30078
  • ddt500
    #18507
    Ügyes vagy. PLO-hoz képest hamar véget ért.
  • ddt500
    #18506
    Full tilten meg unibeten simán tudod törölni bármelyik bankkártyát és utána vehetsz fel egy másikat. Szóval ha a kifizetés opcióba bemész keress olyan lehetőséget, hogy a kártya törlése vagy új kártya felvétele.
    Persze nem 100%.
  • ba32107
    #18505
  • #18504
    Tegnapi eredményem:

  • sz4bolcs
    #18503
    erre tud valaki válaszolni?
  • sz4bolcs
    #18502
    Fél órával később:

  • sz4bolcs
    #18501
    Igen, biztos nem kerültem volna ilyen helyzetbe, ha nagyobbat emelek, de tökre az járt a fejembe, ha kis párral drillje lesz, simán tudom dobni.
    Ha csak egy hármas jön flopra, és megadja az emelésem, már tudom, mi a szitu, de bakker..... :D
  • sz4bolcs
    #18500
    Azért jó dolgok is történnek (freechips):

  • MEdievil
    #18499
    Preflop ha emeltél volna normálisan valószínűleg eldobja utána meg már mindegy volt mert itt muszáj volt a tönkremenetel.

    Slowplayel az a baj hogy nem fizetik ki.. ha nincs jó lapjuk az esetek többségében fold lesz és csak a nyerő lapokkal játszanak tovább. Az idióták meg kifizetik az agresszív játékot is, sőt!
  • sz4bolcs
    #18498
    Royal flushöm volt már minden figurából, nem sláger, de úgy szeretnék egyszer hasonló szituációban pokerrel poker ellen győzni. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #18497
    Mennyire volt szar a preflop minraise?
  • sz4bolcs
    #18496
    Most mondhatjátok, hogy slowplay szarul megjátszott hand, de... nem tudom...

  • sz4bolcs
    #18495
    De neki lett végül jobb lapja....
  • ba32107
    #18494
    Hát ha úgy gondolod hogy ő is csekkelne akkor nyiss :D
  • sz4bolcs
    #18493
    Hát ez az.. egy idő óta nálam már meg sem kérdezi, hanem ha foldolok, akkor automatikusan checkel....

    Néha jól jön a dobás, hogy ne jussanak az ellenfelek plusz információhoz.
  • ba32107
    #18492
    Úgy rémlik a PS kliens ilyenkor megkérdezi, hogy tényleg el akarod-e dobni, nálam legalábbis így volt. De ez miért jó? Full Tilten el se tudod dobni ha csekkelhetsz is :D
  • sz4bolcs
    #18491
    Másik kérdés: pokerstars kliens... ha rányomok a fold gombra akkor check-el. Ezt hol tudom beállítani, hogy ha foldra nyomok, akkor tényleg dobja el akkor is, ha van lehetőségem elcsekkelni?
  • sz4bolcs
    #18490
    Akartam kiuta(')lással kapcsolatban kérdezni:

    Ha mondjuk barátom bankkártyájáról intéztük az első befizetést nekem, akkor hogy lehet megváltoztatni, hogy ha nekem lett egy bankkártyám, akkor arra utalják ki a pénzt? Ugye az a bankkártya számít, amiről először fizettem be az oldalra?
  • babapofe
    #18489
    hát pedig a pokerstars a legjobb,nagyban játszo ismeröseim is azon játszanak,sztem a legnormálisabb emberek vannak ezen a portálon..és elég soxor odalehet érni a fizetös helyekre..legalábbis nekünk sikerül...
  • Renegade
    #18488
    másnak sem jön be az akadémia?
  • Carloska
    #18487
    konkrétan meguntam a pokerstarst a maradék pénzt meg kiutaltam előtte semmi extra ok
  • sz4bolcs
    #18486
    Fasza... Mit tettél, hogy ki kellett zárnod magad?
  • sz4bolcs
    #18485
  • Galy
    #18484
    miért?
  • ba32107
    #18483
    Valaki rendelt már akármit a Full Tilt boltból? Kíváncsi lennék a véleményére. Én most a szemüveg után egy táskát néztem ki magamnak. Ha megvan, írok beszámolót :)
  • ba32107
    #18482
    Mekkora cooler baszod :D
  • Carloska
    #18481

  • Carloska
    #18480
    nah Szabolcs 180 napig nem leszek pokerstars on ha keresnél fél évig nincsen póker számlám :D
  • #18479
    Írtam nekik még reggel és ezt a választ kaptam:

    "Bocsánatát kérjük az alábi kellemetlenségért, nem kellett volna felkelnie
    sem, hiszen itt csak egy listáról van szó (tévedésből indult el).

    Mivel ezek a versenyek valóban nem kellett volna hogy elinduljanak,
    természetesen megállítottuk őket. Ezek a versenyek nem valódi versenyek,
    hanem csupán a Super Sit&Go Nyertesek listái.

    Amint megállítottuk ezeket a versenyeket a következő üzenetet küldtük az
    összes érintett versenyzőnek (angolul):"
  • ba32107
    #18478
    Cash game, de full stack.
  • #18477
    már 6-7 perce indulnia kellene a versenynek, de semmi

    rohadjanak meg...
  • #18476
    Áttették 5:59-re
  • Carloska
    #18475
    semmin nem lepődök már meg azon az oldalon
  • #18474
    Nem tudjátok mit jelent ez pontosan?




    felkelek hajnalban a verseny miatt, erre a 10 fős asztalnál 2-en játszunk csak. Gondolom ezért is lett leállítva a verseny.
    Most meg itt ülök , és várom mikor hajlandóak újra folytatni...
  • sz4bolcs
    #18473
    Én azon vagyok, hogy 'nyerni kell', még ha egyszer van 10 évente egy verseny, akkor is. Buborékban én is feszülök, de K párral, azt nem emberhez méltó dobni, még bubiban sem.
    Megnézed Cadát, ő is mekkorákat mákolt, de ..bátraké a szerencse.
  • sz4bolcs
    #18472
    Jó, csak annyit még tegyél hozzá, hogy cashgame sss...
  • zeli
    #18471
    Én is dobtam már el KK-t preflop. És jól is tettem. Ha megnézed a WSOP 2009 Main Event-nél, mikor közelítettek a buborékhoz, vagy 3-an dobtak KK-t, mert nem akartak még véletlenül se kiesni.
  • ba32107
    #18470
    Én múltkor bedobtam egy KK-t cg-ben. UTG raise, én reraise, mindenki dob. UTG re-reraise. Én megint ráemelek, fél stackemet, instant all-in megy. Dobtam. 100%-ig biztos vagyok benne hogy ász párja volt.
  • Carloska
    #18469
    látod én még 5 dolcsira se vagyok képes..
  • sz4bolcs
    #18468
    Jó, hát velem is megesett, lehet anno még linkeltem is, hogy hogy végeztem lamborghini 'főversenyen'. Mondjuk én legalább 5 dolcsit nyertem, de kb. hasonlóképp szívtam ki, mint te.