30078
  • sz4bolcs
    #16987
    Tudtátok, hogy ez nem egésséges? :D
  • kraawz
    #16986
    pontosan ez mit takar ? meg hol végeztél , h ott melóztál ?:)
  • Renegade
    #16985
    szerettem dolgozni, a munkám, hát ez eltünt, várom, hogy visszajöjjön a tett vágy, így amíg szükségét érzem, pihi meg persze póker :-)
  • Renegade
    #16984
    meg akarták vágni a fizumat (recesszió, bla, bla, bla). nem tudtunk megegyezni. Így most egy hónapja rekreálódom és ez jó :-)
  • sz4bolcs
    #16983
    Burnoutot nem olyan egyszerű csak úgy kiheverni.
  • sz4bolcs
    #16982
    De úgy értem, hogy lett vége? Mi segített? Ki tudtad utólag pihenni?
  • Renegade
    #16981
    nem tudtam, túlpörgettem magamat nap közben csomó kv, bomba, meg egyéb jóságokkal
  • Renegade
    #16980
    IT support leader
  • Renegade
    #16979
    azért párkapcsolatban nem ilyen a napirendem :-)
  • kraawz
    #16978
    mit dolgoztál ? :)
  • sz4bolcs
    #16977
    Kimerültséget hogy tudtad kezelni?
  • sz4bolcs
    #16976
    Aha. Magyarul kocka életed van. :D
    Csodálom, hogy tudtad ennyi idős korodig fenntartani.
    Én mikor találkoztam volt barátnőmmel, akkor éreztem, hogy nem lesz ez így jó. Pedig épp így nem lett jó...

    Burnout nagyonszar.

    Inkább dúdolom Mr. Brownstone-t:

    "I get up around seven
    Get outta bed around nine
    And I don't worry about nothin' no
    'Cause worrin's a waste of my... time"

    Olyan jó lenne ágyban maradni és nem csinálni semmit, csak úgy lenni.
  • Renegade
    #16975
    báááz, egy dolog miatt gáz, hogy nincsen VIP jogom, nem tudom utólag kijavítani a nyelvtani és stilisztikai hibákat, ez van, ha az ember kapkod. :-(
  • Renegade
    #16974
    na ha már téma akkor:

    valamikor felkelek 10-12, ilyenkor még szabad beszélgetést kezdeményezni velem, kv, cigi, itt esetleg már van hajlamom tőmondatokat formálnom.
    Indul a tipródás, basszus kéne pókerezni, de ha ma is lehúz egy hülye a 74o-val?? áááh, még egy kis index, sg.
    dél: na jó, most már aztán tényleg session
    15:00 lehet enni kéne? biztos
    hohó van új felirat a lost/House/TTBT/24/FF-hez Indul a bambulás tovább
    blogok, miegymás,
    17:00 kéne már megint egy session, de ha a hülye a J6s-sel?
    20:00 kéne valami rágcsa
    22:00 akkor most póker v HOI2?
    22:05 újabb session
    01:00 na kéne valamit még csinálni, marhára nem vagyok álmos, ezen tipródás 2-3-ig, közben net, ilyesmi
    valamikor az éjjel közepén: szusza

    persze idönként jönnek ilyen fura dolgok mint cimbizés, mozizás, bulizás

    ja volt ám munkám is, szemtelenül sokat kerestem, (egy allinclusive egyiptomi út árát nem tartott két hónapig megkeresni...költőpénzzel...sharm el sheikh-be...delfinekkel úszástól Cairóig minden befizetve) aztán hopp idegkimerültség majd burnout, szóval most pihi, májustól vagy júniustól angol közép és vagy póker tovább, vagy irány egy múlti.
    Elég kimerítő volt? :-)

