30078
  • sz4bolcs
    #20107
    Azt mondtátok az előzőkre, hogy durva?????? Akkor még nem láttátok ezt:

  • sz4bolcs
    #20106
    igeeen döntő asztal előtt nagyon stílusos volt...

  • sz4bolcs
    #20105
    csak két vicceset



  • sz4bolcs
    #20104
    Végre én is mákoltam. "muszáj volt" kategória. De ezek már preflop tudják, hogy semmi esélyem AQs-sel KQo ellen................

  • sz4bolcs
    #20103
    jézusom. :D:D::D Olyan bugyuta bad beateket kapok, hogy már linkelni sem merem :D:D:D:D Ezután inkább csak magamban szórakozok rajtuk.
  • sz4bolcs
    #20102
    Az érdekelt amúgy amikor calloltam, hogy egyáltalán a sora jött ki, vagy pedig szokás szerint 10%-os outtal vert el. :D
  • sz4bolcs
    #20101
    Tudtam ám, hogy mi van nála, csak be akartam linkelni, hogy nézzétek meg...

  • TaRka0107
    #20100
    Sok a fish itt partypokeren is. Olyanokra mondanak allin-t hogy még mindig csodálkozok rajta. De persze amikor lejön a csávónak turnre a két pár, riverre a full akkor meg lecheckeli mind a két utcát.
  • sz4bolcs
    #20099
    Az a vicc, hogy arról már álmodni sem merek, hogy esetleg 50%-os szituációt nyerek, de még a 80%-osokat is rendre elbukom. :D

    Szerintem az utolsó linkelt replay-ben is azért adogatták annyira, mert ők is tudják, hogy tökmind1, hogy mi van a kezemben. :D

    Az előbb is rámnyomták az allint, nálam KQs.. hát mondom megadom, szerintem nála KJ van. Megadom, erre K9-et mutat. Flopra jött a KQ, de kitalálhatod, mi lett a vége....... Nem, nem én vittem a potot..
  • TaRka0107
    #20098
    De ez mi már?? Nagyon durva. Én nem tudom mit csinálnék... Szerintem pihentesd a pokert!
  • sz4bolcs
    #20097
    isztenem isztenem, nem jött neki xDDDDDDDDD

  • sz4bolcs
    #20096
    Teljesen alapszitu, fél kezemen meg tudom számolni, hogy az utóbbi 3 napban hányszor történt másként...
  • sz4bolcs
    #20095
    És úgy gondold el, hogy napok óta folyamatosan ilyeneket kapok megállás nélkül. Minden 2. megjátszott handem ilyen.
    Kénytelen voltam beszerezni egy rakás csokit pokerhez, hogy kiegyensúlyozzam azt a szenvedést, amit ezek okoznak.... :D
  • MEdievil
    #20094
    Ezek tényleg csúnyák :/
    Nekem mára egy AA vs 33 jutott de nem tudom mire fel adta meg a flopon a betet... oké setet vadászik és megadja a preflop emelést de még utána is jön a Q T 6 floppon?!
  • sz4bolcs
    #20093
    najó, lenyomom még ezt a 6 versenyt és húzok aludni, ez ma se lett jobb...
  • sz4bolcs
    #20092
    IGEN!!!!!!!!!!

  • sz4bolcs
    #20091
    Olyan perverz vigyorral vettem volna tudomásul, ha ezt is bemákolják:

  • sz4bolcs
    #20090
    harmadik:

  • sz4bolcs
    #20089
    második megjátszott hand:

  • sz4bolcs
    #20088
    oké, biztosan teljesen rendben lesz ....................
  • sz4bolcs
    #20087
    mai első megjátszott handem:

  • sz4bolcs
    #20086
    próbálok bizakodva hozzáállni a mai játékhoz... :/ Háthhhhaaa
  • MEdievil
    #20085
    Ha ennyire oda akarja adni a zsetonját.. ám legyen :D Azért zseniálisan berakta kemény 0% esélyre :DD Bárcsak több ilyen lenne nem kell a rivertől rettegni :)

  • sz4bolcs
    #20084
    mijaz? xD
  • sz4bolcs
    #20083
    Pistabácsizni? xD
  • sz4bolcs
    #20082
    és jön és jön


