30078
  • sz4bolcs
    #19587
    wahahha most már úgy tudok örülni mindegyik leosztásnak, amikor nem jön nekik...

  • ddt500
    #19586
    Na. 2 osztás és le is törtem a billentyűzettartót. Az egyik megadja első osztásban K8-ra az ólint a másik 69-re. A második különösen vicces volt mivel 555-el indult a flop. Még sem volt elég az AK. River 6.
    A hülye bunkó emel 30-as vakra 60-at. Mondom megviccelem egy ólinnel AJs.
    Erre fel call és mutatja a K8-at. Azonnal tudtam, hogy vesztettem. Az AA is kevés lett volna mert persze 2 párt is kapott.
  • sz4bolcs
    #19585
    persze mindig sikerül visszahoznom, de ennek úgy kell vége lennie, hogy valamelyik kis buzi lemákol:

  • sz4bolcs
    #19584
    elegem van, más harmadszor kell szünetet tartanom tilt miatt, mert adja ezeknek a kis pöcsfejeknek.
  • sz4bolcs
    #19583
    hihetetlen, hogy mindig nekem van jobb kísérőm, és mindig jön nekik a kettes, négyes, meg amire éppen szükségük van.
  • ddt500
    #19582
    És hogy nyomatékot adjak a hülye faszfej meghatározásnak.

    Egyébként 100X megfogadtam, hogy nem blöffölök mert egyszerűen képtelenség kiemelni őket ha találnak egy párt. Egyébként szívesen melléállnék ilyenkor és megkérdezném, hogy ha az ellenfeled KQ mutatott volna fel mit tennél??
  • sz4bolcs
    #19581
    hátbazz ma ez szerintem a 4. ilyen szívásom ezen a versenyen...

  • ddt500
    #19580
    Hát ezt elbasztam. De, hogy miért adta meg?? Ez a tipikus hülye faszfej aki el nem tudja képzelni, hogy lehet nagyobb lap mint az övé. Tudom mert 100-val húzok le ilyen faszokat akik megadják egy alacsony kickerre.
    Egyébként pontosan tudtam, hogy milyen lapja van. Vagy is K10-re tettem.
  • sz4bolcs
    #19579
    haaa'lp on fláp

  • ddt500
    #19578
    Két osztás. Az elsőbe azért mentem bele mert kicsit tilten voltam.20 percet vártam a jó lapra (rushon ez vagy 60 osztás) jött az AA és körfold. Na ezek után jött ez:

    Itt meg nem is tudom mit képzelt az ellen. Biztos megunta.
  • ba32107
    #19577
    Én egyszer sörözés közben játszottam SNG-t, és mire heads-upra kerültem, már annyira kellett vécére mennem hogy második lettem, félig direkt :D
  • sz4bolcs
    #19576
    bazz nekem soha az életben nem szabad kiülnöm.
    Az előbb kiültem, olyan gyönyörű egyszínű AK-t kaptam, már flopon megvolt a flössöm. Másik asztalon KK, ami turnön már drill lett volna egy alacsony szivárvány flop után. Mentségemre legyen, hogy ez elkerülhetetlen egészségügyi kiülés volt.
  • ba32107
    #19575
    Fogalmam sincs, én se értem. Talán olyasmi lehet, hogy dupla FT pontot kapsz, de csak szimpla Take2 pontot........... az Iron Man pontoknál is kapok kb 5-6-ot, amíg FTP-ből 30-at. Nem értem.
  • Rash87
    #19574
    Egyébként ezt a TAKE 2 pontot hogyan számolja/számolta? Ez nem sima FTP? Mert első Take2nél se jöttem rá,itt is számolt mondjuk 30 full tilt pontot,take2-s táblázatba meg kaptam mondjuk 7-8at.
  • ba32107
    #19573
    Full Tilten kb 1500 a legolcsóbb, amit egy hét játékkal összeszedtem (mondjuk take2 volt amikor dupla pontok vannak)
  • TaRka0107
    #19572
    Értem. Valaki vett már pólót valamelyik poker teremnél? Mennyi pontba kerül egy póló?
  • sz4bolcs
    #19571
    dejó sunday 1/4 mill. hyperturbo: allin JQo-val, 910s ellen. jön neki a flös...
  • sz4bolcs
    #19570
    Csak pár órám van fölvéve, nem nagyon járok be, majd csak vizsgázni.
  • TaRka0107
    #19569
    Délután kezdődnek az óráid?
  • sz4bolcs
    #19568
    Egyetemista vagyok vagy mi..
  • Rash87
    #19567
    Remélem nekem is ott lesz,mire hazaérek :))
  • ba32107
    #19566
    Na, megkaptam a take2-s 25 dodót.
  • TaRka0107
    #19565
    Neked nincs munka vagy otthon dolgozol?
    #19538: River pikk hova lett??
    #19549: Nekem eddig olyan volt hogy egymás utána kaptam 3-szor KK párt:D:D
  • sz4bolcs
    #19564
    Most megiszom egy finom tejeskávét, benyomom a Riders on the stormot, lefekszem az ágyba, és nézem a napfelkeltét, elképzelem, ahogy mindenki éledezik. :/

