30078
  • ba32107
    #20187
    Én ilyen lapokkal általában pozícióból, max 1 ember ellen szeretek menni. Lehet sorhúzót, flösshúzót floppolni, ha más nem, akkor pedig floatolni. Amit írtam persze nem úgy értettem hogy minden húzóra megadok mindent :D Általában agresszívan játszom meg ezeket a handeket.
  • sz4bolcs
    #20186
    "A húzókat nem szeretem dobni, mert ha egyszer suited connectorral megyek be és eldobom a flösshúzóra, akkor minek mentem be?"

    Szerintem az a lényeg, hogy flöst flopoljon valaki, de nem az, hogy még riveren is a flössét várja. :D Mivel minden zseton számít, ha csak nem nyíltvégű sorhúzó is egyben a flöshúzóm, akkor csak ritkán adok meg vele fél kasszánál nagyobb emelést. (ez mtt)

    Najó lyuksorra nagyon ritka kivételes esetben, amikor 'van egy megérzésem ', az más szitu. xDDDD
  • sz4bolcs
    #20185
    Nem azt mondtam, hogy ne nyiss náluk számlát. Én is OTP-nél vagyok, de nekem azt mondták, hogy csak úgy adnak Visát, ha otthagyok 300 e Ft-ot... Ebből gondoltam, hogy más banknál biztos könnyebb Visa-hoz jutni. :D

    De ha van 300 rugód, vagy ha nincs is ilyen feltétel, akkor nyugodtan...
  • sz4bolcs
    #20184
    "Mi a kurva anyjára jött be 4 ember ha senkinél nincs K vagy Q?? Mert egyébként második harmadik párra felteszik az életüket is akár."

    -Naja :D:D:D: Ez annyira jellemző. :D
  • ba32107
    #20183
    Félreértés ne essék, superuser alatt Full Tiltnél dolgozó embert értek, nem átlagos játékost :D
  • ba32107
    #20182
    Nincs ilyesmi... úgy van megcsinálva a program, hogy az ellenfél lapjai csak showdownkor jönnek le a kliensre, szóval nem lehet meghekkelni. Superuserek vannak, de arra szerintem külön kliensek vannak. Sőt, lehet hogy talán hardveres védelem is van. Durva biztonság van itt, higgyétek el :D
  • kabel15
    #20181
    De piszok idegesítő mikor ilyen nyer. És utána elkezd röhögni chaten
  • sirdond
    #20180
    jaja, de ha észreveszik akkor meg bannolnak és ezért eladni biztosabb jövedelem :)
    de tényleg nagyon kicsi rá az esély,hogy találkozol hacket használó emberrel
  • ddt500
    #20179
    Ha én megtudnám hackelni a full tiltet az fix, hogy senki nem tudna róla. Nincs az a pénz amiért megérné eladni mivel a 100X-át tudnád te magad összeszedni. Szóval ha van is ilyen ember akkor jó ha évente 1X találkozol vele.
  • sirdond
    #20178
    fishy az, nem hack
    ha létezik is hack, biztos nem publikus és jó ha minden 500. ember használná
  • kabel15
    #20177
    Szerintetek van valami poker hack amit használnak?
    Egyszerűen nem tudom felfogni hogy J8 menne allin re és sor lesz a vége.És ez nem előszőr fordul elő. 34 mennek allin AA ellen és megnyerik. Szerintem itt valami nagyon nincs rendben. Mert 1-2 alakalommal még elmegy de folyamatosan ez van.
  • TaRka0107
    #20176
    Amúgy Szabi, miért mondtad hogy OTP-nél ne nyissak számlát? Ott van ifjúsági is, szóval nem kellene fizetni semmiféle kezelési költséget és ott kaphatnék VISA kártyát.
  • ddt500
    #20175
    Pár érdekesebb osztás..
    Nem beszarni a 4 színtől.

    Idiot. Flop után beemel azonnal dobom.

