30078
  • sz4bolcs
    #18147
    Egész jó játékos volt, háromnegyed órát fárasztottam headsupban:

  • Renegade
    #18146
    ez mondjuk nem igaz, az ott a marketing kód, de befizetés kódot minden befizetésnél meg lehet adni
  • ba32107
    #18145
    Regisztrációnál kell megadni. Ha már van felhasználód, akkor nem tudod kijátszani a bónuszt.
  • Xabinho87
    #18144
    Az első befizetés kezdő bónuszt hogyan tudom megszerezni Pokerstarson? Az oldalukon azt írják a "STARS600" kódot használjam, de hol? Banki átutalással akarok pénzt feltölteni. Hová kell írni a közleménybe?
  • Renegade
    #18143
    na mégegyszer:

  • Renegade
    #18142
    faszlámák ellen jó igazán veszíteni:

    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2219828[/flash]
  • Csacsi
    #18141
    Ha nem az optimális játékot játszod, ami képtelenség, ha az utolsó pénzed a tét, akkor nem érdemes játszani.
  • sz4bolcs
    #18140
    Sokat játszom, csak éppen ez volt az utolsó beülőm, ezért nagyon feszesen kellett játszanom.
  • sz4bolcs
    #18139
    Bár valami okos mondta, hogy alap szabály ezen a szinten, hogy nincs csapdázás.
  • sz4bolcs
    #18138
    Ja, valami csapdázásféle volt a fejemben, csak nem volt annyi eszem, hogy visszaemeljek rá.
  • sz4bolcs
    #18137
    Akkor vehetjük úgy is, hogy godlike fold volt. :)
  • ddt500
    #18136
    Hihető, hogy van nála Q. Legfeljebb fullal esek ki póker ellenében.
  • ddt500
    #18135
    Első helyről nem kötelező JJ-vel emelni de a flop után instant all-in re-raise lett volna nálam.
  • ddt500
    #18134
    A csapdázás jó volt de miután 1 megadta az emelést alap reraise lett volna. QQ-vel elég egy ellenfél is. Ha nem csapdáztál hanem nem is akartál emelni akkor szar.
    Flop után tök mindegy mit csináltál nem rajtad múlott mi lesz belőle az ellenfél egy ökör volt.
  • Renegade
    #18133
    ha sokat játszol, akkor pedig az kell.
    Én pl az elmúlt 1000 DON-omban dúrván downswingbe vagyok (-25BI), úgy hogy a végjáték allin-jeim rendre elvéreznek KK vs AT, AK vs any2, mindegyik 70% +os szitu, ez van, ahogy ilyenkor mondani szokták, a matek engem igazol, csak bírja a BR. :-)
  • ba32107
    #18132
    Hát én ott insta raise-eltem volna
  • sz4bolcs
    #18131
    A JJ-vel ugyanez a helyzet?
  • Renegade
    #18130
    szerintem: 3 BB, aztán ha adja, akkor végigcallolod legrosszabb esetben leesik egy A vagy K, szite biztos, hogy jobb lapod volt.
  • Csacsi
    #18129
    Attól függ milyen verseny biztos, hogy emeltem volna preflop kb 2,5-4 nagyvaknyit, floppon 3/4-ed pot, aztán ha azt is adja, akkor turnon már más a játékot, de mivel mi vagyunk a preflop agrresszorok, és ráadásul pozíciónk is van a nagyvakon, így hatalmas előnyben vagyunk.
  • sz4bolcs
    #18128
    Nem haragszom, de érdekelne, mások hogy játszották volna meg.
  • Csacsi
    #18127
    Ne haragudj, de ezek mind hibás magyarázatok. Miért, így milyen információd volt? Semmilyen. Az volt a szerencséd, hogy eltalált a flop.

    Ezt a JJ-t, meg megint rosszul játszottad meg.
  • sz4bolcs
    #18126
    Harmadrészt ez cheaproll, ha emelek, ő visszatolja rám az allint JJ-vel, és nem tudom meg, milyen lapja van csak a callnál.
  • sz4bolcs
    #18125
    A másik, hogy nem akartam coinflipelni egy AK-val.
  • sz4bolcs
    #18124
    De valamiért éreztem, hogy lesz még valakinél QK vagy valami JJ-szerűség.
  • sz4bolcs
    #18123
    ???????? Mi lehetett nála? Nem mertem visszatolni az allint, hátha mutatott volna egy Q2-t...

  • Csacsi
    #18122
    Preflop nagyon rosszul játszottad meg. A többi meg....hát én az ellenfél helyében legkésőbb Turnon dobtam volna.
  • sz4bolcs
    #18121
    Ez érdekes volt. Vélemény?

