30078
  • sz4bolcs
    #18827
    őőő, gőzölgő kakit? Na majd amikor engem fognak mutogatni a tévében, hogy nagy dollárkötegekkel dobálózom sheriffkalapban... xD
  • TaRka0107
    #18826
    Most pedig egy AA verte le az Ak-mat, pedig jött az a fránya király flopon...
  • sz4bolcs
    #18825
    Mondjuk az egyiken rohadt nagyot hibáztam. Már csak 4en voltunk kb. ugyanakkora stackkel, egyik srác limpelt, vagy emelt, már nem emlékszem, de én megláttam a kezemben a JJ-t, nyomtam rá egy allint, ő meg megadta. Coinflip AQ ellen, csá...
  • TaRka0107
    #18824
    Amúgy épp nem rég kaptam ki AQ-val AK ellen, szerencsére maradt pénzem:D:D
  • TaRka0107
    #18823
    Tudod te mit teszek én az öltöződ elé:D:D:
  • sz4bolcs
    #18822
    Utolsó 4 többasztalos versenyemen 3x döntő asztaloztam.
    második, harmadik és negyedik hely.

    Méghogy 20%.... :D
  • sz4bolcs
    #18821
    Kösziköszi virágokat az öltöző elé.. xDD
  • TaRka0107
    #18820
    Az a kár hogy PP-n csak 10fős SnG van Omahából. Pedig szívesen mennék 90 főset is.
  • TaRka0107
    #18819
    Wáóhh! Grat hozzá.
  • Csacsi
    #18818
    Ha az peflop, történt, akkor az nem 5 % ugyebár.
  • MEdievil
    #18817
    280FPP 6 player szuper turbo szatelitet kell belőle játszani 2x11$ (verseny nevezés de vissza vonhatod és T$-t kapsz) 1x visszakapod az fpp-det szóval ilyen DON féleség csak itt a kevés zseton és magas vakok miatt végig allin party van. Ha minden harmadikat megnyered már megérte.


    Amúgy a 2$ 1R1A ($6000 garantált) (2388 nevező $10932) -versenyen végül is 22. lettem ami 38 dollárt jelent. Sajnos a végére laphalott lettem és korábban az AK-m is elvérzett egy QQ ellen ami lefelezett.

    Eddig 3x játszottam ezen
    elsőre kiestem AKs Vs Ajo (naná hogy lemákolnak 5%-al)
    Tegnap ITM 9,5 $
    Ma 22. Hely 38$
    Holnap megnyerem :)) (Remélem a tendencia nem változik :) )
  • sz4bolcs
    #18816
    Tudom. Elhülyültem..
  • sz4bolcs
    #18815
    ez szimplán idióta. Szerintem be volt szívva.
  • sz4bolcs
    #18814
    "Mindig azt mondják a szakik, hogy minél kiismerhetetlenebbül kell játszani. Én nem ezt vallom. Az én mottóm: Tűnj minél kiismerhetőbbnek és bassz át mindenkit!"

    -Ez a két mondat amúgy ugyanazt jelenti.
  • ba32107
    #18813
    Szabi, van oldala a bakter pókerklubnak, versenynaptárral meg mindennel:
    http://poker.geniuszpoker.hu/
    Baszki, egy informatikai cégnél dolgozom, és kb két hónapja eszembe jutott, hogy meg kéne keresni egy ilyen ajánlattal a baktert, aztán eltűnt a süllyesztőben az ötlet, mondván úgysem kell nekik....... erre most megcsinálta más :D Rohadt életbe, pedig jó meló lett volna :(
  • ddt500
    #18812
    De a hand historyban is benne szokott lenni. Tegnap az uccsó 10$ sng-n kb 80 osztást játszottunk 3-an!! A heads up-ot olyan emberrel játszottam...ijesztően játszott. Soha nem emelt ellenben flop után bármit csináltam jött. Csak preflop 5-6BB emeléssel meg ólinnel lehetett elriasztani. Viszont kétszer is elcsekkelte a setjét!!! Nem emelt vissza riveren. Kétlem, hogy egyáltalán tudta mije is van. De mondom kiblöffölni nem lehetett. 3X vittem 1000 alá mindig visszaduplázta magát. Aztán:
  • ddt500
    #18811
    Mindig azt mondják a szakik, hogy minél kiismerhetetlenebbül kell játszani. Én nem ezt vallom. Az én mottóm: Tűnj minél kiismerhetőbbnek és bassz át mindenkit! Nincs is annál jobb amikor azt hiszik rólad, hogy csak nagy lapra emelsz. Vagy azt hiszik, hogy állandóan blöffölsz.
    Ha nem is sejtik milyen lapod lehet (ötletük sincs) akkor nem is fizetnek ki. Ha egy pontos képet kapnak rólad (szerintük pontos) akkor mindig azt csinálják ami neked jó.
  • ddt500
    #18810
    Onnan nem limpeltem volna. Emeléssel többet kiszedtél volna belőle.
  • sz4bolcs
    #18809
    Amilyen feszes képet alakítottam ki magamról, szerintem sokkolta az asztalt ez a move. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #18808
    Szerettem volna bemutatni nektek, hogy csinálják ezek a profi 84o-zombik, és éppen volt egy remek alkalmam rá:

