30078
  • TaRka0107
    #18987
    Azt én is utálom, velem is történt már ilyen! Kedves feleséged is szereti a pokert?
  • ddt500
    #18986
    Azt is nagyon utálom amikor egy blöffre bemondott all int megadok és lemákolnak. AK-val nagyvan vagyok kisvak ólin persze call felmutat Q7-et és kap egy 7-est. Az egyik komolyabb tornán 66-al emelgetek 1v1-be a csávó adja majd a turn után ólint mond. Asszony itt ül mellettem én kikérem az időt. Ránézek mondom neki "szerintem ez blöfföl nincs semmije". Gondolkozom, megadom. 67-kézbe, river 7.
  • MEdievil
    #18985
    Nos ez gyors volt A5s vakvédés 7T megadja és ott a 10 az asztalon :(

    Amúgy én vagyok a legnagyobb fish a világon. Játszottam Sng 2 dolcsi 90 nevezőset. Szépen haladok top3 közt vagyok kb. egyformák a zsetonok erre 9. helyen kiejtem magam. Ez a legrosszabb fajta tilt amikor csak is magadat hibáztathatod. És nem ám ász párt nem tudtam dobni flush ellen hanem csak egy 88 kézbe párt.
  • MEdievil
    #18984

    Kértem hogy adja oda egy kicsit a varázsgömbjét de nem nyilatkozott :(


    Nekem meg csak fogy a zseton még egy 88 se amivel kieshetek..
  • sz4bolcs
    #18983
    Az esélyek, és a valószínűség az univerzumunk egyik legizgalmasabb rejtélye. :D
  • sz4bolcs
    #18982
    "-Ezenkívül ha beüt a krach, és kivonulnak a fish-ek, mi van ha nincs akkora tőkéd amivel belevághatsz valami komolyba?
    -OMG a sok shark egymást fogja zabálni. "
  • MEdievil
    #18981
    Egyrészről gáz másrészről ha nem lenne ilyen akkor hal se lenne :)
    8-10 grindert xD
  • sz4bolcs
    #18980
    "[...] igazából régen én is csináltam, de aztán rájöttem, hogy jövedelmezőbb, ha 8-10 kínai grindert telepítek a zöld helyére. kevesebbet fényt és gondozást igényel, és elég ha csak 2-3 naponta rájuk nézek."
  • sz4bolcs
    #18979
    Most olvasom egy pokeres cikk hozzászólásait, idézek az egyik tagtól:
    "Én inkább rulettezek, de a szerencsejáték szerintem nem munka, függetlenül attól, hogy ki mennyit játszik naponta. Pénzkeresési lehetőség, de azt, amikor a szerencsén múlik, hogy a pirosra vagy feketére tett pénzeddel nyersz, vagy elvesztessz mindent, azt nem nevezném munkának, maximum annak egy nagyon szélsőséges formájának. Ha a te erőfeszítéseden múlna, hogy milyen lapokat kapsz a pókerben, vagy hová esik a roulette golyó, akkor munka lenne. De így nem az."

    No comment.
  • MEdievil
    #18978
    Nem igazán érdekelte őket a megjátszás..

    azért még jó hogy nem kaptam egy KK-t :)
  • MEdievil
    #18977


    hehe :) persze a következő körben meg AJ-t kaptam és szintén belefutottam egy kilences drillbe de elég olcsón megúsztam.
  • sz4bolcs
    #18976
    Ez nem az, de ez se sokkal jobb:

  • sz4bolcs
    #18975
    Láttatok már olyat, hogy egy kisstack A-magassal overbeteli a flösshúzóját kisvak pozícióból 4 játékos ellen? :D:D:D::D:D:D
    Úgy látszik, meg kell szoknom, hogy ilyenek is vannak.
  • sz4bolcs
    #18974
    Én nem játszanék ilyen végtelen rebuyos tornán éppen a tilt miatt. 10x visszavásárolnám magam, és ahogy wolf mondja, észre sem veszi az ember, hogy ez már a tilt...
  • TaRka0107
    #18973
  • sz4bolcs
    #18972
    Ilyen flopot mindenkinek. :D Olyan jó érzés volt, ahogy pakolták be nekem a zsetonjaikat. :D:D:D