    Ő bármit kifizetett volna.
  • ddt500
    #20174
    Vissza kell emelni vele. Sokszor már arra is eldobják. Ha csak megadja előnyben vagy mert erőt mutattál. Folytatólagos emelés (nem túl nagyok de annyi amit már megérez) és vagy lejön a lapod vagy riveren el tudod dobatni vele. Persze rá is lehet faragni. De csak ara kell gondolni hány emelést adsz meg mondjuk pocket párra és hány floppolt settedet fizetik ki rendesen. A múltkor 5-en néztübnk flopot emelés után. Nálam 88, flop 8KQ. Körchek. Turn kis lap én beemelek 4-5BB-t erre körfold. Mi a kurva anyjára jött be 4 ember ha senkinél nincs K vagy Q?? Mert egyébként második harmadik párra felteszik az életüket is akár.
    Szóval én elég gyakran visszaemelek ha húzóm van. Oszt persze lehet hülyeség.
  • ba32107
    #20173
    A húzókat nem szeretem dobni, mert ha egyszer suited connectorral megyek be és eldobom a flösshúzóra, akkor minek mentem be? Mondjuk ti MTT-t játszotok én meg CG-t, más a kettő.
  • ddt500
    #20172
    Én úgy vagyok vele ha lejön a húzó rögtön eldöntöm, hogy mennyit ér meg nekem. Nem %-ok alapján hanem a stackem alapján.
  • ba32107
    #20171
    Ja kb én is csak így.
  • ddt500
    #20170
  • TaRka0107
    #20169
    Hát én olyanokra figyelek, például ha hív a srác 1200-ra 300-at vagy 400at és sorhúzóm van vagy flushhúzóm akkor megadom, de ha potot hív vagy 3/4 potot akkor nem szoktam megadni, mert nekem az már nem éri meg.
  • ba32107
    #20168
    Amúgy ti mennyire játszotok matek szerint? Figyeltek a pot odds-ra, implied oddsra, amikor húzóra calloltok? Vagy inkább érzésből?

    Én kb vegyesen, elsősorban érzésből játszotam, de nagyjából nézem az oddsokat is.
  • ba32107
    #20167
    9:1 asszem.
  • ddt500
    #20166
    10% körül.
  • sz4bolcs
    #20165
    mennyi az esélye, hogy a kézbepárból drill legyen flopon? 8-ból 1x, vagy hogy?
  • TaRka0107
    #20164
    Felkeltem 12:20kor. Kb akkor kezdtem ezt a SitnGo-t és most fejeztem be. Szaros 4$-ért:D:D Közbe éhes voltam, wc-znem is kellett:D:D
  • TaRka0107
    #20163
    Én úgy tudom hogy sok asztalon tudott egyszerre játszani. Nem is tudom már mennyi volt neki a max. 18?
    Érdekes handek:


    Előtti után a 2. hand:D

  • sz4bolcs
    #20162
    ő ilyen jól küldi? :D
  • TaRka0107
    #20161
    Szerintem kint van valami nagy versenyen és má le se szar minket:D:D:D
  • ba32107
    #20160
    Dick Riddick-el mi van? Játszol még, itt vagy a fórumon?
  • sz4bolcs
    #20159
    ja, partypoker... az más....
  • TaRka0107
    #20158
    Azt én se értettem hogy miért adta meg az allint az a másik hapek. Vannak ilyenek hogy valaki csak véletlenül téved ide:D
  • ddt500
    #20157
    Én ugyan nem értek hozzá de ilyen lapokra néha vissza is emelek. A megadás tökre vállalható. Ha magas flop jön dobás, ha alacsony egyből ólin. Szóval én a flop után re-raise ólint mondtam volna. Az meg az ő baja, hogy a sok húzóból pont te kaptad a jobbat. A másik figura nem is tudom mit képzelt.
  • TaRka0107
    #20156
    Partypoker!
  • sz4bolcs
    #20155
    Hol a francba játszol, ahol nincs 5cd ?
  • sz4bolcs
    #20154
    johnhud5: wat!
    johnhud5: ffs
    Sz4bolcs: fishermans girlfriend
  • TaRka0107
    #20153
    Nincs pénzem fulltilten:D:D
  • sz4bolcs
    #20152
    akkor miért nem... ? :D
  • TaRka0107
    #20151
    Szegényt de elmakkoltam riveren. Szerintetek jól tettem hogy megadtam preflop emelést? Azért adtam meg mert összefüggő lapok és sokat számít omaha-ban. Ha valaki nagyon ért az omaha-hoz és valamit rosszul csináltam, akkor tudassa velem.
  • TaRka0107
    #20150
    De játszanék én is ilyen 5 Card Draw-t:D:D
  • sz4bolcs
    #20149
    Mivel nagyon bukón vagyok tournamenteken, én is elkezdtem cashgamelni, bár utálom, mint a szart, de rájöttem, hogy csak azért, mert még abban az időben cashgameltem, amikor nagyon fish voltam, és semmi sikerélményem nem volt benne. :D
  • ba32107
    #20148
    Jaaa baz :D:D Most látom csak hogy miért te nyertél :D