30078
  • zeli
    #17467
    Mekkora bug :D



    Ilyen SNGre mennék szívesen!:D
  • Renegade
    #17466
    azért persze miközben próbáltam beállítani azt a szart (nem sikerült), csak sikerült buknom 1BI-t floppolt T-A sorral, úgy hogy engem raktak még floppon allinre
  • Renegade
    #17465
    most látom, hogy a hud az egy külön exe, cserébe, ha elindítóm nem történik semmi, csak ott van a Taskmanagerbe
  • Renegade
    #17464
    olyan mint ha, az enyémben nem lenne hud :-(
  • Renegade
    #17463
    azt esetleg tudja valaki, hogy hogyan kell rávenni a poker trackert, hogy a pillanatnyi adatokat mutassa egy asztalról, ne adj isten elkezdje kipakolni a statokat a játékosok mellé? vagy ilyet egyáltalán nem tud?
  • sz4bolcs
    #17462
    Osztó: Leosztás #44317088572: peaule nyeri a potot: (149 560) ezzel: Nyolcas póker
    zicsbabybear: hahahaha
    Sz4bolcs1985: quad damage :D
  • ba32107
    #17461
    Meg fogtok lepődni mit fordít fel a végén az ostoba tulok...
  • sz4bolcs
    #17460
    Nem láttam még normális 5cd versenyt, heads upot nem szeretem, tournamentet szeretnék játszani ebből is, de azt nem találok.
  • ba32107
    #17459
    Akkor gyúrj rá arra szerintem. A pókerben csak a pénz számít, nem a "divat", szóval ha ezzel több pénzt tudsz nyerni, akkor hajrá :)
  • sz4bolcs
    #17458
    Annyira érdekes, hogy holdem pro szeretnék lenni, de az egyetlen játék, amiben biztonságban érzem magam minden helyzetben az az 5cd...
  • Dick Riddick
    #17457
    Én úgy vagyok vele, nem kell túlspilázni a statokat. Mikro-limiten 4-8 db bőven elég.
  • ba32107
    #17456
    Igen, én is szeretném ebben az irányban is fejleszteni a játékomat. Van egy rakás HH-m, szóval van bőven anyagom, ha lesz egy kis időm én is felteszem újra a PT-t és utánanézek, csak sajnos a suli mellett nem tudok elég időt áldozni a pókerre :/
  • Renegade
    #17455
    pedig nem butaság ám, nálam nyitva volt a PT (18K hand) és próbáltam összehasonlítani a leírásba szereplő reg pro-val a statjaimat. blá, még mindig számok ugrálnak a szemem előtt, 3ig "tanultam". Nálam pl a VP$IP 16, az optimális meg 20-25 között van, na most így is mindennel lemákolnak, mi lesz ha másfélszer annyit megyek be? kicsit aggódom
  • ba32107
    #17454
    Köszi, beismerem lusta voltam ráguglizni :D
  • Dick Riddick
    #17453
    Alap statisztikák. Vpip, a kezeid hány százalékával fektetsz be pénzt a potba preflop, a vakok nem számítanak bele. Pfr, preflop a kezeid hány százalékával emelsz. Faf, taf, raf az egyes utcákban mennyire vagy agresszív, egyre gyakrabban használják helyette vagy mellette az agression frequency-t.
  • Renegade
    #17452
    már megtették helyettem :-)

    poker tracker
  • ba32107
    #17451
    Ezek az értékek pontosan mik, és mit jelent ha túl nagy/túl kicsi? Leírhatnád az összes PT-s jelzőt is ha van időd :)
  • Renegade
    #17450
    na úgy döntöttem, hogy durván elkezdem elemezni a játékomat, rögtön találtam 4 hibát a játékomban, túl alacsony négy értékem: VP$IP, a PFR, FAF, TAF. Picsába, alakíthatom át a játékstílusomat teljesen. :-(
  • Renegade
    #17449
    na, én most nem tudom,h mit csináljak (-300$) ebben benne van, hogy egy hét alatt a +15%DON-ból lett -1%os, márciusban volt utoljára ilyen mélyrepülésem. Ha nem pörgött volna ki 140$nyi bonusom, akkor nagy szarban lennék. Mindent ugyanúgy játszok meg, mégis minden szarul jön ki 1 hete. Egy napnál nagyobb kihagyásnak meg nem látom értelmét.
    A legszebb, hogy 70 variáció közül, amivel bementem (tényleg hány van összesen?) az AA a legvicceseb: 70-ből a 67. 6K kézből 25* kaptam és
    -14$ veszteséget termelt. még mindig toronymagasan a QQ a favorit(+93$).
  • sz4bolcs
    #17448
    Mennyit kell egyeseket baxtatni, hogy eldobják:

  • KAMIONOS KOGYO
    #17447
    GRAT!
  • zeli
    #17446
    elég downswinges vagyok mostanában :\
  • kraawz
    #17445
    Unibeten indultam Ferencváros speciel 100 gtd versenyen (ha nyer a fradi, +1000 Ft minden indulónak) 1 euro buy-in.

    157 induló, 4. helyet csíptem meg, 16 euro + 4 euro jött a fradi győzelemért.. :)
  • zeli
    #17444
    loál..
    kisvakból limpelek 53-mal, floppoltam egy fullt;
    rá fél percre másik asztalon lett egy 9-es pókerem. :D
  • TaRka0107
    #17443


    :D:D
  • Renegade
    #17442
    én még annak is örülnék, nálam napi 10-20$ minusz csak a vakok, vagy lopási kisérletek (K8+)
    na de elméletileg, most kéne váltania, szóval remélem hétvégére eljutok oda, ahol múlthét hétfőn voltam :-)
  • sandor8206
    #17441
    én hálisten csak stagnálok, egyik nap nyerek 40-50$ másnap bukok annyit és az a baj, hogy legtöbbször bubbelként esek ki
    de úgy hogy les*opnám magam legszívesebben
    tegnap is BB ülök 4000 chip nagyvak 400, A10s
    egy gyerek BELIMPEL a 2600 zsetonjából, SB kiegészít erre puff pusholok, limpelő gondolkodik K6 call-oz, jött egy 6-os és zsetonom ugrott, egyből rá SB vagyok A6o, mindenki dob pusholok, BB-ből Q8 fogad, jött egy 8 szevasz

    az a legrosszabb az egészben, hogy nem tudnak játszani tök fogalmatlanok, örölük neki bukjanak csak 2000-5000-8000 $- de egy hete az az érzésem ha valaki nekem megadja az all-inem kiestem, hagy menjen már az a grafikon kicsit pluszba :-)
  • ba32107
    #17440
    Ez a Lex egy segg, legalábbis a WSOP közvetítésen annak tűnt :D De Ivey hihetetlen játékos.
  • Renegade
    #17439
    nálam is ez megy egy hete (-200$) összesen 1 komolyabb potot tudtam behúzni, mondjuk vége lehetne már
  • sandor8206
    #17438
    hát gyerek ok, hogy csak 4 napja játszok 5$ SnG, de nem tudom kihozni fix nyereségbe, nem tudom mit kéne változtatni de itt annyira hülyék, hogy simán vernek, olyan szarul játszanak, hogy nem hiszem el és még is csak topogok egy helyben, amikor behúznék egy-két fontos potot vagy helyezést mindig levernek valami hülyeséggel
  • zeli
    #17437
    Ezt a részt láttam. Nem csodálkoznál, ha láttad volna, hogy játszott ez a Lex Veldhuis. Végig nagyon agresszíven játszott, minden szarra emelt, Ivey tudta, és így lejátszotta.
    Bár azért nem semmi hogy betolta egy 52o-ra. :D
  • Renegade
    #17436
    érdemes megnézni, hogy a srác mi mindennel játszik, és milyen jól:

    Szusza LAG
  • ddt500
    #17435
    Ma betoltam 28$. Abból beültem egy 25$-os omaha asztalra. Szerencsére kifogtam egy figurát akinek semmi nem jött össze.Meg mondjuk hülye is volt de az nálam is játszik szóval...
    Jól megszopta.

    Itt ne kérdezzétek miért adtam meg a visszaemelést.

    Itt meg 2X szopta be a szaros 2 párjával. Szegénykém ezután lelépett mint a szél.
  • sz4bolcs
    #17434
    Szerette Nagy Testvért. :D
  • ba32107
    #17433
    Elrontottam bocs
  • ba32107
    #17432

  • Renegade
    #17431
    felkerülsz a listára, eljönnek érted és bezsákolnak :-)

    ja, hogy komolyan?: nem tudom
  • Galy
    #17430
    valami ilyesmi lehetett ez is.
    és ha nem töltöm ki? akkor mi van? :)
  • sz4bolcs
    #17429
    nem szoktam figyelni a pirosbetűs részekre
  • Renegade
    #17428
    nekem egyszer volt olyan PP-n, hogy irjam már be a krikszkraszokat amiket látok, hogy nem-e bot vagyok, még jó, hogy volt rá 1 perc, mert erősen bután néztem egy darabig :-)