30078
  • Lory87
    #17107
    lol ezt beszoptam :)


    Preflop csapdázni akartam, Flopon nemtom mitakart 3.párjával... gondolom azthitte 22 van nálam :)) és igen jött neki! gyorsan megnéztem hogy áll profitilag, hát minuszosabb már nem is lehet a gyerek :))
  • Christian88
    #17106
    3.30 dolcsis knock outon eljutok döntő asztalig AK-val felduplázom magam kezdésnek 60k körülre középmezőnybe aztán telnel múlnak a körök és két király párral lenulláztak =( mindig jött az ász
  • Csacsi
    #17105
    Ez tipikusan olyan, amit ki kell fizetni. Én is már rengetegszer jártam így :(
  • ba32107
    #17104
    Uhh de beszopta :D:D
  • #17103
    Ez tényleg vicc...
  • Rainbow15
    #17102

    2 napja játszom most bónuszért stars-on. Folyton ilyenek vannak.
    2 nap, 200FPP, -70$. Legutóbb amikor jártam itt, akkor is lenulláztam magam, és megfogadtam, hogy soha többet stars. És megint itt vagyok, nagy hiba volt :(
  • ba32107
    #17101
    És persze MEGINT HU-ban kaptam ki, és megint a legnagyobb fish nyeri a step4 ticketet -.-
  • ba32107
    #17100
    lol
  • BlackShadow
    #17099
    hmm.. felraktam újra a pokertrackert, sajna a régi eredményeim elúsztak mert összeesett a vinyó a tél folyamán.. de most nem is ez a lényeg..
    az lehetséges, h a rush poker eredményekkel nem tud miket kezdeni a program? csak növekedik a hibás hh-k száma :)
  • Christian88
    #17098
    Ma is sikerült Ász párral kiesnem, pedig jól áltam =( 800as BB-nél megadja a 6000-es hívásom K 8 -al
  • BlackShadow
    #17097
    ejj.. magyar nyelvű HH-t tudok én vhogy konvertálni, v nagy hiba volt nyelvet választani? :)
  • Rainbow15
    #17096
    Kíváncsi vagyok én is az eredményedre, mert legutóbb 30-at lenyomtam én is stars-on, és nagyon rossz vége lett. 14 nyert, 16 vesztett.
    Az elején jól ment még, 13-at nyertem, és 4-et vesztettem.
    Vasárnap rontottam le nagyon ha jól emlékszem, azon a napon amúgy is szerencsétlen voltam a pókerrel...
    Milyen stratégiával játszol? Én a netessel próbálkoztam.
  • Lory87
    #17095
    Pokerstars DoN SnG $1,15 buy-in

    Ugyterveztem letolok 100 darabot!És akkor látnifogom hogy megéri vele foglalkozni vagy sem :)

    Egyelőre 12 játsodtam le 9-Win/3-Lost...a profit $4+


    Elég stresszes játék tud ez lenni amikor 6-an vagyunk és énvagyok a short :D, és Allinelni kell 75o val :)

  • TaRka0107
    #17094
    Azért mert sok pénze van és nem tudja hova tenni...
  • Lory87
    #17093
    Volt egy emberke egy SnG-n ahonnan hamar ki is ejtettem, minden lapot megjátszott :))
    Megnéztem ezzel a játákstilussal mennyi profitja van , nem is lepödtem meg :)

    Kiváncsi lennék az ilyen mért játszik :D
  • sandor8206
    #17092
    imádom ha egy fish kioktat,nagyvak 1200 3-an vagyunk mindenkinek 10000 zseton D dob, SB vagyok 98s all-in, BB a fish callolja AQ, kiesek és elkezd írogatni egy kis "oktatást"
    szerencsére fogalma sincs az SnG játékról :-)
  • sandor8206
    #17091
    + sztem, így kellett volna megjátszani, flopon hívsz, turnon is hívsz de már all-in is ok, DE mindenképp showdownt nézni
    DE flopon hívni kellett volna MINDENKÉPP sztem, limpelt pot sok szereplő + flush húzó=nem jó slowplayezni
  • ddt500
    #17090
    Sima megadás. Szerintem. Még az is lehet, hogy K5-je volt.
  • ba32107
    #17089
    Bármilyen ász, flöss ver... szerintem megvolt neki.
  • Rash87
    #17088
    Ez mi volt? :S
  • sandor8206
    #17087
    ???
  • ba32107
    #17086
    Fúj river
  • ba32107
    #17085
    Újabban kezdek ráérezni az agresszív játékra, nagyobbakat blöffölgetek, stb, egész jól megy :D

    Azért a klasszikusok is megvannak hál'isten :D

  • kraawz
    #17084
    Játsszon valamelyik versenyen és mi visszafizetjük a nevezési díja felét! Ez így igaz: Ha a felsorolt versenyek közül választ egyet, akkor visszafizetjük nevezési díja felét!

    Játsszon valamelyik versenyen és mi visszafizetjük a nevezési díja felét!

    Ez így igaz: Ha a felsorolt versenyek közül választ egyet, akkor visszafizetjük nevezési díja felét!


