30078
  • Nightt
    #16427
    Itt lathatod a mai versenyeket. Ma lesz egy freeroll, ami ingyenes, de amirol en beszelek, ott 5000+1000 a nevezesi dij, tehat 6000 ft es 1.500.000 ft a garantalt nyeremenyalap.
  • TaRka0107
    #16426
    Aha... Egyébként a nevezési díjra azt írtad hogy 5+1! De az oldalon nevezési díj alá az van írva hogy free! Vagy mit jelent ez az 5+1?
  • Nightt
    #16425
    Budapest, Könyves Kálmán körút 12 Mimi Poker Club
  • TaRka0107
    #16424
    Kajak?:D Én azt hittem hogy az ilyen versenyeken nagyon be kell tartani a szabályokat. Úgy gondoltam hogy kérik az igazolványod meg minden:D Ez a lurdy hol van egyébként?:D Nem mintha mennék a versenyre, csak érdekel:D Majd egyszer...
  • Nightt
    #16423
    Arra, h sztem indulhatsz.
  • TaRka0107
    #16422
    Ezt most arra mondtad hogy itt a fórumon nem érdekel senkit, vagy arra hogy nem kell 18nak lenni ahhoz hogy mehessek arra a versenyre?:D:D
  • Nightt
    #16421
    Sztem senki nem kerdezi, h vagy-e annyi... holnap nekem is melo
  • TaRka0107
    #16420
    Ilyenkor úgy sajnálom hogy még nem vagyok 18 éves és hogy holnap suliba kell menni:D:D
  • ba32107
    #16419
    Csak röhögtem... :D
  • Nightt
    #16418
    Ja, a nevezesi dij 5+1.
  • Nightt
    #16417
    Ma 1.5 millio forint garantalt dijazasu verseny lesz a Lurdyban 19.00-tol, ha valakit er en ott leszek:)
  • TaRka0107
    #16416
    Ennél a handnél nem lettél öngyilkos?:)
  • ba32107
    #16415
    Bazmeg annyira tudtam, annyira tudtam, ezt nem hiszem el. El lehet ezt dobni?
  • ba32107
    #16414
    Jézusom
  • Carloska
    #16413
    lol b+ most nézem nálam is 99 vs a5 :D:D:D
  • Carloska
    #16412
    jaj de csúnya de tudom megvan írva szakirodalomba :D

  • sandor8206
    #16411
    én az olyan idiótákkal nem tudok mit csinálni, aki ül BB-ben emelek AQ-al megadja
    Flop AKx, bemel ráemelek-callolja
    turn Q, itt all-in megyünk, mutat K10????
    river J
    és kiver, ilyen szar játékkal
  • Chrisx
    #16410
    Ez a csávó egy géniusz :)
  • sandor8206
    #16409
    amúgy orosz, azok meg kegyetlenül hülyék, itt egy másik példány
    hogy lehet így játszani??? amit csinál az egy S*AR

  • sandor8206
    #16408
    hihetetlenül szar és szerencsés játékosok vannak



    ok én játékom is hurka volt preflop, pozicíon kívülről szálltam be DE kinéztem már magamnak ezt az istenbarmát, hogy hurka és ha betalál leszedem, hát betalált csak nem szedtem le :-D
  • setuh
    #16407
    jo felfogas csak nem nyereseges
  • ddt500
    #16406
    Veszett több is Mohácsnál.
  • setuh
    #16405
    Hat ha megfordult a fejedben akkor megse szorult hatterbe az a tudatos gondolkodasod,nyomsz neki egy x-et es mar nem is kell gondolkozz ;),de te ezt nagyon vagod,biztos csak szorakozasbol ultel meg bent annyit h elmenjen a 80 dodod...
  • sandor8206
    #16404
    pokerstars oldal annyira jó, életem legnagyobb hülyeségét csináltam, hogy felutltam oda 100$, egyszerűen nem tudok + dolgot mondani róla-menűrendszer szar átláthatattlan, snG felhozatal szar, itt is minden átláthatattlan, asztalok átláthatalanok, kezelőfelület szar
    +3SnG-ről olyan jó partykal tudtam kiesni, hogy gyerek limpel 50BB-nél emelek 200 QQ-al, megadja flop 222
    all-in megyünk
    mutat egy K2
    nem értem, hogy tud valaki ezen az oldalon fent lenni, vagy más teremben még nem volt. Szar az egész, úgy ahogy van
    a maradék 90$ meg szépen utalom le holnap
  • ddt500
    #16403
    Köszönöm a hasznos információt. Ez eddig meg sem fordult a fejemben.Szerinted miért hívják tiltnek?Talán mert olyankor a tudatos gondolkodás a háttérbe szorul.
  • setuh
    #16402
    de ilyet nem kene...ha tilten vagy kiszallsz,par napig nem jatszasz akar...nezel par oktato videot,kezeidet elemzed.nekem ezek mindig segitenek.80 dollart eltiltelni nem melto.
  • ddt500
    #16401
    Én lenulláztam magam. 20 dollárt 3 nap alatt felvittem 80-ra majd jött ez a széria ami persze tiltre vitt. Ja nem még van 2,25 dollárom.
    Mindegy. Szép volt amíg tartott.
  • sandor8206
    #16400
    ilyen a póker sajna, pl: én ma simán megmondtam néhány leosztás alapján, hogy én itt ma nem fogok sokat nyerni a döntőasztalon, amikor a short stack nem tud kiesni semmilyen lappal, engem meg szednek le dögivel, akkor rám "vadászik" a gép :-)
    Q4 dobtam, short stack all-in nála A4, ellenfél A5, jött a 4
    short stack all-in, 2 megadjuk neki nálam 75, flop 7h 5h 5
    turn x
    river 6h
    short stacknél 8h 9h
    engem sora vertek el a 70-30 esetekben
  • ddt500
    #16399
    Bocs az előbbiért de 2X teljesen ugyan azt beszopni ez hihetetlen. 3-as póker ellen kikapni 4-es fullal. Itt a másodiknál komolyan arra gondoltam. Á nem lehet megint poker. Biztos AA-ja van. Nesze vazze.
  • ddt500
    #16398
    Hát erre nem tudok mást mondani. Bassza meg az Isten!!!!!!!10 osztáson belül 2X!!!!!!!
  • ddt500
    #16397
    Ezt viszont beszoptam.

    Aztán javítottam. (Kissé dühből).


  • ddt500
    #16396
    A pozítiv hullámok eredménye. Esküszöm a river előtt azt mormogtam:"Pikk kettes, pikk kettes."
  • sandor8206
    #16395
    amúgy a mai napom is ilyen lesz már látom, indítottam egy
    AK vs JJ, nem jött semmi
    JJ vs AQ, term itt jött a Q
    A8 vs J10, itt dobott neki egy fullt

    azon csodálkozok, hogy egy QQ letudtam verni egy 88
  • sandor8206
    #16394
    én is :-)
    de komolyan minden egyes flipes vagy a közeli helyzetet buktam, egyet egyet se nyertem meg
    77 vs KQ, nem jött semmi
    KK vs AQ, jött az A
    Az említett JJ vs AK vs AJ, term a legyengébb lap nyert az AJ
    A2 vs KJ, jött egy J
    A4 vs KQ, jött egy Q
    AQ vs 1010, nem jött semmi
    stb. stb.
  • setuh
    #16393
    tegnapi nap poker szempontjabol rohadt szar volt nalam is :\
  • ba32107
    #16392
    Én is sokat vesztettem tegnap :(
  • ddt500
    #16391
    És 4X beülője volt.

  • ddt500
    #16390
    Vártam 30 másodpercet megadás előtt. Muszáj volt kiélvezni.
  • ddt500
    #16389
    Azért kell mindig szidni az ellenfelet, hogy ha letiltanak az jogos legyen.Ma egy figura mindent megadott a kézbe 10-es párjára (omaha) úgy, hogy lent volt KJQ. Na most én blöfföltem de nem sok pénzzel. A végén beírtam neki, hogy idiot.Persze elkezdett okoskodni (miért hiszi minden nyertes magáról azt, hogy ő Phil Ivey?). Na midnegy kb. 5 perc múlva lenullázta magát. Kedvenc hozzászólásommal örvendeztettem meg:"muhahaha!". Persze ugatott, hogy béna vagyok stb. Nyertem egy szar ólint. Elkezdett pofázni, hogy fish vagyok meg ilyenek. Na kivételesen megint ő nullázta le magát. Ekkor már kérleltem, hoyg rebuyoljon. Hívott 50 dolláros heads up-ba. Kiröhögtem.
    Aztán közölte, hogy én olyan szar játékos vagyok, hogy megvárja amíg elfogy a pénzem. Ha hiszed hanem tényleg ott ült majd egy órát. Néha betolt min. beülőt, hogy ne dobja le a gép és várta, hogy bukjak. Nem történt meg mert mázlista vagyok. De folymatosan oltottam. Jó érzés volt.Gecó vagyok? Leszarom.
    Az ellenfeleimben ezt utálom a legjobban. Amikor egy 10 dolláros asztalon elkezd úgy beszélni valaki mint ha a WSOP 50 000$ HORSE döntőse lenne mert nyert 2 dollárt.
  • doxadmin
    #16388
    jokerstar lehúzhatja magát a WC-n, de egymás után 2x

    Kiejtettek egy versenyből AK vs KK val, majd a csóka beírta, hogy " Ha ha ha, u suck" én erre nem írtam vissza, hanem hívtam egy moderátort. Eredménye:

    "Azért írunk, hogy tájékoztassunk: 2010/03/13 dátummal történt chatelésed következtében 1 hónapra felfüggesztjük a chat jogosultságodat."

    A vicc hogy 1 rohadt !-jelet nem írtam ma ps chatjébe.