30078
  • sz4bolcs
    #20067
    én arra emlékszem, de ott Hansen a végén nevet, hogy "mit hittél? két 4-es? neeem... hahaha" :D
  • ba32107
    #20066
    Öhm nem nagyon neveti ki, legalábbis nem emlékszem.... ott is 5-ös póker nyer full ellen :D
  • sz4bolcs
    #20065
    Ez az, amikor Hansen a végén kineveti Negreanut? :))
  • sz4bolcs
    #20064
    wooow :D:D::DD Nagyon szép
  • ba32107
    #20063
    Ez majdnem olyan mint a Daniel Negrenau - Gus Hansen hand :D "Both players want the other to have a straight" :D
  • ba32107
    #20062
    Uhh, epic cooler :D
  • sz4bolcs
    #20061
    jade, az az AA, de ott ki volt osztva az összes K, ami jöhetett volna boardra... Ha akár egy is marad a pakliba, akkor az A helyére a K jött volna...
  • TaRka0107
    #20060
    :D
  • sz4bolcs
    #20059
    Hát, viccnek elég szar lenne. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #20058
    Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ma történt egyszer is másképp allin szituációban....:

  • TaRka0107
    #20057
    Most ez komoly?
  • sz4bolcs
    #20056
  • ddt500
    #20055
    Egyébként amikor ilyenem van egyszerűen próbálom kerülni az ólines szituációkat. AA-ra nem mondok ólint csak visszaemelek, AQ-ra nem emelek stb. Néha 1 óra játék után röhögve mondom az Asszonynak, hogy ezen a rushon még csak semmivel nyertem. Lényeg, hogy ne legyen mutatás.
  • ddt500
    #20054
    Azért ez durva. 5-ös allin-nél flop után 95%-al állni. Persze a 4db K sokat segített ebben.
  • sz4bolcs
    #20053
    itm-ben vagyok egy 90-esen ss-ként, mindjárt elbőgöm magam örömömben xDDD
  • sz4bolcs
    #20052
    Azért elbeszélgetnék egy olyan proval, aki átélt már ilyen 20 000 handes bukó szériát, hogy hogyan úszta meg ép elmével...
  • sz4bolcs
    #20051
    úgy néz ki ma is kigondolkodhatom az 1 percet, kitalálhatom, mi van a kezében, callolhatok remekül, csinálhatok akármit, mert nem elég...
  • sz4bolcs
    #20050
    Aha meg a kurva anyád buzi szerver

  • sz4bolcs
    #20049
    Azért egy rohadt dámája lehetett volna, ha már ennyire emelget...

  • sz4bolcs
    #20048
    persze a nyerő széria ettől még nem múlt el (ez 3 egymást követő party):





  • sz4bolcs
    #20047
    na végre valami jó is történt

  • TaRka0107
    #20046
    Neveztem egy 2$-os turbóra. 2. hand. A7pikk. Emelek, van vagy 3 megadó. Flop Q5x, két pikk. Emel előttem csávó pot felét. Call. Jön az A turn-re. Emel, megadom. Turn: 5. Mondom Q-t leverem, 5össel meg csak nem adta meg flop előtt, nagy gondolkodás után megadom. Mutat 10 5:D:D
  • sz4bolcs
    #20045
    vadász, vadász....
  • sz4bolcs
    #20044
    mai játék, 2. hand:

  • MEdievil
    #20043
    Hát gondolta megint berakom vagy allin megyek amire ráemel vagy megad.
    Kicsit vicces azt gondolni hogy a neon feliratos csapda be fog jönni :D
  • reninho
    #20042
    http://hu.pokerstrategy.com/u4ST3H
    erre regeljetek és zsebeljétek be az 50$ ingyen dollárt :)
  • ba32107
    #20041
    A yourpokercash megbízható, nyugodtan megadhatod az adataidat. Azonban ez az 500 dollár ez az összesített pénz amit megkaphatsz (nem biztos hogy meg is kapod). Egy-egy terembe asszem csak 50-et kapsz. A lényeg, hogy megbízható. A régi személyi is megfelel szerintem, de az útlevél a biztos.

