30078
  • Renegade
    #16947
    nehéz kenyér ez, nincs mese :-((
  • setuh
    #16946
    volt mar olyanom is nyugi...
  • Renegade
    #16945
    ja meg a #16926 is set mine, ahol flopon beszívtam, de bemákoltam a pókert és csak azért nyertem, ja, NL50-en pedig még alattomosabb játék megy, teljesen más stílus kel 10/25/50-hez.
  • Renegade
    #16944
    a válasznak megjelölt üzi setmine HR, oké KK ellen buktam volna, de amivel treebetelt az a beírom a chatbe, hogy AK-m van szinonímája (ez a srác mindig így játsza meg az AK-t), ilyenkor kell beszivatni, hogy flöshúzó, ilyesmi, NL25-ön any pair-ral többet lehet kaszálni, mint KK+ -al.
    Egyébként csak matematikailag éri meg sajnos allinig vinne a KK+ t, mert csak a rutinos setminer-ek jönnek veled riverig, de ugye az -EV, na meg a fishek, ezért jó ha ismered az asztaltársaságot, így tudod ki ellen rakd allin.
  • Renegade
    #16943
    setminening pont ezért éri meg, mert amikor 3BB-vel bejönnek és treebetelsz, akkor ugye beírtad a chatbe, hogy hohó KK+ -om van, megbeteled a flopot, ha veled jön jó eséllyel eltalálta a flop, innentől potcontrol keményen, nehéz kiszúrni sajnos.
  • kraawz
    #16942
    bő egy óra alatt 4 BIt vesztettem 3 KK-val és 1 AA-al. Az ellenfélnél mindig alacsonyabb pár volt (22,77, 1010 , JJ) és MINDIG már a flopon drillje lett. Azt hiszem, kiveszem a teremből a pénzt és pihenő..
  • TaRka0107
    #16941
    Értem.
  • Renegade
    #16940
    nagyon bagoly vagyok, általában póker, vagy hülyén nézek ki a fejemből (ez utóbbi nagyon megy) :-)
    a legutobbi 4 évig húzódó cicalányos sztori (amolyan Dr Szöszi) nem éppen happyend-del végződött, szóval a csajozás vonal most hanyagolva van.
  • TaRka0107
    #16939
    Mit csinálsz te addig?? Poker, munka vagy csaj?:)
  • Renegade
    #16938
    lehet, hogy alabamai a nő :-)
  • Renegade
    #16937
    bááz, 4:15??? általában akkor én még csak egy órája alszom :-)
  • TaRka0107
    #16936
    Fúú Sanyi jó hamar felébredtél....
  • ba32107
    #16935
    Melyik marha rakott ez alá zenét?
  • sandor8206
    #16934
    nem értem én az embereket, döntő asztalon már csak 4-en vagyunk
    és olyan szarul játszanak, hogy csak na, teljesen be vannak feszülve limpelgetnek össze-vissza stb. mindegyik full minuszban van
    nem veszik észre, hogy amit csinálnak az egy szar?
    az aktuális shortstack meg meg nem bír kiesni semmivel, mert flopon meg már úgye minden szarral megadják neki az all-int
    naná, hogy én lettem a 4. kieső :-)
  • kraawz
    #16933
    van itt olyan ember, aki debreceni/nyiregyi, és ért a poker tracker 3-hoz vagy holdem managerhez?

    vagy ha jól el tudja magyarázni vagy ismer embert, aki segít, msnen is megköszönném!
  • Renegade
    #16932
    nekem ez az egyik kedvencem, 2%-ról, ilyenkor szokott menni a fucking river kezdetü mondat a chat-be, nincs mese nehezen viselem ha a nut turn-ömet viszi a river, úgy, hogy csak 2 out-ja van győzni.

    straight flush
  • Renegade
    #16931
    remélem egyszer én is így járok...online...badbet jackpot asztalon, rögtön menne minden általam látogatott poker topic-ba ez a video:
    jackpot winner