    ('Szürke csendben alszik a város, néz ezernyi ablak, már csak pislákol a fény. Örök hajnali ködbe zárva: Élő bábok, kikkel játszik csak az éj')
  • MEdievil
    #19563
    Nem tanulok, dolgozok de megoldom :) meg nem mindig volt meg lesz így de ha már így alakult akkor most miért-ne :D
  • sz4bolcs
    #19562
    Neked amúgy nincs suli, meg ilyenek, hogy te is ennyire ráérsz minden éjjel pokerezni, éjjelibagolykodni?
  • MEdievil
    #19561
    Kár pedig tényleg szépen indult :)

    Viszont ez a titán valami borzalom meglepne ha itt valaha összeszednék 900 pontot :D eddig össze jött vagy 16..
  • sz4bolcs
    #19560
    úgy néz ki, elsőkből lesznek az utolsók, megéri ss-kedni az elején. :)
  • sz4bolcs
    #19559
    brutális bukó volt ez az egész, ezt ki kell pihennem. Végén coinflipeltem A6s-sel 55 ellen, flop KJJ nekem backdoor flöshúzó, már örültem, hogy jön mégegy K és akkor leszophat, hát nem 5-ös jött törnre? :D
  • sz4bolcs
    #19558
    valszeg az utolsó nehéz dobásom a versenyen (szerintem nehéz a nagy pot miatt):

  • MEdievil
    #19557
    Na igen de még akkor is több esélyed van ha a következő körben bármilyen lapot beltolsz preflop. SS-ből meg még akármi is lehet :)
  • sz4bolcs
    #19556
    Tudod, milyen nehéz volt? :/ Majdnem rányomtam, hogy akkor baxxa meg, de végül legyőztem magam. Flopon még talán megért egy próbát egy visszaemelést, de a call után reménytelen volt az egész.
  • MEdievil
    #19555
    teljesen mindegy azt ott nem adhattad meg mert még egy A2-vel is vert volna :/ Olyan rossz király párt eldobni ilyen flop miatt..
  • sz4bolcs
    #19554
    Akármi volt nála, szerintem már két párnál, vagy drillnél tartott. :/
  • sz4bolcs
    #19553
    hát ezt ledominálta

  • sz4bolcs
    #19552
    KK na most allin és ha ledominálja egy A3, akkor az kell nekem...
  • MEdievil
    #19551
    :D én imádom a hölgyeket főleg ha nem dominálja őket két király vagy ász :)
  • sz4bolcs
    #19550
    ez beszarás, hogy kaphatok ma ennyi dáma-párt? :D
  • sz4bolcs
    #19549
    és most a 6. xDDDDDD
  • sz4bolcs
    #19548
    5. dáma-párom egy órán belül: