
    kurva nagy :D:D:D:D
  • Carloska
    #16234
    nem tudom, mekkorák a vakok, mekkorák a stack-ek,
  • Carloska
    #16233
    akkor neked való
  • Galy
    #16232
    poénnak szar
  • Carloska
    #16231
    jézusom ember ez egy poén party voltt nehogy már elkezdjél itt statisztikázni ez a látnoki képességemről szól
  • Galy
    #16230
    nem tudom, mekkorák a vakok, mekkorák a stack-ek, 8as párral meg akár simán call..
  • Carloska
    #16229
    bemondtam egyből asztalra milyen lapom van egyik azthitte kamuzok erre feljött 49 hiába látnom vagyok nem tehetek róla ....
  • Carloska
    #16228
    nem érted? :D