30078
  • sandor8206
    #16387
    hát ez a pokerstars oldal egy rakás s*ar, több asztalos SnG kínálata egy hányadék és ez a legnagyobb online pokerterem, egy vicc
  • sandor8206
    #16386
    hát amit ma leművel a Full tilt tiszta nevetséges, ma még nem láttam egy döntő asztalt se
  • ddt500
    #16385
    Ez így van. Bár marginális különbség azért nincsen. Egyszerűen több a lap, több a lehetőség.
  • setuh
    #16384
    Hat en nem vagom az omahat,a holdem egyszerubb :)
  • ddt500
    #16383
    Igen én is így sejtem. Az a vicc, hogy amúgy sima pot limit hold'em lenne ez a játék csak sokkal gyorsabban lehet nagy pénzt nyerni. Persze veszíteni is sokkal könnyebb. Itt iszonyatos mennyiségü preflop/flop 3-4-es ólint látok. Minden szarral bejönnek. Sokszor azt érzem, hogy ha emelek olyanok is bejönnek akik amúgy dobtak volna.
    Pl. valaki beemel potnyit preflop. Az én szintemen ez 0,85-1,1 dollár között van. Én kapok AAKQ visszaemelek mondjuk 3.90-ig és megadják 4-en!!!
    Lejön 456 és dobhatom el.
  • TaRka0107
    #16382
    Így kell ezt csinálni....:)
  • setuh
    #16381
    itt aszem csak te omahazol:P
  • ddt500
    #16380
    Mondjuk omahán a 4-es ólin alapból az.
  • ddt500
    #16379
    Ezt utálom a pókerben. Amikor a legszarabbul játszom akkor nyerek. Itt flop után úgy tettem be, hogy tudtam ha valaki megadja vesztettem. Így is volt csak nyertem.Preflop 19%-om volt, fléop után 19%, turn után 3%!!! riveren nyertem. Persze örülök de csomószor ugyan így vernek meg. Szar játék volt. Igazi lottó.


  • sandor8206
    #16378
    hőőőőő, kemény azért, gyereknek mi esély volt preflop
    mondjuk vagy + 50%, hogy ő volt a nagy stack



    ennél lapot jobban lefogni, hogy lehetne már és még is jön, behugyozok :-)
  • sandor8206
    #16377
    full tilten én úgy csinálom, hogy menüben játékos keresése, megkeresem magamat :-) sztem itt is van ilyen funkció
  • ddt500
    #16376
    Szar ügy.
  • #16375
    Hát baszott elindítani, de nagynehezen megtaláltam. Szerencsére turbó asztal volt, így mire meglett már majdnem megevett a vak...
  • ddt500
    #16374
    Hát elvileg autómatice feldobja az asztalt Azt próbáld meg, hogy újraindítod a programot. Ilyenkor az összes asztalt ahol fent vagy előhozza.
  • #16373
    Nem tudjátok a PKr oldalon hol tudom megnézni a benevezett versenyeimet?

    Regisztráltam egy versenyre, de most nem találom. Már lehet el is indult, de ablak nem nyilt meg, a pénzt viszont levette. Ideg öl meg!
  • ddt500
    #16372
    Ja itt a másodikat elnéztem. 10-es drillje volt akkor már.
  • ddt500
    #16371
    Meg van! Az egyiknek ugyan valódi sorhúzója van de, hogy a végén K magas 10 kickerrel nyerjen az valami vicc. Ja persze én nyertem volna.

  • ddt500
    #16370
    Az a baj, hogy a legviccesebb leosztást nem találom.
  • ddt500
    #16369
    Mennyire volt ésszerű megadni a visszaemelést? Csak mert itt teljesen nyugodt voltam semmi tilt átgondoltam és bár azt hittem kézbe sort kapott még is úgy ítéltem meg, hogy nekem megér még 1,30-at a turn. Gondolom a matek nincs velem.(Jó persze neki floppon nem volt semmije de én sorral számoltam)


    Itt fogalmam sincs mit képzelt.Lássatok csodát.



    És az utolsó játék.

  • ddt500
    #16368
    Asszem pár leosztástól beszartok.
    Bubi párra ólint kell mondani.

    Ez egy ilyen asztal volt.Gyak. minden 3-ik osztás ólin ment. Én ebbe az egybe szálltam be.

    Már ki akartam szállni de ez csak nem dobom már el.

  • bardocz
    #16367
    Most csak everest.
  • ddt500
    #16366
    Valaki lapütközést említett?

