30078
  • Nightt
    #16507
    En slowplayjelni szinte sose szoktam, csak ha nuts-om van, mert sokszor megszivtam Aszokkal vagy Kiralyokkal a kezben...
  • ba32107
    #16506
    Jó volt ez. Simán túlhúzhattak volna egy 10x-el. Az a baj a slowplayyel hogy gyakran nem viszel mást, csak a vakokat :D
  • Nightt
    #16505
    Jol jatszottad meg! Talan, ha kicsit lassabban jatszol, akkor tobbet nyersz, de ez igy is jo volt!
  • sz4bolcs
    #16504
    ÁÁÁ, most gondolom végig, mekkora baromság volt már flopon emelni.... Sérülékenyebbnek hittem a kezem, olyan gondolataim voltak, hogy biztos mindegyik kezében 10es van valami magasabb kísérővel...
  • sz4bolcs
    #16503
    Nagyon buta játék volt, hogy elijesztettem őket?

  • doxadmin
    #16502
    2 gyors kérdés:

    1, Stars hova menti a játékosokhoz írt jegyzeteket? Újrahúztam a win7em és mind elveszett :S

    2, Starsnál hol lehet beállítani, hogy ne a lakhelyem nevét jelenítse meg ha rám tolja valaki az egerét, hanem mondjuk hogy "Hungary"-t írjon ki?
  • ba32107
    #16501
    Én már flopon nyitottam volna a helyében.
  • Nightt
    #16500
    Ennyi huzoval neki kellett volna egy jo nagyot hivnia turnon es akkor neked el kellett volna dobni.
  • ba32107
    #16499
    Bár így visszanézve nem volt túl nehéz rájönni hogy milyen van... :D
  • ba32107
    #16498
    Nem akarom magam fényezni, de ez azért egy nice call volt :D
  • sz4bolcs
    #16497
    :D:D

    Jaj, de vidám a srác.
  • ba32107
    #16496

  • sz4bolcs
    #16495
    lol :D Legalább valami flasshúzója lett volna.
  • zeli
    #16494




    előbb volt:



    sztetek? elég rizikós volt az én játékom is, gondoltam talán nála AK-ra, meg is lepődtem mutatásnál..

    ez pedig csakúgy.

  • Rainbow15
    #16493
    Ma jártam Full Tilt rushon, elég durva volt, sokat vesztettem, mákolások miatt. Ilyen volt nagyrészt: preflop 4 nagyvak emelés (QQ-AA lapokkal), valaki megadta. Flopon jött egy top párom. All-in, ha annyi pénzem volt. Lap mutatás, én vagyok a jobb. Meg nézem mi kell neki, hogy nyerjen. És mi jön le turn-re? Hát persze, hogy az, ami neki kell.
    AA vs. AK, flop K, turn K :)
    AQ vs. KQ, flop K, river K :)
    stb.
    Nem vagyok jó játékos, de ez a szerencsén múlt.
  • ddt500
    #16492
    180-ból 5-nek estem ki. 15 zsetonról. Sosem szabad feladni.Ja persze semmit nem ért de jól szórakoztam.
  • ddt500
    #16491
    Vagy is 4280.
  • ddt500
    #16490
    Most mentem fel 15!!! zsetonról 2100-ra.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16489
    csak játszottam*
  • Csacsi
    #16488
    Köszönöm :)
  • pLau
    #16487
    InterPokeren játszik vki?
  • setuh
    #16486
    grat,azt ha megnyerned...:P
  • ddt500
    #16485
    A végén jött is a lap, meg mázlim is volt. Utolsó pár osztás. Nem kellett hozzá sok ész.


  • ddt500
    #16484
  • Dick Riddick
    #16483
    Happy Birthday! :)
  • zeli
    #16482
    Boldog születésnapot Csacsi!
  • Nerob
    #16481
    Sziasztok Pókeresek.
    Pár játékost keresünk egy baráti pókerre.
    Kaja pia ingyen van csak a tudásotokat és 1000 Ft beülőt hozzatok.
    A játék Budapest VIII. kerületében a Blaha Lujza téren lesz megtartva ma este 8-kor. Addig jelentkezni tudtok a [email protected].
  • galmat
    #16480
    Köszönöm!
  • KAMIONOS KOGYO
    #16479
    Ti az új gépre a Pokerstars.NET programot raktátok fel!
    Töltsétek le az oldalról ezt!
  • galmat
    #16478
    Hello! A segítségeteket kérném. A pokerstars-al akar rokonom neten játszani, de mikor az új gépére felraktuk a progit és bejelentkezett, csak a játékpénzes asztalokat látja... pedig előtte a másik gépen mindig valódi pénzzel játszott.

    Mit kéne beállítani, hogy legyen alul Pénztár gomb, meg lássa a valódi pénzes asztalokat?? (Email cím érvényesítve van, másik gépre felraktuk a programot, másik felhasználóval belépve, de nem tudunk rájönni...)

    Segítsetek légyszi. Köszönöm.
  • Dick Riddick
    #16477
    Valószínűleg egy bug miatt. :)
  • TaRka0107
    #16476
    A razzia mit takar? Miért hallgatnak ki mindenkit?:D
  • sz4bolcs
    #16475
    Nem ismeretes ilyen bug. Itt jó páran játszanak több éve starson, és még senki írt ide ilyen bugról.
    Legközelebb másold ide a historyt, hogy ki lehessen zárni a tévedést, és majd nevetünk rajta egy jót. :D
  • Nightt
    #16474
    A hand historyban mindig irja, h ki nyert es miert, ott erdemes megnezned!
  • Dick Riddick
    #16473
    Gyanús nekem hogy nem bug volt.
  • ba32107
    #16472
    A kezében lévő két hetes nem lehet mindkettő treff, csak az egyik. Ha nála 7-es pár volt kézben, és az asztalon nem volt lent legalább négy egyforma szín, és nem volt lent pár az asztalon, akkor a sor a legmagasabb lap, mégpedig a te sorod, így ekkor valószínűleg bug volt. De biztosat csak akkor tudnánk mondani, ha látnánk a hand historyt.
  • zeli
    #16471
    legegyszerűbb az lett volna, ha bemásolod a hand history-t....
    lehet valaki ránézésre megmondaná, hogy mi volt a probléma..
  • tajthy95
    #16470
    Ja igen bocs, drill! :) De nem volt semmi ezen kívül, néztem után egy darabig ezt a leosztást (kiültem és visszanéztem) és nem volt semmi! Néztem én is, hogy esetleg szín, vagy nem tudom... :/ De nem láttam semmi olyat! Szín nem volt, csak majdnem! Mert nála a két 7-es treff volt, flop-ba volt még 1 treff, meg a river is az volt! De ez csak 4! :/ Nem tudok rájönni! :S

    Persze, játékpénz! :D
  • Csacsi
    #16469
    Állítólag Razzia van a Miami póker klubban. Mindenkit kihallgatnak. Még jó hogy ma nem mentem :)
  • ba32107
    #16468
    Amúgy nyugtass meg, hogy ez csak játékpénz :D