30078
  • zeli
    #17027
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vkinek nincs véletlenül egy serialja a legújabb PokerTrackerhez?
  • kraawz
    #17026
    köszi, megnézem :)

    még egy idióta kérdés.

    Mondjuk nézzük az iPoker hálózatot. Ugye ide tartozik mondjuk a Titanpoker, CDpoker, bet365 és társaik.. Ha én mondjuk beülök egy asztalhoz játszani és Titan Pokerrel játszok, uahoz az asztalhoz a CDpoker játékosa is beülhet? Elvégre ugyanaz a hálózat ? :)
  • Renegade
    #17025
    a 2+2 -re mondják, hogy hú de etalon
  • Renegade
    #17024
    sajna nálam is 6/1 az arány, na majd du, hátha lesz belőle egy 12/6, bár az még mindig minuszos. :-)
  • kraawz
    #17023
    milyen oldalakat ismertek, ahol jó coaching van , videók és cikkek?

    Ami magyar is, az a pókerakadémia és a pokerstrategy, de ezek nem az igaziak. Angol vagy francia, jó nevű oldalakat/fórumokat tud valaki ?
  • Rainbow15
    #17022
    Összesen 17 DoN-ból 8 vesztett :(:(
  • Rainbow15
    #17021
    Ma eddig 6-ból 5-öt buktam, lehet márra hanyagolom DoN-t.
  • Renegade
    #17020
    szerintem itt is, ott is százalékban kell gondolkodni, különben jön a tilt.
    6-ből 5öt buktam, nem pedig veszítettem 46$-t. Sokkal idegesítőbb amikor 200-300 handen keresztül nézed a 74o-kat, és amikor végre jön egy játszható lap akkor lehúz egy runner runner.
  • Rainbow15
    #17019
    Ismerem ezt, de még csak mikro limiten, feljebb sokkal rosszabb lehet :(
  • Renegade
    #17018
    a délelőtti bukó sorozatban az a legszarabb, hogy egész nap abban a tudatban kell játszani, hogy 0 legyen a nap végeredménye. :-(
  • Rainbow15
    #17017
    DoN ma nekem is szarul kezdődik :(
  • Renegade
    #17016
    báááz, lehet, h fishday-eken nem szabad játszanom?
    CG, éppen csak plusszos ma
    DON: 5/1!!!! ilyen még sosem volt, minden riverre dobja az any settet, sokkot kaptam
  • Rainbow15
    #17015
    Köszi
  • ba32107
    #17014
    ROI is calculated as (100 * total profit/total buy-in)
  • Rainbow15
    #17013
    Egy alap kérdés, a ROI-t hogyan számoljam?
  • biktop
    #17012
    Szavazzunk Bélabácsira és a kétszer 1500$ free-n kívül akár 50.000$-os freeroll-on is indulhatunk!

    SzavazzunK!!!
  • Lory87
    #17011
    Naná hogy a 89 erősebb a QQ-nál! Ezt mindenkitudja :P főleg nl.2-n :))
  • Renegade
    #17010
    nah, asszem mára kijátszottam magam, sikerült a +1,5BI-s napomból csinálni egy +0,5BI-set (tudtátok, hogy a 89 erősebb a QQ-nál?). :-( mondjuk legalább plusszos.
    cserébe a DON-om romlott 15/11, megyek telesírom a kispárnám.
    nagyon jó vagyok ám az önsajnálatban is.
  • Rainbow15
    #17009
    Elöször az AA-t láttam meg a flopon, utána láttam, hogy KK van a másiknak :D
  • Fabio Capello
    #17008
    azaz ász póker nagyon komoly, gondolom majd becsuriztál amikor megláttad :D:D
  • Nightt
    #17007
    Aztakurva, nem gyengen vagy szerencses! Jol jatszodtad meg!
  • Rainbow15
    #17006
    Rögtön egymás után történt, 1,1$-os DoN
    2. Royal-om


