30078
  • Carloska
    #16747
    mindkettő shootout sng
  • zeli
    #16746
    Ez SNG volt ? mennyi volt a beülő ?
  • Carloska
    #16745
  • Carloska
    #16744
    friss party 15 perces

  • sandor8206
    #16743
    sportingbeten ettől jobb a DON felhozatal, próbáld meg azt
  • Renegade
    #16742
    upsz, félreértettem,
    FT-n nincs DON?? wow, mondjuk PP is durva ebből a szempontból:
    6+1, 10+1, 30+3 speed (a kutya sem játszik) 50+5 speed, na itt vannak, csak hogy 1: a keretem még kevés, 2: soha semmilyen versenyen nem értem még pénzbe ami speed v turbo :-)
  • Renegade
    #16741
    a cg-ről le is szoktam (össz 1 asztalon nyomom a pecheim miatt), ami legjobb esetben 5$ per hét mostanában :-( ma is az egész heti nyereményemet és a teljes beülőmet vitte egy river látnok turn allinnel
    AK vs A9, kitaláljátok ki nyert (A2479)
    na mindegy, ma nyomtam eddig egy 8/5-öt, ez is valami (12$)
  • Renegade
    #16740
    pp mindig
  • ba32107
    #16739
    Nincs sajnos, pedig én is szeretem
  • Rash87
    #16738
    FT-en van? :) Csak mert nem találom.
  • Renegade
    #16737
    hehe, mára plusszos lett a DON őrületem
    89/49= 1$ :-))))
    mondjuk 2 nap alatt +43$ nem olyan rossz :-)
  • setuh
    #16736
    nem vertel semmit amit normalisan igy jatszana meg,en is dobtam volna.
  • Christian88
    #16735
    Nekem is elküldték ma.

    valaki kérdezett múltkor iron man-ről, én is elolvastam, hogy mit ír, de nem igazán értem. Mit kell csinálni pl a bronz fokozoatért?
  • zeli
    #16734


    Ezzel mit csináltatok volna ? Sztem lejött a fullja, azért dobtam riveren.
  • Renegade
    #16733
    hihi, én már nagyon jól kezelem, hogy peches vagyok pókerben, igy muszáj jól játszani, pl: egy AK vs AJ csatában, az esetek túlnyomó részében az AJ győz(preflop allin), már ha én vagyok az AK-val :-)
  • sandor8206
    #16732


    JJ így megjátszani :-D de azt bírom még az AK is levert :-P
  • Rainbow15
    #16731
    Én ugye SSS-eztem, most már abbahagyom. Sok teremben jártam. Fulltilt volt az egyik legrosszabb, nagyon sok volt a mák. Everest pedig a legjobb, ott én mákoltam sokat. CG-ből nekem is elegem van, marad az SnG, és a tournament, ezekkel próbálkozom majd, remélem több sikerélménnyel.
  • zeli
    #16730
    Nekem már megjött!
    sandor8206: jah, tudom, hogy nem kéne, csak mikor már a sokadik, picit felhúz..de persze, értelemszerűen nem jöhet be mindig, lényeg, hogy jól játsszak.
    Hát, régebben nagyon a Cash Game-t gyúrtam, de azzal vhogy nem sikerült előbbre jutni. Mindig két szám között hullámzott, de így haladni nem igazán lehetett. Ezért próbálkoztam SNG-vel. Full Tilten nem is nagyon szeretek cashgamezni, bár most volt azért olyan is, hogy jól ment, szóval majd próbálkozok.
    Tegnap este, miután a CG és a SNG is felidegelt, kipróbáltam egy kis PLO-t. Nagyon jó volt, persze alacsony szinten, mert omahában még nagyon kevés tapasztalatom van, de 3 beülővel szálltam ki.
  • sandor8206
    #16729
    úgy szeretem ha igazi pókersztárokkal játszik az ember :-)



    ok, kurva nagy hiba belimpelni, de hagyjuk már mi a franccal lehet kiverni a kezéből is valamit?

