30078
  • TaRka0107
    #18547
    Szerintetek rosszul játszottam meg?
    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2456942[/flash]
  • sz4bolcs
    #18546
    sztem AQ.. Normális lappal lehet visszaemel, de te ismered az asztalt..
  • ba32107
    #18545
    Vélemény??
  • ba32107
    #18544
    Asszem csak javított kiadás.
  • sz4bolcs
    #18543
    Olvasta valaki Brunson super system könyvét? Miben különbözik a super system1 és 2? A 2 csak kiegészített kiadás, vagy egy külön könyv?
  • sz4bolcs
    #18542
    Kapnék ingyenpinzt partypokeren, lehet amúgy én most azt csinálnám, amit mondasz. Beneveznék a legnagyobb elérhető sng-re, aztán lesz, ami lesz, amúgy sem kedvelem a partypokert. PS annyira a szívemhez nőtt már...
  • sz4bolcs
    #18541
    Hullámvasút. Még mindig képtelen vagyok megértetni magammal, hogy amikor nem megy a játék, akkor nem tudom jobbá tenni magam semmivel, pedig amúgy lehet tök jó lennék.
  • ba32107
    #18540
    Bankroll management? :D
  • sz4bolcs
    #18539
    Megjött az ügyeletes gambler. xD
  • TaRka0107
    #18538
    De ha viszont nem nyerek, akkor 4 verseny múlva egy fityingem nem lesz!
  • Carloska
    #18537
    kockáztas főleg hogy ilyen jó szériád van , vagy 5$- 10$ os versenyre nevezz és ott már van azé nyeremény is gondolj bele ott a 4$ es helyet lehetne 40$ is most !
  • TaRka0107
    #18536
    21$ még csak. Megkaptam azt a 15öt amit mondtam. Tegnap is nyertem egyet meg ma is. Igaz hogy többet kellene játszani...
  • Christian88
    #18535
    Igen, néha ha játszom én inkább eldobom, mert ha még szerencsém is van hogy lejön a 4. az is csak drillt ér
  • acsati
    #18534
    jaa na ezt nem tudtam. akkor kézben a drill azért nem ért semmit
  • Christian88
    #18533
    Ugyan azok a kártyaerősségek csak a 4 lapból MUSZÁJ kettőt felhasználnod tehát hiába van lent négy szín, nálad meg csak az ász abból a szinből nincs flössöd.
  • sz4bolcs
    #18532
    grat :) Mekkora a bankrollod?
  • acsati
    #18531
    Valaki tudna adni egy gyorstalpalot az Omaha pókerről? Játszottam az elöbb játékpénzben, és volt a kezemben egyszer egy 9es drill amit elvittek két párra, egyszer egy szin flush-öm volt amit vittek sima sorral. Hogy van ez?
  • TaRka0107
    #18530
    Most is nyertem egy SnG-t. Omaha volt, örülnék neki ha mindennap nyernék ennyit:D:D
  • sz4bolcs
    #18529
    Most olvasom Doyle Brunson életrajzát:

    "Ekkoriban vált igazi profivá, egy súlyos betegség hatására, amiből annak ellenére komoly következmények nélkül épült fel, hogy az orvosok semmi esélyt sem adtak neki. Ekkor döntött úgy, hogy hátralevő életében csak azzal akar foglalkozni amit a legjobban szeret: a pókerrel."

    Valami rákja volt a huszas éveinek végén.
    Nem semmi, hogy nem csak asztalnál üti a royal flösst. :)
  • MEdievil
    #18528
    Preflop kelett volna agresszívnek lennie utána már tényleg csak azokkal a lapokkal adok meg/emelek amik agyba főbe verik :)
  • sz4bolcs
    #18527
    Nem zavarta meg, hogy a nagyvaknál gyakorlatilag bármi lehet. :D:D
  • sz4bolcs
    #18526
    Hogy nyomta neki. xDDDD hiába, a csapból is az folyik hogy az aggresszív játék kifizetődő. :D Hát.. kettes poker ellen nem. :D
  • TaRka0107
    #18525
    Én rákattoltam az 50es bónuszra és ott nem adott. A 15$osnál meg adott, és az 50et majd részletekben kapod meg!
  • MEdievil
    #18524


