30078
  • MEdievil
    #19187
    Tegnap meddig jutottál? Itm megvolt?
  • sz4bolcs
    #19186
    Bárcsak elkísérne a szerencse, és játszhatnék döntő asztalt egy ilyen versenyen... :/
  • MEdievil
    #19185
    Ja preflop? olyan nem volt nem tudom miről beszélsz! :D
  • sz4bolcs
    #19184
    Hát, igazából semmi jelét nem adtam, hogy nálam van a tizes. Turnt is elcsekkeltem, úgyhogy gondolhatta, hogy ha nálam lenne a T akkor már akkor emeltem volna vele. Mákom volt ezzel a szar játékkal, mert így földuplázódtam.
  • MEdievil
    #19183
    Dehogy, biztosra volt tárazva az a river :))
    Azért az előző A3 vs QQ hoz képest ez kicsit más szitu de tény hogy mákkal nyertem a flipet :)
  • sz4bolcs
    #19182
    Ja, hát végülis flopon már coinflip volt. :D
  • MEdievil
    #19181
    És megadta és megadta! ennyire xD
    itt tényleg nem kell finomkodni, minél agresszívebb vagy annál kevésbé hisznek neked :)
  • sz4bolcs
    #19180
    Láttam ám, hogy majdnem kiestél. :D
  • MEdievil
    #19179
    Én elfelejtettem addont venni! kicsit rosszul érintett hogy az átlag 15000 helyett nekem volt vagy 6k :)
    Másik asztalon egy nagyon durva buborék ment ezen meg épp nem történt semmi és mire feltűnt hogy gyanúsan nagy a csönd már vége is volt az addon időszaknak.
    Azért az előbb sikerült behúzni egy coinflippes hármas allint. 6k > 23k :)
  • sz4bolcs
    #19178
    látom te is... szépet mákoltál. :D
  • sz4bolcs
    #19177
    Wolf bakker, mekkfokktam az Isten lábát :D:D:D::D

  • sz4bolcs
    #19176
    Turnön kerestem a fold gombot, aztán rájöttem, hogy nem tudok direkt-foldolni, ezért elhatároztam, hogy végigcsinálom. :D
  • sz4bolcs
    #19175
    Nem jött lapom, gondoltam csinálok magamnak egyet:

  • sz4bolcs
    #19174
    Eljátszotta, hogy van a kezében két. .... .. lap. :D
  • sz4bolcs
    #19173
    A srác vajon mire hajtott? (a kiesésen kívül)
    Mit súghatott neki a varázsgömb?

  • sz4bolcs
    #19172
    xDDDDDDDDDD Mekkora bajnok! Ő tudta, hogy ász magassal ütni fogja a QQ-dat. Ha nem, akkor legalább jön a szín. Ha az sem, akkor egy ász. :D
  • MEdievil
    #19171
    oké többször meg sem szólalok

  • MEdievil
    #19170
    Amikor megláttam hogy 46s oda se mertem nézni mi jön a floppra



    Nekem bubi! vééégre ez jó napnak ígérkezik :)
  • MEdievil
    #19169
    Versenyfüggő! meg kell nézni leírásban mindig benne van hogy mennyi zsetontól lehet rebuyolni.

    Láttam azokat de ezt még úgy is nehéz elhinni hogy ha a saját szemeddel látod :)
  • sz4bolcs
    #19168
    Lol, én eddig azt hittem, hogy a rebuy-jal újra bevásárolhatod magad, ha elfogy a zseton, erre látom, hogy sokan dupla zseonnal kezdik a játékot. Ezek szerint addonként is működik ez a nyomorékság...
  • sz4bolcs
    #19167
    Már nyomtam be pár replayt knockoutos handekről. Kétszer volt olyan, hogy ráemeltem a srácra, ő callolta, aztán check nélkül dobta is egyből. :D
    Lehet, ránézett a logomra, nyugtázta, hogy én vagyok a sheriff, és ellenállás nélkül megadta magát. :D
  • MEdievil
    #19166
    Ez a knockout valami vicc.. Az egyik játékoshoz elég volt annyit írni: Jó lap = all in

