30078
  • Carloska
    #16307
  • Nightt
    #16306
    Hogy mondhatsz ilyen hulyesegeket? Miert lenne csalas? Jatsz eloben es latni fogsz ennel sokkal cifrabbakat is! Azt nem is mondom, h borzalmasan jatszottad meg mindket kezet!
  • Nightt
    #16305
    Az semmi, en eloben 6k-s turnamenteket szoktam jatszani es tegnap volt zsinorban a 4. alkalom, h az elso fizetos helyen estem ki. Legalabb nem vagyok minuszban:). Mondjuk ehez este 8tol hajnal 3ig ott kellett ullnom
  • ba32107
    #16304
  • ddt500
    #16303
    Van némi hasonlóság a két osztás között.
  • ddt500
    #16302
    Asszem ennyi elég lesz csütörtökre.
  • ddt500
    #16301
    Második asztal utolsó osztása.
  • ddt500
    #16300
    5000 osztás egy nap alatt? Az kemény.
  • doxadmin
    #16299
    Én is a legszarabb napomon vagyok képes 5k kezet letolni.

    mai nap

    0$ -> -20$ -> 0$ -> -20$ -> 0$ -> -20$
  • ddt500
    #16298
    Most kiszálltam.
  • bardocz
    #16297
    Nem tudnak hamarabb kiesni, mert kis téteknél kezdésnél egyszerűen képtelenség. Nolimitnél már az első másodpercekben esnek ki emberek. Limitnél kell egy kis idő, míg elkezdenek kipotyogni, de akkor azt tömegesen teszik.
  • ddt500
    #16296
    A limit annyiban sokkal jobb, hogy a sok hülye fish hamarabb kiesik mert mindenki ellen játszanak és nincs az, hogy egy ólinnel felduplázzák magukat hanem szépen elfogynak.
  • MaRee
    #16295
    Az mi a fasz, hogy beülök 2$-al kiszállok 8-cal és kevesebb pénzem van mint amikor beültem?LOL
  • bardocz
    #16294
    Limitpokeren, amikor tudod, hogy hülyék ellen játszol, akkor meg lehet engedni a sima hívást, mivel ha emelsz, akkor az ellenfél 100%, hogy visszaemel, és ha mégse jön le a flop, többet buksz. Nolimiten viszont automatikus dobás rögtön. Annyiból jobban szeretem limitet, hogy nem tudnak annyira lemákolni, szóval nem lehet első körben kiesni AA-val 28o ellen. Na persze pont emiatt jóval tovább is tart egy verseny.
  • ba32107
    #16293
    Jaja, ez a helyes játék. Preflop én szinte nem is használom a call gombot. Ha emeltek előttem, akkor vagy dobok vagy visszaemelek, utóbbihoz viszont már komolyabb lap is kell.
  • bardocz
    #16292
    Ha valaki emel előttem, akkor én nem sok lappal játszok normál esetben. Most csak limitholdemet játszok, ott egyszerűbben tartok mindent azért, nameg tudom, hogy az ellenfelek ott mindennel emelnek, picit jobb csak mint a játékpénz. Viszont így gyakran végzek fizetős helyen.
  • ba32107
    #16291
    Én is. Igazából nem tudom hogy ezt hogy kell megjátszani. Kizárólag akkor ér valamit a lap, ha lejön a szett, és annak az esélye 1:9-hez. A profik megjátszák, de én nem vagyok az, általában 55-től lefelé dobok minden párt :D Persze helyzetfüggő is.
  • bardocz
    #16290
    Én ezt még preflop dobtam volna.
  • ba32107
    #16289
    Nem mondom hogy rossz játék, csak más stílus. Én nem kockáztatok ennyit. Inkább nyerjek kicsit, mint veszítsek nagyot...

    Ez a mostani hand meg nem mákolás az ő részéről, egyszerű lapütközés, csak neked nagyon szarul jött ki.
  • doxadmin
    #16288
    12 out a javulásra végül is kukába is mehet.

    itt a másik mákolo szemét

  • ddt500
    #16287
    Egyetértek. Más kérdés, hogy a visszaemelésre ólint mondtam volna.(Nem követendő példa a saját hülyeségem).
  • setuh
    #16286
    hat mar ne haragudj de ebbe semmi csalas nincs sot hetkoznapinak mondhato...
  • ba32107
    #16285
    Na jó de azért ez milyen call volt? Hiába teszed blöffre, azért egy ász magassal megadni... nálam ez alap fold. Méghozzá preflop (hacsak nincs komoly readem). A limp / reraise általában monstert takar, én nem kockáztatom két magas lappal az egész beülőmet úgy hogy még nem is látom a flopot.
  • TaRka0107
    #16284
    Én például szeretem a J9 egyszínt, de akkor legalább előtted emelt volna, ne úgy hogy ráemel az emelésedre. Bár lehet hogy dobatni akart...
  • doxadmin
    #16283
    Még hogy nem csalás az online póker

