30078
  • Nightt
    #16787
    En nem lennek buszke erre a jatekra...
  • sz4bolcs
    #16786
    Anyukám is büszke lenne rám. xD
  • sz4bolcs
    #16785
    Mekkora orbitális mákolás volt? :D:D:D::D
  • sz4bolcs
    #16784
    Megérdemli a kis buzi.
  • Renegade
    #16783
    hihetetlen, a "szerencsém" csak begyűrűzött a DON-ba is, 2 napja hozom a CG-ben megszokott formát, bármilyen erős kézzel tudok veszíteni. :-(
  • asafderg
    #16782
    Karbantartás 14:00ig.
  • Rash87
    #16781
    Itt sem jó.
  • ddt500
    #16780
    Csak nekem nem működik a full tilt?
  • Nightt
    #16779
    Sztem PS vagy FT.
  • Lory87
    #16778
    Ipoker hálózatban sok garantált verseny van :)
  • Rainbow15
    #16777
    Sok garantált verseny melyik teremben van? Van olyan itt, aki csak versenyzik? Versenyezni szeretnék én is, de nem tudom hol. Starson azt mondtátok, sok jó verseny van, de sokan vannak. Más termeknél is ez a helyzet?
  • Renegade
    #16776
    mezőnytől függ, 400/800-nál már szöszölős :-)
  • Nightt
    #16775
    En nem akarok erre jatszani, ez csak egy elmeleti kerdes. Kiprobalom majd, csak a kivancsisag kedveert:)
  • Rash87
    #16774
    Ritka az ilyen. De volt már úgy nekem régebben,hogy 5 perc alatt kivégezték egymást,hamar kiesett az 5 :D De nem erre kell játszani :)
  • Nightt
    #16773
    DON jatekban sztetek meg lehet azt csinalni, h amikor elkezdodik kiulsz es arra varsz, h kiessen az emberek fele? Sztetek kiesik mielott elfogy a zseton? Meg nem nagyon jatszodtam meg DONt.
  • Renegade
    #16772
  • Renegade
    #16771
    na, én hülye nem léptem ki, pedig már 50$ fölött voltam, így kezdhetem előröl a gyüjtögetést (2 river huszár -25) :-(

  • Renegade
    #16770
    én meg, hogy AK :-)
  • Renegade
    #16769
    no gond, félek, hogy neked lesz igazad, de azt remélem, hogy nekem :-)
  • ba32107
    #16768
    Nájsz! Azt hittem hogy KK-ja van.
  • Csacsi
    #16767
    Félreértések, és flém elkerülés végett. Nem leszólni akartam, csak a saját számításom szerint nem éri meg. Persze lehet, hogy nincs igazam.

    úgyhogy más nem marad mint sok szerencsét kívánni :)
  • Renegade
    #16766
  • Renegade
    #16765
    jaj, már úgy hiányzott:

    [flash=400,240]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=1789890[/flash]
  • Renegade
    #16764
    thx, majd jól megnézem azokat is, általában akadémiáról "táplálkozom" de ott elsősorban cg vidik vannak (azokat mondjuk nektek javaslom mert NL10/25 a nagyrésze) :-)
  • sandor8206
    #16763
    poerstrategyn vannak jó DON-os videók
  • Renegade
    #16762
    DON matek 2.0:

    tény, hogy akkor éri meg ha napi 15/10 (én egyelőre nem birok kilépni az (5/3-ból ), cserébe nagyjából nulla figyelmet igényel, szóval egy 4 asztalos játékos nyithat mellette 3 másik asztalt (du felpörög a don élet, akkor folyamatosan tud menni 2).
    Ha az ember játszik 22 napot (kb ennyi egy átlag munka hónap)
    akkor az 150150 FT($:195) ami tényleg nem sok pénz. Ha mondjuk az ember ezt TÉNYLEG tudja hozni + semmi mással nem játszik, akkor az 660 PP per hó, befizetés bónusszal további 33$ + ha újraindul a rakerace, (ebben a hónapban valamiért nincs), akkor az további 75$, a gladiátor, és egyébb promokat nem számolom.