  • sz4bolcs
    #16973
    Csúcs vagy. xD
  • Renegade
    #16972
    időnként nem csinálok semmit csak bambulok, de amikor igazán jól megy, az a TV nézés, mivel, kb heti 2 órát tévézek, ezért előszokott jönni a varázsdoboz szindróma, szóval figyelem erőst és akkor megszűnik a külvilág.
  • sz4bolcs
    #16971
    de az a durva, hogy volt még a qq kk aa mellett 88 meg 77 is :D:D:D
  • sz4bolcs
    #16970
    szal: ezt a nézek ki a fejemből témát hogy érted? :D
    Hajnalig föntvagy csak úgy? Netezel vagy mi?
  • Renegade
    #16969
    bááz, láttam már pár KK set vs AA set partit, de ez kemény :-)
    (úgy két órája én egy AAA vs JJJ jó oldalán űltem)
  • Renegade
    #16968
    ha az ember rá tud kattani egy tudás alapú játékra, amelyben a szerencse mint tényező nagyon is jelen van, nos igen, annak van hajlama gyarló kis lelkét mindenféle hedonista módszerrel, -akár túlzottan is- kényeztetni, mondjuk nem pufifej, nem piára tippelnék :-)
  • sz4bolcs
    #16967
    Na, ha ezt is magamnak címeztem volna, az lett volna az igazán vicces. :D:D:
  • sz4bolcs
    #16966
    Természetesen tőled. :)
  • sz4bolcs
    #16965
    EZLOL Osztó elfelejtett keverni. xDD
  • Renegade
    #16964
    na, várj, ezt most magadtól, vagy tőlem kérdezed?
    mert ugye, egy ikreknél sosem lehet tudni
  • sz4bolcs
    #16963
    Ez a csaj meg amúgy mekkora kiégett alkesz lehet szerintetek? Valahol meg tudom érteni azt az irónikus tapsot a végén...
  • sz4bolcs
    #16962
    ezt a nézek ki a fejemből témát hogy érted?
  • sz4bolcs
    #16961
    "általában póker, vagy hülyén nézek ki a fejemből"
    -Bazzzeee xDDD
  • zeli
    #16960
    uh bazz, most estem ki egy 27 fős SNG-ből, nagyon rossz volt. :|
    bubble-nél voltunk, kevés zsetonom volt, mert kb egy handet nyertem, azt is makkoltam, szal gondoltam kiülöm a fizetős helyig. Egy igazi szenvedés volt. Baszki, amit a chipleaderek csináltak, majd elsírtam magam ahogy játszottak. :D
    Mellettem ült egy idióta, állandóan limpelt, mikor BB voltam..aztán végig checkelgetett...szal a vakjait tudtam lopni, de elég ratyi játék volt..
  • ba32107
    #16959
    Jaj de jó amikor maniacoc ellen jönnek a jó lapot... step3 ticket is van
  • Renegade
    #16958
    azért bevállalósabbnak kell lenni :-)
  • sandor8206
    #16957
    sztem ugyanúgy kell játszani mint egy sima SnG vagy versenyen, hiszen ott is úgy játszol ahogy a zseton/BB arányod van, itt csak gyorsabban jönnek el az időszakok, sztem ennyi csak
  • Rainbow15
    #16956
    Turbós dupla vagy semmivel lehet hosszútávon nyereségesnek lenni?
    Olvastam cikkeket, de azokból nem derült ki, hogy a turbós asztaloknál mi a helyzet.
  • Renegade
    #16955
    meg egy hónap kezdő downswing után, nekem nagyon nehéz normálisan játszani, ok, 2 nap alatt visszahoztam majd nullára -150 $-ból, remélem innen már csak felfelé fog menni.

  • Renegade
    #16954
    hát ezért linkelem azt a sok HR-t :-( (csak NL25 CG, ha megnézed)
    sajnos túl régóta vagyok NL25-ön, ami nem jó ómen, egyszer sikerült felkapaszkodnom NL50-re, de hamar visszavertek, meg a gyakorlatozás sok pénzt visz el, pl HU próbálkozás 300$ ilyesmi :-)
  • sandor8206
    #16953
    csak azért kérdeztem mert én se látom neki sok értelmét
  • setuh
    #16952
    am nl25-ot te mar vered?
  • Rainbow15
    #16951
    Én néha csináltam ilyet, hogy miért, azt én sem tudom. Ha így emeltem, több zsetonnak látszott, amit betoltam, de így több zsetont is tolt ugye be, mert nem kerek a zsetonok száma.
  • TaRka0107
    #16950
    Az ilyet akkor szokták csinálni élő pokerbe, (tehát én nem tudom ennek mi értelme van online) amikor azt akarja sugallni hogy blöfföl és nuts-a van. De gondolom az a csávó nem azért csinálta. Vagy lehet hogy fordítva van, hogy amikor semmie nincs akkor emelnek ilyet hogy azt hitesse mással hogy jó lapja van:D:D
  • sandor8206
    #16949
    sztetek annak mi értelme van, hogy dealerből vakharcban a gyerek mindig beemelt 300BB-nél 699-et? ha meg volt postflopjáték akkor ilyen 1699 meg stb-et emelt?
    Nem értem ennek mi értelme van, megakarja zavarni az emberekt vagy mi?
    Mondjuk engem nem sikerült mert mindig mindennel, de tényleg mindennel ment vissza rá az all-in :-) komolyan mondom csak azért írtam be, mert láttam már több gyerektől is , itt csinálja valaki, mi értelme van?
  • sandor8206
    #16948
    :-D hát ja nem tudtam aludni