    Nézd meg mivel emel preflop, és flopon lesz 1 párja a fogyatéknak

  • TaRka0107
    #16282
    Nagyobb stacknek osztja a lapot....ez egyértelmű:D:D
  • Dick Riddick
    #16281
    Sok múlik az ellenfelek típusán, több mint a nyers stratégián.
  • sandor8206
    #16280
    ezt szeretem legjobban a pókerben, indultam 2$ versenyen, ott ültem 2 és fél órát, aztán kiesek egy ilyen leosztásban és nyerek 2,8$ :-D

  • TaRka0107
    #16279
    Értem.
  • Rainbow15
    #16278
    Én már fél éve csak SSS-ezem, bónuszok miatt. Többet is megpróbáltam, online cikkek alapján. Sosem voltam nyereséges, 0-n sem nagyon voltam, inkább minuszban. Már nagyon elegem van belőle, hamarosan neki is állok rendesen pókerezni.
  • Dick Riddick
    #16277
    Szisztéma alatt most nem az előre begyakorolható, borítékolt stratégiát értem /ilyen nem is igazán van/. Hanem azt a logikai rendszert, ami szerint ő játszik. Én nem mondom hogy nincs, sem azt hogy rossz. Csak azt hogy nem látom a lényegét.
    Az SSS nem egy egyszerű műfaj, annak ellenére hogy annak tűnik. Sokan vannak akik eredményesen játsszák, és sokan akik nem.
  • zeli
    #16276
    Tegnap nekem is volt ilyenem JJ ellen...csak riverre lepárosodott, azt ő nyert.
  • TaRka0107
    #16275
    Valamikor pont az a jó ha nem szisztéma szerint játszol. Én megpróbáltam régen a short stack strategy-t és egyáltalán nem ment(habár lehet az én bénaságom miatt) De szerintem minden handet máshogy kell megjátszani, mindig mondják a tv-ben: Nincs ugyanolyan hand...
  • Dick Riddick
    #16274
    Végignéztem a hand-eket, több megjátszott kombinációban nem tudom hogy hol a potenciál. Itt legörgetve az első két hand például.
    A kezdőkezeknél a lényeg a minél több kombinációs lehetőség. Postflop szettől fölfelé lenne érdemes pénzt beinvesztálni, húzóknál lehetőség szerint a legjobb kezekre kellene húzni. Nem értettem, hogy miért nem védted a kész kezeket például.
    Nem kötekedésként írtam, az nem az én stílusom. De igazán nem értem milyen szisztéma szerint játszol.
  • Nightt
    #16273
    A Lurdiban mindig van. Ha jol tudom 100/200 a legkisebb, de talan neha van 50/100as is.
  • Galy
    #16272
    100/200 kb. este 10-től
  • pLau
    #16271
    Valaki tud cashgamet ma estére vagy holnap estére Budapesten? Viszonylag kis tétben 50\100 vagy 100\200-ba?
  • ba32107
    #16270
    Majdnem... :D
  • ddt500
    #16269
    Most utánanéztem. Az első buktánál preflop 44% esélyem volt. Tehát mint ha HL-ben ólin megyek AK-val egy 1010 ellen. Floppon 93%-om volt!!!!Turn 77%, river 0.
    Ahol a 3 ott valóban volt gyenge preflop lap nem is azért raktam be hanem ahogy elbukom. Hogy muszáj kiadnia a flöst, hogy betoljak egy csomó zsetont. Ha 1v1-be bubi magas flösse van az embernek és nincs full esély azért nem szokás csak úgy eldobni.
    Tehát tudom én, hogy mi a jó lap de ha csak AKsAks-el játszanék akkor itt ülhetnék egész nap és megenne a nagyvak.
  • ddt500
    #16268
    Először is mert szórakoztat. Másodszor meg tudom, hogy milyen lapok a jók csak kíváncsi vagyok Riddick milyen lapot játszana meg. HL-ben sem várod meg a napi 2 AA-t hanem bemész a 88-al is.