    Válassza ki kedvencét:

    Unibet Open Daily €5 Re-buy Satellite

    Hétfő, Április 26. 22.00 órakor CET

    Nevezési díj: €5 + €0.5

    Buy in Hunter €10

    Kedd, Április 27. 21.00 órakor CET

    Nevezési díj: €10+ €1

    Unibet Open €30 Freezout Satellite

    Szerda, Április 28. 22.00 órakor CET

    Nevezési díj: €30 + €3


    Speedy Gonzalez

    Csütörtök, Április 29. 21.45 órakor CET

    Nevezési díj: €5 + €0.5

    Big Slick Freezeout

    Péntek, Április 30. 20.30 órakor CET

    Nevezési díj: €25 + €2.5

    Desperado €2,000 Guarantee

    Szombat, Május 1. 22.50 órakor CET

    Nevezési díj: €3 + €0.3

    €100,000 GTD Sunday Rebuy

    Vasárnap, Május 2. 20.00 órakor CET

    Nevezési díj: €55 + €5

    A nevezési díjak felét a játékosok póker számlájára fizetjük be 2010. Május 4.-én 17:00 óráig. CET
    Üdvözöljük újra köreinkben!



    Általános feltételek:
    A promóciós időszak: április 26-május 2. ezért csak az ez időszak alatt játszott versenyen jogosult a visszetérítésre.
    Ha több mint egy ilyen speciális versenyen vesz részt a promóciós időszakban, a legmagassabb nevezési díj felét térítjük meg.
    A buy-in felét térítjük meg, a díjat nem.
    A játékosok készpénzzel vagy VIP pontokkal is megvásárolhatják indulásukat.

    Ügyfelenként csak egy verseny visszatérítés jár

    A Visszatérítést készpénzben kell kifizetni a játékosok a póker számláira.

    Az Unibet fenntartja a jogot, hogy módosítsa vagy visszavonja ezt a promóciót bármikor.

    Általános Unibet feltételek állnak fenn.
  • zeli
    #17083


    ennyi idiótát, komolyan....
    hogy lehet ilyne szarokkal rábaszni az allint?
    Az AK még csakcsak de azis mire adott floppon?....
  • ba32107
    #17082
    Eddig nem sok különbséget vettem észre az alap sng-k között. Egy picit lazábbnak tűnik, de lehet hogy csak jobb asztalokat fogtam ki. Viszont itt a step3-on már várni kell egy 10-20 percet mire elindul egy-egy sng. Én 6 főseket szoktam játszani, cserébe már az 5. helytől step2 jegyet lehet kapni, szóval szerintem eléggé megéri, mert az egész láncból kiesni elég nehéz. Viszont csak az első jut tovább, úgyhogy az még nem sikerült. Van 4 fős HU shootout is, azzal jutottam tovább a második szintre.
  • zeli
    #17081
    Azt értem, hogy ilyen felépülős, arra lennék kiváncsi, hogy milyen játék megy ott. Szal nagyon lazulós, allines, vagy komolyabb ?
  • TaRka0107
    #17080
    Olyan hogy regisztrálsz az egyikre és ha tovább jutsz (első 3 jut tovább) akkor mész a következőre, és azon is tovább kell jutni meg a többin.Azthiszem hogy a 6.nál fizetnek már egy nagyobb összeget. De bármelyiknél beszállhatsz, tehát ha te ott akarsz játszani ahol már 1000dollárokat fizetnek akkor több pénzbe is kerül a nevezési díj.
  • zeli
    #17079
    A $12k-s Main Event csomagot lehet vele megnyerni, asszem.
  • zeli
    #17078
    Milyenek ezek a step SNG-k?
    Gondolkodtam, hogy játszok rajta, de még nem tudom.
  • kraawz
    #17077
    pontosan mire is jók azok ? :)
  • ba32107
    #17076
    Valaki játszik fulltilten steps sng-kat? Én most a harmadik szinten vagyok megragadva, 6 fős turbo sng-kat tolok, és mindig HU-ban kapok ki :(
  • sandor8206
    #17075
    itt is vannak idióták, haverom 26$-on indult ott néztem, gyerek simán megadott egy preflop emelést 25s és flopn a 900 potba simán callolta egy flush húzóval az 1500 all-int
  • ddt500
    #17074
    A kurva isten bassza meg az ilyeneket. Ha a két pár nem elég neki floppon akkor baszd le neki a sort riverre.
  • ddt500
    #17073
    Amikor már csak 20-an voltunk elég komoly lett a játék.
    De eleinte ez megy mint itt most.
  • zeli
    #17072



    ezt az idiótát, Istenem.
  • Christian88
    #17071
    Grat. Itt már normálisak vannak vagy van még pár elég elvetemült all in?
  • ddt500
    #17070
  • ddt500
    #17069
    Igazándiból csak az zavar, hogy tökre éreztem a játékot. Fasza kis blöffök, amikor kellett agresszív voltam. Itt nem is tudom mire gondoltam mert hát nem is így szoktam blöffölni. Ha csak simán emelek egyet utána még dobhattam volna.
  • ddt500
    #17068
    Úgy becsületes ha ezt is megmutatom. Az a rohadék többször is visszaemelt ez meg pont a szünet után volt és még nem álltam vissza. Na mindegy. 3-ik hely 90 dollár.