  • sz4bolcs
    #18807
    FPP-t mire szoktátok költeni? Én eddig freerollokra jártam belőle, de mióta nem csak 25 centes versenyekre nevezek, egy csomó összejött belőle.
  • sz4bolcs
    #18806
    Rájöttem, hogy az ilyenek képtelenek felismerni, hogy mi van az ellenfél kezében, ezért bosszúból egy csomó zsetont költenek arra, hogy nekik is rejtett kezük legyen, amivel kicsinálhatnak.
  • sz4bolcs
    #18805
    Ha elég pénzt keresek pokeren, veszek egy lakatlan szigetet, és oda deportálom az összes ilyen 84o-zombit pár pakli kártyával, hogy boldogítsák egymást. :D
  • sz4bolcs
    #18804
    Megyek inkább homokozni..

  • sz4bolcs
    #18803
    Nabazzeg pont ezekről az arcokról beszéltünk az előbb... nekik mindent megér, hogy megszivassanak a 75s-sel.... csak azt nem értem, miért.
    Az ilyeneknél simán szokott lenni 48o is.. én meg beszívom.
  • MEdievil
    #18802
    Próbáltam eljátszani a nem betalált Ax szerencsétlen dobatási kísérletét elég szép sikerrel :)



    Bár mivel beleszeretett a lapjába még felfordított kártyák mellett is pont ugyan így végig játszottuk volna..
  • sz4bolcs
    #18801
    oké rájöttem... xDD jó fáradt lehetek mán..

    Amúgy ja, hogy a faszba lehet readelni ezeket, akik az első körben megadnak 5 nagyvak emelést egyszínű 104-re, hogy aztán jöjjön nekik a szín meg a 2pár ?
  • MEdievil
    #18800
    3dollár 99 cent bankroll :)
  • sz4bolcs
    #18799
    bazzzz najóéjt....
  • sz4bolcs
    #18798
    " 3.99 rollt"
  • MEdievil
    #18797
    Akkor kapsz egy 3.99 rollt és azt nem tudod semmilyen körülmények között lenullázni 4usd versennyel! :))

    Viszont már legalább tökéletesen readelem ezeket a játékosokat: A range: Bármi ami a pakliban van mínusz ami nálam van :)
  • sz4bolcs
    #18796
    xDDDD

    Rájöttem, mit szeretnék karácsonyra. Egy akkora méretű bankrollt, amit képtelen lennék csődbe vinni $4-es versenyekkel!
  • MEdievil
    #18795
    144 dolcsiért én akár egy zombi apokalipszist is bevállalnék. Amúgy kellett elkiabálnom már is kaptam egy kellemes piranha asztalt. Csoportosan támadnak, agresszíven és buták mint a halak de a végére csak megzabálnak
  • sz4bolcs
    #18794
    De büszke vagyok rá, ez eddig a legnagyobb pénzes nyereményem. :)
  • sz4bolcs
    #18793
    Asszem elfáradtam, meg... nemtom.. ha K10-em volt akkor neki KQ-ja és a 10. ilyen után már csak egy allinre maradt zsetonom... :/
  • sz4bolcs
    #18792
    Hát jó neked, én ma nem a nevetéstől sírtam, hanem attól, hogy akármit csináltam, minden egyre rosszabb lett. Elárasztották az asztalaimat a zombik és a blöffmesterek, nyomtam én az addont, de kb. értelmét nem láttam, szinte lehetetlen annyi őrültön átverekednie magát az embernek. Ha emelek közepeset mindenki callolja a legváltozatosabb crap lapokkal, és kicsinálnak, ha viszont nagyobbat emelek, akkor kapom vissza a nagy stacktől az allint A2-vel...
    Néha úgy tűnik, mintha kurvajó játékosok lennének, és mindenki vágna mindent, máskor meg mint valami mániákusok...

    De most ez a 180-as 2. hely rendbetette a lelkivilágom. :D
  • MEdievil
    #18791
    Na grat közben be is fejezted :) Azért nekem ilyen nem jutna az eszembe hogy elég a második is! Még 10 centért is belefojtanám a zsetonjaiba! :))
  • MEdievil
    #18790
    Az ilyen slowplay/callstation meg is érdemli :)

    GL azt illene behúzni! :)
    Nekem egyelőre azt sikerült megtalálni melyik versenyeket kerüljek jó messzire ezek a rebuyos őrültségek egyelőre kicsit drága mulatságok a 2,2 alattiak szintén nem érik meg. Azért az utolsó versenyemen még van esély az egész kellemes és akkora edgem van az asztalomnál ülőkön hogy majd elsírom magam. Remélem nem ültetnek szét.
  • sz4bolcs
    #18789
    Meglesz így hamar az első százezrem. :D
  • sz4bolcs
    #18788
    lolos a grafikonom :D:D:D::D