  • KAMIONOS KOGYO
    #16365
    bwin
    pokerstars
    everest poker
    tobet
    unibet
    paradise poker
    high pulse poker
    bet24 poker

    de egyiken sincs most pénzem,szóval csak a freek-re szoktam menni!
  • triplet
    #16364
    OMG

    Ekkora bukást. Amúgy ki milyen online poker játékokon játszik? Poker stars?
  • bardocz
    #16363
    Nekünk van egy ismerősünk, havi százezreket bukik el... Ő is tudhat ám élni. Nem tudom hogy nem veszi észre, hogy valamit kurvaszarul csinál.
  • ddt500
    #16362
    Ja utána majdnem öngyilkos lettem. Egész komolyan.
  • ddt500
    #16361
    Egyszer betoltam 200 eurót. 3 nap alatt felvittem 1200-ra majd 1 óra alatt elveszítettem. Az akkoriban olyan 270 000Ft lehetett.
  • Dick Riddick
    #16360
    A turn push miatt szerintem nincs erős keze.
  • Dick Riddick
    #16359
    A 3BB-s emelésekkel nyugodtan várj az NL50-ig. Addig pedig nyugodtan maradj a négynél. A minimum emeléseket pedig felejtsd el mindörökre. Főleg ha KK-QQ-ra teszed. Egyébként én 90%-ra teszem hogy AK volt nála.
  • Dick Riddick
    #16358
    Vannak akiknek bejön, te is ilyen vagy. Csak lökjed bátran. :)
  • ba32107
    #16357
    Jah amúgy nekem mindig full ismeretlen minden ellenfél, mert rush pokerezek :D Eddig nagyon bejött, még sose nyertem ennyit. Pár hét alatt majdnem 80$.
  • ba32107
    #16356
    Húzóra nem nagyon tettem, mert nagyon furcsa játék lett volna flopon check/call, aztán turnön all-in egyből... vagy volt egy 10-ese és iszonyatos fish, vagy el akart ijeszteni. Úgy voltam vele, hogy coinflip, és én nem szeretem coinflipre berakni a pénzemet.
  • ba32107
    #16355
    Igazából én végig KK/QQ-ra tettem. Preflop egy raise és egy call után emelt, nem sok hand csinál ilyet. Flopon pedig meg voltam győződve hogy setje van. A turni bet ezt hivatott kideríteni, és a call teljesen meggyőzött hogy slowplayel. Na most vagy nagyon túljátszott egy JJ-t, vagy tényleg megvolt a szett. Vagy neki is AA-ja volt, de erre nem sok esély van. A kis preflop raise amúgy nagyon standard, nem sok ember tér el tőle, és amúgy is általában dob mindenki, ezért szoktam kicsit emelni, hogy legyen akció. Igazából egy all-in vártam vissza preflop. Bár visszagondolva jó lett volna ha én megyek all-in akkor, mert akkor AK/KQ-ra tesz mint a sok fisht aki nem képes dobni a lapját :D

    Amúgy ezeknek a handeknek az ellenére bőven nyereséges session volt, hála az utolsó handemnek (ez a tipikus "na még várok egy játszható kezet aztán megyek enni" lap volt :D)
  • Dick Riddick
    #16354
    Ezen nagyon elgondolkoztam. Ilyenkor lenne jó tudni az ellenfél statjait.
    Itt gyanús egyrészt a preflop megadás, bár elképzelhető a csapdázás. Utána turnon c/c, egy erősen húzónehéz board-on. Turnon pedig egy overpush. Kicsit float szaga van a dolognak. Személy szerint nem hiszem hogy AA, KK vagy Tx volt nála. Én megadtam volna.
  • Dick Riddick
    #16353
    Ezen a limiten bátran emelj négy-öt nagyvakot, a három itt kevés. A reraise pedig, ahogy Csacsi is mondta, bátran mehet 2,20-2,30-ig. Ha megadja is, és nem megy preflop all-in, flopon azonnal bekerül minden.
    Gondolom c/r-elni akartál flopon, szerintem kár, te vagy az agresszor, nagy az esély, hogy passzol mögötted. Ilyen flopon lehet bátran értékért emelni.
    Turnon nem igazán értettem mi volt az a kis emelés, sok értelmét nem láttam. Nem tudom mennyire volt fish az illető, általában QQ, KK, AA, AK a line, lazább ellenfeleknél még bejön a JJ és az AQ is /ha tényleg fish még a TT, KQ/. Érdekes ez a flop check, én azt hiszem nem nyitottam volna turnon ha már így alakult, megpróbálnék minél olcsóbban eljutni a terítésig.
  • ba32107
    #16352
    Itt a másik bazzeg. Én játszok túl feszesen, vagy nagyon is jókat dobok? Mondjuk az előzőről meg vagyok győződve hogy jó dobás volt, erről már nem annyira. Véleményt kérnék erről is!
  • Csacsi
    #16351
    Köszi az ajánlást. Megnézem. A Korzóban nincs játék?

    Amúgy a #16349-re. Preflop legalább 2,10-ig vissza. Floppon meg be a többit.
  • ba32107
    #16350
    Dick a te véleményed is érdekelne erre
  • ba32107
    #16349
    Vélemény???
  • kraawz
    #16348
    pacsirta utcán ha jól tudom, mindig van :)