30078
  • barcames
    #18187
    quiznek a megoldásati valaki nem tudja?
  • #18186
    Ez jó dolog, más oldalon ilyet nem láttam.
  • Renegade
    #18185
    most olvastam, hogy egy srác bosson NL100-on beleszaladt 6 nap alatt -30BI-be, régebben egy srác -40be NL400-on és szinte az egészet ugyanannak a srácnak tolta át, engem pár hónapja a -15 BI vágott tiltre NL25-ön, egy hét alatt, na azóta nem CG-zek, cserébe volt utána 1000 partin át tartó down-om DON-ba, érdekes, az nem nyírt ki annyira, de generált egy -1ROI-s hónapot, meg ez a mostani talán plusszos lesz (-16% volt a ROI-m a down alján), szóval GL, meg acél idegeket, és note-old (tényleg sokat segít, talán még a segéd programknál is hasznosabb) ezeket a zseniket, próbálj olyan asztalon játszani, ahol sok az ilyen.
    Fel a fejjel :-)
  • Christian88
    #18184
    Ezzel próbálom én is vígasztalni magam =)
  • ba32107
    #18183
    Nem baj, te csináltad jól!
  • Christian88
    #18182
    utolsó asztalon ha mindenki belegyezik akkor osztoszkodhattok.Alapból a zsetonok alapján osztja el a gép, de átírhatjátok, hogy ki mennyit kapjon

    Renegade: Pedig ezektől simán lehet nyerni, dehát a full tilt ezt nem akarja =(
  • ba32107
    #18181
    Igen, ha elég kevés játékos van. Pl. heads up vagytok, egyenlő tudás, nagyjából egyenlő stackek, ilyenkor alkut lehet kötni fele-fele pénzért.

    Amúgy én most jövök bakterból freerollról, háromnegyed óra után kiestem. De volt egy straight flush-om :D
  • #18180
    Most regeltem a Full Tiltre.
    Mit jelent a versenyasztalon az Alku kötése?

    Lehet versenyen osztozni a pénzen?
  • Renegade
    #18179
    az ilyenek miatt (is) szoktam le a CG-röl, én nem bírtam idegileg :-)
  • Christian88
    #18178
    Bocsi látom nem sikerült beszúrni, most próbáltam először
  • Christian88
    #18177
    Én miért futok ilyen hősökbe?

    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2261946[/flash]
  • sz4bolcs
    #18176
    Ja és ugyanakkora stackünk volt kb. és elég nagy stack..
  • sz4bolcs
    #18175
    Tegnap leverte a JJ allinemet egy J2 xDD flopra jött 22, de riveren már ott volt neki a 2poker :D
  • ba32107
    #18174
    Az account holder szerintem te vagy, a Holding branch a bankot birtokló cég talán (ez csak tipp), többit nem tudom. A helyedben írnék a terem supportjának, és a saját bankomnak.

    De szerintem mindenképp érdemes beiktatni egy köztes felet, például MB-t. Internetbank + moneybookers sima banki átutalással, én erre esküszöm, és a hitelkártya teljesen kihagyható a képből. Díj mindössze MB-ről levonásnál van (~500 forint), és a pénznem átváltásnál.
  • Rash87
    #18173
    Neeem. Csak leírtam,hogy eddig úgy csináltam,h teremből utaltam ki,MB-re,s MBről kártyára.

    De most láttam olyan lehetőséget a pókerteremnél,hogy Bank Transfer,amivel állítólag egyből bankkártyára kerülne a pénz.
    Őszintén nem is tudom,h eddig miért MB-re kértem ki,s nem ezt választottam (de biztos volt rá ok :) )

    Szóval most ezzel a Direct Bank Transfer-el akarom kikérni. Csak nem tudom,hogyan kellene kitölteni.
    ITT egy kép,hogy miket kellene kitölteni.
    Swift Kód,IBAN szám,meg a Bank Name,ezeket tudom,de többihez fogalmam sincs,s nem akarom elrontani.
  • Renegade
    #18172
    jaja, nekem sem teljesen világos, mondjuk én pókerszámláról közvetlenül banszámlára utalok, de ugye oda IBAN, BIC, meg ilyen fura dolgok kellenek
  • ba32107
    #18171
    Nem egészen értem, mit szeretnél. MB-ról saját bankszámlára kiutalni a pénzt? Annál mi sem könnyebb. Be kell regisztrálni egy bankot, és ha az megvan, akkor egyszerűen kiválasztod, beírod a kívánt összeget, és kész. Pontosan hol akadtál el?

  • Rash87
    #18170
    Egyik teremből ki akarom kérni a pénzt,de kicsit tanácstalan vagyok :)
    Eddig úgy csináltam,h MB-re kértem ki,aztán a kártyára.
    De most sima Bank Transferrel azt hiszem egyből kártyára kikérhető,de nem tudom,egyes mezőkbe mit kellene írnom... Úgyh,aki otthon van ebben,segíthetne kicsit:
    Account Holder
    Holding Branch
    Routing Number
  • #18169
    Ez fájhatott...
  • sz4bolcs
    #18168
  • zeli
    #18167
    Látom nem csak én untam meg a Cash Game-t. :)
  • ba32107
    #18166
    Én pont a tourney-kal vagyok így :D
  • kraawz
    #18165
    Mai nap 7 / 7 DON :)
  • sz4bolcs
    #18164
    utálom a cashgamet, azt csak élőben játszanék, vagy ha nagyon sok pénzem van :D
  • Renegade
    #18163
    na az ilyenek miatt szoktam le CG-ről
  • sz4bolcs
    #18162
    Én elbuktam a (sokadszorra :///) befizetett $10-omat, nyomtam valami freerollt, amin nyertem 10 centet, azon mentem egy 360 playeres turbot, nyertem annyi centet, amin be tudtam ülni egy 25 centes versenyre, ott is nyertem, és most megint van 10 dollárom. xD
  • Csacsi
    #18161
    Ez csak akkor szar, ha jól játszod a sessiont, és a végén két AA-t buksz el KK ellen preflop all in-ben. És a két beülő amit összeszedtél hirtelen semmissé válik.
  • ba32107
    #18160
    Ász flössömet verte egy riveren lefullosodott set :(
  • ba32107
    #18159
    Legjobb érzés, amikor bad beattel elvesztesz egy teljes beülőt, majd szép lassan, jó játékkal visszanyered :D Ilyenkor érzem, hogy jobban játszom a nagy átlagnál :)
  • Xabinho87
    #18158
    Ja jó ez az animációból nem derült ki hogy csak zsetonok.
  • sz4bolcs
    #18157
    $0,11-gyel kezdtem. Ugye, milyen sokra vittem? xDD

    Amúgy ez többasztalos sng verseny, nem cashgame.
  • Renegade
    #18156
    az ott zseton szám, nem $ :-)
  • ba32107
    #18155
    Azok versenyzsetonok
  • Xabinho87
    #18154
    Megkérdezhetem honnan van ennyi pénzed, hogy ekkora potokat nyersz? Mennyivel pénzzel kezdted, mikor és hány óra játék van ebben?
  • ba32107
    #18153
    Thx :)
  • Renegade
    #18152
    jó pancsolást :-)
  • ba32107
    #18151
    Úgy néz ki Balatonon leszek a hétvégén, szóval részemről nem lesz verseny, sorry :(
  • sz4bolcs
    #18150
    Imádom, ha egy terv sikerül.' -Hanibal Smith xD
  • ba32107
    #18149
    Akkor rosszul tudtam, szorri
  • sz4bolcs
    #18148
    Úgy néz ki, föladta. :D:D