30078
  • #29036
  • Csacsi
    #29035
    Rossz ötlet volt szólni nekik...így átállítják az RNG-t :)
  • sz4bolcs
    #29034
    Nem fog. ;Ð Most írtam pokerstars supportnak, hogy mivel ilyen jól megy a játék, mostantól ne is kelljen azzal vesződnöm, hogy versenyekre nevezek, elég lesz, ha átküldik a nyereményt.
  • Csacsi
    #29033
    Jó kis hotrun....ezek után szokott jönni a lejtő. Azért remélem nem fog....bár kizártnak tartom.
  • sz4bolcs
    #29032
  • sz4bolcs
    #29031


  • sz4bolcs
    #29030
    hadd menőzzek picit, aztán vállba is veregetem magam xD

  • sz4bolcs
    #29029
    ratyiiii

  • sz4bolcs
    #29028
    hát.... őt nem zavarta, hogy a blöffön kívül minden veri.
  • Rash87
    #29027
    Tegnap DoN-ba a végén valaki úgy duplázta a beülőt,hogy pontosan 5 zsetonja maradt,mire kiesett a 6.
    Azért az durva,hogy mennyire kivárásra játszanak ebbe a típusba.
  • sz4bolcs
    #29026
    reggeli profitmaximalizálás (xDDDDDDDD)

  • sz4bolcs
    #29025
    -Hogy hívjuk a nagyon passzív pokerjátékost?
    -Checknorris
  • Lammer
    #29024
    motherticket utan szabadon, meg mindig "poppysea" vagyol :DDDDD

    baszki tegnap e'lo" cashen volt olyan megadasom (flop elott hivas, mind3 utcan kilotte a 3 toltenyet amivel riveren mar allinelnie kellett), aminel szetizgultam magamat, mikor betoltam neki a zsetont es mondtam a tobbieknek, hogy nincs semmije be, es be is muckolt, elkoszont el is ment... tok jo volt! :) vernyomasom mondjuk 200 volt alapbol :)
    de ez a kezimeccs most uberelt mindent, szetvagott rendesen
  • sz4bolcs
    #29023
    Csak hogy megjöjjön a kedv egy kis preflop clickbackre. :)

  • Lammer
    #29022
    ezt lehetne cinikus felhang nelkul? -.-

    Prec.:
    jo adag kihagyas utan, ma vegre jott a hosszutavos matekolos styleom ELO" cashen meg tornan... cashen +57,5%, utana torna meg donto, 5 osztozas :) pozitiv chi rulez^^
  • Lammer
    #29021
    egyebkent neha ki lehet fogni tok jo asztalokat! tegnap is volt egy sessionom, ahol egy amcsi sraccal jokat csataztam... o" is tudott dobni, meg utottuk a fisheket :D
  • sz4bolcs
    #29020
    Na, megmutizom, hogy játsszuk micro-limiten a nuts-közeli handeket:





  • Rash87
    #29019
    a hugi nem mondta,h játékpénzes játszásból/hülyéskedésből semmilyen következtetést ne vonj le?
    Senki se úgy játszik,mint real moneyban.
    Fulltilt-en nekem is volt több millió,sokra mentem vele :)
    Max. gyakorlásnak jó,ha netalán vmilyen stratégiát elkezded,leteszteled.
    Bár játékpénzbe mindig más eredmény esz.
  • precision
    #29018
    azért, mert egyrészt playmoney, aminek semmi köze nincs a pókerhez
    hiába feszesen játszol, tudat alatt akkor is ott van, hogy play money és bátrabb vagy
    a többiek pedig kb 10ed ennyire veszik komolyan a dolgot és allineznek egy 8-2 -re is akár ha épp úgy tartja kedvük

    szóval a playmoneyból _SEMMILYEN_ következtetést ne vonj le... az nem póker, az ilyen rulett/lottósorsolás szinten van

    faternak is van pokerstarson vmi 1millió playzsetonja, de micro SNG -ken már nem szerepel ennyire jól
  • Lammer
    #29017
    es a káanyjaert nem jelenik meg kepben?

    mindegy...

    a lenyeg: 247028 zsetonom van... :P
  • Lammer
    #29016
    az miert van, hogy pléjmánival kessezve... minden nap egy mini session (cash only)

    igy allok a kezdo 1000-bol? -.-



    ez most real money-ban kellene, de nagyon... :D

    es igen, ugyan ugy jatszom, mint real moneyban (feszes-matekos)... a hosszu tavos elmeletes-matekos, ellenfelnel szar megados jatek itt kidomborodik... vegre... igazi penzben, miert nem?
  • sz4bolcs
    #29015
    Itt mondjuk a preflop játékkal szúrtad el. Ha már vmit csinálsz preflop, ami nem minimum 2,5x-ös visszaemelés, akkor sima call, és ezen a flopon ha cbetel, akkor pot committed közeli overbet. Hülyéket nem érdemes félrevezetni, mert maguktól is elég hülyék.
  • sz4bolcs
    #29014
    Borzasztó játék volt mindkettő. Ezen a szinten nincs szükség ilyen elmés clickbackekre, és 1/3 pot hívásos sunnyogásra még nuts-szal se. Szép karakteres játékot játszva ismerje föl az ellenfél, ha verve van, és ennyi.
  • precision
    #29013
    flop utáni hívás nagyon kicsi volt (lehet a flop előtt is?), persze annyit sem kellett volna megadnia, már preflop dobnia kellett volna... de ha flop után minimum 2-2,5x annyit hívsz mint amennyit hívtál akkor eldobja szerintem
  • Christian88
    #29012
  • Christian88
    #29011
    Lassan tényleg csinálok egy excel táblázatot, hogy hányszor nyerek/kapok ki, ha all in megyek és ezt előnyből vagy hátrányból teszem-e.

  • sz4bolcs
    #29010
    am onnan visszajönni szép móka lehetett. :)
  • sz4bolcs
    #29009
    au :D
  • Christian88
    #29008
    nagy nehezen visszajöttem, de nem akarta a PS az istennek se, hogy megnyerjem.



  • Christian88
    #29007
    és az első 3 nyer:

  • Lammer
    #29006
    ja semmi...

    egy poker, egy full es egy flopsor :DDDDD
  • Csacsi
    #29005
    Nem értem mi a gond. Flop után lemákoltad az AQ-t
  • Lammer
    #29004
    'nyadat mar...

  • Lammer
    #29003
    jatekpenz... kezdtem 1000 zsetonrol... most jarok 123 ezernel... persze jatekban megy... :(

    ez egy erdekes utkozes... persze matematikailag jol jartam, de ezek az utkozesek... komolyan...

    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=4471569[/flash]
  • Rash87
    #29002
    Breaking News - A PokerStars megvette a Full Tilt Pokert és hamarosan újraindítja

    El sem hiszem!!!
  • precision
    #29001
    river bubinál szerintem beborítottad volna a gépet a sarokba asztalostul együtt :DDD
  • Christian88
    #29000
    Na végre nekem is kijut a jóból.

  • ntex
    #28999
    Oltári nagy fishek vannak abban a teremben...
  • precision
    #28998
    pfff... élőben az ilyet azért szerintem a többiek meglincselnék... :)
  • sz4bolcs
    #28997