    Ha AK-JJ-77 van nála rányomja az allint minden más esetben dob XD de az a szomorú hogy meg is adják neki! Arról nem is beszélve hogy ő kapja sorba a lapokat.
  • sz4bolcs
    #19165
  • ddt500
    #19164
    Ennyi vót 9$. Végül is csak kettőt rebuyoltam. Persze AK-val estem ki QJ ellenében.
  • ddt500
    #19163
    Kb.3 perc után ólin mentem KK-val 62s és 55 ellen. Még nem kellett rebuy.
  • ddt500
    #19162
    Valóban nem ismersz. Vannak bőven hibáim el is ismerem őket. Lehetnék olyan mint a szabolcs aki állandóan tömjénezi magát.(Csak viccelek). Igen van, hogy egy asztalon tiltre kerülök 4-5 osztásig. Ha azt túlélem van esélyem. Olyan is van, hogy dühből drágább sng-re ülök be. De ott simán eldobom az első 20 osztást ha nem jön a lap. Nem viszem át a dühömet másik játékba. Persze ha ott is balszerencsém van üvöltök de ez evvel jár.
    És nem egyszer nyertem már nagyot hanem vagy 20X-or négy különböző pokersite-on. (Nagyot=tornán 100$ felett. Persze ez valakinek aprópénz).
    Valószínűleg el fogom bukni ezt a bankrollt is. De számításba vettem és igyekszem előtte minél többet visszautalni. Erről ennyit.
    És most beülök egy 3$-os rebuyos 32000$ garantált rush tornára. 3 rebuy-t adok magamnak.
  • ddt500
    #19161
    Ez az. Ha elveszítek 6-7 sng-t egymás után akkor vegyem ki a pénzem és hagyjam abba? Kis pihenő oszt folytasd tovább. 440-ről 230-ra buktam le mielőtt megnyertem a tornát. A végtelenségig nem tarthat ki a balszerencse. (Remélem a pénzem azért tovább tart). Oszt ha még sem akkor kövi hónap újabb próba.
  • TaRka0107
    #19160
    De nem veszti el, mert van elég pénze. Ha kiesel egy versenyről nem is az a lényeg hogy hagyd abba hanem hogy folytasd ha nem vagy tilten, mert napi 1 sng nem ér semmit.
  • Rash87
    #19159
    Nem ismerlek,de írásaid alapján ez jön le...Tegnap is nem egyszer leírtad,hogy tilten voltál...
    S nekem mindegy,hogy hogyan veszted el a bankrollod,te dolgod,bocs h szóltam vmit is:)
  • ddt500
    #19158
    Hú de ismer engem itt valaki. Először is miután tegnap nyertem beültem még kb.20 135 fős rush sng-re és 3X fizetős helyen végeztem. Sajnos csak 4$-ok voltak. Egyébként meg valóban előfordul, hogy tiltre kerülök de csak egy játékon belül. Ha kiesek valahonnan nem azért ülök be egy másik asztalra, hogy gyorsan visszanyerjem a pénzem hanem mert játszani akarok.
    Nem kezdem avval a következő játékok, hogy ólint mondok 67s-re.
    Egyébként meg ne aggódj az esetleges lenullázódásom miatt. Ha ma este meg is történik az nem katasztrófa.
  • sz4bolcs
    #19157
    The red slime strikes back!

    Vörösiszap. Mint valami zs-kategóriás horrofilm címe. :/

    Amúgy tök jó a kezdeményezés. Mai profitom felét átutalom...........
  • biktop
    #19156
    Pokerstars:

    Na ez rendes tőlük!
    Vörösiszap
  • TaRka0107
    #19155
    Én is ezt akartam írni csak kicsit kedvesebben:D
  • Csacsi
    #19154
    Hát ez egy jó szar játék volt.
  • sz4bolcs
    #19153
    Az oké, hogy csináltam egy brutális potot, de akkor mekkorát emeljek, hogy eldobják a szarjaikat???

  • sz4bolcs
    #19152
    Szeretem ezeket a szutykos konektorokat. :D
  • sz4bolcs
    #19151
  • Rash87
    #19150
    Ez a legtipikusabb hiba,amit pont csinálsz...
    Veszítesz 1-2 sng-t,aztán egyből vissza akarod nyerni,s tilten játszol kb. Ilyeneket csípem legjobban,mert ha már találnak 2 színt,már all int mondanak :))
    Tegnap is ugyan ezt csináltad, igaz nyertél 1 szépet,de ha nem lettél volna 3.,akkor tuti tovább játszol,s már ma nullán lennél,bár ha így folytatod,még lehetsz. Tudni kell,mikor kell abbahagyni...
  • ddt500
    #19149
    Az a flop utáni 98,5% igen csak szívet melengető.
  • ddt500
    #19148
    Full tilten is elég gyakori. Már nem a tripla drill de a dupla igen.
    A mai napom eddig totális csőd. Egy fillért nem nyertem. Bereggeltem vagy 15 rush sng-re. Egy jó részén orbitális balszerencsém volt. Másik részét én rontottam el. Most az uccsón igen érdekes volt. Pillanatok alatt feltripláztam magam. Stabil első 10. Aztán elkezdtem kicsit lazáskodni de még semmi vészes. Egyszer csak roló le és megadtam A10-re egy ólint. JJ ellenében. Persze nem jött az ász. Maradt 1500. Kövi osztásban kisvak vagyok. Mindenki dob. Mondom kell a nagyvak. Ólin Q10. Ellenfélnél 1010. Első lap 10.Estig pihi mert csúnya bukóban vagyok.