    De a helyedben én a PokerStrategy-n keresztül próbálkoznék előbb, ott kapsz rakebacket is (YPC-en nem vagyok benne biztos, hogy kapsz).
  • Mighty
    #20040
    Sziasztok!

    Mondhatni új vagyok az online póker világában. Egy kérdésem volna is egyből:

    Van ez az ingyen $500 kezdő tőke promóció (http://pokerbonuszod.info/component/content/article/38-leiras/49-yourpokercash). Van itt valaki, aki ezzel kezdte a pókeres tevékenységét? Mennyire biztonságos megadnom a személyi adataimat? Illetve egy bónusz kérdés: nekem még a hagyományos személyi igazolványom van. Azt is elfogadják?
  • sirdond
    #20039
    valóban pech, de nincs mit tenni, túl kell lépni rajta
    ha csak az ezen rágódsz egész nap, akkor negatívan hat ki rád is és ezáltal a játékodra is ;)
  • Rash87
    #20038
    Ez pech :/
  • sz4bolcs
    #20037
    "Látható, hogy igazán pontos képet még 160 000 hand után sem kapunk. Gondoljunk csak a 30-40 000 handen át tartó break even sorozatokra, vagy a 15-20 000 handes bukószériákra."

    OMG :/
  • sz4bolcs
    #20036
    "„tíz 80-20ból egyet sem húztam be” igazságtartalmára is következtethetünk.
    Ennek közel 1:10 000 000 az esélye"

    -Ezek szerint múlt héten lottoznom kellett volna. Mondtam én...
  • sz4bolcs
    #20035
    ááá szívás. :)
  • sz4bolcs
    #20034
    Még el is checkeli istenem
  • sz4bolcs
    #20033
    "ennyi tilt után naná hogy a következőt is bukni fogod"

    -Naná, hogy a következő 70/30-nál is az ellenfélnek jön le a lap...

    Nem pokereztem több napig. Aztán ott folytatódott a bukó, ahol múltkor abbahagytam.
  • ba32107
    #20032
    El lehet ezt dobni? Pedig sejtettem hogy mije van...
  • MEdievil
    #20031


    mit is gondoltam ő már úgy is tudta preflop.. azért kíváncsi lennék a halott kezéből ki lehetett volna szedni valahogy vagy még úgy sem azt a rohadt suicide connectort.
  • MEdievil
    #20030
    Olvasni való az esélyekről (elég hasznos érdemes mindenkinek, még akkor is ha nem mond teljesen új dolgot)

    Amúgy miért nem veszel ki egy kis szabadságot és nézel addig videókat ill. olvasgatsz a témában? Igazából már hamarabb kellett volna mert ennyi tilt után naná hogy a következőt is bukni fogod, kizárt hogy ne hasson rád.

    Tegnap a sunday 1/4 -en jól álltam, esélyem volt végre valami nagyobb nyereményt behúzni erre kaptam egy AKs vs AQ allin szituációt. Hiába domináltam naná hogy jött az a rohadt Q turnre. Le is iratkoztam mindenről kivéve az 1r1a de arra is kár volt elszórni azt a négy dollárt, annyira tudtam hogy ezután akármi is lesz már esélyem nincs jól játszani. Ma meg egy idióta úgy gondolta be kell jönnie harmadiknak az allinbe Kj-vel naná hogy ő nyerte pedig az Ft már csak 6 helyre volt.
  • sz4bolcs
    #20029
    Valaki nyugtasson meg, hogy nincs olyan, hogy végtelen ideig tartó bukó széria!!
  • sz4bolcs
    #20028
    Mit vétettem, hogy minden egyes alkalommal ez a vége????