30078
  • TaRka0107
    #20707
    Az biztos h én is:D:D
  • technext
    #20706
    bad beat bonus (Y) ha járt a 10es pókerért, akkor én kifejezetten örültem volna ennek a vereségnek :P:D
  • sz4bolcs
    #20705
    Belvárosban lakom.. Jókai utca közepén.
    sng-t nyomtunk. Játszottunk egy 500 Ft-os nevezésűt rebuy nélkül, meg utána egy 300 Ft-os rebuyosat. Ezt mindenki ki tudta fizetni így ünnepek előtt. :D
  • ba32107
    #20704
    Áá, forralt bor, póker, eléggé jól hangzik :D Amúgy mit játszottatok, sng-t, vagy CG-t? Milyen téten? :D Ja, és amúgy merre laksz?
  • sz4bolcs
    #20703
    Húdejól sikerült ez a live poker. Dúúúrva forralt bort készítettem. :D
    Titkos fegyverem, hogy a feszéjezettségem miatt (folyton kérdezgetem, hogy mekkora a pot, rutintalanul osztok) teljesen ártalmatlannak tűnök, közben meg annyi handet játszottam eddig, mint a másik 5 játékos együtt.

    Olyan büszke vagyok a csajra, akivel együtt tanultunk pokerezni (ő az, aki miatt olyan tiltre kerültem, hogy elúszott a bankrollom nagy része)
    Flop előtt readelte a bubi párom. :D
  • TaRka0107
    #20702
    WTF?:O
  • xxxpaulxxx
    #20701
    Aztaqrva:D
    Szívroham megvolt?:D:D:D
  • Rebellis80
    #20700
    Általában nem engedi a terem. Azt fogják mondani, hogy a bónuszból szerezted a pénzt... Mit ír a részletes bónuszleírás. Írj az ügyfélszolgálatnak, ott meg tudják mondani tutira.
    De szerintem nem fogják engedni.
  • Rebellis80
    #20699
    Azt a rohadt... Mondjuk a Full Tilten szerintem előfordul az ilyen!
  • gallardo
    #20698
    Üdv! 25$ ingyenes kezdőtőkét kaptam a Party Poker-re és hogy kijátszam a bonuszom 150 party pontot kell szereznem. A kérdésem az lenne, hogy amíg nem szerzem meg a 150 party pontot addig egyáltalán nem vehetek ki pénzt, vagy vehetek csak azon a 25 dolláron felül.
  • TaRka0107
    #20697
    Én már direkt kikértem onnan a pénzem:D:D
  • sz4bolcs
    #20696
    :( Legközelebb megpróbálok előbb szólni.
  • ba32107
    #20695
    Kedvem az lenne, de én 5-kor még dolgozom, utána meg már van programom :( Karácsonyig végig hajtás van, két ünnep között benne lennék vmikor egy ilyenben :)
  • sz4bolcs
    #20694
    Ba: Van kedved ma egyet live pokerezni? Ismerősökkel, és kevésbé ismerősökkel összeülünk 5 óra körül nálam, játszunk egy cheaprollt. hmm??
  • sz4bolcs
    #20693
    omg xDDDD Mekkora hullámvasút
  • ba32107
    #20692
    Bazmeg :D:D
  • kraawz
    #20691
    Ajánlom mindenkinek azért, aki SNGzik, hogy minél hamarabb hagyja ott a Party Pokert. 25% fee, nevetséges.

    Played on : 16 December 2010 06:31 PM
    On Table : Table 174796
    Game Type : Texas Holdem
    Buy-In : $2.40
    Fee : $0.60
    You finished in position : 1
    1st place - kantezra - $8.64
    2nd place - RYSRWSP - $5.76
  • kraawz
    #20690
    Beneveztem 3 3$-os sit&go-ra , tiszta +13$ .. lehet mégse CGvel kéne szenvednem :)
  • kraawz
    #20689
    végülis logikus, hogy 67s lapomra flopon 8 9 10 jön, all-in kerülünk és nála QJ van. Miért ne...
  • sz4bolcs
    #20688
    jézus xDDDDDDDDDDDD
  • kraawz
    #20687
    azt hiszem, az ilyenektől hullik ki az összes hajam... annyi a pár napos +20$-nak, az ilyenek miatt már -ban vagyok..

