30078
  • sz4bolcs
    #18027
    Fogtam még1 buzit:

  • sz4bolcs
    #18026
    Linkeljetek inkább ilyeneket: :PPPPP

  • sz4bolcs
    #18025
    Én akörül megyek túrázni, szal -. :/
  • Renegade
    #18024
  • ba32107
    #18023
    Akkor már nem freerollok lesznek, hanem pénzes versenyek, de tuti lesz valami! Majd érdeklődöm, és úgyis beírom ide ha megyek :)
  • Renegade
    #18022
    ha a 20.-ai hétvégén lesz valami hasonló verseny Pécsen, és mész, akkor azért szólj, pls.
  • ba32107
    #18021
    Nekem az pont a szabim után lesz, szóval tuti nem lesz időm a meló mellett :( De majd meglátjuk.
  • Renegade
    #18020
    jut eszembe, Szabolcs, Basokszám: augusztus 16.-tól fadd-domboriban leszek, elvihetnétek pókerezni, esetleg kiugorhattok lerészegedni, ha van hozzá morál. :-)
  • sz4bolcs
    #18019
    Még1 ilyet linkelsz, befejezem a pokert. Ez katasztrófa. Nem mint ha velem nem történne ilyen, de nagyon szar így egybe látni ennyi szívást.
  • Rebellis80
    #18018
    Még,egy extra parti a végére. Be kellett volna fejeznem a játékot :(

  • Rebellis80
    #18017
    Sziasztok!
    Egész héten készültem a játékra :) Végre nyugisan nekifogtam. Szörnyű. 3 óra alatt vesztettem 70 dollárt. Itt is a bátraké a szerencse :D Az egyik AA lappal preflop mentünk all-in (K10 ellenfélnél), a másiknál a flopnál. A flushszitura rá lehet fogni,hogy én rontottam el.
    Az 555-ös parti az asztalnál az első leosztásom volt. Úgy örültem, hogy végre valami tuti lapot kaptam. Preflop volt is 2 dollár emelés. Azt hittem AA vagy KK-JJ lapok ellen megyek. Volt még egy partim KK-val. Preflop 12 dollár all-in (emelés-visszaemelést követően) Természetesen elbuktam. De az ellenfélnél csak egy JJ volt és jött neki.
    A versenyeztem is :) Már csak 10 ember van. Az ellenfél lopkodja a vakokat. A8 lappal megadom az all-inját. Mutatás 7 8 és ő nyert :D

    Egyébként nem is értem,hogy miért játszom cash gamet. Tavaly 450 dollárt vesztettem 4 óra alatt...

    Ha további beszámolókat szeretnél, akkor nézd meg a blogomat is:
    Mikro limit póker

    Azért meg lehet próbálni,hátha csak én vagyok szerencsétlen :)








    Üdv.
    Gandalf
    Full Tilt
  • sz4bolcs
    #18016
    Én meg megnyertem egy lamborghinis freerollt közben... :P
  • sz4bolcs
    #18015
    Tehát nem vertek el?
  • ba32107
    #18014
    Nah írok egy kis beszámolót a mai freerollról. A hely jó, igényes, jók az asztalok, jó a felszerelés (tévéken program mutatja a vakszinteket, stb) a dealer csajok szépek, profik, tudják a munkájukat. A játékosok (legalábbis az én asztalomnál) elég bénák voltak.... volt egy csávó, aki jó lappal all-in ment, minden mást dobott. Nehéz volt kiismerni, milyen lapja van........ alapvető hiányosságokat vettem észre, nagyon sokan pozíción kívül játszottak pocsék lapokkal, stb......

    A negatívumok: nem mondtak el SEMMIT, csak úgy elkezdődött az egész. Nem tudtam, hova kell ülnöm (elsőre rossz helyre ültem, mert nem volt egyértelmű), nem mondták el a zsetonok értékét, a játékosok az asztalomnál lazán olyan dolgokról beszéltek, ami egy normális kaszinóban tilos (hand közben beszéltek a lapokról, stb), és a dealerek nem szóltak rájuk.