    ez is gyönyörű, csapdázik egy ilyen handdel, bár így könnyű

  • ba32107
    #16728
    Én csak ilyet jásztom :) És már játszok, általában 7-kor kelek minden nap :D
  • Renegade
    #16727
    7:43??? té még vagy már, játszol? :-)
  • Renegade
    #16726
    de jó, tök örülök, hogy egyre kevesebb "izgalmas" freeroll hr-t tesztek be és egyre több a normális cg replay :-)
    NH!
  • ba32107
    #16725
    De imádom ezt, egyik asztalon KK, másikon flopon top pár top kicker, viszonylag zsíros pot, erre elmegy a köcsög UPC-s net -.- Sokszor van ilyen...
  • ba32107
    #16724
    Ez az ember vajon mire gondolt amikor kattintott? Gondolom dobatni akart, mert nyilván nem hitte hogy lejön a lapja, de 60 centért kockáztatni 5 és fél dollárt? :D
  • sandor8206
    #16723
    ezeken ne idegesítsd magad a lényeg a hosszútáv
    amúgy csak kérdem nem sikerült még kiválasztani a megfelő játéktípust? CG és SnG is
    ok nincs benne semmi extra de nem lenne jobb ha egyre koncentrálná :-)
    amúgy ezek benne vannak 1-2 percen belül 2 all-int buktam jj-val
    mindkátszer AJ ellen mentem és mindkétszer jött az A :-)
  • Christian88
    #16722
    na én is befejeztem take 2-t jöhet a 25 $

    "A Take 2 promóció pénznyereményei legkésőbb április 14-én, szerdán kerülnek átutalásra"
  • zeli
    #16721
    lool
    A4el allin kisvakból, nagyvak adta K7tel..
    már mentem az x gombra..
    flopon 4K; turnre jött egy ász, river: K
    :Dddd
  • zeli
    #16720
    Nem hiszem el....
    mai napon, semmivel sem tudok nyerni..
    cash gamebe KK, JJ, TT, 99 QQ, összessel vesztettem....AAval csak azért nem, mert nagyvak voltam és eldobták..

    SNG:
    természetesen AAval esek ki, megadja az allint egy flösshúzóval...
    most meg KK-szettel vesztettem, csávó flopon megadott egy gutshutra, turnre le is jött neki.....még nem estem ki, de kb 4 BB-m maradt...
    hihetetlen már, milyne rohadt szerencsétlen vagyok. :(
  • Carloska
    #16719
    ps napt password: thebiggame
  • Lory87
    #16718
    Bruhehe kivégeztem a Take2-t :D Vajon mikor adják a 25Dolcsikát?
    Összességében megérte :)! 14$ fizettem be , az elsö nap nagyon joolment sikerült felpompálnom magam 27$-ra nl.2-n (4-6 asztal) a többinapom is plusszos lett kivéve a tegnapit amikor -8$-al zártam a napot.
    Ma viszont bekeményitettem és nemhagytam magam :D, 55$ gyűlt össze(ebböl 4$.40c Bonus)
    (Bocsi a helyesírási hibákérd,dehát én csak egy Asztalos szakdiplomás pilóta vagyok )
  • sz4bolcs
    #16717
    Úgy nem izgi.
  • ba32107
    #16716
    Hmm, hát én inkább elolvastam a szabályokat mielőtt leültem omaházni :D
  • sz4bolcs
    #16715
    Igen, sztem úgy tök jó lenne.
  • zeli
    #16714
    Jah értem. Végülis úgy meg majdnem teljesen holdem lenne, csak +2 lapot látsz még. :D
  • sz4bolcs
    #16713
    Ja, csak a hozzászólásod első felét olvastam.
  • sz4bolcs
    #16712
    Nem arról beszélek, hanem arról, hogy nem kell kötelezően felhasználni két lapot, elég mondjuk az egyiket (de négyet semmiképpen sem).
  • zeli
    #16711
    Dehogy trágya, ez benne a taktikus. Ha nem lenne ez a szabály, eléggé elharapózna a játék. Képzeld el, ha valaki kapna pl 6666-ot kézbe..A szabályok szerint csak kettőt használhat, de ha nem így lenne, elég dúrva lenne.
    Amúgy én is egy freerollon jöttem rá. :D riverre lejött egy full, vagyis azt hittem, de csak 1 lapomat adtam hozzá, így egy alacsonyabb flössel kiestem.
  • sz4bolcs
    #16710
    Én meg rendszerinformatikus. xDDD Tudom én, milyen a kocka.
  • ba32107
    #16709
    Hé, én is az vagyok :D
  • sz4bolcs
    #16708
    Csak az infósok képesek még ezt is túlbonyolítani. xDDD