  • TaRka0107
    #20686
    Ez is igaz!
  • kraawz
    #20685
    jó, amikor rainbow 3 5 9 flopon QQ van nálam, AA ellen simán belekeveredek.

    vagy amikor Q 6 2 flopon KK-m van, és a srác, aki -400$-ban van, all in megy, KK-val callolom, és esik neki még egy 6os, az nem részemről szarj játék.

    V preflop all in KK vs AJ. Elvileg 72-25 körüli az esély nekem.
  • Mighty
    #20684
    Sokan túlértékelik az AA, KK lapokat. Flop előtt egyértelmű, hogy a legerősebb lapok, de utána már gyökeresen megváltozhat a dolog. A gond akkor van, ha beleszerelmesedsz ezekbe a flop előtti monsterekbe.

    Én is szoktam néha, de volt már hogy képes voltam eldobni.
  • kraawz
    #20683
    AA és KK összesítve -7.98$ eddig. Lépek is inkább, mielőtt buknék sokat, így -4$-al megúsztam. jóccakát
  • kraawz
    #20682
    KK-om ismét AJ veri.. el vagyok átkozva ezzel a fossal.
  • kraawz
    #20681
    AA-omat sikerült egy J6-nak levernie. Nevetséges, hogy a legjövedelmezőbb lapjaim ilyen A10, KJ, az AA meg KK pedig a legrosszabbak között vannak :D
  • kraawz
    #20680
    Amúgy ezen kívül jól megy a session:

    QQ bukok AA ellen semleges flopon
    utána KK bukok AK ellen ... KK-al kb 3000 leosztás alatt még nem tudtam nyerni, AA-m pedig még meg sem adták...
  • kraawz
    #20679
    Ha sokat nem is nyertem vele, de csak egy A póker :)

  • Me0w
    #20678
    Sracok, replayt hogy lehet beszurni?
  • technext
    #20677
    Igazad van, bár számomra ha valamit nem tudok jól, akkor arra nem azt mondom, hogy "tudom csak nem jól", hanem egyszerűen "nemtudom".

    'Fish1 szabályosan játszik, minden körben emelget, megad és legtöbbször veszít.
    Tudja a szabályokat, de ha megkérdezik tőlem hogy fish1 tud-e játszani? Akkor én azt válaszolom hogy nem.'

    téma részemről lezárva
  • TaRka0107
    #20676
    "Attól hogy tudod valaminek a szabályait, még egyáltalán nem tudod hogy hogyan kell játszani."

    Akkor tudod játszani, csak jól nem...
  • technext
    #20675
    Tudok linkelni, de ne legyen lusta megkeresni. Az egyik ha nem a legjobb magyar pókeres oldal. Megéri végignézni.

    "hogyan kell játszani omahát" -> Attól hogy tudod valaminek a szabályait, még egyáltalán nem tudod hogy hogyan kell játszani. erről ennyit
  • Police88
    #20674
    thx
  • Galy
    #20673
    "...hogyan kell játszani omahat?"
    ennek alapján én a szabályokra gondoltam.

    Az, hogy hogyan lehet, milyen stratégiát érdemes használni, az más tészta.

    linkelni meg tudni kell :)


  • technext
    #20672
    még jó hogy teljesen más stílusban kell játszani az omahát mint a holdemet :)

    # police -> onlinepokerhu.com -> pókersuli -> omaha pókersuli /póker stratégia
  • Galy
    #20671
    persze

    de ha ismered a holdem-et, akkor az omahat is
  • Police88
    #20670
    Tudtok olyan lehetőleg magyar oldalt ahol érthetően el van magyarázva hogyan kell játszani omahat? thx
  • xxxpaulxxx
    #20669
    Értem, köszi:)
  • kraawz
    #20668
    jelenleg én is partypokeren nyomom, MSS-t (75BB beülő) játszok NL4en, eddig jól megy, pár nap alatt (talán 3) kijátszottam már a 100 pontból 20at és +13$-on állok.

    Ja, és ha teljesítem a 100 pontot, kapok +80$-t a bónuszomon felül (ami 13$ lesz szintén)