30078
  • ddt500
    #20227
    Legutóbb az OTP nekem 190Ft adott egy $-ért.
  • Rash87
    #20226
    Akkor jó,kössz,ki is kértem!

    Egyébként csak érdekesség képen kérdezem, mintha valahol olvastam volna,lehet pont itt,hogy most kikérni nem olyan jó a $ gyengülése miatt,talán. Ki mit tud?:)
  • MEdievil
    #20225
    Starson, Party-n minden gond nélkül gondolom ott is.
  • Rash87
    #20224
    30 $-om van FT-en... 50$ a minimum kikérés.
    Úgy lehetséges,h befizetek 20at,hogy meglegyen az 50,aztán egyből kikérem ?:))
  • MEdievil
    #20223
    Persze :) csak sajnos nem tudlak megtalálni mert a 30.000 induló miatt nem lehet megnyitni az indulók listáját verseny közben :D

  • sz4bolcs
    #20222


  • sz4bolcs
    #20221
    Na, szerváltam egy jegyet a sunday 1/4 millionra, mert kíváncsi vagyok erre a versenyre. :D Jön más is?
  • ddt500
    #20220
    Ez a döfi nekem.
  • TaRka0107
    #20219
    Lehet hogy még sem kell pihentetni ezt:D
  • TaRka0107
    #20218
    Úgy érzem egy kicsit pihentetni kell a pokert!:D

    El lehet ezt dobni egy ilyen boardon?
  • sz4bolcs
    #20217
    Én 23-ra tettem volna, és azonnal eldobom......
  • ba32107
    #20216
    Az ilyen allinek mögött általában egy olyan szín szokott lenni amiből 3 van a flopon........ megvallom nem nagyon gondoltam set-re, ha tudom hogy az van, lehet eldobom.
  • MEdievil
    #20215
    Sima call szerintem is (annak tudatában hogy nagy valószínűséggel coinflip lesz)
  • ba32107
    #20214
    Standard megjátszás volt ugye?
  • MEdievil
    #20213


    most ezt még is hogy a halálba kellett volna kitalálnom? A range amire tettem és ekkorát emel az kb bármilyen flöss húzó, Kj KQ amivel inkább dobatni akar de ő eldobni soha sem fogja így fizesse ki a kis rohadt húzóját. Pre allinre talál eldobta volna? Nagyszerű hogy van két opcióm:
    1. Nagyot emelek és körbefold.
    2. Sima emelés és minden szutyokkal bejönnek az eredmény fent.
  • ddt500
    #20212
    Ilyenkor attól basz szét az ideg, hogy a nagyobbiknak van pont olyan lapja ami jó. Nem az 1200-as senkinek hanem a 4000-nek. Aki nem mellesleg természetesen notórius vesztő. Gondolom túl gyakran ad meg 6BB emelést 56s-re.
  • sirdond
    #20211
    bármelyiknél a világon
    éves díja van ami 10 euro, egyébként csak átváltásoknál von le pénzt (2 % max de lehet kevesebb).
    szóval ha itthon forintban vásárolsz, de a mb számládon euro van akkor az átváltásért levon valamennyit
  • TaRka0107
    #20210
    Értem, köszi. Bármelyik ATM-nél ki tudom venni a pénzt? Bocs hogy ennyit kérdezgetek, de nem vagyok ebben jártas.
  • MEdievil
    #20209
    Ha rendszeresen használod akkor rendelj egy MB kártyát (10 euro) és azzal ki tudod venni egy atmnél vagy vásárolsz vele és akkor tényleg ingyen van.
  • TaRka0107
    #20208
    Szerintetek check by Mail-es szolgáltatás megbízható? Partypokeren 7-20 munkanapba telik mire kijön a pénz checken. Díja: 5$
    Moneybrookersnél díj: 0$
    MB-ről kerül 25000ftnál 8000ftbe hogy kiutalja egy másik bankszámlára, mert ezt elég nehéz elhinni.:D
  • ba32107
    #20207
    Hát ebben nem vagyok biztos :D De lehet.
  • sz4bolcs
    #20206
    Én úgy tudtam, hogy már a legolcsóbb vásári bóvli napszemüveg is UV szűrős.
  • ba32107
    #20205
    A szemüveg nagyon fasza, jól néz ki, pont mintha a fejemre öntötték volna, kellemes viselni. Azt írták hogy UV szűrős is, el akartam vinni teszteltetni, de végülis inkább megbízom bennük :D A pénztárca még nem jött meg.
  • sz4bolcs
    #20204
    Én szemüvegre, meg pénztárcára pályázok. :D Azok milyen minőségűek?
  • ba32107
    #20203
    Napszemüveg, télisapka, táska, pénztárca, póló. Ebből eddig az első kettő jött meg.
  • MEdievil
    #20202
    Nem találom de ha az segít biztos itt van valamelyik oldalon :D