  • sz4bolcs
    #20081
    nem jött xDDDD Ne tudjátok meg, hogy csillog a szemem, amikor nem jön lap az ellenfél lyuksorára. 8))))

  • sirdond
    #20080
    köszi, már ba32107 is elmagyarázta
  • KAMIONOS KOGYO
    #20079
    Tessék:


  • ba32107
    #20078
    Ha többet nyitsz, lehet nem adja meg, de ha mégis, akkor az ellen nem tudsz mit tenni, ha lejön a húzója. A hosszútáv a lényeg :)
  • sirdond
    #20077
    ok, köszi, akkor jól gondoltam, hogy kevés volt az az emelés :(
  • ba32107
    #20076
    A Forum BB Code (Vbulletin)-t kell bemásolni úgy ahogy van. Amúgy flopon emelhettél volna nagyobbat, turnön pedig sokkal nagyobbat kellett volna nyitni (60-80%-át a potnak). Ezen kívül csak balszerencse volt :)
  • ba32107
    #20075
    Engem tavaly nyáron tanítottak meg Balatonon a barátaim, aztán nyáron néha játszogattunk, aztán augusztus végén regeltem pokerstrategy-re és ez lett belőle :) Novemberben már országos hatodik lettem a HUPT-on :D

    Amúgy én szoktam még römizni, meg Pista bácsizni :D:D Azt ismeritek? Kurvajó :D
  • sirdond
    #20074
    hopp sikerült elbaszni
    hogy kell linkleni normálisan? :)

    erről a handről lenne szó:
    http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/2581447
  • sirdond
    #20073
    én 4 évvel ezelőtt pokereztem utoljára, akkor csak funból
    most újrakezdtem és szeretném kicsit komolyabban venni
    egyébként rengeteg kártyajátékot ismerek, magyarok közül szinte az összeset. rokonokkal állandóan fájerozunk, haverokkal ulti vagy snapszer
    de ezeket minden komolyság nélkül :)
    ultizni nagyon szeretek, élőben a legjobb, de sokszor játszok ultinet.hu-n is


    amúgy most volt egy érdekes handem. tudnátok segíteni, hogy mi volt a gond? keveset hívtam? all-in kellet volna?

    <object width="400" height="267"><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="movie" value="http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2581447"></param><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /></param><param name="quality" value="high" /></param><param name="allowScriptAccess" value="always" /></param><param name="scale" value="Exactfit"></param><embed src="http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=2581447" bgcolor="#FFFFFF" allowScriptAccess="always" scale="Exactfit" type="application/x-shockwave-flash" width="400" allowFullScreen="true" height="267"></embed></object>
  • TaRka0107
    #20072
    Szerintem a legtöbben ebben látják a legtöbb pénzt, mivel nem teljesen szerencsejáték. Na meg persze a sok taktikázás. Ez széppé teszi.
  • sz4bolcs
    #20071
    Ti mit szerettek a pokerben? Mikor játszottatok először pokert? Van más kártyajáték is, amit szerettek játszani? :D

    Én előtte csak hetesezni (zsírozni) tudtam, meg pár olyan játékot játszottam, amit soha nem tudtam megjegyezni. :D

    Először olyan 8 éve pokereztem ismerősökkel, de azt sem értettem, mit kell csinálni, minden körben meg kellett mutatni a lapom a többieknek, hogy ezek a lapok most jók-e vagy rosszak.
    Aztán pár évvel később exem bátyja és unokatesója játszottak mindig pokert, de én nem értettem, mit lehet ebben a ratyiban ennyire szeretni.

    Aztán megint évekkel később... de már nem is emlékszem hogy kerültem a pokerstarsra. :D
  • ddt500
    #20070
    Mert különben ez történik. A Q nem volt elég a floppon. Csodálkozom, hogy a sor mellé nem kapott flöst is.
  • ddt500
    #20069
    Na erről beszélek. Kerülni kell a mutatást. Meggyőződésem, hogy jobb lapja volt. 77-88-ra tippelek.
  • sz4bolcs
    #20068
    Nabazz, hát senkinek sem volt egy alacsony kézbepárja, vagy két egyszínű lapja, amivel leverhetett volna?????