  • Renegade
    #18120
    ne izélj már, szétstresszelem magamat (kétszer álltam sorba, amikor a türelmet osztogatták, de mindkétszer eluntam a várakozást) :-)

    azt majd írd meg, hogy mire tetted őket és mi alapján, mert végül is ez az igazi sikerélmény és a jó póker játékos ismérve: birka türelemmel kiismerni az elenfeleket, akár annak az árán, hogy párszor kifizeti őket az ember, és így megismerni a range-üket, lap megjátszási stratégiájukat, ezért jó az ismerős terem meg a note, note, note. :-)
  • Csacsi
    #18119
    Értem, így már másabb. Persze félreértések elkerülése végett nekem konkrét elképzelésem volt, ami be is jött, csak kíváncsi vagyok mások véleményére, támadások nélkül természetesen.
  • Renegade
    #18118
    bővebben: alacsony limiten sokan azt hiszik, hogy a "húzó" a legerősebb valami a világon, szerintem, ha allin teszed és van köztük húzó megadja.
    kimenetel: vagy elbuksz mindent, vagy elnyered az összes pénzét.

    ha csak megadsz, akkor pontcontrolozol és bármikor kisétálhatsz + lehet kis sorod vagy runner, runner nut flöshöd.

    szerintem flopon már coinflip, viszont ha tényleg sok a hülye NL5-ön, akkor bármilyen hihetetlen, de lehet, hogy egy-egy Ax, Kx-el csatázol, vagy 88-TT.
  • Csacsi
    #18117
    Szóval, hagyjam, hogy javuljanak, a húzóikkal, a callal, mint hogy betegyem most, mikor szerinted előrébb vagyok?

    A helyes választ később adom meg :) Köszönöm a véleményt.
  • Renegade
    #18116
    tippre egy flöshúzó meg egy sorhúzó ellen játszol, végig callolnám, 2 ember ellen az AA nem túl erős, ha van egy kis mákod kitart, innen már nem biztos, hogy eldobják egy allinra (mivel sosem játszottam ezen a szinten, ezek tényleg csak tippek)
  • Csacsi
    #18115
    Full Tilt Poker Game #23057873623: Table Twylah - $0.02/$0.05 - No Limit Hold'em - 15:59:16 ET - 2010/08/13
    Seat 1: jishi ($1.82)
    Seat 2: Bakake ($6.07)
    Seat 3: vanehka ($1.61), is sitting out
    Seat 4: AinerAA ($6.72), is sitting out
    Seat 5: piroth111 ($5)
    Seat 6: Wildsau2 ($7.14)
    Seat 7: alwalt1954 ($5.72)
    Seat 8: kcerdb ($5.77)
    Seat 9: Denver2004 ($5)
    piroth111 posts the small blind of $0.02
    Wildsau2 posts the big blind of $0.05
    The button is in seat #4
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to piroth111 [Ad Ah]
    alwalt1954 folds
    kcerdb calls $0.05
    jishi folds
    Bakake calls $0.05
    piroth111 raises to $0.25
    Wildsau2 folds
    kcerdb calls $0.20
    Bakake has 15 seconds left to act
    Bakake calls $0.20
    *** FLOP *** [3h 4h 2c]
    piroth111 bets $0.80
    kcerdb raises to $1.60
    Bakake has 15 seconds left to act
    Bakake calls $1.60

    Ki mit csinálna folytatásként?
  • #18114
    Pár perce történt:



    Flop után toltam all-int, és rögtön vérszemet kaptam. aztán megnyugodtam :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #18113
    Bármelyik teremhez jó?

    (Hálózat: IPN(ex BossMEdia) pl.: Paradise Poker)
  • Csacsi
    #18112
    Elemezni a játkodat, meg statisztikát figyelni. Meg az ellenfelek statisztikáját is megnézni.
  • acsati
    #18111
    ezek mire jók pontosan?
  • zeli
    #18110
    Nekem megvan a Poker Tracker 3, Win7 alatt működik tökéletesen. PM-ben küldöm a linket.
  • Csacsi
    #18109
    Nincsen valakinek windows 7 alatt működő pokertrackere, vagy holdem managere :)

    Link jöhetne priviben.
  • Christian88
    #18108
    Én egy életre megutáltam a cash game-t nekem valahogy ott sehogyse jön össze a pénz szerzés.Ha párom van floppolnak nagyobb párt ha párju kvan nem jön semmi nekem a flopon se sehol.nemtudom milyen lapokkal kell ott játszani vagy hogy kell megjátszani.