  • ddt500
    #18971
    Na mindegy az utolsó rebuyjal felmentem 15 000-ig majd kipottyantam egy blöff következtében. Asszem mára elég volt. Sikerült újra lemennem 350-re.
  • ddt500
    #18970
    Én meg egyszerűen nem szoktam rebuyoson játszani. Nem tudom mi ütött belém.
  • MEdievil
    #18969
    Nekem van egy 2 rebuy szabályom.. akármilyen jó asztal vagy verseny maximum kétszer veszem vissza magam ha azt is bukom akkor lépek.
    Hiába játszol akár milyen jól a 3. után már úgy is tilten vagy még ha észre sem veszed és már csak azért is jön a következő bukta.
  • ddt500
    #18968
    Beültem rushpokerezni. Az első tornán nyertem 16$. A másodikon kb. a 10-ik rebuyt tolom. Sornál kisebbet még nem kaptajk az ellenfeleim. AQ all-in. A8 megadja és addig adogatja a lapot amíg nem lesz sora. Eddig kb. 6 full ellen estem ki ill. egy floppon 10-es fullom elvérzett egy 9-es poker ellenében. Szerintem én tankolom fel a fél mezőnyt.
  • sz4bolcs
    #18967
    Én az egyasztalossal vagyok így. Kicsi a nyeremény. Ha tudok stabilan jól játszani egy egyasztaloson, akkor az a stabil játék valószínűleg kitart 3 órán keresztül is, akkor meg miért egyasztalost menjek, miért ne 90est?
  • MEdievil
    #18966
    Erre én is gondoltam csak van valami ellenszenvem az Sng-vel kapcsolatban. De azért bepróbálkozom ma amúgy is kevesebb versenyre tudok nevezni.
  • ddt500
    #18965
    Csak sokat szóltunk hozzá az elmúlt 1 órában. Vagy is a többiek keveset.
  • sz4bolcs
    #18964
    Népszerűek vagyunk:

    1. Képek, videók (humoros, aranyos, stb.)
    2. Internetes Fogadások, Tippmix
    3. German Truck Simulator
    4. Póker
  • sz4bolcs
    #18963
    Aztapaszta :D:D:D
  • ddt500
    #18962
    Valamit még is csak tudhat a figura.
    Link.
  • ddt500
    #18961
    A5/7-est próbáltam eljátszani. 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ha végigemelem akkor is megadja.
  • sz4bolcs
    #18960
    vagy azt is gondolhatta: nini, most nincs allin, jó vagyok a 66-tal.
  • sz4bolcs
    #18959
    Flopon calloltál, turnt elcsekkelted, simán gondolhatott egy river blöffre. Mondjuk ettől még lehetett idióta.
  • ddt500
    #18958
    Ja és még volt 5500 zsetonom 1000-es vaknál. Percenként kb. 3-an estek ki.
  • ddt500
    #18957
    Tegnap este ugyan ez volt. 216-tól fizetett. Kiestem 55-ös ólinnel 252-nek. Egy osztással előtte ha 22-re bemondom az ólint 3X pénz lett volna mert utánam 2-en ólin mentek Ax-el és 2-re kijött a sor. De azt meg eldobtam.
  • ddt500
    #18956
    Őnmagában nem de amit megpróbáltam eladni azt egy okosabb játékos bevette volna. Addig mindig vagy ólin vagy dobás. Amikor floppon megadtam a hívását próbáltam jelezni, hoyg van valamim. A végén is csak azért hívtam 800-at mint ha value bet lenne. Erre megadja. Nem konkrétan itt volt idióta de összességében nem úgy tűnt mint aki bármilyen következtetés levon a többi játékosról.
  • sz4bolcs
    #18955
    Ami kis stack-ként nem lett volna annyira gáz azon az összetételű asztalon, viszont volt még 8 nagyvakom, ami még jópár körig kitartott volna, amég jön jobb pozícióból jobb lap, ráadásul ketten voltak ugyanannyi zsetonnal, mint én, csak türelmesnek kellett volna lennem, és megvárni, amég kiesnek. :/ Elcsesztem, az én hibám. Pozitív, optimista-tilten voltam.
  • sz4bolcs
    #18954
    2. replayben szerintem nem annyira idióta az a megadás..
  • sz4bolcs
    #18953
    88.. Én ugyanígy jártam tegnap 180as döntő asztalon, csak én 99el nyomtam egy allint kör elejéről. Csak nem AK fogadta..
  • ddt500
    #18952
    Sajnos nem. Írtam, hogy én voltam. Ő ejtett ki. 99-re megadta az ólint. Nem is mondom mire mondtam be mert blöff volt.
  • ddt500
    #18951
    Hogy pozitívan zárjam az elmélkedésemet így nyertem meg a 30$. Ne kérjetek rajtam számon semmit. Tilten voltam.Nem teljesen de többször is. Bazd meg az anyád felkiáltással mondtam ólint.(Elnézést az ismételt vulgarizmusért.)

    Szar blöff. (Idióta megadó)

    Innentől mindenre ólint mondtam. Szerencsére ez beakadt.

    És itt volt a vége.


    ui.50-50-es állásnál felajánlottam a dealt de a russki köcsög szerintem azt sem tudta mi az.
  • sz4bolcs
    #18950
    Remélem, 4h-t dobott
  • sz4bolcs
    #18949
    Remélem harmadikként esett ki az a bunkó.
  • sz4bolcs
    #18948
    Idióta paraszt. Én bármelyik két lappal belimpelek ilyenre..