30078
  • sz4bolcs
    #19347
    még1x:

  • sz4bolcs
    #19346
    ilyen most a grafikonom, tök érdekes látni benne a bukószériákat:

    http://www.pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByGamesPlayed?id=38215599&pnid=1&tt=2

    http://www.pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByDate?id=38215599&pnid=1&tt=2
  • sz4bolcs
    #19345
    neki meg kell adnia az overbetet flushhúzóra.... aztán turnön is... szerintem még riveren is adta volna, annyira kibszottjó húzója lett volna a végére. :D
  • sz4bolcs
    #19344
    most lettem 2. egy $4-es 180ason. xDDD A-alacsony lemákolta az AQm először, aztán A10-zel allineltem AJ ellen... flopon ott a 10es... hát persze hogy riverre kell még egy J, hogy jó legyen.,.
  • sz4bolcs
    #19343
    sebaj, legközelebb összejön...

  • plu604
    #19342
    menő
  • ddt500
    #19341
    Tessék ez a rush poker.
  • ddt500
    #19340
    Nem. Ez egy Full Tiltes találmány. Az a lényege, hogy nem kell megvárnod, hogy sorra kerülj hanem azonnal dobhatsz és rögtön átkerülsz egy másik akkor nyíló asztalra ahol azonnal kapsz is lapot. Iszonyat pörgős a játék. 1 óra alatt 300 osztás is lemegy.
    Tehát kapsz mondjuk 93-at van egy quick fold gomb arra rányomsz és már el is dobtad és egy másik asztalon találod magad más emberek között.
    Egy 135 fős rush sng lemegy 1 és 1/4 óra alatt. Egy mezei 90 fős 2-3 óra.
    Van rush turbo na ott még a vakok is 3 percesek. Nekem ez bejön mert a sima sng-ket borzalmasan lassúnak találom. Viszont nem szeretek 4-nél több asztalon játszani egyszerre.
  • ba32107
    #19339
    Ezt szeretem a FT-ben: már válaszoltak is. Semmi különös, utánanéznek, de erről engem már nem tájékoztathatnak :D Szerintem semmit nem fognak csinálni.
  • TaRka0107
    #19338
    Ez a rush sng mit takar? Hamar növekednek a vakok?
  • ddt500
    #19337
    Na végre. Pénzes helyre jutottam az első 12$-os rush-on. 4-ik hely 150$.Bár a 3-ik hely is célban volt csak a buzi shortstack mindenkit lemákolt.
  • ba32107
    #19336
    Lemákoltam egy arcot egy teljes beülővel.... utána akárhányszor összeakadtunk, osztott a cseten, káromkodott, anyázott. Jelentettem a supportnak :D
  • ddt500
    #19335
    Limpelt AA nyer nagy mákkal.
  • TaRka0107
    #19334
    LOL! Omahában most kaptam 3-adjára egymás után QQ párt, 2-re jött is a drill, 3.-ra már nem:D:D
  • ba32107
    #19333
    Mostanában én is vesztek, de szerintem azért mert szarul játszom. Elkezdtem kijátszani az iron mant, ez napi minimum fél óra intenzív játékot jelent, sokszor meló előtt, és nagyon sokszor nincs is kedvem. Kicsit passzív lett a játékom, nemtom, elbizonytalanodtam. De lehet, hogy csak downswing. Egy biztos: nem a terem basz át :D
  • Rash87
    #19332
    Remélem átvetted tőlem az átkot:D
  • MEdievil
    #19331
    Lemákoltak volna kettes párral vagy körbefold az emelésre :)
    Jobb mint 5 óra után buborékban kiesni :(
  • sz4bolcs
    #19330
    Mindenesetre ez a 'kapsz mindkét asztalra egy ászpárt, amég kiülsz' szép kis fricska volt az univerzumtól...
  • sz4bolcs
    #19329
    lehet pihenni kéne
  • sz4bolcs
    #19328
    Ja. De eszembe sem jutott megnézni, hogy mikor lesz szünet. xDDD készen vagyok.
  • MEdievil
    #19327
    :DDDD bocs de ez
    És ahogy látom alig kelett volna várnod a szünetre pár percet mi?
    Nekem az ilyen legdurvább az volt amikor még láttam hogy AA van nálam és volt vissza 1mp de a kattintást már nem fogadta el >.<
  • sz4bolcs
    #19326
    Megyek, fölkötöm magam...
  • sz4bolcs
    #19325
    Kimegyek reggelit készíteni, erre mi történik?????????????????? A replay-es képen a jobb oldali asztal utolsó keze látható....
    Mindkét asztalomon AA-t kaptam, baze... soha nem ülök ki szinte épp emiatt, ez volt az első, erre.....

  • MEdievil
    #19324

    Annyira tudtam... a buborékban meg így kell kiesnem :/
  • sz4bolcs
    #19323
    valami high/5 mániája lehet :D
  • sz4bolcs
    #19322
    ugyanaz a srác. Direkt nem emeltem, nehogy bedobja, kíváncsi voltam, most mi van nála xDDDD


  • MEdievil
    #19321
    Ezen az asztalon én elsírom magam... soha nem tudok 10bb fölé menni mert ha van lapom foldolnak de kiesni sem tudok :D


    Ez is milyen rendes? az allinnel megvéd nehogy a másik megverjen :D
  • sz4bolcs
    #19320


  • sz4bolcs
    #19319
    Ha igazságosak szeretnénk lenni, akkor a JT érdemli meg legjobban a potot. Ő volt a legbátrabb. :D
  • sz4bolcs
    #19318
    10J xDDDDD egyszín
  • sz4bolcs
    #19317
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    bocs, de ez............. tipikus

    Amúgy melyik asztal??? :D:D Megyek oda fejni őket.
  • ba32107
    #19316
    Ez mi a fasz???
  • sz4bolcs
    #19315
    Mondjuk így, hogy preflop nem emeltem, kevésbé volt hihető, de... lényeg, hogy nem callolta. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #19314
    Szerintem fél órás ász-pár videót össze tudnék hozni :D
  • sz4bolcs
    #19313
    Ha nem jönnek lapok, néha muszáj :/

  • MEdievil
    #19312
    Ha megadja valaki akkor már neked úgy és régen rossz :)


    Na ez a bubis téma egészen bejött nem kellene egy ász párosat keresnünk hátha az is így működik? :D
  • MEdievil
    #19311
    Mi lehet az a lap amivel első helyről berakja a negyed pénzét majd egy kis short stack (én ász párral :) all-injére egyből gondolkodás nélkül dob?
    Komolyan kifogtam a pókertörténet leggyökerebb asztalát :D
  • sz4bolcs
    #19310
    Az előtt 3 JJ-t kaptam egymás után 2 asztalon lol :D:D:D

    JJ egyetlen értelmes megjátszása (mert úgysem adja meg senki)


  • MEdievil
    #19309
    Áh akkor vörösen izzik nekik a gömb és azért van mindig körbefold :)
  • sz4bolcs
    #19308
    "akkor pusztuljunk mind!" xDD