30078
  • sz4bolcs
    #17427
    biztos ps cucc, de én még nem láttam.
  • Galy
    #17426
    találkoztatok már ilyennel PS-en?

    játék közben a chat ablak helyén feljött egy ablak egy szöveggel. Pontosan nem tudom idézni, mert a játékra figyeltem, de valami szöveget kellett begépelni (talán "DUOTONE") egy textbox-ba, hogy ezzel segitek vmi illegális játékrendszer elleni küzdelemben....

    nem gépeltem be semmit végül, de kiváncsi lennék, hogy ez tényleg a PS cucca lehet, vagy próbáltak feltörni.
  • sz4bolcs
    #17425
    xD
  • Galy
    #17424
    megtört a jég!
    2/360 turbo sng 0,10$ BI
  • sz4bolcs
    #17423
    Gratulálunk, ön megnyerte a jackpotot! :D

    Requiem for a dream. xDD
  • ba32107
    #17422
    :D Nekem 7 kérdésre igen a válasz :D
  • sz4bolcs
    #17421
    : )
  • Renegade
    #17420
    lehet ezt szofisztikáltan, alliterálva is mondani: pejparipa pipilője a popódba
  • Renegade
    #17419
    mi a bánat polgártárs? és hány kiló maga? :-)
  • sz4bolcs
    #17418
    najó ezt nem bírom, bontok egy orvosságot.
  • ba32107
    #17417
    Hát nem hiszem hogy van hozzáférésük a magyar önkormányzati rendszerhez. Valszeg azért nem írják a hátoldalt, mert amerikában olyan lehet a személyi, hogy rögtön rajta van a születési dátum. Én anno az útlevelemet is beszkenneltem és elküldtem, és nekem is rögtön elfogadták.

    Rush poker igaz, meghatározott számú FTP-t kell gyűjteni, és kapsz öt dolcsit, nem emlékszem már hogy pontosan mennyit és mennyi idő alatt.
  • TaRka0107
    #17416
    Fulltiltre beléptem és vmi olyasmi írtak hogy 5$-t adnak hogy kipróbáljam a rush pokert! Ez igaz, küldenek majd 5$-t vagy igényelni, valahova kattintani kell?
  • TaRka0107
    #17415
    Már írtam nekik, de mindig lassan írnak vissza...:S
  • TaRka0107
    #17414
    De a hátoldalát nem kérik:D
  • zeli
    #17413
    A személyit pont azért kell feltölteni, hogy igazold, hogy elmúltál 18. Szal kelleni fog a hátoldala is.
  • TaRka0107
    #17412
    Oké, értem én, de nem írják hogy a hátoldalát is le kell fényképezni, szóval el kellene fogadniuk, a másik meg hogy az első felén ott van a személyimnek az ID kódja, arról be tudnak azonosítani, nem?:D
  • balintka
    #17411
    Mivel a születési dátum és a mother name nincs rajta a személyid első felén, ezért én megcsináltam a hátoldalával is. Két fényképet copyzd össze paintbe, vagy akármibe. Tehát a recept ami nálam működött: Cetlin a kapott ID + személyi első fele az egyik fénykép, személyi hátoldala + szintén az ID-s cetli a másik fénykép. 2 fényképet egymás alá rakod egy fényképpé. Nekem így rögtön elfogadták.
  • TaRka0107
    #17410
    Csak egy képet lehet feltölteni! Úgy csináltam, csak nem felette van hanem alatta. Oda van írva hogy your ID code is:..... Ezt leírtam a lapra, de nem fogadták el.
  • ba32107
    #17409
  • balintka
    #17408
    Személyit lefényképezed úgy, hogy felette van cetlin, az ID amit kaptál sms-ben/telefonon. Én még +ba megcsináltam a személyim hátuljával is, úgy tuti elfogadják.
  • sandor8206
    #17407
    na gyerekek behúztam első 27 fős 5$ SnG-jét :-)
  • TaRka0107
    #17406
    Szevasztok! Próbálkozok már egy bónusszal régóta, hogy megkapjam. Titan pokerre. Fel kell tölteni képet a személyimről.
    Ezt írja:
    Why we require an ID
    Your ID Code is: G4NAJ6KHBC .
    1. Write your ID code on a piece of paper in hand writing.

    2. Scan or photograph your photo ID next to the piece of paper.

    Feltöltöttem egy képet rajta van a kód is, de nem fogadja el. Most a személyi ID-jét kell oda írni a papírra, vagy amit fent írtam? 10 megapixeles kamerával fényképeztem, szóval minden látszik rajta.
  • sz4bolcs
    #17405
    nem érdemes itt finomkodni, jókor kell nyomni az allint.
  • sz4bolcs
    #17404
    Azért riveren mutatott egy fricskát a gép: "K, mi? Lófasz a valagadba."
  • sz4bolcs
    #17403
    Ma még coinflipet sem tudok értelmesen elbukni. xD

  • sz4bolcs
    #17402
    Hogy valami vidámabbat is linkeljek:

  • sandor8206
    #17401
    5$ SnG is ez megy, úgyhogy tökmindegy:-) ilyen játékot nyomnak
  • sz4bolcs
    #17400
    Vazee, pedig tudtam, még el is checkoltam.... de látnom kellett. mekkora szar játék volt, kicsiket emeltem.

  • Galy
    #17399
    same here

    hetek óta nem tudok felmutatni semmi eredményt
  • sz4bolcs
    #17398
    Trükkös játék volt, mi? Végére én is teljesen belezavarodtam, még azt sem tudtam, hogy nálam mi van. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #17397
    xDDD

  • sz4bolcs
    #17396
    $0,25 -akarom írni. :D
  • sz4bolcs
    #17395
    0,25 cent 90 játékos. xD én ilyet játszom.
  • Galy
    #17394
    ez megint valami free- vagy cheaproll, mégis mit vársz? :)
  • sz4bolcs
    #17393
    GYÖKÉÉÉÉR :D
  • sz4bolcs
    #17392
  • Lory87
    #17391
    QQ val Flopon Slowplayeltem mert semmivel nem verhetett volna(Nutsom volt Flopon) és ha emelek potnyit akkor eldobja :) De igy rosszabbul jártam :D De sebaj mer az ilyen emberektől szoktam én nyeregetni, mindig nemnyerhet 15%al :D
  • zeli
    #17390
    Szerintem nem volt az gáz. Igaz flopon én nem slowplayeztem volna, de végülis nem volt mitől tartania, nem volt két szín, az meg, hogy az idiótája egy flösshúzóval rátolja az allint....no komment.
  • Csacsi
    #17389
    A QQ-t azt nagyon rosszul játszottad meg.
  • Lory87
    #17388
    Én egyelőre egy minimális nyereségben vagyok PS-en :)
    Egyik napom pluszos, a másik nap minuszos, ha véletlen 3 napom egymásután pluszos akkor a következőnap nagyon minuszoslesz :D olyankor szinte mindennel veszitek...Hullámvasút!



    Itt Turnon gondoltam QJ vagy QK van nála igy egy kicsit Slowplayeltem , Riveren Csekk mert sejtettem hogy rám emel :) de amikor mutatta a95o-t megdöbbentem hogy azzal megadott 6BB emelést Preflop

    5-percel késöbb ugyanez a gyerek Buttonbol beemelt 1$ én rátoltam KK val :D s megadta K5s el...Vittem a potot, a gyerek utánna kivolt akadva hogy hogyhogy nemjöttek neki az ötösök :))