30078
  • sz4bolcs
    #19547
    Ja, meg most talán ez kicsit kizökkentett a pozitív tiltből reálisabb játék fele.
  • MEdievil
    #19546
    Azért az átlag zsetonunkhoz képest még mindig jól állsz szóval nincs veszve semmi :)
  • sz4bolcs
    #19545
    jobb napjaimon (és ha nem lettem volna pozitív tilten) ez sima fold. :/
  • sz4bolcs
    #19544
    tudtam, hogy ki kell ülni. AK-val benyeltem egy KK-t.
  • sz4bolcs
    #19543
    "ott jöttek a nők. istenem a nők." -KordaGyuribá
  • sz4bolcs
    #19542
    szerintem most kiülnék már meglenne az itm
  • MEdievil
    #19541
    Na innen már muszáj megnyerned! :D Azért írd hogy állsz mert a végére megyek nézni meg drukkolni!

    A hölgyek nem kis szerencsét hoztak :) Én meg beléptem a titánra és kaptam 17,9€-t ajándékba*! Úgyhogy el is dőlt mit csinálok

    *Azért hogy ki tudjam venni kell minden euró után valami 50 pontot összeszednem vagy mit remélem ezeket hamar össze lehet szedni bár az úgy is csak akkor számít ha nyerni sikerül valamit.
  • sz4bolcs
    #19540
    9. xDD
  • sz4bolcs
    #19539
    Miii???? 18. vagyok???? bazzz
  • sz4bolcs
    #19538
    én gyilkolom a moronszt rendesen:
    Két egymást követő hand:



  • sz4bolcs
    #19537
    vagy ilyen hosszabbra gondoltál?
  • sz4bolcs
    #19536
    Nyomj 90es knockoutot :)
  • MEdievil
    #19535
    Na én kiestem. Kellene keresni valami versenyt még mert annyira még nem vagyok fáradt bár lehet tiltesebb vagyok mint kellene.
  • MEdievil
    #19534
    21.30
    Az Fpp-szatellitről annyit tudni kell hogy csak allin és gambling 500 kezdő zseton alapban 50 vak és még ante is van!
    De amúgy sokan használják fpp/pénzre váltásra mert ha csak tízből négyszer nyered meg még akkor is jobban hoz mintha shopban váltanád pénzre. Nagyon gyorsan megvan.
  • sz4bolcs
    #19533
    280 fpp-set fogok nyomni, kipróbálom.. Mikor szokott kezdődni vasárnap ez a cucc?
  • MEdievil
    #19532

    nemár, ez milyen vicc?
  • MEdievil
    #19531
    Ez csak a negyed milliós és 11 dolcsi a nevezési díj. Szateliteken könnyű bejutni és egész jól lehet hozni vele miközben nem kell messzire jutni.
    Eddig 6x neveztem ebből 3 itm. 30.000 induló de az ne ijesszen meg olyan is a szint hullanak mint a legyek még itm előtt is.
    A legjobb a 280fpp 6 fő ebből 2 bejut 1 visszakapja az FPP-t szatelit, de szerintem a 2$ (átlag 90 nevező) is könnyen hozható.
  • sz4bolcs
    #19530
    Amúgy ez a sunday million ilyen nagyonmenő nagyverseny?
  • MEdievil
    #19529
    Pl. ilyenkor :) Sunday 1/4 -ről hamar kiestem de még így is pluszos lett(22$ amúgy meg 2$ szateliten jutottam be).
    Nyugodtan jelöld be a játék célra ha a póker oldalra használod.
    És én nem is vagyok maniac, ugyan :)
  • sz4bolcs
    #19528
    hát van jobb az életben, mint poker közben gitározni? :D
  • sz4bolcs
    #19527
    Jee, megkaptam a mastercardom, és kipróbáltam a feltöltést moneybookersről, meg kártyáról is. :))
  • sz4bolcs
    #19526
    na mind1, már bex-szeltem a gamingest.
  • sz4bolcs
    #19525
    hali, moneybookers, mikor szeretnék feltölteni, feltesz egy ilyen kérdést, erre mit kell, illetve miért kell válaszolni?:

    I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes [?]
    I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes [?]
  • sz4bolcs
    #19524
    Csak költői kérdés volt, tudom, hogy te ezt ki nem hagynád.... bazzz..:

    Látom, hogy ott a neved az első nevezők között, te nagyobb pokermaniac vagy, mint én, és bennem is felvetődött a kérdés, hogy te mikor alszol?
  • sz4bolcs
    #19523
    wolf: r1?
  • ba32107
    #19522
    Nem volt verseny, mert csak 6 nevező volt.... legalábbis remélem nem volt mert én fél óra várakozás után eljöttem :D Jövő hétvégén lehet megint bepróbálom.
  • sz4bolcs
    #19521
    Azt rontottad el, hogy flop után tovább játszottál. Sehova nem volt esélyed javulni, az ilyet dobni kell.
  • sz4bolcs
    #19520
    Ba: légyszi majd írd meg a Bakteres eredményt. :) Én sajna nem tudtam menni, csak este megyek vissza pécsre.
  • sz4bolcs
    #19519
    itm meglett, aztán elallineltem a kis stackem, mert indult a buszom vajszlóra.
  • plu604
    #19518
    Értem, köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmem!
  • MEdievil
    #19517
    Ha fullja lett volna akkor nem dobatni akar hanem próbál minél több értéket kicsalni a lapjaiból :)

  • MEdievil
    #19516
    Egy ilyen floppon már esélyed sincs javulni mert ha még lenne egy treffed talán a turnt meg lehetne nézni de azt is csak olcsón tehát: check. Esetleg blöffölsz amit meg is tettél és akkor raise-fold van, tehát a visszaemelésre dobnod kell.

    +Preflop a limpelő miatt nagyobbat kellett volna emelned 2-4 centel szerintem.
    Egy ennyire veszélyes floppon még ász párral is óvatosan mert az ellenfél kézskáláját teljesen lefedi! Lehet nála szín, 67-JQ amivel sora van, 89-9T amivel két párja, 88-TT amivel setje.
  • plu604
    #19515
    Jogos, köszönöm.
  • ddt500
    #19514
    Semmire megadtad az ólint. Miről is beszélünk? Flop után dobás.
  • TaRka0107
    #19513
    Én már flop visszaemelésnél dobtam volna, turn emelésnél már főleg...
  • plu604
    #19512
    Hol rontottam el? Sejtettem hogy sora vagy flush-e lehet, de gondoltam megvédem a lapom, nem vettem észre azt se hogy az elején fékezett és ezzel csőbe húzott.

    Mit kellett volna másképp csinálnom?
  • Rebellis80
    #19511
    Javítanom kell a linket :)
    Fortune Poker RH verseny
  • Rebellis80
    #19510
    €1000 hetente. Érdekel valakit Rake hand verseny? Ha innen regisztrálsz, akkor +30% rakeback is jár mellé! Nincs megszabva limit, akár 2-4 centes asztalokon is lehet játszani.
    Fortune
  • MEdievil
    #19509
    Meddig jutottál itm meglett? :)
  • plu604
    #19508
    Köszönöm!