    Szerintem amúgy jól játszottam, ennek ellenére az elsők között estem ki. A játékosok lazán adogatták a 4-5 ezres hívásokat bármilyen szar lapra (20 ezer volt a kezdő stack)... nem kaptam túl sok lapot, aztán egyszer elvittem a limpeket szemét lapokkal. Rögtön utána AKs, ezzel csak a vakokat vittem, rögtön ezután KK. Na mondom király, ha ennyiszer emelek, harmadszorra csak nem hiszik el, hogy jó lapom van. Csávó mögöttem adja, mindenki más dob (én: kb 15e, ő kb 20e, vakok 400/800). Flop 545, nyitok 5 ezerrel, csávó call. Turn A, ez már nem tetszett, de all-in mentem. Úgy okoskodtam, hogy képes megadni ász párnál kisebb lappal is, ha pedig ásza van, úgyis bekerül minden pénz, mert én aztán el nem dobom (pot commited voltam). Megadta, mutat A10....... hogy a flopon mire adta, azt nem tudom. Kiestem, aztán elmentem sörözni :D

    Persze freeroll volt, szóval laza volt, nem is igazán izgatott hogy kiestem. De az utolsó handet szerintem jól játszottam meg.
  • sz4bolcs
    #18013
    igazi gyökerek:

  • sz4bolcs
    #18012
    Köszi!

    (Virágokat az öltöző elé...:))
  • sz4bolcs
    #18011
    Amúgy én is csak azért próbálkoztam meg ezzel a freerollal, mert nem láttam még ilyen magas nyereményalapos játékot, amire freerollról be lehet jutni. 10 000 a max létszám, 4000 díjazott, és a 4000. is $5-t kap.
    $5000 az első hely... a 9. $500
  • Renegade
    #18010
    grat!
  • sz4bolcs
    #18009
    Megvan a jegy. xD
  • sz4bolcs
    #18008
    Köszi, de még két köcsögnek ki kell esnie. :D
    Amúgy értem, mit mondasz, nálam is van ilyen, hogy tétnél nem játszom elég lazán az elején. Az is lehet, hogy ez jó, mert kiesik a sok 27allin játékos.
  • Rash87
    #18007
    Ebbe csak az a rossz,hogy most lehet nyersz 1 jegyet...amiért ingyen játszhattál,s mivel tét nélkül játszol,így elég laza játékot játszottál,kivéve vége felé.
    De élesben,ahol már van tét,ott nem biztos,hogy így fogsz :)
    Velem gyakran így van sajnos. Egy jegy,könnyen összejön,mondjuk én ilyen 10 ezres létszámút meg se próbálok,mert sajnálom rá a xy órát. De mikor ott vagyok,hogy nyerni is lehetne valamit,elvérzek sokszor.:\
    Egyébként grat.
  • sz4bolcs
    #18006
    Szerintetek lehet mák 10 000-ből bennmaradni első 20ban?
  • Renegade
    #18005
    SNG "szabály", ha még senki nem emelt előtted, akkor a 99 az első kézbepár, ami több mint 50%-ban nyer any2 ellen, a 88 nem olyan rossz
  • sz4bolcs
    #18004
    RETTEGNEK! :D
  • sz4bolcs
    #18003
    Azért nagyon vagány, hogy az utolsó 40-ben vannak olyanok, akik ilyen lazán nyomatják az allint 88-ra.... :/
  • sz4bolcs
    #18002
    Ismét én lettem a sheriff :D:D:D
  • sz4bolcs
    #18001
    Már csak 30-an. Huhh, ez parás volt:

  • sz4bolcs
    #18000
    Bakker, még mindig nem sikerült kitalálnom, mit akart eljátszani a srác, annyira rossz színész. xD
  • sz4bolcs
    #17999
    Köszi! :)
    1. vagyok 47-ből, megint remegek:

  • biktop
    #17998
    50% rakeback ajánlat ITT!!! Azért ez sem semmi!
  • zeli
    #17997
    hajrá!
  • sz4bolcs
    #17996
    ez ilyen satelit vagy mi, ps-en lamborghinis freeroll, be lehet vele jutni jóféle versenyre.
  • REALista
    #17995
    És mit fizet az első 18 hely vagy hova jutsz be?
  • sz4bolcs
    #17994
    10 000 induló 74en vagyunk, és az első 18ba kéne érni. :)
  • sz4bolcs
    #17993
    Baze, remegek. Tudjátok, mennyi adrenalin szabadul föl 3 óra játék után egy ilyen allinnél????

  • sz4bolcs
    #17992
    Kiderült, hogy QJ-re adogatta....
  • sz4bolcs
    #17991
    AJ-re tettem :(

  • Rash87
    #17990
    Gondolom cent-et akart írni
  • Fehercsoki
    #17989
    Mik azok a cenetekek?

    És köszi a válaszokat kipróbálom mindkettőt.
  • TaRka0107
    #17988
    Titan Pokeren is van ilyen.