30078
  • ba32107
    #16467
    A river mi volt? Ha 9, dáma vagy 10-es, akkor fullja lett, ha 7-es, akkor pókere. Amúgy nem 7-es párja volt, hanem drillje floptól kezdve, hiszen lent volt egy 7-es. De a legvalószínűbb eset, hogy flösse lett, vagyis lent volt négy egyforma szín, és nála volt egy ötödik olyan lap. Mindegyik veri a sort.
  • tajthy95
    #16466
    Sandor, semmije nem volt, csak egy 7-es párja!
    ddt500, 8-as és bubi! Erre jött le flop: 7,9,dáma Turn: 10 Így lett meg a sorom!
    Hangman, csakhogy én SEMMIT nem kaptam! :/

    Egyszerűen nem értem! :/ Nem fér a fejembe, hogy miért ér többet a 7-es pár, mint a sor! :S
  • Hangman576
    #16465
    All-in mentetek? Mert akkor, ha a másiknak több pénze voltm akkor a side-potot vitted el, ő meg a main-potot.
  • ddt500
    #16464
    Te milyen lapot kaptál a kezedbe?
  • sandor8206
    #16463
    rakd be a handet!
    vagy fullja volt, vagy nagyobb sora
  • tajthy95
    #16462
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem! PokerStars-on szoktam pókerezni, de már nem először történt ilyen! És a problémám az, hogy nem tudom: én ismerem rosszul a szabályokat, vagy tényleg egy nagyon idegesítő hiba?

    A Turn után sorom volt, ki is írta, hogy sorom van! Már csak én és egy másik gyerek volt bent, ráemeltem, egész sokat! A kör végén megmutattuk a lapjaink, neki 7-es párja volt, kézben! És ő nyert egy csomót!

    Legjobb tudomásom szerint az nem sokat számít a kombináció értékén, hogy kézben van a pár, vagy pl. riverbe jött le! Annyit meg főleg nem, hogy verje a sort! Esetleg tévedek? Köszönöm a választ!
  • ddt500
    #16461
    A játék éppen vállalható volt de miután a 20centet megadta checkelned kellett volna. De tök mindegy mert úgy is hívott volna. A flös gyakran kevés 3 ellenfél ellen ha van lent pár. Nem az A10 hanem a kézbe kis párok miatt. Én végig chekeltem majd a riveres hívását megadtam volna. Amúgy ez pontosan egy megadós játék. Ha 2X hív már dobni kell. Szerintem.
  • sandor8206
    #16460
    nem sajna, nem a befizetési bonuszra gondolok
  • Rainbow15
    #16459
    Én 57$ fizettem be elsőre, és 5,7$-os részletekben kaptam meg. Ha erre gondolsz.
  • sandor8206
    #16458
    helló, van most full tilten ezaz 50$ bónusz, nem tudja valaki hogy vannak a kiadási lépcsőfokok, mert 30$ kaptam utójára és most léptem át a 40$ és nem kaptam semmit
  • ba32107
    #16457
    Ezt amúgy hogy játszottam meg? Egy A10-től lehetett félni..... jó játék volt? Kezdő vagyok omahában.
  • ba32107
    #16456
    Bazmeg. Omahában ez mindennapos? :D
  • sandor8206
    #16455
    mire adja meg a semmire :-)
  • Nightt
    #16454
    Hat ezt nem hiszem el 3400-as potnal 145-ot kellett volna megadni es eldobta... hat beszarok
  • ba32107
    #16453
    KK-ra tettem, különben flopon all-in mentem volna a hatalmas húzókra, de nem mertem kockáztatni az egész stacket. Az lett volna a jó húzás?
  • ba32107
    #16452
    EPIC:
  • ba32107
    #16451
    Nem gyenge slowroll volt a tata részéről :D:D
  • doxadmin
    #16450
    hehe river :D

  • sandor8206
    #16449
    ez általában a pusholást jelenti és gyengébb lappal nyerek, pl. 66 vs KK és jön a 6-som, máshogy nem szokott mákom lenni mert "tutira" megyek
    pl:
    Dealeren ülök, 2000 zseton nagyvak 300, előttem dobás-push
    BB-nél KK és így
    Amúgy hidd el nem az fáj, hogy levert, hanem ahogy játszott és ahogy, jött volna egy Q azért nem nagyon szoktam hepcciázni, de ilyen flop után már pipulok :-)
    + ahogy megjátszotta ezt a kezet nevetséges, 1 limpelő, egy emelő + egy pusholó, ő meg calloz egy KQs, ezt kimerem jelenteni, hogy akárhol akármikor HÁTRÁNYBA lesz ilyen preflop move-ok után (ahogy most is pl)
    Már az én AKs is necces volt, jó azért belefér :-) inkább a dobatásra mentem, volt még ereje a move-mnak a nagy stackekre is
    pl: egy emelő és arra ráemelőnél már az AKs-t is dobtam volna, akármilyen az Mszámom, valószínű hogy JJ fölfelé kezek lennének min. bent
  • sz4bolcs
    #16448
    10% az 10%. Ha az ellenfelednek folyamatosan 10% esélye van, akkor is minden 10. játékban így fogsz szopni.