    Amúgy meg most futottam egy kellemes AA coolerbe =/
  • sz4bolcs
    #20201
    valaki szúrja be a 'soha nem fogok ászpárt dobni preflop' képet pliz xD
  • MEdievil
    #20200
    Szerintem zseniálisabban nem is csinálhatta volna :D



    Persze következő körben emelek középső pozícióból AK-val erre a maniac idióta allinel T7s-el.. persze hogy lejött neki a flush.
  • ddt500
    #20199
    Na ezt fejtsétek meg!!!
  • ddt500
    #20198
    Újabb 6-ik hely. Ezek is segítettek.

  • sz4bolcs
    #20197
    nem tudom, miért tartkának címezte a kérdést, valszeg rá voltam kattanva, de általánosságban kérdeztem.. :D
  • sz4bolcs
    #20196
    miket rendeltetek eddig ft shopból?
  • MEdievil
    #20195
    Én már dobtam el amikor annyira egyértelmű volt hogy mi volt nála. Szikla ellenfél, sok handem volt róla és a végén még meg is mutatta :)Ja és az nem floppolt és nem is kézbepáros volt. De úgy általában inkább szedjék ki a halott kezeim közül a lapokat ha tudják :D
  • Mighty
    #20194
    A bankkartya.hu oldalon kiválasztod az összes bank visa classic kártyáját egy összahasonlító táblázathoz. Ott szépen ki tudod választani, hogy neked melyik bank konstrukciója lenne a legmegfelelőbb.

    A táblázatban keresd majd ezt a sort: Igénylési díjak és feltételek

    pl az OTP-nél a kártyaigénylés nyitóösszege: "ha nincs jövedelemátutalás, 300000 Ft, vagy 5 hónapos számlamúlttal 150000 Ft; egyébként 0"

    Van ahol alapból 0 ft vagy valamilyen számlacsomaghoz kötik.

    Szóval vedd a fáradtságot, és nézd meg, neked melyik a legjobb :)

    Ezen az oldalon: http://www.bankkartya.hu/index.cgi?oldal=kartyak&csoport=all
    Kattints minden visa classic mellett látható kis képre () A végén egy xls-ben letöltheted a táblázatot.
  • TaRka0107
    #20193
    Soha. De sokszor kaptam már ki nagyobb full ellen. (főleg Omahában):D
  • sz4bolcs
    #20192
    Mikor dobtatok el flopolt full house-t????
  • sz4bolcs
    #20191
    Hát, tőlem itt a pécsi otp-ben kértek, de lehet másképp máshogy van. :)
  • sz4bolcs
    #20190
    AZTAKURVA MEKKORA VIDEÓT TALÁLLTAM. Ilyen nincs, ilyet még nem láttam.

  • TaRka0107
    #20189
    Ismerősöm nem mondott ilyet hogy 300ezer rúgót le kellett tennie. Ő OTP-nél van és VISA-t kapott:D:D Mert csak ez lenne a jó, mert akkor nyithatnék számlát és nem lenne kezelési költsége.
  • sz4bolcs
    #20188
    Szerintem minden lappal ha már bemegy az ember, akkor az aggresszív játék a jó megoldás. Valószínűleg szerintem a preflop callt is érdemes kerülni.
    Én sokat tanultam ebből a mondatból: "Egy lap vagy jó visszaemelésre, vagy meg sem játszva"