    :-)
  • zeli
    #16930
    Asszem a 2008-as WSOP Main Eventjén volt, hogy csávó riverre kapott egy ászpókert, és kiesett egy royal flush ellen. :D

    videó
  • Renegade
    #16929
    óh én sajnos teljesen át tudom érezni abból hetente van 2 (a sok setmineing miatt), jegyezd meg az érzést, hogy, ha majd a fulljaidat viszik sorozatba, akkor ne kapj agyvérzést. Nézed a monitort és azt hiszed halucinálsz amikor a river után rossz irányba indul meg a zsetonkupac. :-((

    Kiváncsi vagyok, hogy az itteniek közül ki fogja előszőr berakni az "így veszítettem any pókerrel" HR-t. :-)
  • setuh
    #16928
    ma 2x kaptam ki settel nagyobb set ellen 100bb-vel :\..isteni erzes h a rohadt terem ellenem jatszik.
  • Renegade
    #16927
    jaja, nem volt valami díszes megjátszás, az elmúlt három nap emléke nyomot hagyott a stílusomon.
  • Renegade
    #16926
    egy másik asztalon, egy szerencsés póker története

  • Renegade
    #16925
    új rekord

  • ba32107
    #16924
    OMG az AQ-s ürge mégis mit képzelt? :D Amúgy én a 2 dolláros emelésnél már allin mentem volna, a flösshúzó miatt.
  • Renegade
    #16923
    jackpot winner:

  • Renegade
    #16922
    basszus, nálam megint kezdődik a full szívás,3 nap 3 BI minusz full vs full miatt, ez röhej, ne mondja nekem senki, hogy véletlen
  • Carloska
    #16921
    nem turbo sima normális
  • Galy
    #16920
    mennyi idő alatt megy le egy ilyen verseny? ez turbo, ugye?
  • Carloska
    #16919
    fogjuk rá egy 0.10$ es 360as sit&go voltt :)
  • Galy
    #16918
    omg, ez freeroll, ugye? :)
  • Carloska
    #16917
  • Carloska
    #16916
    A GYILKOS BUBIK LECSAPNAK

  • sandor8206
    #16915
    az ilyenekkel sok gond nincsen, benne van. Nekem inkább az olyan esetekkel van a gond, hogy preflop move-ból és flopból megmondom, hogy mi fog történni, ilyenkor sajnos kicsit elbizonytalonodik az ember az online póker megbízhatóságában, mert akárhogy nézzük nem vagyok jós :-)
    és egy backdoor flust megmondani eléggé beletrafálás
    volt egy gyerek mindenkit kivert, de olyan szar lapokkal hogy csak lestem, szóval enyhén nyomta a gép
    szóval ő BB-ban én SB-ben, egy gyerek előlről beemel 3BB én QQ-mal rá all-in és amikor már láttam, hogy ez az idióta gondolkozik, mondtam ha megadja kiestem, megadta A7o-val, első gyerek dobás
    Flop semmi extra, de két szín az A-hoz, már mondtam is backdoor flushe lesz, hát az lett
    a másik BB-ben KK, Dealer emel vissza all-in, callolja KQo
    Flop AJx, már mondtam is nem hiszem el, hogy feldobja neki a sort, river 10
    És ezt azért tudtam ilyen jól "belőni" mert eléggé unlucky napom volt végig
    KK vs K6, jött 2 6-os
    AQ vs Q7, egy 7-es jött
    AA vs 1010, setje lett
    QQ vs JJ, setje lett
    a beszúrt hand
    stb. ha ilyen a napom szinte mindegy mivel mennek ellenem, tuti bukó
    hálistennek ilyenkor azért sikerül minimalizálni a veszteségeket, ma is csak -4$, ezért szeretem az SnG-t ha bukószériás nap akkor se nagyon bukó
  • sz4bolcs
    #16914
    jaj, pedig olyan szép sorflöshúzó volt... :/
  • zeli
    #16913
    ugyanez volt velem ma omahában. riverfull rlz.
  • sandor8206
    #16912
  • sz4bolcs
    #16911
    Mekkora fun lett volna royallal verni azt a fullt :D
  • sz4bolcs
    #16910
    Annyira éreztem, hogy meg kellene adni...

  • Renegade
    #16909
    amikor scary board-on próbálják kiblöffölni az embert

  • Renegade
    #16908
    Hogy ez a srác, engem hogy utálhat :-(