    Amúgy mit jelent a jó játékkal mákolás?
  • sandor8206
    #16447
    az a baj szabolcs, hogy ezen a szinten (ami nem túl nagy, de ez van) magasan verem a mezőnyt :-D nyerek, nyeregetek de az ilyenek miatt nem nyerek többet
    + nem mondom én is mákolok, DE én jó játékkal mákolok, nem úgy mint ezek a barmok
  • sz4bolcs
    #16446
    jött.. xD
  • sandor8206
    #16445
    most erre mit mondjak



    + még egy fish ellen aki egy barom
  • sandor8206
    #16444
    gyerek komoly pókerjátékos :-)





    :-D egy J5 becsapdázni valakit
  • MhatiasTR
    #16443
    http://atdhe.net/11270/watch-poker-channel
  • sz4bolcs
    #16442
    Először nem csodálkoztam rajta, csak mikor láttam, hogy 5 lap van a kezükben. :D
  • TaRka0107
    #16441
    Én is csodálkoztam a videó címén, hogy Royal flushvsPoker.
  • Dick Riddick
    #16440
    *színsor*
  • Dick Riddick
    #16439
    Szimplán rossz a megnevezés, csak sima flösről van szó.
  • Nightt
    #16438
    Tegnapi elo versenyem...
    Jol ment a jatek, 150 korul voltunk a 300bol, 30.000 indulo zseton volt, en mar 130.000nel jartam, az atlag 60.000 volt, tehat jol alltam. Preflop elottem emeltek egy 3xos emelest, amit tobben is megadtak, en is, a kezemben AJ.

    Flop: JJA

    Mondom fasza. Vagyunk kb 5en jatekban. Elottem emelnek, tobben eldobjak, mogottem mar csak 1 ember volt, en visszaemeltem a duplajat az emelesnek, erre a mogottem ullo allin. Az elsonek emelo szinten.
    Gondolkodtam, h mi lehet nalluk. Szinte biztos voltam, h nincs AA, mert azzal preflop eddig mindenki agresszivan emelt, tehat kb 1%ra tettem az eselyet es vegul nem is volt senkinel AA. Az egyik embert szinhuzora tettem, mert eddig sok szinhuzot jatszott. Gondoltam az jo nekem, mert a full erosebb a szinnel. A masiknal ha A van, akko erossebb vagyok AJvel, ha J akkor is. Allin mentem en is.
    Mutatas:
    Jol olvastam, az embernel szinhuzo volt, raadasul 72, igazi vadbarom.
    A masiknal KK, gondoltam fasza, nyero vagyok. 2 outja volt, csak Kirallya nyer. Egyebkent igazi rossz megadas volt, mert barmilyen J vagy A sokkal jobb volt nalla.
    Riverre lejott a K, ugyhogy nagyobb fullal nyert. Egy igazi bena volt, mert utana a sok zsetonnal is kb 15 perc mulva kiesett megint egy idiota megadasa volt es nem jott be.
  • TaRka0107
    #16437
    Voltál a versenyen? Ha igen, hogy sikerült?:D
  • ddt500
    #16436
    Mondjuk ehhez nem ártana ha 5 ász lenne a pakliban.
  • sz4bolcs
    #16435
    A nő egyből mondja a perverz állatoknak, hogy 'nemjáccom'.

    ('egy kis kuksi; itt dugja ki a fejecskéjét')
  • sz4bolcs
    #16434
    Mégegyszer! (Szomszédok 5 lapos poker - royal fláss(?) vs. ász poker)
    Az egyik rohadt jól blöfföl. :D:D::DD:
  • sz4bolcs
    #16433
    icipici ászpoker icipici royál flás xDDD ez mekkora
  • Nightt
    #16432
    En azt figyeltem meg, h altalaban annak jon a lap, akinel a sok zseton... ne kerdezd, h miert...
  • ddt500
    #16431
    Mondom ettől készülök ki. Miért nem a snignagnak lett pókere???? Meg sem éreztem volna. Ja és ha nem jön le a tizes eldobom és marad 1300 zsetonom. Ilyen esély se mostanában lesz.
  • ddt500
    #16430
    És a menetrendszerű.



    Csak egyet szeretnék tudni. Hogy a fasszópó kurva életben van az, hogy az az ember kap pókert aki ki tud ütni egyből? Na egyébként amikor lejött a 10-es azt mondtam magamban. Nem létezik hogy megint belefussak egy pókerbe. Dehogy nem.
  • ddt500
    #16429
    Azt a megveszekedett! 14 dolláros super turbo torna. 3 dolláros fejpénzzel. Elég jól kezdődött.



  • TaRka0107
    #16428
    Értem.