    tehát OPTIMÁLIS (ami biztos nehéz, csak hogy Csacsi is nyugodt maradjon) 171210 Ft, ami tényleg nem sok.

    a kérdés csak annyi:
    lehet e hozni ezt az összeget folyamatosan?
    és ha igen, akkor vajh 4 hónap múlva is 10+1$-en akar e játszani az ember?

    hó végén meglesz újra a gold státusz és seggére verek a 4k+ pp egy részének, megveszem belőle a HM-et és majd teszek be nektek ide szép grafikonokat, az úgy is meg mutatja fehéren-feketén, hogy délibábot kergettem, vagy van létjogosúltsága. Persze ilyen eredményt elérni a teszt hónapban hiú ábránd, de viszonyításnak jó lesz.
  • sandor8206
    #16761
    DON az ilyen
  • Renegade
    #16760
    hajaj, hagyján, hogy ragaszkodik az igazához, de nem szeret visszaolvasni sem :-)
  • Csacsi
    #16759
    Nem játszom Don-t, és nem is tervezem. Csak mondtam, hogy szerintem szar órabér.

    ha 60%-ban nyeri őket, akkor 100 játék alatt 100 dollárt nyer. Napi 10 játékkal számolva az napi 10 dollár. Szerintem nem éri meg, hacsak nem játszik le naponta legalább 100-at.
  • Renegade
    #16758
    de asszem, erre utaltam is
  • sandor8206
    #16757
    1 hete játszik DON-t, gondolom az elején te is elég szar órabéreket csináltál
  • Renegade
    #16756
    az nem kifejezés :-)
  • Csacsi
    #16755
    elég szar órabérnek tűnik. Ez a 99/55-ös az azt jelenti, hogy 11 dollárt nyertél.
  • Renegade
    #16754
    csak pp-n játszom, de mivel a ps a legnagyobb terem, gondolom ott is.
    a sikeres stratégia pedig lekottázható:
    játék első fele: tight ABC
    ha a többiek látták a lapjaidat és be is húztad a potot akkor már dominálod az asztalt és lehet huncutkodni a középső részben: any connector, A magas floppon, ha belehívsz eldobják az image miatt.
    utsó szakasz: coolerek és mákok, AJ+ or 88 allin, én AT-vel még rendre elszoktam vérezni de ez 100 parti, még ha +os is nem elégséges infó szvsz, szóval ne vegyél mindent készpénznek. :-)

    ja és én a bevett 3BB helyett a 2BB-t használom,ha nyitok akkor is, ha KK+ vagyok, kivéve, ha sok a limp, mert akkor pot, így egész jól lehet csapdázni.

    nálam eddig (ami azért elég harmat, hiába 10+1$): 99/55
    azért vagyok csak bizakodó, mert még csak 1 hete játszom, és az első napok bénázása után a legrosszabb nap az -1, a legjobb meg +25, de egy hónap múlva már reálisabb képem lesz, erről az egészről.
  • kraawz
    #16753
    rendes sit & go

    tegyük fel, 10 ember indul, 1$+0.10 a nevezés. Az első 5 kieső nem kap semmit, az utolsó 5 ember automatikusan megkapja a 2$-t. Nincs is 1. meg 3. hely, mindenki uannyit kap.
  • Fabio Capello
    #16752
    erről a DoN-ról mesélhetnél (gondolom Double or Nothing), mi ez, hogyan kell, és pokerstarson lehet e? :D
  • Fabio Capello
    #16751
    Kaptam két dolcsit ajándékba pokerstarson, szóval most megint játszom :)
  • sz4bolcs
    #16750
    ashtongriffin a pass
  • sz4bolcs
    #16749
    NAPT freerollra tudja valaki a passt pokerstarson?
  • sz4bolcs
    #16748
    Jeee, gratula!! :))