    bárcsak minden nagy vakom ilyen lenne :) Imádom amikor nem nekem kell kicsalni a pénzt hanem önként tolja be!
  • Carloska
    #18523
  • Carloska
    #18522
    dicsak buksikám :D
  • sz4bolcs
    #18521
    Szerintem így kellett volna küldeniük a levelet: "nem kell befizetned semmit, cserébe nem is kapsz semmit." :D
  • sz4bolcs
    #18520
    Én is kaptam ilyen levelet, beléptem, de semmit nem adtak. :D
  • TaRka0107
    #18519
    Küldtek levelet Party Pokertól hogy lépjek be és igényeljek 15$-t amit befizetés nélkül adnak, + még 50$-t ha játszok. Játszottam egy 1$-s SnG-t, meg is nyertem, remélem így lesz ez sokszor:D ÚGYHOGY VISSZATÉRTEM!!!:D:D
  • sz4bolcs
    #18518
    Most miért? Jók azok az anonim csoportok. Tyler Durden másik felének is bejöttek a Harcosok klubjában. :D
    Amúgy nálam szenvedélybetegség szinten van a poker, de nem a szerencsejáték része miatt. Én bármire rá tudok így kattanni, gitározásra, netes játékokra, zenékre, melóra, szexre, drogokra, meg úgy minden piszkos dologra..
    De a poker az egyik legszórakoztatóbb azok közül, amiket eddig találtam.
    [URL=http://pestylaszlo.com/filmek_hun.php?video=budapest_vegallomas.flv]"Ez jobb, mint a szzeeeexxxx."[/URL]
  • Carloska
    #18517
    Szükség esetére az alábbiakban megtalálod három olyan szervezet webcímét, amely ingyenes konzultációt és tanácsadást kínál a felelősségteljes szerencsejátékkal, illetve a szerencsejáték-függőséggel kapcsolatban:
    http://www.gamcare.co.uk
    http://www.gamblersanonymous.org
    http://www.gamblingtherapy.org

    Üdvözlettel:

    PokerStars felelősségteljes szerencsejáték csapat

  • sz4bolcs
    #18516
    Dehát állítólag ezen a szinten ha lapja van az embernek, akkor nyomatni kell. :D
  • sz4bolcs
    #18515
    Igen, nekem is mindig ez a második gondolatom. Ezeket az embereket szeretni kell. Bárcsak mindig adnák 10%-ra. Az én bajom meg, hogy nagyon mohó vagyok, ki akartam végezni szerencsétlent. :D
  • MEdievil
    #18514
    Most miért? Ott a dáma nála. Az asztalon is csak egy dáma van = beleszeret a lapjába és véletlenül sem gondol egy esetleges JJ-AA vagy akár csak egy KQ, AQ-ra :)

    Az a jó hogy megadják mert különben nem lenne semmi haszon de az a rossz hogy megadják mert a hülyéket nagyon szereti a szerencse :)
  • sz4bolcs
    #18513
    Aki 10 nagyvakra megadja abból a pozícióból, az jó ember nem lehet... :D
  • sz4bolcs
    #18512
    Ez nem akkora látnok, de ő is megéri a pénzét:

  • sz4bolcs
    #18511
    Bazz, ez nagyon állat. :D:D::D:D:D:D::D

    Simán elmehetne valami kabaréműsorba szórakoztatni.
  • MEdievil
    #18510
    A francba elfelejtettem felvenni vele a kapcsolatot! Ilyen látnoki tehetséget kár lenne veszni hagyni :) Ez már annyira abszurd volt hogy nemhogy tiltre tett de szétröhögtem az agyam rajta és gyorsan összehoztam +5bi sessiont :)

  • ddt500
    #18509
    Lövésem sincs.
  • sz4bolcs
    #18508
    Ezt nem értem. Nézegetem a poker prok online statisztikáit, és mindnek lefelé ível a grafikonja. Ez hogy lehet?