    Ász póker


    Hogyan kellett volna megjátszani?
  • Rainbow15
    #17005
    A pokerstars hand history-ját hogyan tudom berakni replayerbe? Nem fogadja el, mivel magyar a hand histroy.
  • Renegade
    #17004
    nálam NL10 7-10BB/100, NL25 erősen hullámzil -1+1 között, ilyen nagy a különbség :-)
  • setuh
    #17003
    nah de ha nl25-on profitolsz az mar jo.en ugy voltam h nl10-re leptem fel es jott egy nagy downswing es lementem vissza nl5-re es most megint ott epitgetek,igaz ezt a limitet mar agyonverem :P,de nl10-re most meg nem akarok felmenni h aztan megint jol lecsusszak...
    foleg h eretsegi ev es hat nem tudok annyit jatszani,vagyis nem kene tudjak :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #17002
    TÉK!!
  • Renegade
    #17001
    gondolom még ő sem kávézott :-)
  • Renegade
    #17000
    innen hiányzik egy szó, pedig még word-be is begyömöszöltem az irományom, mielőtt elkküldtem. :-(

    "Viszont mivel a nagy FŐNÖKKEL más vezetési erényeket tartottam fontosnak ezért folyamatosan megvolt a súrlódás (ő angolszász én porosz) így kerek 4 év és egy napig tartott a kaland."
  • Renegade
    #16999
    jaja, amikor gondolkodás nélkül hívsz valakit hajnal kettőkor, és elküld az anyádba, akkor kell pár másodperc, hogy leesen a papírtantusz. :-)
  • Renegade
    #16998
    :-)))))
  • Renegade
    #16997
    blááááá, CG: -70$
    DON SNG: 10/9 = +70$
    a végeredméyn híven tükrözi azt, aminek éreztem magam.
  • Renegade
    #16996
    Óóó egyszerű szerviz technikusként kezdtem, aztán kaptam egy nagy projektet.
    2 hónapnyi meló után közölték, hogy jó akkor most 2 hónapig éjszaka kell dolgozni, 18:00-06:00-ig, aztán azon kaptam magam, hogy valójában már déltől melózom. bár végignyomtam, de a második hét után, ha valamelyik főnököm hozzám szólt, akkor már bazmegoltam (na, nem vagyok egy szende gyerek). El is küldtek utána barátnőstül wellnessezni.
    vittem a projektet, smúzoltam a megrendelőkkel, két év alatt nagyot nőt az üzletág bevétele. Elég manipulatív vagyok ahhoz, hogy mindenféle kenőpénz nélkül tudtam befolyásolni egy japán típusú licit kimenetelét. Vagy mindenféle tiltás ellenére két hónap után pontosan tudtam, hogy ki mennyit keres.
    Aztán kineveztek az egész support élére. Viszont mivel a nagy más vezetési erényeket tartottam fontosnak ezért folyamatosan megvolt a súrlódás (ő angolszász én porosz) így kerek 4 év és egy napig tartott a kaland.
    Egyszerű rendszer informatikus vagyok, minden bokorban találsz egy tucat ilyen végzettségű embert, egyszerűen csak született vezető (ez most nagyzolás nélkül), én már alsóban is őrs vezető akartam lenni (az is lettem).
    Ja meg van egy áldott/átkozott képességem, jó eséllyel megérzem, ha hazudnak. (előny a munkában hátrány egy párkapcsolatban).
    A munkahelyet nem nevezném meg, iskolát bárki el tud végezni, a lényeg, hogy hozzá tudj adni valami olyat a munkádhoz, ami miatt kineveznek, annak, ami lenni akarsz, ha profi kocka vagy akkor mondjuk MCSE, ha bitagyú, akkor vezető fejlesztő, ha meg már az oviban Rommelnek hitted magad, akkor vezető illetve trendin: Manager.
  • Galy
    #16995
    tegnapi session hogy alakult? :)
  • sz4bolcs
    #16994
    én is. Kávé, és cigaretta. (Jó film) :D
  • Renegade
    #16993
    jóreggelt
    bár még szürcsölöm a kv-m, azért igyekszem bepötyögni már mondatot.
  • ba32107
    #16992
    Jaa :D
    Amúgy most ezen röhögtem könnyesre magam: Phil Ivey prochat :D
  • sz4bolcs
    #16991
    'korán' xDDD Mikor valaki sokat éjszakázik, megváltozik ennek a szónak a jelentése.
  • ba32107
    #16990
    Korán lefeküdni nem egészséges? :D
  • sz4bolcs
    #16989
    korán feküdni.
  • kraawz
    #16988
    mmint mi ?